Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Negro] dominik


twice

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, negro napisał:

Dobra, czekam na werdykt. Jeśli chodzi o mnie to mogę odegrać jakiś gips na nodze. x D

Nie wiem jak inni ale dla mnie możesz nawet odgrywać najlepszą forme atletyczną po tym wypadku,  mi osobiście chodzi o to żebyś przestał się dopierdalać za przeproszeniem do naszej gry,  bo to psuje całą radość z roleplayu

Edytowane przez Suzukier

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Suzukier napisał:

Nie wiem jak inni ale dla mnie możesz nawet odgrywać najlepszą forme atletyczną po tym wypadku,  mi osobiście chodzi o to żebyś przestał się dopierdalać za przeproszeniem do naszej gry,  bo to psuje całą radość z gry

to nauczcie się grać dobry roleplay jak frakcja uzytkownika @lecik to nie bd zadnego problemu, pozdrawiam

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Suzukier napisał:

Nie wiem jak inni ale dla mnie możesz nawet odgrywać najlepszą forme atletyczną po tym wypadku,  mi osobiście chodzi o to żebyś przestał się dopierdalać za przeproszeniem do naszej gry,  bo to psuje całą radość z roleplayu

Czyli, napisaliście skargę bo przyczepiałem się do waszej gry, walcząc w sądzie na /do, starając się udowodnić swoją rację? Jesteście normalni? Przecież mam do tego prawo, sami piszecie na /do formułkę w stylu "bronił się?" a teraz piszecie skargę bo się przyczepiałem do waszej gry? x D

Dla mnie ten temat jest żałosny i nie mam pojęcia dlaczego zdecydowaliście się napisać na mnie skargę, moja postać odsiedziała swój wyrok w więzieniu, wasze postacie zostały zwolnione ze służby, gra toczy się dalej. Po co ta skarga?

Edytowane przez negro
Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, podsumowanie: Wychodzi na to, że miałem rację i moje oburzenie w kierunku waszej gry było jak najbardziej uzasadnione, gdyby tak nie było to wasze postacie z pewnością pozostałyby we frakcji i nikt nie zostałby wyrzucony.

Edytowane przez negro
Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, negro napisał:

Czyli, napisaliście skargę bo przyczepiałem się do waszej gry, walcząc w sądzie na /do, starając się udowodnić swoją rację? Jesteście normalni? Przecież mam do tego prawo, sami piszecie na /do formułkę w stylu "bronił się?" a teraz piszecie skargę bo się przyczepiałem do waszej gry? x D

Dla mnie ten temat jest żałosny i nie mam pojęcia dlaczego zdecydowaliście się napisać na mnie skargę, moja postać odsiedziała swój wyrok w więzieniu, wasze postacie zostały zwolnione ze służby, gra toczy się dalej. Po co ta skarga?

 

37 minut temu, negro napisał:

Więc, podsumowanie: Wychodzi na to, że miałem rację i moje oburzenie w kierunku waszej gry było jak najbardziej uzasadnione, gdyby tak nie było to wasze postacie z pewnością pozostałyby we frakcji i nikt nie zostałby wyrzucony.

Nie byłem przy twojej grze z Suzukierem, i w ogóle tutaj o to nie chodzi. Skarga jest za twoje odegranie wypadku, kreację postaci - Suzukier się tylko wypowiada, to ja napisałem skargę, nie on.

 

Po co ta skarga? Już ci mówie po co ta skarga. 

Powód składania skargi: Bezsensowne ucieczki przed LEA (Nie jestem w stanie ustalić jakikolwiek powód, odczuwam że robi to po prostu dla sportu - postać posiada aktywną licencję kierowcy, gdy go przeszukaliśmy nic na siebie nie miał.), niepoprawne odegranie ostrego wypadku, ZERO realnego strachu przed bronią, kiedy celuje do niego kilku oficerów.

Murzynaj, insane, 0Saz i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, negro napisał:

Więc, podsumowanie: Wychodzi na to, że miałem rację i moje oburzenie w kierunku waszej gry było jak najbardziej uzasadnione, gdyby tak nie było to wasze postacie z pewnością pozostałyby we frakcji i nikt nie zostałby wyrzucony.

Reporty po tamtej akcji na Ciebie były, tylko jak napisane w skardze, po porozumieniu się z supporterem skarga wchodzi na forum. Inaczej wszystko zostałoby wyjaśnione w grze. Znowu się powtórzę, tutaj chodzi o Twoje odegranie, nie o to że postać została wydalona z frakcji drogą IC. Twoje oburzenie In Character było jak najbardziej uzasadnione, tak samo jak obecnie moje w stosunku do Ciebie.

Elliot, Murzynaj, pakil i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bezsensowne ucieczki przed LEA (Nie jestem w stanie ustalić jakikolwiek powód, odczuwam że robi to po prostu dla sportu - postać posiada aktywną licencję kierowcy, gdy go przeszukaliśmy nic na siebie nie miał.)

Nie masz prawa snuć teorii na temat tego co skłoniło mnie do ucieczki przed wami i wciskać mi jakiś kit, że robię to dla sportu x D. Uciekłem to uciekłem, moja postać i moja decyzja, nie muszę ci się tłumaczyć dlaczego uciekam. Złapaliście mnie? Złapaliście, jaki masz problem?

 

Cytat

 niepoprawne odegranie ostrego wypadku

Błagam cię, nie mów mi o jakimś ostrym wypadku, na nagraniu jak byk widać, że wpadłem w poślizg i prawdopodobnie zahaczyłem o jakąś ławkę bądź obiekt, który miał trochę większą kolizję niż powinien, dlatego efekt jest taki, że wywracam się tak naprawdę nie uderzając w nic, odegrałem to jako zwykły poślizg podczas skrętu, mechanika gta v przy głupim zderzeniu ze śmietnikiem na rowerze wywala cie kilka metrow.

 

Cytat

ZERO realnego strachu przed bronią

Kolejna głupota, którą snujesz. Broń nie powoduję u każdego ataku paniki i zawału, przez który nie możesz się ruszyć. Istotnym faktem w tym wszystkim jest to, że jeśli uciekałem przed wami na motorze to logiczne jest, że nie chciałem dać się złapać, tak samo uciekając pieszo nie chciałem dać się złapać.

 

6:20, twój strach przed bronią x D, koleś spierdala z giwerą przy gaciach i nie chce się dać złapać za wszelką cenę bo wie, że trafi do pudła na kilka lat, tak samo zrobiła moja postać, która też nie chciała dać się złapać za wszelką cenę bo uczestniczyła w czynnej wymianie ognia z patrolem dwa dni temu, ale ty i twoi genialni kumple postanowiliście we mnie od razu wypalić z broni w środku centrum na deptaku gdzie jeszcze nic na sobie nie miałem, żadnej broni x D i ty mi będziesz mówił coś o realizmie

 

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, negro napisał:

Nie masz prawa snuć teorii na temat tego co skłoniło mnie do ucieczki przed wami i wciskać mi jakiś kit, że robię to dla sportu x D. Uciekłem to uciekłem, moja postać i moja decyzja, nie muszę ci się tłumaczyć dlaczego uciekam. Złapaliście mnie? Złapaliście, jaki masz problem?

 

Ucieczka przed agencjami stanowiącymi prawo.

Z rozwojem mentalności działającej na serwisie wprowadzamy zakaz bezsensownych ucieczek przed LEA. Od chwili napisania postu wszystkie ucieczki, które nie mają za sobą poważnego powodu, a są robione z głupoty czy chęci uniknięcia zwykłego mandatu lub innej niskiej kary będą karane. O wszystkim będzie decydował indywidualny incydent i poprzez decyzję odpowiadającego na zgłoszenie będzie ustalane czy powód jest odpowiedni i jeśli nie to, na jaką karę zasługuje.

Nie pytam Cię, żebyś mi tłumaczył dlaczego uciekałeś. Stwierdzam fakty, po pierwszej ucieczce sprawdziłem Twoją postać, jak już mówiłem - nie miałeś żadnych wpisów,  miałeś aktywną licencję kierowcy, byłeś obywatelem stanu. Nie ma żadnego powodu do ucieczki, kiedy Cię po prostu próbowałem zatrzymać zacząłeś uciekać. Dlatego wpisałem to w skardze.

6 minut temu, negro napisał:

Błagam cię, nie mów mi o jakimś ostrym wypadku, na nagraniu jak byk widać, że wpadłem w poślizg i prawdopodobnie zahaczyłem o jakąś ławkę bądź obiekt, który miał trochę większą kolizję niż powinien, dlatego efekt jest taki, że wywracam się tak naprawdę nie uderzając w nic, odegrałem to jako zwykły poślizg podczas skrętu, mechanika gta v przy głupim zderzeniu ze śmietnikiem na rowerze wywala cie kilka metrow.

Na nagraniu jak byk widać, że spadasz z motocyklu, kręcisz się w powietrzu i następująco w Ciebie uderzam swoim motocyklem, przez co odbijasz się w kierunku chodnika, finalnie upadasz na ziemię.

7 minut temu, negro napisał:

6:20, twój strach przed bronią x D, koleś spierdala z giwerą przy gaciach i nie chce się dać złapać za wszelką cenę bo wie, że trafi do pudła na kilka lat, tak samo zrobiła moja postać, która też nie chciała dać się złapać za wszelką cenę bo uczestniczyła w czynnej wymianie ognia z patrolem dwa dni temu, ale ty i twoi genialni kumple postanowiliście we mnie od razu wypalić z broni w środku centrum na deptaku gdzie jeszcze nic na sobie nie miałem, żadnej broni x D i ty mi będziesz mówił coś o realizmu

,,koleś spierdala z giwerą przy gaciach i nie chce się dać złapać za wszelką cenę bo wie, że trafi do pudła na kilka lat'' - To już totalnie różni się od sytuacji, w której ty byłeś. Nie znam wieku twojej postaci, nie znam jej charakteru, ale wiem że bawiłeś się motocyklem, uciekałeś, finalnie złapaliśmy Cię - odegrałeś że podnosisz się z ziemi i po prostu zaczynasz uciekać.

 

Jak masz problemy z poprawnym kreowaniem swojego charakteru, to zachęcam cię do zajrzenia do publikacji Game Masterów. Tam się doczytasz jak realistycznie poprowadzić swoją postać. Nie mam już nic do dodania jak pisałem, czekajmy po prostu na werdykt sprawdzającego skargę. Pozdrawiam.

pakil, 0Saz, westconnect i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na nagraniu jak byk widać, że spadasz z motocyklu, kręcisz się w powietrzu i następująco w Ciebie uderzam swoim motocyklem, przez co odbijasz się w kierunku chodnika, finalnie upadasz na ziemię.

Nie dość, że strzelacie do wszystkiego co się rusza bez żadnego uzasadnienia to jeszcze z impetem jeździcie/jeździsz po ludziach. 

 

xD

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, dominik napisał:

Uderzyłem w Ciebie bo spadłeś z motocykla.

Uderzyłeś we mnie bo chciałeś we mnie uderzyć, przecież to widać jak poruszyłeś się w prawo żeby we mnie uderzyć x D na początku nie zwróciłem na to uwagi ale dopiero potem jak się przyznałeś to zauważyłem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, negro napisał:

Uderzyłeś we mnie bo chciałeś we mnie uderzyć, przecież to widać jak poruszyłeś się w prawo żeby we mnie uderzyć x D na początku nie zwróciłem na to uwagi ale dopiero potem jak się przyznałeś to zauważyłem to

Odbiłem w prawo inaczej bym sam wjechał w murek. Masz jeszcze jakieś argumenty?

SXx5Bwc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin