Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Azure Fish - Shipping Company


Bansu

Rekomendowane odpowiedzi

uKVr2mj.png

 

Azure Fish, czyli jedna z kilku działalności w dokach zajmująca się transportem różnorakich ryb z Los Santos do krajów azjatyckich, głównie do Chin, jak i przyjmowaniem oraz rozładunkiem ryb z tamtych regionów. Pod swoim skrzydłem ma kilka jednostek, od zwykłych ale wykfalifikowanych rybaków, po ludzi na transportowcach, aż po osoby zajmujące się potwierdzeniami dostaw. Przez lata swojego istnienia, firma zdołała wywołać mieszane uczucia dzięki swoim kontrowersyjnym poczynaniom. Długi czas zarzucano wyższym szczeblu korupstwo, naginanie praw czy nielegalne transakcje. Wiele spraw kończyło się bez większego rozgłosu bądź karą finansową czy zwolnieniami. Od niedawna główne stanowisko, przedstawiciela całego przedsięwzięcia zostało przydzielone Patrickowi Morganowi. Ruszył on z pozytywnymi działaniami, mającymi na celu poprawę wizerunku - zaczęto wysyłanie paczek z rybami do domów dziecka oraz schronisk. Azure Fish współpracuje z kilkoma działalnościami, które pomagają w rozsyłaniu ryb po całym Los Santos. 

OGUBVLd.png

 

Spoiler

Czołem, zakładam coś innego, a raczej postaram się coś z tego złożyć. Projekt jest stworzony z myślą wszelakich interakcjach. Zaznaczam że jest to projekt głównie związany z organizacją, w której gram The Bloodshot Boys - Sclafani Crew. Firma nastawiona na transport ryb z LS do Chin i na odwrót. Nie chcę robić z tego 100% miejsca do prania pieniędzy. Chętnie pogram zwykłe i legalne akcje. Jeśli będzie czas to spróbuje porozmawiać z różnymi przedsiębiorstwami co do transportu ryb do ich placówek, nawet za śmieszne pieniądze. Patrick Morgan to fikcyjna, zmyślona postać, która jest głową całego przedsięwzięcia. Moja postać to jeden z "środkowej" pozycji, między zwykłym rybakiem/pracownikiem a zarządcą. Wiem że to nie jeden z tych zabierających dech w piersiach projekt ale jakoś mam taki magnes do niekoniecznie konwencjonalnych projektów. Fajnie byłoby grać jakieś epizody połowu ryb - salon z łodźmi jest dostępny, trochę okrojony i brak większych łodzi, jednak odegrać można wszystko. Jeżeli ktoś jest chętny na zwykłą grę, czy może chodzi mu coś po głowie - mój discord Bansu#0360 jest otwarty, pozdrawiam.

 

ADVGierki, doc, Eliteq i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin