Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Negro] dominik


twice

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/673-dominik/

Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-negro/

Powód składania skargi: Bezsensowne ucieczki przed LEA (Nie jestem w stanie ustalić jakikolwiek powód, odczuwam że robi to po prostu dla sportu - postać posiada aktywną licencję kierowcy, gdy go przeszukaliśmy nic na siebie nie miał.), niepoprawne odegranie ostrego wypadku, ZERO realnego strachu przed bronią, kiedy celuje do niego kilku oficerów.

Wyjaśnienie sprawy: Cześć, skargę piszę przez dzisiejszą sytuację, po kilkukrotnej ucieczce gracz zderzył się z palmą przy dużej prędkości motocyklem, co widać na nagraniu. Nie zgadzam się z jego reakcją i sposobem, w jaki odegrał wypadek, jako iż napisał narrację, że się wywrócił (widać to na nagraniu), napisał na /ame "wstaje" i po prostu zaczyna uciekać pieszo. Celowało do niego 5/6 oficerów z broni PALNEJ, a ten odwrócił się - zaczął uciekać pieszo po takim wypadku. Pisałem o tym z supportem @amerikano, ale doszliśmy do wniosku że najlepiej byłoby napisać skargę w poprawnym dziale. Pozdrawiam.

Dowody: https://streamable.com/qd9vol https://streamable.com/k9xe2h

Edytowane przez dominik
roziak, Trevlo, MakZuZ i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że nie jest to pierwszy wybryk tego gracza, zaczyna mierne akcje z pd tylko po to żebyśmy potem musieli się wyjaśniać z tego IC. Podczas gdy on prezentuje bardzo marny poziom rozgrywki, gra z nim wymaga pełnego skupienia ponieważ potrafi każdy szczegół naszej gry obrócić przeciwko nam. Reasumując po prostu odbiera całą rozrywkę z gry, trzeba siedzieć z nim dwie godziny w areszcie i odgrywać rozprawę, wzywać supporterów i gamemasterów. Jeszcze żadna akcja z jego udziałem nie została zakończona w normalny sposób, każda kończy się tak samo.

MakZuZ, hetmano, twice i 4 innych lubią to

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, zacznijmy od początku.

Twój zarzut odnośnie bezsensownej ucieczki jest strasznie cieniutki. Moja postać jest poszukiwana (prawdopodobnie, nie wiem tego, właśnie to był powód, w którym zdecydowałem się uciekać) za wczorajszą strzelaninę z zastępcami.  To, że nie dawałem się złapać i uciekałem to już moja decyzja, moja i mojej postaci, szczerze? Jaki masz problem? Nie powinno cię interesować dlaczego uciekam.

Wywrotka na filmiku, w porządku. Jeśli mielibyśmy odgrywać każde stuknięcia autem podczas pościgu, jazdę, która odbiega od rzeczywistości, to po tej akcji, w której się wywróciłem na motorze, moja postać by musiała być do końca życia sparaliżowana bądź po prostu straciłaby życie na tym chodniku. Odegrałem to jako zwykły poślizg i wywrotkę, to wszystko. Czy ty i twoi kumple odgrywacie postrzały w taki sposób, że przypuśćmy odpuszczacie gierkę na jeden dzień z powodu takich sytuacji? Albo kolizję, w której zderzycie się z innym autem/radiowozem, też odgrywacie na jakiś sposób, który rzeczywiście będzie temu godny? Czy od razu wracacie do gry i puszczacie to jedynie jako krótkie /do. Jak widać nie wsiadłem na ten motocykl tylko stanąłem w miejscu, podniosłem te ręce i chciałem grać. Jeśli jest to złe, spoko, szkoda, że nie miałeś do mnie pretensji wcześniej tylko dopiero wtedy jak dostaliście zjeby w grze i wasze postacie powylatywały z frakcji.

@Suzukier Ty też widzę jesteś niezły bajkopisarz. Kwintesencja waszej gry, dzięki, że to wrzuciliście https://streamable.com/k9xe2h i ty mi będziesz mówił, że ja prezentuję marny poziom gry podczas gdy wy dobijacie moje truchło na chodniku z glocka i na głosówce mówicie: dobra Ty, juz nie napierdalaj tak

Dlaczego się z wami kłócę i obracam każdy szczegół przeciwko wam? Bo nie macie pojęcia co robicie x D i kłócicie się ze mną siłę nie chcąc przyznać mi racji. Na siłę próbowałeś mi wjebać narrację w rozprawie na /do, w której piszesz, że wasz deadly force został użyty zgodnie z obowiązującymi zasadami + do tego mówisz, że iAG oczyściło was z zarzutów, po czym @skarpety wchodząc do gierki na postać z iAG obala twoja narrację i mówi Ci, że jak nie znasz się na iAG to lepiej w ogóle masz nic nie pisać

 

zapomniałeś dodać, że po tym incydencie ze strzelaniem do mnie, wasze postacie wyleciały z PD drogą IC

unknown.png

tenge, kacpershawty i vouge lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dlaczego się z wami kłócę i obracam każdy szczegół przeciwko wam? Bo nie macie pojęcia co robicie x D i kłócicie się ze mną siłę nie chcąc przyznać mi racji. Na siłę próbowałeś mi wjebać narrację w rozprawie na /do, w której piszesz, że wasz deadly force został użyty zgodnie z obowiązującymi zasadami + do tego mówisz, że iAG oczyściło was z zarzutów, po czym @skarpety wchodząc do gierki na postać z iAG obala twoja narrację i mówi Ci, że jak nie znasz się na iAG to lepiej w ogóle masz nic nie pisać

Specjalnie czekałem i wzywałem gamemastera. Nikt ci nic nie narzucał. Gdybym ci narzucał to bym cie zamknął w areszcie a nie czekał godzinę na skarpety

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą.. gracze jakoś nie piszą na was skarg kiedy tniecie pod prąd radiowozami, taranujecie latarnię i tym podobne. Jak dla mnie to skarga, który tak naprawdę jest napisana pod wpływem emocji i wiążę się z wylotem waszych postaci za tą akcję, w której do mnie prujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, negro napisał:

W porządku, zacznijmy od początku.

Twój zarzut odnośnie bezsensownej ucieczki jest strasznie cieniutki. Moja postać jest poszukiwana (prawdopodobnie, nie wiem tego, właśnie to był powód, w którym zdecydowałem się uciekać) za wczorajszą strzelaninę z zastępcami. 

Twoje ucieczki zaczęły się kilka dni temu, kiedy wystawiłem na Ciebie BOLO. Napisałem to, bo jestem przekonany że twoje ucieczki są po prostu bezpodstawne. Nie chodzi tutaj o to Twoją strzelaninę z biurem szeryfa.

 

3 minuty temu, negro napisał:

Wywrotka na filmiku, w porządku. Jeśli mielibyśmy odgrywać każde stuknięcia autem podczas pościgu, jazdę, która odbiega od rzeczywistości, to po tej akcji, w której się wywróciłem na motorze, moja postać by musiała być do końca życia sparaliżowana bądź po prostu straciłaby życie na tym chodniku.

Nie nazwałbym tego stuknięciem, zderzyłeś się - wyleciałeś w powietrze, zakręciłeś się niczym helikopter. Twoje wyjaśnienie jest po prostu nieadekwatne do sytuacji, tak samo jak i twoje odegranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Udowadniam swojej racji i tyle.

Jeśli tak bardzo to lubisz to zapisz się na kółko debat a nie przyczepiaj się do PD, bo to tak wygląda. Prowokujesz takie akcje żeby później móc się popisać swoją wiedzą i wykłócać godzinę. Gdyby było inaczej, nie czekałbyś po trzy godziny na GM-a czy tam skarpety, tylko po prostu byś dał sobie spokój. A ty przy każdej akcji robisz identycznie to samo

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, negro napisał:

Zresztą.. gracze jakoś nie piszą na was skarg kiedy tniecie pod prąd radiowozami, taranujecie latarnię i tym podobne. Jak dla mnie to skarga, który tak naprawdę jest napisana pod wpływem emocji i wiążę się z wylotem waszych postaci za tą akcję, w której do mnie prujecie.

Nie rozumiem, wylot na postaci drogą IC był słuszny. Z resztą sytuacja nie miałaby miejsca, gdybyś poprawnie odegrał te zderzenie. Mamy tutaj Rescue Ambulance, żeby reagowali do tego typu sytuacji.

 

Jeśli myślisz, że powód dlaczego piszę skargę, bo zostałem wydalony z frakcji drogą IC na postaci to się grubo mylisz. Ty złamałeś regulamin serwera, nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, negro napisał:

Ale o co wy płaczecie? I tak naprawdę, powiedźcie mi..

 

Ta skarga jest za to, że bezpodstawnie uciekam? Czy za to, że nie odegrałem złamanej nogi.

Za to że dla sportu zaczynasz afery IC i OOC, przynajmniej w moim odczuciu. Ja na tej akcji nic nie ucierpiałem, nie oddałem strzałów, ani nic w tym stylu, więc nie płacze. W moich oczach po prostu psujesz innym gre starając się zadowolić swoje ego

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin