Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] Cattani Consulting


Specter

Rekomendowane odpowiedzi

lPfYGXq.png

"Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy wie, jak się to robi, lecz nie każdy wie, gdzie ją przystawić..."
~Warreen Buffet

 

Cattani Consulting - spółka założona przez Stanley'a Cattani w czerwcu 2021 roku z siedzibą w Los Santos, której działania obejmują zakres szeroko pojętego zarządzania aktywami ukierunkowanego na podmioty instytucjonalne oraz wybranych klientów indywidualnych. Starannie dobrane i wyselekcjonowane działania spółki otwierają możliwość obrotu powierzonego majątku, a indywidualne podejście i otwartość działań zapewniają poczucie bezpiecznej współpracy nawet przy inwestycjach obarczonych dużym ryzykiem. 

Dodatkową gałęzią działalności jest prowadzenie równie szeroko pojętej jak zarządzanie aktywami księgowości. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz zaangażowaniu w każdej sprawie Cattani Consulting pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania i zapewnić optymalizację finansową oraz przewidzieć skutki gospodarcze wynikające z zaproponowanych rozwiązań. 

 

Udziałowcy:

  • Stanley Cattani - Prezes spółki - 100%

 

Kapitał spółki:

  • 50.000,00 USD

 

OOC:

Cześć. Wychodzę z pomysłem świeżej, dopiero rozwijającej się spółki, której gra opierać się będzie na interakcjach czysto IC. Głównym zamysłem jest na początek prowadzenie biura księgowego, które zajmować się będzie przepływem dokumentów w biznesach czy spółkach aby dodać dodatkowy smaczek do rozgrywki. W dalszym planie jest rozwój w kierunku giełdowym i inwestycyjnym, który mam nadzieję, że uda się zrealizować. Aplikacja jest skromna lecz to nie typowy moloch, a raczkujące biuro stąd brak wymyślonych historii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin