Skocz do zawarto┼Ťci
Gracze online

[­čö┤Na ┼╝ywo ] Radny Tito Toscani o aktualnej Pani Burmistrz Paleto Bay i swojej kampanii. || Blaine County Radio

Rekomendowane odpowiedzi

zRMwclO.png

Dzisiejszego poranka z┬áurokliwego studia Blaine County Radio┬ápodczas audycji na ┼╝ywo pad┼éy pytania kierowane do pe┼énego wigoru i zapale radnego, Tito Toscaniego. Pytanie dotyczy┼éy┬áaktualnej Pani Burmistrz i kampanii samego radnego.┬áG┼éos Toscaniego, pe┼éen pasji i zaanga┼╝owania, wype┼éni┼é studio, jak wiatr niesiony w powiewach oceanu. Opowiada┼é o swojej rozmowie z Pani─ů Burmistrz, dziel─ůc si─Ö szczeg├│┼éami dotycz─ůcymi ich rozmowy.┬áS┼éuchacze z ca┼éego miasta skupili si─Ö na swoich odbiornikach, ws┼éuchuj─ůc si─Ö w ka┼╝de s┼éowo, kt├│re wyp┼éywa┼éo z ich ulubionej stacji radiowej. Toscani kontynuowa┼é opowie┼Ť─ç, maluj─ůc obraz lepszej i ja┼Ťniejszej przysz┼éo┼Ťci dla spo┼éeczno┼Ťci, kt├│rej wszyscy s─ů cz─Ö┼Ťci─ů.

yZ78dZx.pngÔÇö Pierwsze pytanie do radnego
"Jakim zapalnikiem było rozpoczęcie kampanii na burmistrza przez radnego?"

-┬áDrodzy mieszka┼äcy, zapalnikiem by┼éo to co wy odczuwacie, zwyk┼ée odrzucenie... Inaczej tego nie opisze, a dlaczego? W momencie gdy w Paleto Bay dochodzi┼éo do tragedii... a s┼éu┼╝by zamiata┼éy to wszystko pod dywanem gdzie by┼éa Pani burmistrz?┬áPodpalenia blisko miasteczka, padaj─ůce strza┼éy na g┼é├│wnych drogach, psute wydarzenia przez r├│┼╝ne grupy spo┼éeczne. M├│wi─Ö temu serdeczne dosy─ç, chce temu zapobiec poniewa┼╝ jestem mieszka┼äcem kt├│ry my┼Ťli my┼Ťlami innych mieszka┼äc├│w, ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci... wym├│wka ┼╝e burmistrz ma ci─ůg┼ée prace papierkowe mnie nie przekonuje, mnie nie. Je┼Ťli kto┼Ť si─Ö decyduje na bycie burmistrzem to musi by─ç olej w g┼éowie, by─ç ustawiony jak w najdro┼╝szym zegarku, mie─ç pogl─ůd nie tylko co le┼╝y nam na biurku ale na to co jest za oknem.

ÔÇö Drugie pytanie do radnego
"Czyli uwa┼╝a radny ┼╝e burmistrz Josey Rose jest niekompetentna?"

- Tego nie uwa┼╝am, jednak┼╝e nie potwierdz─Ö ┼╝e Pani burmistrz patrzy szeroko na swoje miasto. W mojej wypowiedzi chodzi┼éo o to, ┼╝e Pani burmistrz zwyczajnie nie radzi sobie na stanowisku, zakrywa to r├│┼╝nymi wym├│wkami... czy to ┼╝e ma zaj─Öty czas przez prace papierkowe lub inne mniej wa┼╝ne rzeczy. By by─ç dobrym burmistrzem trzeba mie─ç uszy wsz─Ödzie, dobrze wiedzie─ç co si─Ö dzieje w mie┼Ťcie... tym bardziej ┼╝e po ostatnim przem├│wieniu jak gdyby nigdy nic odlecia┼éa w stron─Ö Los Santos i wr├│ci┼éa dopiero w ┼Ťrod─Ö.

ÔÇö Trzecie pytanie do radnego
"To jak radny planuje zapobiec sytuacjom które miały już miejsce w ostatnich tygodniach?"

-┬áZ pewno┼Ťci─ů czym pr─Ödzej trzeba zjednoczy─ç spo┼éeczno┼Ť─ç tego cudownego miasta. Wszyscy s─ů podzieleni i zm─Öczeni grupami zbir├│w kt├│rzy niejednokrotnie pr├│bowali uskutecznia─ç swoje rz─ůdze na g┼é├│wnych ulicach, zbieraj─ůc haracze i gro┼╝─ůc przedsi─Öbiorc─ů. Na dniach do miasta wkrocz─ů odpowiednie ekipy, zamontuj─ů kamery CCTV... to ju┼╝ jest wielki krok w prz├│d, ale czy ostatni krok by by┼éo ju┼╝ dobrze? Niezbyt. Musimy zmotywowa─ç zast─Öpc├│w, ochron─Ö miasta... nie po to by┼Ťmy czuli si─Ö obserwowani, ale bezpiecznie... i ┼╝eby nikt wi─Öcej nie wpad┼é na pomys┼é ┼╝e Paleto Bay to otwarte miasto na kryminalne intrygi. Chcia┼ébym o tym si─Ö bardziej rozgada─ç lecz czas nas goni a pyta┼ä pewnie jeszcze troch─Ö zosta┼éo.

ÔÇö Czwarte pytanie do radnego
"Dlaczego radny nie pojawił się na przemówieniu burmistrz Josey Rose?"

-┬áZ powod├│w zdrowotnych. Dzie┼ä przed przem├│wieniem do┼Ťwiadczy┼éem wypadku na drodze┬áSan Peeso i musia┼éem zosta─ç w plac├│wce na kilka dni by lekarze mieli pewno┼Ť─ç ┼╝e nie dosz┼éo do uraz├│w wewn─Ötrznych... nie znam si─Ö za bardzo na medycynie, jednak┼╝e by┼éo to sporo monotonnych bada┼ä przez kt├│re musia┼éem zrezygnowa─ç na kilka dni ze swojego ulubionego zaj─Öcia, pracy.

nGPiNdm.pngÔÇö Pi─ůte pytanie do radnego
"A dlaczego akurat burmistrzem, radny Toscani?"

-┬áMy┼Ťl─Ö, ┼╝e tylko ja jestem w stanie zapewni─ç zmiany... pomy┼Ťlcie mieszka┼äcy, kogo najcz─Ö┼Ťciej widzicie na ulicach? Kogo spotykacie jak co┼Ť si─Ö dzieje? Kto chce zmian i kto nie odwr├│ci┼é si─Ö od was? Jestem tu dla was, nie dla samego siebie, zawsze jestem pomi─Ödzy wszystkimi bo chce ┼╝eby tu by┼éo Fair, chce ┼╝eby by┼éo bezpiecznie, chce zwi─Ökszy─ç spo┼éeczno┼Ť─ç, chce aby moje dzieci mog┼éy godnie tu ┼╝y─ç, uczy─ç si─Ö a potem pracowa─ç. Zmie┼ämy co┼Ť tutaj, przywr├│─çmy dawny blask... tak jak moje motto! Nowe, lepsze, ze smakiem.

ÔÇö Sz├│ste pytanie do radnego
"Jakie s─ů relacje radnego z Pani─ů burmistrz?"

-┬áNa pewno nie wrogo nastawione przeciwko sobie... dalej traktuje Pani─ů burmistrz tak samo, z szacunkiem, jednak┼╝e tu chodzi o co┼Ť wi─Öcej, o miasto Paleto Bay, o kt├│re chce walczy─ç pe┼éni─ů swoich si┼é bo wiem ┼╝e mog─Ö zaprowadzi─ç tu porz─ůdek i nie b─Öd─Ö burmistrzem kt├│ry pojawia si─Ö tylko i wy┼é─ůcznie wtedy gdy pali si─Ö grunt pod nogami.┬á Pani burmistrz przez ostatni czas by┼éa nieaktywna do momentu a┼╝? (pytanie do prowadz─ůcego audycji, gdy ten nie odpowiedzia┼é to zrobi┼é to T.Toscani) Do momentu a┼╝ ja nie ruszy┼éem z kampani─ů, wtedy Pani burmistrz wr├│ci┼éa ┼╝e tak powiem do ┼Ťwiata ┼╝ywych. Drodzy mieszka┼äcy, zadajcie sobie sami pytanie... czy Pani burmistrz bez mojej kampanii zorganizowa┼éaby spotkanie i om├│wi┼éa ostatnie wydarzenia w mie┼Ťcie, wi─Öksze projekty oraz odpowiedzia┼éaby na wasze pytania? Zostawiam do dla was.

ÔÇö Si├│dme, ostatnie pytanie do radnego
"Radny jest przygotowany na zwyci─Östwo?"

-┬áTo nie mecz koszyk├│wki ┼╝e albo wygra jedna dru┼╝yna albo druga┬á(┼Ťmiechy w studio)┬ázobaczymy jak si─Ö to wszystko potoczy... ja po prostu wiem co m├│wi─Ö... i wiem co mam robi─ç jak tak si─Ö stanie... czyli "wygram" tak jak to zosta┼éo powiedziane.

ÔÇö Po┼╝egnanie ze strony osoby prowadz─ůcej audycje jak i ze strony Radnego.

WYBIERZ M─äDRZE

Orze┼é, Vesa, TaOwca i 9 innych lubi─ů to
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

**Shawn Holland ods┼éucha┼é wywiad kiedy akurat mia┼é dzie┼ä wolnego. Nie spodoba┼é mu si─Ö zarzut, jakoby s┼éu┼╝by w Paleto Bay mia┼éy co┼Ť zamiata─ç pod dywan. Mimo to te┼╝ ma do┼Ť─ç obecnej burmistrz, woli zag┼éosowa─ç na show-mana jakim jest Toscani**

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö. Warunki u┼╝ytkowania Polityka prywatno┼Ťci Regulamin