Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #79 | Unikalne animacje


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Toyer napisał:

Racja, zmniejszymy!

Dodatkowo wleciała jeszcze jedna zmiana z ostatniej chwili: 

Naprawiono błąd pozwalający na używanie "rapid punch" w trakcie walki z innym graczem

skonczy sie napierdalanie przez odwalaczuw na vesp

Jesus i WATAHA lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według treści changelog premium standard powinno mieć jeden darmowy slot - ja go nie miałem, więc zakładam że chodzi o premium kupione już po wprowadzeniu tej usługi z animacjami - ale poza tym fajnie to wygląda, wrzuciłem jedną animkę dla testu i ładnie przetworzyło

korzystając jeszcze z tego, że na vibe nie ma nigdzie działu do propozycji od graczy wrzucę to tutaj - z taką współpracą możnaby pokusić się nawet o zaplanowanie jakiegoś skryptu na chociażby koszykówkę, skoro aspekt tworzenia animacji jest teraz prostszy dzięki tej współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, all american napisał:

według treści changelog premium standard powinno mieć jeden darmowy slot - ja go nie miałem, więc zakładam że chodzi o premium kupione już po wprowadzeniu tej usługi z animacjami - ale poza tym fajnie to wygląda, wrzuciłem jedną animkę dla testu i ładnie przetworzyło

korzystając jeszcze z tego, że na vibe nie ma nigdzie działu do propozycji od graczy wrzucę to tutaj - z taką współpracą możnaby pokusić się nawet o zaplanowanie jakiegoś skryptu na chociażby koszykówkę, skoro aspekt tworzenia animacji jest teraz prostszy dzięki tej współpracy

Przecież jest napisane, że za premium kupione przed aktualizacją sloty nie będą przyznawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właściwie prosiłem jak wrzucałem propozycję koła animacji, aby to było użytkowe dla każdego, żeby mieć pod ręką te kilka animacji, bo tą liste ulubionych to ciężko używać. I pomysł został użyty do jakichś unikalnych animacji, których wszyscy napewno używać nie będą. Dodajcie możliwość bindowania każdej możliwej, bo będzie to naprawdę przydatne i fajne. 

Warszawiak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć o tym, że żeby animacja poprawnie się wygenerowała (bez jakiegoś świrowania) to najlepiej, aby przesłany materiał w postaci nagrania obejmował całą sylwetkę, łącznie ze stopami i nogami. 

Zaoszczędzicie sobie tym samym niepotrzebnych trzech ponownych prób wygenerowania. 

 

WATAHA, Azzi_24, Toyer i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin