Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka kapitałowa] Sprunk


artvr

Rekomendowane odpowiedzi

HPTze9d.png

Sprunk - marka bezalkoholowego napoju gazowanego o smaku cytrynowym, występujący w produkcji na całym stanie San Andreas. Sprunk to napój energetyczny zawierający cytrynę, limonkę, dużą dawkę kofeiny oraz cukier. Dodatkowo w skład napoju wchodzi również rtęć i benzen dla lepszego pobudzenia organizmu ludzkiego. Spółka kapitałowa została przejęta przez znaną w świecie biznesów kobietę - Anais Granmont. Następującymi celami kobiety, jest w głównej mierze polepszenie popytu w sprzedaży hurtowej napoju, jak i adekwatnie wypromowanie napoju na terenach Santos. Początkowy kapitał zakładowy firmy to $150000, który zostanie zainwestowany w budynki potrzebne do rozwoju firmy, pojazdy dostawcze, kampanie reklamową przy współpracy ze znanymi osobistościami w mieście oraz półprodukty potrzebne do produkcji samego napoju.

NfZq23S.png

Dane rejestracyjne spółki kapitałowej:

  • Nazwa: Sprunk
  • Adres: San Andreas Avenue, Vespucci Canals, Los Santos

Zarząd spółki kapitałowej:

  • Prezes: Anais Granmont

Kapitał początkowy:

  • Kwota: 150,000.00 USD

Udziałowcy:

  • Anais Granmont - 100%

GjlXBA0.png

cKV52YY.png

Spoiler

 

OOC

Cześć, wychodzę z pomysłem założenia spółki kapitałowej spod szyldu dobrze znanej każdemu marki Sprunk - napoju bezalkoholowego. Chcę ruszyć coś w tym kierunku, z racji, że Rockstar sporą część poświęcił na stworzenie tej marki, dając na pojazdy PaintJoby, tworząc uniformy, puszki, szyldy, automaty, wiele więcej... Moim głównym celem będzie na początek nawiązanie współprac z branżami gastronomicznymi, przez co powoli Sprunk pójdzie w obieg po najbardziej komunikatywnych częściach miast. Zarobione pieniądze pójdą w głównej mierze na poczet organizowania eventów dla graczy, lepszego wyreklamowania marki, jak i stanie się sponsorem poszczególnych przedsięwzięć. Myślę, że marka sama w sobie daje spore pole do popisu, które mam nadzieję wykorzystać na rzecz urozmaicenia gry innym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin