Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAAKCEPTOWANE]celownik


Arekk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem, że może git by było jakby wyłączony został celownik, tak dla wszystkich. Na jakimś głosowym pseudo rp tak było z tego co pamiętam. No chyba ze ktoś tam będzie z pierwszej osoby grał to wtedy ma ten od broni tylko. Myślę, że to będzie spoko opcja bo strzelaniny nie będą takie oczywiste, że jak ktoś był dobry w cs'a to tu też od razu będzie kotem tylko myślę, że to będzie nawet bardziej realne. To taki luźny pomysł i jeżeli można tak w ogóle zrobić to uważam, że git by było - zapraszam do dyskusji na poziomie. 

 

To akurat screen z jakiegoś losowego filmu na YT właśnie z głosówki, jak widać nie ma celownika.

https://cdn.discordapp.com/attachments/709830557189537922/713034452586201119/unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja fajna. A co wy na to by po wprowadzeniu ludzi na forum i mocnym nagrzaniu sytuacji ze startem dać ten wybór dla graczy? Ekipa da wpływ na skrypt również graczowi. PRowo rozwiązanie będzie fajne, decyzja będzie podjęta wspólnie.

wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Arekk napisał:

No to ten kto ma wklęsłego penisa to sobie naklei a kto chce grać quality to będzie grał normalnie.

 

Czemu miałoby utrudnić bezbronnym? Nie rozumiem tego.

 

ale że wg. ciebie usunięcie celownika dla wszystkich i dopuszczanie do oszukiwania przez /niektórych/ poprzez nakładanie jakiś mechanizmów, które dają przewagę nad graczem jest ok?
 

to jest porównywalne z czitowaniem, ba, z zachęcaniem ludzi do czitowania. Zamiast usuwać głupi celownik można zwiększyć recoil broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można też tak od razu zakładać, że np 90/100 osób będzie tak oszukiwać. Tak jak mówiłem na tym głosowym pseudo rp się to fajnie sprawdza i nie wiem czy ktoś nawet myśli, żeby sobie naklejać coś na monitor bo po prostu chce żeby całe granie wyglądało lepiej i strzelanie było bardziej realniejsze. Pewnie będą tacy ludzie ale uważam, że to nie jest znów nic takiego, bo imo kilka osób może mieć tylko takie drzewo wyrastające z głowy zamiast mózgu. Tak jak ten Twój kolega, skoro np. grał jakieś poważne mecze, turnieje offline i miał takie coś to jest wklęśniakiem bo tak samo oszukuje. Dla mnie to jest git, ludzie wyżej mówili, że git - ale możemy też poczekać, tak jak Jackal mówił, aż wejdą tutaj gracze i powiedzą też swoje.

 

edit; przeciez to jest piekne 😍

https://cdn.discordapp.com/attachments/556950967615225857/714080448896040990/unknown.png

Edytowane przez Arekk
wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu o tym rozmawiać bo twoje argumenty są idiotyczne, chcesz, to sobie sam wyłącz celownik i nie zmuszaj innych do tego.

 

Cytat

Tak jak ten Twój kolega, skoro np. grał jakieś poważne mecze, turnieje offline i miał takie coś to jest wklęśniakiem bo tak samo oszukuje.

 

A tym to wkładasz mi w usta słów, których nigdy nie powiedziałem, bo nie grał żadnych turniejów xD. I tak samo nigdy nie negowałem, że gość oszukiwał. Podałem jego grę jako idealny przykład głupoty twojej propozycji.

friker i pbgzero lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być nawet dobry pomysł - później pomyśleć też o strzelnicach i zależnie od umiejętności strzelania pokazywać celownik. Jednak też trzeba zapytać większej ilości graczy. Pamiętajmy, że to gra a nie second life i ma dawać przyjemność a nie utrudniać nam życie. 🙂

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vinsu napisał:

Nie ma sensu o tym rozmawiać bo twoje argumenty są idiotyczne, chcesz, to sobie sam wyłącz celownik i nie zmuszaj innych do tego.

 

 

A tym to wkładasz mi w usta słów, których nigdy nie powiedziałem, bo nie grał żadnych turniejów xD. I tak samo nigdy nie negowałem, że gość oszukiwał. Podałem jego grę jako idealny przykład głupoty twojej propozycji.

Chłopie miała być normalna rozmowa a tu widzę już sprute jakąś z twojej strony. Sam powiedziałem, że tak jak napisał Jackal można poczekać aż się więcej ludzi wypowie i to jest tylko "LUŹNY POMYSŁ" tak jak to napisałem w pierwszym poście. Zwolnij trochę.

 

11 minut temu, Mario napisał:

Może to być nawet dobry pomysł - później pomyśleć też o strzelnicach i zależnie od umiejętności strzelania pokazywać celownik. Jednak też trzeba zapytać większej ilości graczy. Pamiętajmy, że to gra a nie second life i ma dawać przyjemność a nie utrudniać nam życie. 🙂

+1

wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt że co drugi chcący oszukać system będzie sobie instalował jakiś software który wyświetli mu kropke na środku ekranu albo co lepsi będą sobie rysować na monitorze, tak znam takie przypadki z pseudoli.

I szkoda, bo osobiście wydaję mi się że usunięcie kropki byłoby świetnym zagraniem, nikt by nie bawił się w snajpera z broni typu glock a strzelaniny wyglądałyby bardziej realnie.

wojtek, Arekk, mittyliquor i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin