Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra, Garret, Oliwier] Korupnik || Scott Shao


Korupnik

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2117-Korupnik/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Scott Shao i prawdopodobnie Sean Teng
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Warn
Powód nałożenia kary: Obraza OOC, obwieszczenie na /me iż chce kogoś okraść (?)
Członek ekipy nakładający karę: @Garrett 6 lutego, @oliwierr 8 kwietnia.
Wyjaśnienie sytuacji: A więc najpierw odniose się do Garretta kary: no generalnie, nie wiem co jest niestosownego iż przekazałem na kanale narracyjnym zamiary mojej postaci, miałem zamiar okraść jego kolege @I3uLwers co obwieściłem w narracji, co było zgodne z moją postacią bo na tamten moment miałem chęć okradnięcia postaci Chiara jakaś tam, nie rozumiem co jest niepoprawnego w tym iż wyrażam zachowania i myśli mojej postaci na kanale narracyjnym, co jest częścią RolePlay o której widocznie ktoś tutaj zapomniał. Kolejnym punktem w moich logach jest obraza OOC, w której @oliwierr uznał ze według kultury jakiejś tam (która nigdy nie była powoływana do kar w grze) nazwanie gracza "Kurwa trollu" uznawane jest za obraze OOC, proszę o przeanalizowanie tych oto dwóch działań, zaczynam wierzyć że to działania na potrzebę lepszego startu konkurencji. 
Ewentualne screeny/świadkowie: logi, nie moge sprawdzić coś mi nie dziala. 

[08.04.2024 03:27] (( oliwierr (85): Gdzie sam to stwierdzil. ))
[08.04.2024 03:27] (( oliwierr (85): Bratku.. zasada jest taka, skoro kogos cos urazilo - a rzeczywiscie w skandynawii troll to jest cos pokroju brudasa, grubasa. ))

prosze nie popadajmy w skrajności, eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin