Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Leo Apollo Industries


Ajman

Rekomendowane odpowiedzi

Niżej jest streszczenie wydarzeń In Character które miały miejsce od początku stworzenia Leo Apollo Industries, uważam ogólnie, że idzie to w dobrym kierunku. Dziś zamykam pierwszy z rozdziałów związanych z wątkiem mojej postaci, Leo Apollo. Mianowicie, po zastrzeleniu przez Leo dwóch członków Yakuzy, musiał on w przeciągu tygodnia zdobyć $100.000 dla grupy, która jest na serwerze kilka miesięcy. Respektuje to mocno i dlatego stwierdziłem, że będę grał fair i po prostu Leo Apollo wywiąże się z zobowiązań wobec Azjatów, płacąc im. Tu muszę powiedzieć, że wydarzenia związane z Yakuza, otworzyły mojej grupie jak i samej postaci L.Apollo nowe drogi rozwoju. Zaczynamy drugi rozdział, zobaczymy co rozgrywka na serwerze nam zaserwuje, piona ; )

 

 

PS: Chętnych do gry zapraszam na discorda.

 

spacer.png

aikon, Eliteq, Biały i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

**w godzinach popołudniowych, mieszkańcy Sandy Shores mogli usłyszeć odgłos pędzącego przed siebie muscle cara który prowadził szaleniec. Charakterystyczny utwór Queens of the stone age, towarzyszył szaleńcowi w łamaniu prawa drogowego. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin