Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio Muzyczne] Rotasu Studio by Ohashi Yuki


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Rotasu Studio to nowo powstałe studio założone w 2021 roku przez lokalnego DJ'a i producenta muzyki Ohashi Yuki (Dj Yuki), byłego menadżera i COO Crowed Studios. Profesjonalnie wyposażone studio nagraniowe wychodzi naprzeciw wymaganiom prężnie rozwijającego się rynku branży rozrywkowej. Studio NIE zajmuje się kierowaniem osób, czy też wskazywaniem im drogi w swojej drodze do sławy (menadżerka). W Rotasu Studio można nagrać w profesjonalnej otoczce swój utwór. Wraz z nagraniem otrzymujemy pełne wsparcie merytoryczne względem kompozycji tekst - muzyka. Dodatkowo, jeżeli nachodzi taka potrzeba, studio oferuje również produkcję muzyki pod tekst. Były menadżer, Ohashi, idealnie wpasowuje się w rynek, gdyż wiedza którą zdobył w Crowed Studios pozwala mu sprawnie odnaleźć wspólny język z klientem.


Strona WWW: soon
Fan Page: soon

 

OOC
 

Spoiler

Hej! Wraz z rozwojem wydarzeń drogą IC, moja postać postanowiła działać indywidualnie. Zapewne wielu z was zapyta jak ma działać Rotasu Studio, śpieszę z odpowiedzią.
W planach mam odnowienie relacji nawiązywanych drogą IC, których to w mojej opinii jest coraz mniej. Mianowicie, chodzi o to, że coraz częściej zdarza się, że gra gwiazd jest odgrywana na forum w postaci zwykłego dodania materiału, czego efektem później są narracje, w których opisuje się po prostu, że "utwór został nagrany w profesjonalnym studio, etc.". Chciałbym delikatnie to zmienić. Chciałbym, aby gracz faktycznie wchodził w jakąś interakcję z producentem muzycznym i żeby wszelkie nagrywki odbywały się czysto In Character. Propozycję kieruję raczej do początkujących osób z branży. Wiadomo, że wyżej postawione gwiazdy mają już swój label i wytwórnię która zapewne operuje asortymentem wymaganym do nagrania utworu/epki. Nie mam jednak zamiaru zamykać się na ewentualne współprace z takimi wytwórniami.
Dodatkowo, moja postać jako producent muzyczny będzie oferować biznesom skomponowanie podkładu muzycznego pod np. ich film promocyjny. (oczywiście track będzie znajdowany OOC. Niestety nie operuję takim wachlarzem umiejętności, by tworzyć swoją własną muzykę - przynajmniej nie teraz,  aczkolwiek posiadam dużą wiedzę muzyczną, gdyż na co dzień pracuję z muzyką, więc wachlarz utworów, podkładów jest dosyć duży)
Mam nadzieję że spodoba się wam takie urozmaicienie, które to mam zamiar wpleść w nasze piękne RP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin