Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Rafineria] Tataviam Oil.


Forek

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Tataviam Oil to rafineria ropy naftowej działająca w górach Tataviam od 1960 roku. Przez okres swojego działania odpowiedzialna była za produkcje i dystrybucje ropy oraz paliw do pobliskiego Los Santos, Sandy Shores, Paleto Bay, Grapeseed, a także po za lokalny stan. Zrzesza dziesiątki jak nie setki pracowników wszelakiej klasy społecznej w jednym celu - wydobycia surowców naturalnych oferowanych przez lokalny region. Zakład odgrywa sporą rolę w zmniejszeniu bezrobocia oraz stabilizacji rynku pracy. W ostatnich latach rafineria pod wpływem złego zarządzania krótkowzrocznych przedsiębiorców podupadła zmniejszając tym samym liczbę pracowników, wydobycie ropy naftowej oraz wartość całego zakładu. W roku 2021 poprzez wykupienie udziałów na czele Tataviam Oil stanął nikomu raczej nie znany, pochodzący z Liberty City i powiązany z portowymi związkami zawodowymi Roger Larsen. Mówi się o sporej reorganizacji działania zakładu produkującego paliwa pompowanego między innymi do lokalnych stacji benzynowych, sporym działaniu marketingowym i zarządzaniu mającym na celu podniesienie satysfakcji ludzi pracujących.

Założenia projektu i plan przyszłościowej rozgrywki:

- zaoferowanie pracy ludziom, którym stanie za barem lub strzyżenie ludzi nie wpasowuje się w profil postaci.

- stworzenie społeczności klasy pracującej, kontaktów tych dobrych i wrogo nastawionych, zdrowej rywalizacji.

- rozgrywka z lokalnym urzędem miasta: kontrole, wspływ na środowisko, strajki.

- stworzenie środowiska do przekrętów, kradzieży, szemranych układów i pokrycia nielegalnego dochodu legalną pieczęcią.

Siema, zakładam projekt rafinerii, który zaoferuje grę tym ludziom, którzy nie chcą pracować za ladą, być może grają niższą klasę robotniczą, szukają miejsca do nielegalnych działań lub po prostu chcą dołączyć do bardzo zróżnicowanej społeczności, którą oferuje spory zakład produkcyjny. Dlaczego akurat rafineria? Miejsca takie jak to oferuje spory wachlarz możliwości rozgrywki w zasadzie dla każdego profilu postaci. To może być inżynier, biedak, złodziej, imigrant, prawnik - ktokolwiek, a to z kolei zwiększa liczbę ludzi współgrających. Co ja z tego mam? Pomysł na grę, dopełnienie profilu postaci, wiele możliwości rozgrywki dla siebie i innych. Mam nadzieje, że wkrótce spotkamy się w grze i ugramy fajne akcje. Z góry dodam, że nie rzucam się z motyką na słońce, wszystko rozwinie się spokojnym tempem i w swoim czasie. Nie mam listy oczekiwań, od ekipy projektów nie oczekuje jałmużny, wypracowane zasoby materialne cieszą najbardziej. Fajnie by było jednak dostać cysternę na dobry start, za którą oczywiście mogę sypnąć groszem. Reszta z czasem i do zobaczenia.

Jak chcesz sobie pograć w projekcie, odegrać epizodyczną akcje, szukasz pracy lub chcesz nawiązać współpracę to po prostu wbij na DISCORD.

Edytowane przez FORK
Skrabek, Joka i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin