Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/boa] mati.


mati.

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18332-mati/

Nazwa postaci na którą nałożono kare: Dayvon Briggs

Rodzaj kary: Ban 7 dni

Powód nałożenia kary: "Toksyczne zachowanie i obrażanie innych graczy na czacie OOC."

Członek ekipy nakładający kare: @boa

Wyjaśnienie sytuacji: 

Witam. opisze tą sytuacje od totalnego, totalnego początku, chciałem kupić sobie piwo w barze, barman zapytał mnie o ID, wiec odegralem na /do ze podaje kradzione ID na ktorym widnieje 21 lat po czym barmanka Hailey Buckner ktora mnie nawet nie obsługiwala od razu napisała mi na /w ze mam wysyłać jej ss na discordzie, ze faktycznie mam to skradzione ID wiec spytalem sie jej jak nazywa sie na discordzie, lecz ta juz zignorowala to pytanie i nazwy mi nie podała, potem zaczęła grac tak jakby walczyla o zycie sprzedajac mi to piwo, za nic nie chciala mi go sprzedac zadajac jakies glupie pytania, oraz narracje na /do wiec lekko sie zdenerwowalem i napisalem na /b "Ty kurwa sprzedajesz mi ten alkohol w prawdziwym życiu?" moze i glupio napisalem, lecz nie uwazam tego za jakas przesade. potem wywalilo barmana z ktorym to grałem wiec Hailey Buckner uznała że to ona zastąpi jego miejsce, pokazalem jej to ID ale ona uznala ze zadzwoni po sluzby ktore zweryfikuja to czy ID ktore jej pokazuje jest moje, zatem odegralem ze nie mam czasu na pieprzenie sie z departamentem i widzac jak jej mąż Johnathan Buckner dzwoni po PD poprostu wyszedłem z lokalu, po czym przeszedlem kilka metrow i doszedlem do autostrady przez która przeszedlem, zacząłem pisac na /w do totalnie innego gracza z ktorym byłem w lokalu, i zwyzywalem w tej wiadomosci do niego wspomnianą wcześniej barmanke i jej męża. Lecz nie napisałem tego do nich tylko do całkiem innego gracza z którym tam poprostu byłem. od razu po tym dostałem AJ na 120min który brzmi tak. "Przebiegasz przez ruchliwą autostradę jakby nigdy nic. Prezentujesz wątpliwy poziom rozgrywki. Do tego zachowujesz się prowokacyjnie i nadużywasz czatu /b(120 minut)". Z gory przepraszam ze naduzywam czatu ooc, postaram sie to ograniczyc i postaram sie trzymac moje nerwy na wodzy. Od razu po tym jak dostałem AJ zacząłem pisać do @boana /w ze kara jest niesluszna itp, poprostu chcialem sie wytłumaczyc ze nie zrobilem nic takiego. Więc boa postanowił że da mi kicka brzmiącego "Spawanie na /w". Więc chcialem znowu wejsc na serwer zeby zbic sobie AJ lecz nie udalo mi sie bo wchodzac, wyswietlil mi sie komunikat o tym ze dostalem bana na tydzien, równiez wlepił mi go boa "Toksyczne zachowanie i obrażanie innych graczy na czacie OOC." jedyny raz kiedy ich obrazilem byl na /w i to nawet nie do nich, tylko jak juz wspominalem do innego gracza. i jedyny raz kiedy moje zachowanie bylo toksyczne to sytuacja kiedy brzydko zapytalem sie czy ona sprzedaje mi piwo w prawdziwym zyciu, popracuje rowniez nad moim zachowaniem, planuje zakupic ksiazke o stoicyzmie, oraz o panowaniu nad swoimi emocjami.. Jak juz pewnie wspomnice ze mam duzo kar, to tak zgodze sie z tym, lecz dąże do pokazywania coraz lepszego poziomu roleplay na tym serwerze. Proszę o zdjęcie bana lub chociaz skrocenie go.  Ponizej zalączam filmiki ludzi ktorzy przebiegaja przez autostrade xd, bo w mniemaniu niektorych ludzi jest to poprostu niemozliwe.

https://www.youtube.com/shorts/omOci-x2j6A

https://www.youtube.com/watch?v=Hnh24tBAzd0

https://www.youtube.com/watch?v=yzNvbtxyUj8

 

 

Never Hurts i Kekse lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Odrzucam, każda z kar została nadana w poprawny sposób, następnym razem zastanów się co piszesz w stosunku do innych graczy bądź na chatcie OOC - na Twoim miejscu przemyślałbym również czasem ostudzenie emocji przed toksycznością jaką okazujesz, na sam koniec zostawię to tylko tutaj:
37gvJIR.png

AZgYaxm.png

RI2IvpE.png

6lIB1wz.png

 

Karach, inpursuit, boa i 1 inny lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin