Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[21/05] Daphne Chamberlain - YOU GOT ME (AUDIO)


attention

Rekomendowane odpowiedzi

**bardzo wczesnym rankiem do internetu wypłynął niespodziewanie utwór aferzystki pod tytułem "YOU GOT ME". Został on nagrany w domowym zaciszu przy użyciu amatorskiego sprzętu oraz programów, przez co jakość jest znacznie słabsza niż dotychczasowych kawałków Daphne. Grafika jest wykorzystaniem słynnego mema z jedną blondynką i czarnoskórymi mężczyznami - z tym wyjątkiem, że w twarze mężczyzn koślawo zostały wklejone twarze Fehu Pandora Skarsgard @Sava, Deborah Manson @darkangel oraz Tristan Lyonne @Vesa, a w dziewczyny sama Daphne Chamberlain. Utwór  sam sobie jest odniesieniem do afery, która rozpętała się przez pojawienie nagrania, w którym aferzystka obraża sławną i lubianą rockmanke - dziewczyna kpi sobie i naśmiewa z wszystkich wpisów na jej temat, jak i samej dramy. Drama queen większą cześć piosenki jedynie powtarza w kółko te same zdania, a na końcu przeraźliwie się śmieje**

 

(napisy yt)

lifeinvader

TEKST:

Spoiler

O JA PIERDOLE, JESTEŚCIE TACY WAŻNI

O JA PIERDOLE, ZJEDLIŚCIE MNIE

O JA PIERDOLE, MACIE MNIE KURWY

ODGRYWKI:

Spoiler

 

NIE DO WYCENY!!!!

Edytowane przez attention
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lyonne zauważył że to coś opublikowało materiał wyśmiewający go, przesłał go po kolei dalej do znajomych którzy nadal żyją z wiadomością do nich "Ona chyba mnie nie zna."**

@Gromor @Telionth @Limey @Zazi @NakurwiatorSalt @San Adriano @Raven_ @Koltsow @Egx @verveen @Kurpan @kolczaq @virusik @MI4U3K  @Zachaczixd123 @Verenar @NonSenS @Mitsu @Sheshu @patusjr @Kryku @PoZyTyWnY

Edytowane przez Vesa
attention, Raven_ i Egx lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Stan White po dostaniu wiadomości od znajomego, Tristana Lyonne @Vesa,  szybko zapoznał się z treścią. Po krótkim śmiechu, na jego twarzy zawitała powaga. Zastanawia się, czy "drama queen" z której zwykle kręci bekę, zniży się do jeszcze niższego poziomu. Myśli nad kontaktem do właścicieli Future Pub w celu wyjaśnienia sytuacji, nie widząc żadnego statementu z ich strony. Czytając ponownie treść wiadomości "Ona mnie chyba nie zna", wie że Daphne pakuje się w poważne kłopoty oraz jest pewien, że jej durna kariera szybko się skończy.**

attention i Vesa lubią to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Asmodeus Silas ciśnie potężną bekę z mini-dramki odgrywającej się w sieci, posłał całość do Corey Bullock @Krzysiu uczulając go na sprawdzenie tekstu jakże wybitnego utworu nie mając pojęcia o tym, że nowo poznany kumpel najprawdopodobniej leży teraz naćpany w swoich czterech ścianach.**

Edytowane przez Zugi
attention i Krzysiu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin