Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/JACKAL] blokada postaci


Gazownik

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/5113-gazownik/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:Opie Gallagher
Rodzaj kary: blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Opie Gallagher Regulamin organizacji prywatnych | Zakazuje się przyjmowania opłaty za zdjęcia, grafiki lub wideo w przypadku braku odpowiedniej grupy biznesu, lub projektu
Członek ekipy nakładający karę: @Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Nie wiedzialem, ze takie cos jest niedozwolone. Z  racji, ze tamta postac dopiero miala rozpoczynac gre w organizacji z ulozonym backgroundem etc. Prosilbym o przywrocenie jej bez pieniedzy, ktore dostalem za swoja robote. Przeprazszam za to co sie wydarzylo, bede o tym wiedzial na przyszlosc. Nie wiem czy jest sens sie bardziej rozpisywac, wina jest ewidentnie po mojej stronie, a wiec jesli jest to mozliwe prosilbym o wlasnie takie rozwiazanie tej sytuacji. 

 

Edytowane przez Gazownik
Ghetto_Lifer lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek wyczerpał temat. Nie mogę odpowiadać za to, że ty nie znasz regulaminu. Pieniądze wzięły się na twojej z kosmosu bo pochodzą z czynności całkowicie OOC. Dlatego też powstał ten punkt w regulaminie. 

Krud i Brtmss lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to, jednak nie uwazam, ze ugodowa opcja bylaby sprawiedliwa. Niznajomosc tak glebokiego punktu w regulaminie wg. mnie nie jest taka przewina, dla ktorej sytuacja powinna kreslic sie jako taka bez wyjscia. Jeszcze raz prosze zebyscie przemysleli, czy rzeczywiscie nie ma opcji na odblokowanie mojej postaci tyle, ze bez pieniedzy ktore dostalem bo one tak na prawde nie odgrywaja dla mnie zadnej wazniejszej roli. 

Ghetto_Lifer lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
49 minut temu, Gazownik napisał:

Niznajomosc tak glebokiego punktu w regulaminie wg. mnie nie jest taka przewina,

No według Ciebie. Grając w danej strefie, czy na serwer etc. wyrażasz zgodę na respektowanie zasad które są narzucane Ci z góry bo od czegoś one właśnie są. Argumentowanie że jest to jakiś głęboki punkt nie jest dobrym rozwiązaniem. Zamykam i wrócę z werdyktem.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin