Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] Byczol


ECPU Byczol

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2706-byczol/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Darnell Buck
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Handel dobrami IC drogą OOC
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć! Wczoraj po restarcie serwera planowałem dołączyć na postać opisaną wyżej, lecz niestety do tego nie doszło ze względu na jej blokadę. Chciałbym wyjaśnić całą tą sytuację i dojść do skutku żeby została zdjęta na zawsze. Wczoraj o godzinie 11/12 zrealizowałem kilka zamówień dotyczących tego o to projektu. Gdy zauważyłem że kilka graczy złożyło zamówienie na stronie zacząłem się z nimi kontaktować na discordzie. Wbiłem do gry na postać, pojechałem do bota i zakupiłem sprzęt. Czatu /w użyłem w grze tylko do tego, żeby upewnić się czy chcą na pewno dane zamówienie i gdzie mam podjechać, aby dostarczyć paczkę. Moim zdaniem kara nie powinna mieć miejsca ze względu na to jak wszystko wygląda. Żadnego MG nikt nie zagrał - Ja dostając informację w postaci /do na naszej stronie że ktoś złożył zamówienie, od razu wiem że ktoś kupił broń i moim zadaniem jest ją dostarczyć. Chciałbym aby cała ta sytuacja się wyjaśniła, najlepiej by było żeby wyjaśnił to @Sebek - Dziękuje, pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków, trzymajcie się.


Ewentualne screeny/świadkowie: Ewentualnie gdybyście chcieli wypowiedź graczy którym dostarczałem towar mogę wam tu ich oznaczyć. @druggy, @keystone i @Strappy

globus, RIPtoja, Krzechu i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostałem wywołany do tablicy, to powiem tylko tyle od siebie ile jestem wstanie.

Moja interakcja tym graczem wyglądała w ten sposób, że pojawił się na moim osiedlu, następnie odbyliśmy długą rozmowe IC dot. handlu bronią.
A następnie wymieniliśmy się discordami, na wypadek gdyby go nie było w grze. Powiedział mi cytuje "Dodaj mnie na discordzie, bo czasem w grze trudno się złapać."
Nie ustalałem z nim żadnych szczegółów ani nie składałem żadnych zamówień przez discord, więc od mojej strony gra z tym osobnikiem była jak najbardzie OK.

 

Pozdrawiam z rodzinką.

ECPU Byczol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szanujmy się serio i bądźmy dla siebie jak ludzie, a nie jak pierdolone małpy. Pisałem w temacie apelacji że gdy zauważam jak dana osoba odpisuje pod tematem darkweb'u  /do zamówił tralalala, to automatycznie kontaktuję się z nim na discordzie gdzie i kiedy się spotykamy i tyle, jadę mu dostarczyć paczkę  i koniec. Myślę że transakcja handlu metalem powinna wyglądać następująco; 1. Jadę dostarczyć towar - 2. Odbieram kasę. 3. Nie znamy się. I tak to wygląda. Druggy mi napisał na /w że idzie w stronę salonu, spotkaliśmy się w zaułku i tyle w temacie. Chwilę popisaliśmy na /w o magazynku że go nie widać i tyle :D. No jakbym serio z dupy im dał te bronie, a przecież normalnie zamówili na darkweb'ie. Jedynie z @keystone dłużej pograłem bo z nim spotkałem się kilka dni temu IC i obgadaliśmy sprawę dotyczącą broni. On wczoraj zadzwonił do mnie wczoraj rano w grze i spytał się za ile będzie paczka, po 15 minutach doszliśmy do realizacji zamówienia. 

image.png.03d281c1ea30830514e7d163ed7a97b1.png

Dowód na to że druggy i Strappy zamówili broń przez darknet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, staram się rozgrywać wszystko tak aby jak najbardziej ograniczyć zbędną komunikacje ooc i gdy dojdzie do owego spotkania z klientem grać więcej niż /me daje siatke /me odbiera kase. Wszystko możesz sprawdzić w logach. (nawet dzisiejszych) Jednak moim zdaniem Byczol nie odjebał nic głupiego, zagrał w porządku. Na /w spytał się gdzie jest ten ziomek i tyle

ECPU Byczol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie publikowałem wszystkich logów, aczkolwiek jego handel właśnie tak wyglądał - umawianie się przez /w na wszystko, podawanie lokalizacji, cen i jedno /me z klientem. Nie akceptuje tego rodzaju gry. Apelację rozpatrzy odpowiednia osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z treścią skargi, jestem skłonny znieść nałożoną blokadę postaci. Na serwerze rzeczywiście nie ma 'sensownej' opcji, żeby porozumiewać się z innymi graczami poprzez darkweb. Równie dobrze moglibyście 'odegrać' sobie to wszystko w wiadomościach prywatnych na forum albo na Discord, a finalnie i tak wyszłoby na to samo. Wasze zmawianie się na /w i przeprowadzana po macoszemu sprzedaż może i rzeczywiście nie przedstawia całości w najlepszym świetle, bo można było to zrobić znacznie lepiej, więc na przyszłość prosiłbym was, żebyście jednak próbowali wpleść w to wszystko tak dużo właściwej rozgrywki IC, jak tylko możecie. To w końcu serwer RP - starajmy się czerpać z tego pełnymi garściami, a jeżeli opiekun będzie widział, że gracie, to do następnej podobnej sytuacji na pewno nie dojdzie. W każdym razie, nikt tutaj nie ucierpiał, a jedno 'przewinienie' tego rodzaju, uważam, że można jak najbardziej wybaczyć. Akceptuję.

ECPU Byczol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin