Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Bishop's chicken


globus

Rekomendowane odpowiedzi

GTSport Decal Search Engine

CJ2ZhcZ.jpgBishop's chicken jest to jedna z wielu sieci restauracji szybkiej obsługi specjalizującej się w produktach spożywczych na bazie kurczaka. W stanie San Andres obecnie funkcjonują dwie takie restauracje działające pod franczyzą tej marki i jedną z nich jest właśnie fast-food umiejscowiony na rogu Davis Avenue i MacDonald st w Davis, Los Santos.

W swojej ofercie restauracja posiada wiele smacznych dań o zaskakująco niskiej cenie, dzięki czemu lokalna społeczność bez problemu może przyjść po pracy wraz ze swoją rodziną na pyszny obiad z kurczaka, popijając go dużą ilością Coli lub Sprunka. Wchodząc do środka przywita nas zapach panierowanych skrzydełek oraz zmęczony pracownik przy kasie ubrany w firmowy strój w barwach marki czekający, aż złożymy u niego swoje zamówienie. Oczywiście personel dba również o klientów, którzy z wielu różnych przyczyn nie mają możliwości dostania się do nich, a mają wielką ochotę zjeść coś dobrego w dobrej cenie. Przez całą dobę można zamawiać wszystkie dania na terenie całego miasta, natomiast koszt dostawy to jedynie dziesięć dolarów! Wszystkie zamówienia zwykle dochodzą wciągu godziny, jeśli jednak dostawca się spóźni klient ma prawo odmówić płacenia za jedzenie w ramach rekompensaty za wygórowany czas oczekiwanie na dostawę. W swoim menu posiadają różne, ciekawe zestawy skierowane dla osób dorosłych oraz oczywiście też dla ich pociech. Restauracja często w godzinach porannych organizuje promocje na zestawy śniadaniowe, aby zachęcić do siebie lokalną społeczność, każdy klient może zamówić w godzinach porannych ów zestaw i cieszyć się wspaniałym śniadaniem, który każdy tylko mógłby pozazdrościć. 

Lokalizacja:

Cytat

f06NcGf.jpg

Out Of character.

Spoiler

Naszła mnie ochota na stworzenie na serwerze własnego fasf-food'a na Davis, ponieważ według mnie brakuje w tych rejonach tego typu biznesu. Chce, aby Bishop's Chicken nie stało się nudnym miejscem do bicia duty lub tylko do regeneracji HP tylko nowym, fajnym i ciekawym spotem do gierki, do którego można przyjść swoim wirtualnym charakterem i złapać ciekawą interakcje z różnymi innymi graczami. Nie będę przyjmować na lewo i prawo pracowników, aby tylko jak najwięcej zarobić bo to nie o to tutaj chodzi, chcę, aby gracz który, wciela się w pracownika mojego biznesu umiał odegrać poprawnie i ciekawie swoją role. Mam nadzieję, że mój zamysł się ziści i biznes będzie żył własnym życiem po jego oficjalnym otwarciu.

ZpxNDg4.jpg

Edytowane przez globus
Dexel, Kamikaze, sloszon i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin