Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA / Szymon] San Andreas Highway Patrol


krystofer

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Nie, paczka nie potrzebuje żadnej konfiguracji pod serwer. Jeżeli chcesz się wypowiadać zdobądź elementarną wiedzę na ten temat. Nie pozwolę nawet prześmiewczo nazywać tak ludzi który spędzają swój wolny czas na tym żeby krystoferek mógł sobie pojeździć samochodem w gierce komputerowej. P.S paczka nie działała z innej przyczyny wielki moderze. Król imersji, modeler, filantrop, profesor? Kto jeszcze? Zaskocz nas, 100 twarzy Krystofera.

Fajnie ze tylko ty i ci ludzie wkładaliście swój prywatny czas i zaangażowanie w ten serwer. 

 

Dalej prowokuj i pokazuj swoje prostactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, krystofer napisał:

Okej, ale trzeba je ustawić stricte pod vibe, a ja tego nie umiem robić, od tego jestescie wy.

Nie trzeba, właśnie to wytłumaczyłem. Ja konfigurowałem sobie paczkę na swoim lokalnym serwerze, który nie miał nawet zasobów VRP. A później przerzucałem je właśnie na serwer testowy VRP. Zresztą, mniejsza o to.

jedrekk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, krystofer napisał:

Fajnie ze tylko ty i ci ludzie wkładaliście swój prywatny czas i zaangażowanie w ten serwer. 

 

Dalej prowokuj i pokazuj swoje prostactwo.

Jeżeli to obroni naszych developerów to okej, mogę mieć łatkę prostaka - bo chłopy mają w kurwe wiedzy, poświęcają swój czas na to żebyście wy mogli grać na serwerze z fajnymi dodatkami i skryptami, a Ty przychodzisz plujesz na lewo i prawo, po czym nie widzisz w tym żadnego problemu. 

jedrekk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfeusz, dlaczego jako jedyna osoba tutaj stosujesz jakieś personalne przytyki, kolejny raz dbając o to, żeby ekipa została przedstawiona w jak najmniej profesjonalnym świetle?

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

3 minuty temu, Morfeusz napisał:

Jeżeli to obroni naszych developerów to okej, mogę mieć łatkę prostaka - bo chłopy mają w kurwe wiedzy, poświęcają swój czas na to żebyście wy mogli grać na serwerze z fajnymi dodatkami i skryptami, a Ty przychodzisz plujesz na lewo i prawo, po czym nie widzisz w tym żadnego problemu. 

 

 

Nazwanie cie raz idiotą bo zachowałeś sie chamsko w stosunku do mnie - plucie na prawo i lewo okej.

My mamy w kurwe wiedzy, oraz też poświecaliśmy swój czas na to żeby na serwerze była dobra frakcja LEA zeby gracze mieli dobre interakcje. Ale to chyba działa tyko w jedną strone, bo wkład graczy bez koloru najwyraźniej nic tu nie znaczy.

Edytowane przez krystofer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neffi napisał:

Nie rozumiem twoich podjazdów do lufy. Jesteś gamemasterem, a lufa nawet nie zaczął cię atakować w taki sam sposób lub podobny. Nie jest to potrzebne w twoich wypowiedziach 

Ja już swoje powiedziałem. Masz rację jestem gamemasterem dlatego zawsze oceniam gracza na dwóch płaszczyznach:

1. To jakim jest graczem i jaki poziom reprezentuje i wiedze jaką posiada.

2. To jakim jest człowiekiem OOC.

W tej sytuacji powtórzę trzeci raz, uważam że krystofer jest dobrym graczem, z masą wiedzy, że naprawdę gdyby zbasotwał troche i dał czas jego pomysły na pewno by się przyjęły, a gracze z czasem też podchodzili by do tematu inaczej bo sami w gronie ekipy robimy (owszem powolne ale to już inne przyczyny) ruchy w tym kierunku żeby ten serwer stopniowo amerykanizować ale nie narzucać nic każdemu odgórnie, a uświadamiać i uczyć. Z drugiej strony uważam go za słabego człowieka. Boże, Krystofer zbawca od roku tworzy LEA, no tak, brak patroli w Paleto bo lightbar w radiowozie się popsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krystofer napisał:

  

 

 

Nazwanie cie raz idiotą bo zachowałeś sie chamsko w stosunku do mnie - plucie na prawo i lewo okej.

My mamy w kurwe wiedzy, oraz też poświecaliśmy swój czas na to żeby na serwerze była dobra frakcja LEA zeby gracze mieli dobre interakcje. Ale to chyba działa tyko w jedną strone, bo wkład graczy bez koloru nic tu nie znaczy.

Znaczy, między innymi przez taki wkład zachodzą zmiany w organizacjach przestępczych przez takich graczy jak @josek @I dont wanna die in LA @KING BAJZEL wprowadzamy kolejne nowości, zmieniamy to co było chujowe a owoce tych prac i zmian zobaczycie jeszcze dzisiaj. To że Ciebie przestali brać na poważnie przez to jaki jesteś złośliwy, to już tylko i wyłącznie twój problem.

jedrekk, Hubiks i fotarix lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Znaczy, między innymi przez taki wkład zachodzą zmiany w organizacjach przestępczych przez takich graczy jak @josek @I dont wanna die in LA @KING BAJZEL wprowadzamy kolejne nowości, zmieniamy to co było chujowe a owoce tych prac i zmian zobaczycie jeszcze dzisiaj. To że Ciebie przestali brać na poważnie przez to jaki jesteś złośliwy, to już tylko i wyłącznie twój problem.

Nie wiem, wyraźnie widać że jesteś mocno uprzedzony i personalnie mnie atakujesz, co na funkcji gamemastera nie powinno mieć miejsca, bo co najgorsze wykorzystujesz do tego swoje moce w postaci niesłusznego bana. 

 

Nikt mnie nie przestał brać na powaznie, bo nawet kilka dni temu moja stara propozycja z gitlab została wrzucona do kolejnego update 😉 z resztą nie ona pierwsza. Tutaj nawet sam kacalov, gamemaster miał problem żeby ruszyć z jakimiś zmianami. 

 

5 minut temu, Morfeusz napisał:

W tej sytuacji powtórzę trzeci raz, uważam że krystofer jest dobrym graczem, z masą wiedzy, że naprawdę gdyby zbasotwał troche i dał czas jego pomysły na pewno by się przyjęły, a gracze z czasem też podchodzili by do tematu inaczej bo sami w gronie ekipy robimy (owszem powolne ale to już inne przyczyny) ruchy w tym kierunku żeby ten serwer stopniowo amerykanizować ale nie narzucać nic każdemu odgórnie, a uświadamiać i uczyć. Z drugiej strony uważam go za słabego człowieka. Boże, Krystofer zbawca od roku tworzy LEA, no tak, brak patroli w Paleto bo lightbar w radiowozie się popsuł.

Prosze cie, wyjaśnij kiedy chciałem coś narzucać ogórnie, radykalnie, jakieś dowody na to, kokretne sytuacje? Czego to miało dotyczyć? Na ten moment polewasz mnie gównem bez realnego powodu, przedstaw konkretne sytuacje jesli mozesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krystofer napisał:

Nie wiem, wyraźnie widać że jesteś mocno uprzedzony i personalnie mnie atakujesz, co na funkcji gamemastera nie powinno mieć miejsca, bo co najgorsze wykorzystujesz do tego swoje moce w postaci niesłusznego bana. 

 

Nikt mnie nie przestał brać na powaznie, bo nawet kilka dni temu moja stara propozycja z gitlab została wrzucona do kolejnego update 😉 z resztą nie ona pierwsza. Tutaj nawet sam kacalov, gamemaster miał problem żeby ruszyć z jakimiś zmianami. 

 

Prosze cie, wyjaśnij kiedy chciałem coś narzucać ogórnie, radykalnie, jakieś dowody na to, kokretne sytuacje? Czego to miało dotyczyć? Na ten moment polewasz mnie gównem bez realnego powodu, przedstaw konkretne sytuacje jesli mozesz.

Nie atakuje Cie personalnie, nie zwyzywałem Cie ani razu, wydałem tylko swoją opinię krytyka =/= atak. Gdybym miał sie czuć atakowany przez każdą krytykę w życiu jaką usłyszałem pewnie dostał bym depresji, o to chodzi żeby brać krytykę na klatę i wyciągać z niej lekcje.

Każdy doskonale wie że akcja "liczy się fun z gierki" i "polska policja" to nie było żadne doświadczenie tylko robienie wszystkim na złość. Bo nie jest tak jak chcecie, a nikt wam tego nie udowodni. @Karach wiedział o twoim banie, poparł mnie w tej sprawie i wcale nie był na nią obojętny, tak samo jest w tym przypadku. Lece, bo nie chce mi się już gadać w kółko o tym samym, mam lepsze rzeczy do roboty niż tłumaczenie Ci po raz setny, dlaczego zaszło tak a nie inaczej. Trzymaj się, powodzenia w tym LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo to kolejna skarga, które odbiega od tematu i walkowane są tu jakieś stare bany i inne takie, które niezbyt mają się jak z tą sprawą. Zamykam to, a jak będę miał dłuższą chwilę to poczytam jeszcze raz. + jestem umówiony z krystoferem na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po ponad dwugodzinnej rozmowie z @krystofer i @Szymon, w której ustaliliśmy że SAHP zostaje przywrócone, będzie to kameralna frakcja prowadząca swoją rozgrywkę zgodnie z jej założeniami do tej pory. Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że wszelkie objawy ataków, szkalowania, czy docinek w związku z członkami frakcji porządkowych między sobą będą temperowane zarówno przez liderów obu tych grup jak i samego opiekuna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin