Skocz do zawartości

Update 1.52

Wersja skryptu 1.52 już dostępna! Zjazd po linie, usprawniony telefon, parasole...
Zobacz to

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Wanna be wiseguy?


MadeMan

Polecane posty

haha.png

Projekt został stworzony z myślą o nowych graczach, którzy chcą zagrać przy organizacji przestępczej The Bloodshot Boys - Sclafani Crew. Odgrywanie swojej roli w szeregach mafii dla wielu graczy to nie lada wyzwanie, dlatego też wychodzę z tematem po którego zapoznaniu się na pewno łatwiej będzie się odnaleźć. Granie przy grupie przestępczej jaką jest mafia zawsze będzie zdrowym wyzwaniem dla każdego gracza, ponieważ sprawdza twoją zdolność radzenia sobie z codziennymi problemami życia jak i zmaganiami bycia kanciarzem w świecie kanciarzy. To wyzwanie dla twojej cierpliwości, przestrzeganie starych zasad i tradycji jakimi niegdyś kierowały się tego rodzaju grupy, ale dziś w nieco zmienionej formie. Bywa śmiesznie, ponuro, a czasami nawet zbyt męcząco dla głowy niektórych osób. Jak wiele charakterów z jakimi zapoznałem się w swojej grze latami grając gościa powiązanego, czy nie musisz stworzyć solidny background swojej postaci. Musisz stworzyć osobowość która nie tylko tobie utkwi w pamięci na lata, ale też wszystkim osobom z którymi miałeś okazję dłużej pograć. Bez tego jesteś kolejnym wanna be stojącym jak słup soli, który tylko czeka aż któraś grubsza ryba go wykorzysta do cna i końcu kropnie. 

Postacie i  cechy charakteru:

Gangsterzy trzeciej generacji La Cosa Nostry używają "zamerykanizowanych" nicków. Co to oznacza? Twoja postać urodziła się w Stanach Zjednoczonych, więc wychowała się wśród amerykanów. Nazwij swoją postać jak amerykanin z włoskim pochodzeniem! (Przykłady; Joseph Scascia, Richard Passero, Michael Ruggerio etc.) Żaden mieszkaniec Włoch o zdrowych zmysłach nie leciałby do Stanów Zjedoczonych, aby szukać tam poklasku u tutejszej mafii. Wyjątkiem są osoby, które zostały już w Włoszech wciągnięte w struktury i na polecenie przełożonych ściągnięte do stanów. Nawet takie osobistości mając na imię Paolo, Vittoro  po dotarciu do kraju nazywane są Paul, Vito.
 

Dobra postać z solidnym nickiem to połowa sukcesu jaki musisz osiągnąć. Koleś z solidnym imieniem i nazwiskiem potrzebuje też solidnego backgroundu dla swojej postaci. Nie musisz szaleć przy tym na prawdę, nie potrzeba abyś kreował swoją postać na filmowego Vito Corleone, czy serialowego Anthonyego Soprano. Niech stworzona przez Ciebie postać będzie gościem z przyziemnymi problemami. Dziewczyna która co weekend kręci się po klubach na Vespucci, przez co spędza Ci sen z powiek. Ojciec który zachorował na Alzheimera, przez co musisz przesiadywać z nim dniami i nocami, aby nie wyszedł gdzieś i ślad po nim zaginął. Problemy z alhoholem, wpadłeś w długi. Każda myśl dobrze opracowana jest dobra.

Posiadając solidny nickname, oraz solidny background potrzebujesz jeszcze zastanowić się nad tym jakimi cechami charakateru w grze będzie kierować się twoja postać. Pamiętaj, że obracasz się w świecie gangsterów, kanciarzy i biznesmenów. Możesz zadać sobie pytanie:„ Czy moja postać jest kimś, kto zaakceptował swoje nieszczęścia i chce się rozwijać jako osoba dzięki temu doświadczeniu, czy też jest dzikusem, zepsutym przez nędzę swojej młodości. Spytaj sam siebie, bo przecież to ty jesteś tutaj reżyserem. Zawsze lubiłem patrzeć, jak ludzie mają osobowość, którą zapadają w pamięć. Coś tak pamiętnego, jak pobicie faceta za kradzież torebki starszej pani, a następnie okradzenie go z tych samych łupów, ostatecznie czyniąc z siebie jakiegoś hipokrytę lub nawet tyrana. Wybór należy do Ciebie. To są myśli, które powinny składać się na osobowość postaci, którą odgrywasz. Są to myśli, które sprawią, że inni ludzie odgrywający role wokół ciebie będą przewidywać pewne rzeczy dotyczące twojej postaci, a co za tym idzie, dadzą im szansę odegrania jej!

228435246_d0e5ae7039_b.jpg
 

Rzeczy, które musisz wiedzieć grając przy mafii:

 • . Poznawaj ludzi, zarówno frakcję, jaki całą grę opierającą się poza nią. Stwórz własną sieć znajomości. Uspołecznij się z innymi kandydatami i ludźmi, których ostatecznie uznasz za członków mafii, do której próbujesz dołączyć.
 • . Przedstaw się innym kandydatom i współpracownikom. Zaprzyjaźnij się! Bądź przyjazny, nienawistny, bądź kimkolwiek chcesz to Twoja postać i Twój pogrzeb!
 • . Rozwijaj swoją postać jako osobę zbędną, kogoś o zerowej mocy, ale z dużymi ambicjami. Nie masz motywacji; jesteś po prostu osobą, która chciałaby zaangażować się w życie. Nie jesteś nikim wyjątkowym, nikim cieszącym się dobrą opinią i po prostu szukasz sposobu na wejście.
 • . Z czasem rozwijaj i uwzględniaj osobowość swojej postaci. Dowiedz się, jakim jest typem osoby. Dowiedz się, jakie są jego motywy i osobowość. Gdyż część charakteru twojej postaci wyjdzie razem z wydarzeniami In Character.
 • . Zacznij się uczyć jak zarabiać pieniądze dla siebie; po prostu nie oddawaj nikomu hołdu. Przygotuj się na „fazę współpracy”, w której płacenie hołdu jest czynnością cotygodniową.


Wszystkie osoby zainteresowane rozgrywką proszone są o wypełnienie poniższego wzoru i dołączenie na discord.

DISCORD

Imię i nazwisko postaci:
Wiek:
Background:
Projekty związane z organizacją dzięki którym również możecie zacząć swoją przygodę z La Cosa Nostrą.
- Worker Class Union

G&A Gardening & Waste Solutions
 

Edytowano przez Jeżozwierz

Lawrence 'Larry Pads' Padelli - dumny żołnierz rodziny przestępczej Sclafani

spacer.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Mitch Cassidy

Wiek: 30 lat

Background: Kilkuletni pracownik firmy Jetsam mieszczącej się w Porcie Los Santos, aktywny działacz WCUoLS a także pogrążony w długach ojciec 5-letniej córki objęty zakazem zbliżania. Jego zarobiona pensja znika szybciej niż pojawia się na koncie, część dostaje jego niedoszła małżonka na ich wspólne dziecko, reszta ląduje u lichwiarzy i w kasynach. Dawniej właściciel niewielkiego magazynu z artykułami budowlanymi, który z nieznanych przyczyn uległ podpaleniu, przez co kredyty wzięte na otwarcie firmy zaczęły być spłacane kolejnymi pożyczkami zataczając błędne koło aż do teraz.

Karach, Robero, 1dooc i 4 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Imię i nazwisko postaci: Gary Pagano

Wiek: 28 lat

Background:

 • Urodził się w Liberty City. Za młodu chodził na zajęcia z boksu.
 • W wieku 10 lat, z rodzicami wyprowadzili się do Los Santos. Stary pracuje jako operator wózka widłowego, a matka w miejscowej piekarni.
 • Jego rodzice nie należeli do klasy średniej, w spadku otrzymali mieszkanie po dziadkach w LS.
 • Wyrzucili go z trzech szkół w LS - rozboje, awantury. Nie potrafił się odnaleźć w nowym środowisku po przeprowadzce z Liberty City.
 •  W wieku 16 lat odpalił z broni palnej chłopaka, którego podejrzewał o romans ze swoją dziewczyną. Był w niej szaleńczo zakochany.
 • Odsiedział 12 lat w lokalnym zakładzie karnym.
 •  Tam poznał niejakiego Jeremy'ego Terranova i chińczyka Harito.
Edytowano przez Eliteq
Blast, Alpha, Adrian1 i 5 innych lubią to

LxHz7lY.png

The Sclafani Crime Family

gram bez discorda

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Aris Arata

Wiek: 32 / 12.03.1989

Background: Kokainowy bandyta wywodzacy sie z dilersko - zlodziejskiej szajki z Liberty City, dwukrotnie karany za handel. Niezrownowazony, z objawami kryzysu wieku sredniego i kilkoma glowami na koncie. Wychowal sie w mrocznej stronie miasta, a slabe wyniki w szkole nie pomogly mu w drodze zyciowej, koniec koncow zdecydowal sie na lewy zarobek. Zaczynal  od pracy na bramce w klubie jednego z wazniakow, skonczyl na handlu detalicznym kokaina. Opuscil tonacy statek w postaci rozpracowywanej grupy przestepczej w mroznym Liberty City. W najlepszym momencie opuscil miasto decydujac sie na wspolprace z Jeremy Terranova, wspolnikiem ze starych lat.  Oprocz wszechobecnej w jego zyciu bandyckiej jazdy, posiada szescioletnia corke mieszkajaca z ex Arisa (rezyduja w Liberty CIty). Stara sie utrzymywac z nia kontakt przez internet.

 

spacer.png

spacer.png

kermit8, wonti, Blast i 4 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Hugo "Huge" Kane

Wiek: 31

Background: Człowiek łasy na pieniądze, chwytający się każdej pracy, która da mu fajny profit. Mężczyzna po trudnych sytuacjach w czasach dzieciństwa jak i życia dorosłego. Środek wychowawczy, a później więzienia, głównie za pobicia, handel i drobne kradzieże. Chłop, który nie wyraża zbyt dużo emocji, jest oschły i stanowczy. Brak krewnych, wszyscy się od niego odwrócili. Nie spotkał w życiu miłości swojego życia.

Edytowano przez Blast
Alpha, 1dooc, Adrian1 i 2 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Oliver Maggioli

Wiek: 24 (1997/02/07)

Background: Urodzony w Palomino Creek, dorastając marzył aby stać się kimś wielki, osobą która znaczyła coś, była częścią wielkich inicjatyw. Po skończeniu szkoły wyprowadził się do Las Venturas gdzie starał się o posady kierownicze, lecz ze względu na brak edukacji spowodowany niskimi zarobkami rodziców musiał przyzwyczaić się do roli kasjera. Pewnego dnia powiedział sobie dość - wyjechał do Los Santos w pogoni za swoim dziecięcym marzeniem. Wiedząc, że nie uzyska wysoko postawionej pracy, postanowił szukać zarobku w ciemniejszych sferach metropolii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger Larsen, lat 31, Amerykanin z Liberty City.
Wychowany przez matkę włoszkę i ojca Amerykanina, dorastający i do dnia dzisiejszego obracający się w towarzystwie italo-amerykanów, którymi przesiąkł. Posiada powiązania z niższego szczebla ludźmi ze środowiska przestępczego w rodzinnym mieście, na które pracował latami. Cierpliwy człowiek kładący nacisk na solidne i pewne znajomości, materialista gotowy zaryzykować, gdy nadarzy się okazja, niczego nie robi na siłę. Grał drugie skrzypce między innymi w kradzieżach, rabunkach, nielegalnym imporcie, zastraszaniu i drobnych wymuszeniach. Nigdy nikogo nie zabił. W wieku 20 lat odsiedział wyrok za kradzież auta, co kosztowało go zerwaniem kontaktów z rodziną. Jest osobą negatywnie nastawioną do czarnych i szerzonej przez nich patologii, nie lubi ćpunów i ludzi nie szanujących żadnych zasad. W związku ze zwiększonym zainteresowaniem służb porządkowych swoją osobą oraz coraz bardziej rozpoznawalną na ulicach twarzą postanowił wyjechać z Liberty City i przenieść się do Los Santos. Na chwilę obecną dorabia w miejscowym lokalu i stara się zdobyć znajomości, które na nowo otworzą przed nim możliwości.

Alpha, loginone, Karach i 1 inny lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Elijah Dragna

Wiek: 25

Background: Młody obywatel USA urodzony nie daleko Los Santos, utrzymujący się za pieniądze matki. Zwykła praca jest dla niego po prostu nudna, więc zaczął szukać taką która doda mu adrenaliny. Posiadał trudne dzieciństwo, głównie przez śmierć swojego przyjaciela. Stara utrzymywać się kontakt z bliskimi. Zawsze udaje opanowanego i rozsądnego.

rowur, p0lmen, Alpha i 5 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Benny Di Giacinto
Wiek: 41
Background: Urodził i wychował się w małym miasteczku na obrzeżach San Fierro, tuż przy granicy z wielką prowincją Los Santos. Dwunastoletni wówczas Benny był typem trudnego dzieciaka. Chorowita matka i ojciec, który rzadko bywał w domu z pewnością nie pomogły w prawidłowym wychowaniu dziecka. Swoją edukację zakończył na poziomie drugiej klasy szkoły średniej, przez co później raczej ciężko byłoby mu znaleźć godną pracę. Tak się jednak nie stało. - Benny trafił do wojska na ponad pięcioletnią służbę w Azji. Podczas niej poznał wiele osób z najróżniejszych środowisk. Za namową przyjaciela z kompanii kilka dni po powrocie do rodzinnego miasta wyjechał do Włoch, gdzie pomagał w szemranym interesie handlu kradzioną biżuterią i samochodami. Benny spędził tam parę dobrych miesięcy, nie myśląc nawet o powrocie do US. Oczywiście wszystko co dobre, musiało się kiedyś skończyć. - Di Giacinto pracując na czarno, starał się dystansować od wszelkich urzędów skarbowych, czy banków. Po takim długim obracaniu się w szemranym towarzystwie, nie było opcji, żeby się komuś nie naraził. Z dnia na dzień został okradziony ze wszystkiego, co miał. Zmarnowany i zmęczony życiem czterdziestolatek bez grosza przy duszy wrócił do Stanów na kutrze rybackim, szukając spełnienia amerykańskiego snu w Los Santos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Chester Panicucci
Wiek: 22
Background: 22 latek z okolic Los Santos mieszkający ze swoją matką. Ledwo wiąże koniec z końcem, przez ostatnie kilka miesięcy starał się znaleźć odpowiednią pracę dla siebie, lecz uniemożliwiało mu to wykształcenie, którego nie posiada. Jego silną charakteru cechą jest autentyczność, empatia i pewność siebie. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Ethan Zelucco

Wiek: 21

Background: Ethan to 21 latek urodzony w Los Santos, zawsze był porywczym dzieciakiem. Gdy był mały chciał zostać kimś z władzą, lecz ta faza szybko minęła. Uczęszczał do High School w Los Santos, ukończył je z dobrym wynikiem. Chciał aplikować na studia lecz jego podanie zostało odrzucone. Załamał się i zatrudnił w małej firmie zajmującej się elektroniką. Miał tego dość, chciał w końcu kimś zostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Warren Amaro

Wiek: 21 

Background: Młody Amerykanin z Włoskimi korzeniam, jego ojciec służył w Marine Corps, wyjechał do Iraku gdy Warren miał 11 lat. Młody Amaro miał dobre wyniki w szkole, i nawet niezłą grupkę przyjaciół, ukończył High School z wyróżnieniem. Zatrudnił się w firmie zajmującej się reklamą i marketingiem, lecz to mu nie wystarczało, chciał żeby go zapamiętano, chciał zrobić coś wielkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Avon Roeca

Wiek: 23

Background: Urodził się w Los Santos, wychowywał w podmiejskim Blueberry. Od czasów młodości miał lepkie ręce, przez co trafił do paki na parę ładnych lat, wpadając podczas dużej akcji na stacji benzynowej Dillimore. Za kratami poznał Gary'ego Pagano i swoją dziewczynę, pracującą w więziennej służbie zdrowia, z którą po wyjściu z puchy wychowuje 3-letnią córeczkę. Dzięki pośrednikowi więziennemu znalazł pracę w firmie segregującej odpady. Stamtąd po skontaktowaniu się z Pagano na wolności, przeniósł się do G&A Gardening & Waste Solutions, starając się wiązać koniec z końcem. Chwyta się każdej możliwej fuchy, która może zapewnić mu szybki zarobek i podniesienie życiowych standardów - najchętniej wszystko robiłby na skróty. Nie stroni od używek, a w wolnym czasie ostro jedzie po bandzie, zwiedzając wszystkie kluby Los Santos.

 • leniwy
 • asertywny
 • chciwy
 • bezczelny
 • mściwy
 • egoista
 • optymista

 1453492919_avonsmieciarz.thumb.png.e0c9a1e10ace150c5886eec0694764ff.png

sygnatura_wasiu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Joey Capalanga

Wiek: 24

Background: Ma na plecach długi związane z upadłością źle prosperującej firmy, którą przejął po ojcu. Kilka miesięcy później próbując wyjść na prostą rozbił samochód po pijaku, który służył jako taksówka w jednoosobowej działalności gospodarczej, przez co musiał zatrudnić się w korporacji. Podczas studiowania w collegu był popularnym dilerem narkotykowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Chris Mangia
Wiek: 22
Background: Chłopaczyna nie za bardzo wiedzący co robić po collegu, łapał się wcześniej prac dorywczych lecz nie zostawał na owych stanowiskach na długo. W czasach licealnych sprzedawał dragi nastolatkom ze szkoły za co groziło mu wydalenie.

Roman Golubov | Hawick Crew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Tobias Zetticci
Wiek: 22
Background: Typ człowieka szukający łatwych rozwiązań do zarobku, chwytający się większości okazji ze swoją szajką. Rozwijający się przy boku Jeremy'ego Tarranovy bandzior, który powoli stawia coraz to większe kroki w półświatku przestępczym. Koleś patrzący daleko w przyszłość, który dokładnie planuje większość swoich ruchów. Wcześniej pracownik wielu lokali w południowej części miasta, z których rezygnował lub był z nich wydalany. Nie ma stałego miejsca zamieszkania, co jakiś czas zmienia swoje lokum.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Simon Fanucci
Wiek: 28
Background:Simon większość swojego życia poświecił edukacji kulinarnej, jedno z jego marzeń ziściło się kiedy otworzył restauracje, w jego rodzinnym mieście we włoszech wraz ze swoim bratem, jako nadzwyczajnie dobry szef kuchni oraz przyzwoity przedsiębiorca cieszył się dobrą renomą wśród lokalnej społeczności, niestety jego restauracja spłoneła w niejasnych okolicznościach, kiedy nic już nie trzymało Simona we Włoszech pozostawił rodzine wyjeżdżając do swojej dawnej dziewczyny w stanach z która niegdyś się pokłocił, odnowił z nią relacje które rozwijają po dziś dzień. Aby odnaleźć się w stanach, stanąć na nogi i pozbierać się psychicznie po stracie próbuje swoich sił aby ustabilizować swoje życie wraz z Amy , pracując w niskopłatnej pracy jako szeregowy kucharz, ma nadzieje na wyrwanie się z biedy.

Edytowano przez Blaza
loginone lubi to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Imię i nazwisko postaci: James Marchegiano

Wiek: 27

Background: Młody facet urodzony w Los Santos, który od ukończenia liceum nie mógł znaleźć swojej drogi w życiu więc zaczął podążać na skróty. W trakcie swojej 9 letniej podróży w celu odnalezienia "własnego ja" próbował swoich sił głównie w różnych przestępczych procederach na których zarabiał niewielkie sumy pozwalające mu na przeżycie. W pewnym momencie zauważył, że największą przyjemność sprawia mu okradanie innych osób, więc zaczął głównie zajmować się złodziejskim fachem, który sprawiał mu sporą satysfakcję jak i adrenalinę.

Edytowano przez sce
Eliteq i Alpha lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sce napisał:

Imię i nazwisko postaci: James Marchegiano

Wiek: 27

Background: Młody facet urodzony w Los Santos, który od ukończenia liceum nie mógł znaleźć swojej drogi w życiu więc zaczął podążać na skróty. W trakcie swojej 9 letniej podróży w celu odnalezienia "własnego ja" próbował swoich sił głównie w różnych przestępczych procederach na których zarabiał niewielkie sumy pozwalające mu na przeżycie. W pewnym momencie zauważył, że największą przyjemność sprawia mu okradanie innych osób, więc zaczął głównie zajmować się złodziejskim fachem, który sprawiał mu sporą satysfakcję jak i adrenalinę.

 

Dołącz na discord.

https://discord.gg/MXaA8BKp

Edytowano przez DnS
Alpha lubi to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Anthony Mancini
Wiek:22
Background: Młody chłopak wywodzący się z patologicznej rodziny, od dzieciaka miał styczność z przestępczym światem. 
Wciągneła go w niego chęć szybkiego zarobku i brak perspektyw na godne, legalne życie. 
Jego głównym źródłem utrzymania była forsa z narkotyków, ale najgorszy diler to ten, który ćpa własny towar, a takim właśnie
był Tony. Przez to narobił sobie sporych kłopotów, wciągnął się w długi i uzależnienie. Stara się walczyć z nałogiem i z
długami, ale to drugie idzie mu dosyć średnio. 
Obecnie Dorabia w warsztacie, jednak pensja po odliczeniu długów ledwo starcza mu na przeżycie do następnego miesiąca. 

 

 

Edytowano przez Finesse
Eliteq lubi to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Finesse napisał:

Imię i nazwisko postaci: Anthony Mancini
Wiek:22
Background: Młody chłopak wywodzący się z patologicznej rodziny, od dzieciaka miał styczność z przestępczym światem. 
Wciągneła go w niego chęć szybkiego zarobku i brak perspektyw na godne, legalne życie. 
Jego głównym źródłem utrzymania była forsa z narkotyków, ale najgorszy diler to ten, który ćpa własny towar, a takim właśnie
był Tony. Przez to narobił sobie sporych kłopotów, wciągnął się w długi i uzależnienie. Stara się walczyć z nałogiem i z
długami, ale to drugie idzie mu dosyć średnio. 
Obecnie Dorabia w warsztacie, jednak pensja po odliczeniu długów ledwo starcza mu na przeżycie do następnego miesiąca. 

 

 

Byku wbij tu narazie na discord, a reszta IC;

Dołącz na discord;

https://discord.gg/MXaA8BKp

Edytowano przez Eliteq

LxHz7lY.png

The Sclafani Crime Family

gram bez discorda

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...

Imię i nazwisko postaci: Richard Ratti
Wiek: 21
Background: Richie to połączenie młodego i wybuchowego I-A. Całe dotychczasowe życie spędził w szkole, gdzie był najbardziej wyszczekanym bachorem. Kończąc szkołę, otrzymał jedną z najniższych średnich w całej placówce. Był to krok milowy, który przyczynił się do jego postanowienia, aby zostać najbogatszym dzieciakiem i udowodnić, że nie potrzebna jest szkoła, aby siedzieć w jacuzzi i popijać najdroższe trunki. W związku ze swoją wizją jest w stanie zrobić wszystko, aby tylko łatwo i szybko zarobić wymarzone pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Robert Magana
Wiek: 24
Background: Absolwent ULSA na profilu Art & Humanities. Ukończył ją z Bachelor's degree. Po zakończeniu edukacji założył własną firmę zajmującą się produkcją wideo. Z racji ogromnej konkurencji i bycia nowym na rynku Robbie już na początku kariery musiał zaciagnąć solidne długi. Zawieszony pomiędzy próbą dogodnego życia a byciem artystą działającym na własną rękę, będzie musiał wybrać dosadniejsze środki przekazu, aby wspiąć się na wyżyny kariery. Fanatyk starego kina amerykańskiego.

Edytowano przez D4C
Alpha, Jeżozwierz i Eliteq lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝