Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] Kamienny


Kamienny

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2645-kamienny/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nathan Davis
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci, Słaba gra
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Wydaje mi sie że akcja nie była słaba, może na filmiku tak wygląda, jednak wcześniej krzyczeliśmy do gościa żeby się  zatrzymał, zaczął odrazu do nas strzelać jak się rozbił + z tego co widzielismy pod koniec jak ucieklismy po chwili zrobil cl. Widać ze moment gdzie zostaje wbite bw zostal usuniety, bo chłop podczas koziołkowania wyciągnął teca i strzelał do nas. No moim zdaniem to słaba postawa... Nie było tak na prawde, początku akcji, zakończenia dlaczego do jego strzelaliśmy i nie było cl. Odpowiedzieliśmy ogniem za ogień. Słaby taki manipulowany ban.
Ewentualne screeny/świadkowie: https://www.youtube.com/watch?v=r80qeCRzc_g

Edytowane przez Kamienny
Verenar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka ochroniarzy ze Star Security, pracujących na drugi etat w fastfoodzie Bishop's chicken grozi i wymusza 5 tysięcy po wypadku, na środku ulicy, a następnie ściga, PITuje i morduje kierowcę na autostradzie Los Santos Freeway na wzgórzach Vinewood. Postacie są znijaczone, a wasza gra słaba, niezależnie od tego 'kto zaczął'.

Szymon, Sbk, amerikano and 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać była grana od kilku miesięcy, jest byłym członkiem gangu i gram tą postacią nie legalnie. Nie wiesz co grałem ale jednak uważasz że nijacze postać bo jestem ochroniarzem. Jeżeli on by nas rozstrzelał to nagle wszystko było by ok? I nie PITuje tylko wjezdzalem poprostu lekko w jego auto, miałem raczej potężniejszy pojazd więc nie zrobiłem tam nic złego. Na początku akcji miałem auto na środku ulicy, po chwili zjechałem na bok chociaż nie wiem co to zmienia. Niestety tego nie widać na nagraniu, ponieważ już nagranie zostało usunięte.. 

Edytowane przez Kamienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin