Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[07.02][Unsigned]MTM Reecey - REDRUM PT. 2


Michigoon

Rekomendowane odpowiedzi

  

**W niedzielny wieczór (07.02) na kanał MTM wrzucony został numer rapera Reecey. W numerze przewija sie wiele znanych lub mniej znanych nazwisk bądź ksywek, a sam charakter utworu jest bardzo agresywny. Raper w paru wersach wyjaśnił do tej pory nieznane zakończenia postaci takich jak Tigah Boo czy raper Bear. W numerze nie brakło zaczepek w kierunku K. Bavrleybrook, Baby Hunny, popularnego rapera Echo, Lil Lemsa, piosenkarki Trini Purr czy Sprunka z którym kolektyw był w otwartym konflikcie muzyczno/ulicznym swojego czasu. Artysta bez żadnych oporów w utworze ujawnia szereg sytuacji o których do tej pory nikt nie mówił. Sam numer jest drugą częscią zapowiadanego już wczesniej utworu REDRUM w którym goscinnie wystąpił Mustafa będący aktualnie w więzieniu stanowym za morderstwo. W poczatkowej wersji utworu to właśnie wspomniany Mustafa miał kontynuować z nim tradycje i dograc mu swoje barsy, w wyniku zatrzymania Mustafy i utraty wszelkiego starego raper postanowił odswieżyć numer i puscić 4 minutową liryczną chłostę w swoich wrogów zaczepiając przy tym nowych artystów z Los Santos. Pozostałość po zwrotce Mustafy to reuploady IG Live z 2 listopada na którym Reecey puscił przedpremierowo drugą część utworu. Intro numeru dograł poczatkujący raper spod skrzydła MTM YVON700**
 


**Promocja**

 


Tekst i wyjasnienia niektórych linijek

 

 

[Intro: Yvon700]
Duży Yvon w tej dziwce, jebać tych czarnuchów
Robisz to Reecey
Ja i Reecey mamy to miasto dziwki nie wiecie co was czeka
Na boga
Tylko MTM czarnuchu

[Verse: Reecey]
Jebać wszystkich twoich ziomków, wiemy, że jesteś dziwką
Pale OG, wrzucam XD kiedy jedziemy na Citgo
Czy ktoś zdejmie go ze sceny bo w klubie tu jebie cipą
Wydzwaniaj już swoich ziomów, gliny nie wpadną tu szybko

Skradam sie na twoją chate, celuje ci w łeb przez lipko
Zdjeli mojego brata, dla odmiany ja roluje blanta całą twoją kliką < Nawiązanie do śmierci MTM Isley w której poległ kazdy napastnik przyczyniający sie do smierci rapera.
W moim młynku Tigah Boo, nie pytaj już gdzie ona znikneła < Nawiązanie do tajemniczego zniknięcia Tigah Boo jakoby ktoś z MTM miał stać za jej zniknięciem
Nie chcesz wojny z MTM, dziwko to królowie podziemia

Maniac złapał go za winklem gdy twój czarnuch obciągał swojemu ziomalowi
Wybił mu zeby pistoletem by wygodniej mógł mu oblodzić
Ciągle chodze z ciepłem, nie pytaj gdzie jest stary Reecey
Wszyscy raperzy w tym miescie, chwalą sie forsą biorąc fury w leasing

Komentuje tylko XD kiedy w necie ktoś do nas podjeżdza
Czarnuch był na szczycie penisa grzyba, reaguje HAHA na jego zdjęcia
Ta dziwka nie zyje, przecież mogła z nami nie grać
Giną Ci co zasłużyli, czy coś kurwa robie nie tak? < cała czwórka to nawiązanie do jednego z artystów starej wytwórni EMERL - BEAR'a który równiez zginął w niewyjasnionych okolicznosciach

Myślisz, że widziałeś wszystko jeszcze nie spotkałes sie z demonem
Dałeś swojej córce lean, kurwa dziwko co ty masz w tej głowie?
Isley złapał tamtą dziwke, on mówi, że "nie to miałem na mysli"
Złapie was na miescie, na samą myśl cały wasz gang już piszczy

Jebać tych co mówią dużo, uwolnić kurwa Mustafe
Urządze dla ciebie impreze, gdy tylko wyskoczysz bracie < Mustafa czyli jeden z członków kolektywu MTM który aktualnie odsiaduje wyrok.
Mafia z vespucci, jakieś dziwki które nie powinny zajmować sie rapem < Pocisk na cały kolektyw muzyczny VSM
Szkoda mi tych marnych dziwek, dobrze, ze odpadli na starcie

Nie udawaj mała dziwko, nigdy nie byłeś gangsterem
MTM to jedyna grupa w której nikt nie jest pozerem
Twoja dziwka mnie zaprasza, potem blokuje mój numer myśle, ze chce mnie wystawić
Pojawiam sie na miejscu spotkania w ballerze, w środku czterech moich braci

Mój człowiek siedzi za to, że podziurawił wroga, o kurwa
Każdy wie, że jestes dziwką wszyscy krzyczą jebać sprunka < Diss na rapera Sprunk z którym kolektyw MTM miał konflikt muzyczny jak i uliczny.
Jaki kurwa Hoodstar? kim jest kurwa baby hunna?
Jaką droge przeszedłeś? jaka z ciebie kurwa gwiazda? < dwie linijki to zaczepka w strone Baby Hunna

Nie otwieraj mordy udawana dziwko, lepiej myśl co piszesz na forum 
Uważaj co udostępniasz, nie bądź głupi tak jak Bavrleybrook < Pocisk na rapera/piosenkarza Keshaun Bavrleybrook który zaczepiał wychowanka tego samego bloku co Reecey - Jeffsha G, a potem go przepraszał
Kokaina miesza w bani dlatego uważnie patrz co wrzucasz w siebie
Trzymaj blisko swoich braci to nie skończysz na tej glebie

Jedziemy po tą głupią dziwke, prędko zanim wydzwoni policje
Podrabiany bandzior Echo płacił forse by nie dostać w pizde < Raper Echo płacił forse dla MTM wzamian za spokój tzw TAX
Nie bangujesz dziwko, w studio celowałeś do mnie z palcy < nawiązanie do sytuacji w której to raper z gangsterską przeszłoscią celował do niego z palcy w studio 021.
Straciłeś lewe jajo, oszczędź swoim fanom głupiej farsy

Spiewa o wysłaniu wrogów na cmentarz, co z nim kurwa jest nie tak? < nawiązanie do wersu z  1 numeru z mixtape Lil Lems "Some Trap Songs" pt "No Cap Freestyle"
Jedyne kiedy coś wyśle to donosy na kwaterach
Kazdy wie, że mówie o Lil Lemsie, dziwka płacze po kobietach
Jak chcesz robić coś w tym mieście najpierw zdobadź zezwolenia

Dziwko jestem Reecey, zawsze slizgam z moją kliką
Nie dbam o to co robimy, pieprzy mnie jakiś T-Loc < zaczepka w kierunku rapera z Chamberlain Hills.
Wysyłam swoją ferajne, nie pytaj mnie co u niego
Nadal jestem tym kim byłem, draco ciągle jest w tym ze mną

Wolnosć dla ziomali za kratami, niedługo sie już widzimy
Nikt tutaj nie zapomina, dbamy o wasze rodziny
Nie mogą mnie zdjąc, małe dziwki wiedzą, ze zawsze wygram
Nie prowokuj mnie mała dziwko bo usłyszysz wystrzał

Nie mysle o tych dziwkach, nie pytaj co u Trini Purr < Zaczepka w kierunku piosenkarki Trini Purr
Jakbym chciał ją zrobić, mógłbym miec ją w pięc minut
Jestem nieokrzesanym gosciem, nie dla mnie jest ślub
Za dużo mam na głowie, zawsze ze mną są moi goons

Będę jeździł dla setu dotąd aż nie stanie mi serce
Robie to dla moich braci, oddam dla nich serce
Twoja dziwka dzwoni bo chce wpaśc pobawić sie mięsem
Wydzwaniam ziomali i zapraszam ją do siebie

Zawsze patrzą co robie bo wiedzą, że robie to lepiej
Wysyłam strzały, moim ludziom płace przez zelle < Zelle to amerykańska sieć płatności cyfrowych używana do anonimowego przekazywania pieniędzy
Skończysz jak ostatni czarnuch co chciał wpaśc do nas bez gnata
Mała dziwko sprawie, że skończysz w piachu jak jebany Drip Papa < Drip Papa czyli jeden z głównych artystów EMERL który umarł.

Mam czarnuchów w każdym miescie
Wysyłam sygnał, oni już jada po ciebie
Powiedz swoim kumplom, by wzieli ze sobą kamizelke
Weź kałachy weź hk, moi ludzie nie walą w powietrze

Mam czarnuchów w każdym miescie
Wysyłam sygnał, oni już jada po ciebie
Powiedz swoim kumplom, by wzieli ze sobą kamizelke
Weź kałachy weź hk, moi ludzie nie walą w powietrze












Imię i nazwisko postaci: Reese Reep
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej):Brak
Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu):1814800677

 


Numer konta 1814800677

Edytowane przez Michigoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Reecey skutecznie trzyma się kontrowersji otwarcie zaczepiając innych artystów. Sprawę podgrzało jego pobicie Echo, którym pochwalił się w social mediach. Fani obu raperów czekają na przerwanie milczenia reprezentanta 021, szczególnie, że ten też często odwoływał się do ulicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin