Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26.05] Daphne Chamberlain - BITCH (AUDIO)


attention

Rekomendowane odpowiedzi

**późnym wieczorem do internetu wypłynął kolejny już z kolei utwór od znanej powszechnie aferzystki - Daphne Chamberlain, noszący tytuł "BITCH". Dziewczyna ponownie nie panuje nad swoim językiem i jest bardzo wulgarna, pokazując tym samym, że w ogóle nie obchodzi ją PR i robi to na co ma ochotę. Tekst jest przesiąknięty wulgaryzmami, nawiązaniami do seksu czy wyzwiskami. Obraża ona w nim następujące persony show biznesu: Fehu Pandora Skarsgard @Sava, BLACK WIDOW @darkangel, Maxine Koci @sleepwalker, Lou Coulibaly @styfix, Kayes @Barru, Thomas Zucco @KruszynkaNecikowa, Matthew Pierce @Centrolewus, Asami @blacksugar, Noah Alexander @Mith, Mia Pink @darkangel, redaktorów Celebrity Preview oraz lesbijki - każdemu z nich wytyka /wady/ lub wprost rzuca w ich stronę obelgami. Wspomniana została także RiRi @only gang members, aczkolwiek w pozytywnym aspekcie (jako jedyna). Sama aferzystka nazywa się piranią, żmiją czy suką co może oznaczać jej luźne podejście do wszelkich docinek rzucanych w jej stronę. Za okładkę posłużyło zdjęcie zrobione przez paparazzi, gdy wraz z Vivienne Delaught @slimewalk przyłapane zostały w stanie nietrzeźwości pod Future Pub. W tle przewijają się także nagrania paparazzi takich osobistości jak: Paris Hilton, Britney Spears czy Lindsay Lohan. Jest to kolejny raz, gdy skandalistka pokazuje, że nie zamierza być grzeczna i dbać o dobry wizerunek, a wręcz przeciwnie - zależy jej na /złej sławie/, bo właśnie taka jest ciekawsza. Gatunek muzyczny w jakim obraca się Daphne to nic innego jak "slut pop" czy "hyper pop"**

(napisy yt)

lifeinvader

TEKST:

Spoiler

Fehu brzydka kurwa, Black Widow jeszcze gorsza
Nudne cipy, nie potrafią zrobić tego show
Tak, jestem zruchaną erotyczną dziwką
Kutasem uderzają o moją cipke, gdy pisze swoje teksty
Czysta, szara i kompletnie bez poklasku
To idealny opis tej szmaty Maxine Koci
Jestem Daphne Chamberlain, wciągam te suki swoją pizdą
Nigdy zmęczona, nie uciekne do Afryki jak ździra Coulibaly
Jestem totalnie porobiona tym gównem
Cała w białych plamach, jak szmacisko Kayes
Zucco cuckhold, ciągle w moich DMS
Jebany myśli, że skosztuje tego drogiego ciasta
Niczym przepiękna RiRi
Niszcze te wszystkie lesbunki w mieście
Zjebany emo-chłopiec, ten jebany Matthew Pierce
Gdy wpychal mi fiuta w gardlo musialam udawac dlawienie

Jestem gorącą dziwką, serwuje cudowną pizde
Jestem gorąca, suko, nie podnoś na mnie dłoni
Jestem pierdoloną piranią, jestem pierdoloną żmiją
Wierz we wszystko co o mnie kurwy piszą, kutasie

BO JESTEM SUKĄ
SUKĄ
SUKĄ, SUKĄ
SUKĄ, SUKĄ
JESTEM SUKĄ

JESTEM SUKĄ (DOSLOWNIE)
Suką, suką

Pierdolona chinka, Asami wypierdalaj na jebaną emeryture
Widziałam tą szmate z Noah Alexander, gdy obrabiała mu tego malca
Prawda, jesteś ważna, ale serwujesz kompletne dno
Amerykańska dzikość, tego potrzebujemy
Jestem następczynią Britney Spears, rozjebie Ci auto i zesram na twarz
Żaden PR mnie nie zacenzuruje
Wybieram bycie znaną, a nie zapomnianą
Obciągam fiuty największym graczom w tym mieście
Mój styl życia doprowadza was do szaleństwa
Jestem chodzącym sukcesem, a ty gnijącym śmieciem
Jestem Paris Hilton, a ty nędzną Mia Pink

PROMOCJA:

Spoiler

ODGRYWKA:

Spoiler

WYDATKI:

Spoiler

WKŁAD WŁASNY ($10 000):

  • wykupienie beatu oraz opłacanie producenta - $5000
  • wynajęcie studia do nagrywek - $5000

CLICK

INFORMACJE:

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Daphne Chamberlain
Numer konta postaci: 0797703703
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.):
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz):
Numer konta menadżera:
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera):
Edytowane przez attention
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Phil Fama ma beke z tekstu o Thomas Zucco.**

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin