Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09.02][021 Records] CELEBRITY GARAGE #1 - MTM roBB - "Pokazał swojego dużego?"


amerikano

Rekomendowane odpowiedzi

huj2dupe2.png

Media społecznościowe Philipa Holland oraz chłopaków z 021 ukazywało ostatnimy czasy prace z ekipą filmową. Lokalne portale szybko podchwyciły temat, a długo wyczekiwany projekt doczekał się swojego pierwszego odcinka. Jedna ze stacji telewizyjnych rozpoczęła emisję programu Celebrity Garage, który dostępny jest również na stronie internetowej www.celebritygarage.ls zawsze dwa dni po premierze TV. W odcinku znalazła się zapowiedź nowego utworu Robina Atlanta oraz kawałek z EP Bee Bee Blade, który został ostatnio podpisany pod 021 Records.

** Materiał przedstawiony na youtube to teaser odcinka, który można było zobaczyć w w/w miejscach. 

**Prowadzący, Philip Holland był narratorem i nawigował po odcinku.

W pierwszym odcinku udział bierze MTM roBB, 21-letni raper, który początki swojej kariery wskazuje na 2014 rok, kiedy kolektyw MTM zaczął publikować swoje utwory na stronach streamingowych. Mogliśmy wtedy usłyszeć takie mixtapy jak "Writing on the streets", "Barsons 666" czy "Bold War".

Jak sam mówi -- Schwarzer to jego pierwsze, sportowe auto i zdążyło się już zakurzyć. "Zestarzało się, ale kocham tę brykę. Przydałoby się na niej coś świeżego." - powiedział Robin. Nie zastanawiałem się długo. Wraz z chłopakami ze 101 workshop wzięliśmy tę robotę. 

Blake z warsztatu zrobił projekt, pokazał mi go i oszalałem. Wizualizacja pokazywała zupełnie inne auto niż to, które wjechało tutaj kilka dni temu. Czy to możliwe - pomyślałem. Otóż tak, możliwe. I przekonaliśmy się o tym bardzo prędko. Diego, Dutch i Blake ze 101 odebrali części, które załatwiłem we współpracy z salonem S2 i wzięli się do pracy. Pokroili Schwarzera jak puszkę EColi, wyglądał wtedy jak brzydkie kaczątko, które zaraz miało stać się czerwonym łabędziem. 

Panowie z Power Metal wspomogli nas swoimi narzędziami i sprzętem. Pracujemy tutaj na pełnych obrotach - nie ma miejsca na pomyłki. 

No i mamy to. Efekt pracy wizalnej w pełnej okazałości. Robin będzie zaskoczony tym, co zobaczy. Sam nie mogę się doczekać jego reakcji! Teraz czekają nas jeszcze prace nad motorem, usprawnieniem wydechu i można owijać furę w kokardkę. 

**W Celebrity Garage Holland zadał kilka pytań Robinowi Atlancie, co z pewnością przyciągnęło grono odbiorców rapera.

-Robin, powiedz mi, od zawsze miałeś pociąg do szybkich samochodów?

-Szybkie życie, szybkie kobiety, szybkie samochody.

-Na codzień prowadzisz chyba Tempestę, co? Przesiadka w takiego klasycznego ulicznika? Jak to jest?

-Pochodzę z Davis, ulica jest częścią mnie. Kiedyś miałem marzyłem o odpicowanej, sportowej furze i teraz je spełniam. To przekaz dla wszystkich młodych gnojków, wy też tak możecie.

-Okej, Robb. Dosadnie to ująłeś. Pewnie większość widzów chciałoby usłyszeć coś o twojej nadchodzącej płycie. Chciałbyś zdradzić nam rąbek tej tajemnicy? Pozwoliłeś na wrzucenie nam małego smaczku w programie. Może powiesz coś więcej.

-Nie mogę. *śmiech*

**Na stronie programu pojawiły się fotografie, za które odpowiedzialny był Diego Conslotto.

li2.png?width=1078&height=676

Diego.png?width=1120&height=676

LI1.png?width=1440&height=612

 

OOC:

Pierwszy raz to robiłem

Edytowane przez kuqe
302, thaZu, pnb i 29 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin