Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 [GRA/Amerikano] Moolson


Moolson

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5373-moolson/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ralph Green
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: uciecczka od gry ic
Członek ekipy nakładający karę: amerikano
Wyjaśnienie sytuacji: no nie wiem, godzina 13 - wbijam se do kibla, 20 minut pozniej widze jak gosc mi pisze, ze niby kts mi celuje klamka w ryj, no to na szybko wychodze pare minut pozniej jestem, widze ze gosc mi celuje, no to pisze XD na chacie, no bo co - 13 godzina, tak na prawde rano, ja se sram, na afku kulturalnie jestem i gosc mi mowi, ze na afka specjalnie wszedlem, nic zlego w tym, ze jest 13 nie widzicie? Gdy ja takie rzeczy robilem, to od razu byly problemy. Przypominam, ze goscie wjezdzaja o tej godzinie na rdzenny, w ogole kurwa o tej godzinie mnie napadaja gdy stoje na afku to jest nieporzumienie
Ewentualne screeny/świadkowie: nie wiem, mam wam dać zdjęcie z toalety no bo to takie XD? 

Edytowane przez Moolson
prodiga, deeziak, pabeleq i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, amerikano napisał:

unknown.png

Powód blokady. Bez względu na okoliczności, godzinę i "rdzenny"

gosc to robi ze wzgledow ooc, jeszcze potem mi na discordzie wypisuje, ty serio jestes tak w nich zaslepiony? Jakoś jak ja takie coś robiłem, to od razu miałem jakieś przypierdolki od administracji, serio ni wiem 

Karzelek i deeziak lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Maksy napisał:

Ja tutaj tylko zostawie sposób wypowiedzi osobnika, obraze ooc i jakieś tam resztki. 20 minut w toalecie a po chwili zchodzisz z Afk, szybki płacz ooc i nagle wpada kolega z pupy i strzela 🙂

 

20210625123523_1.jpg.496b9dbd55531e54d2809edd1a1d5010.jpg20210625123520_1.jpg.bbc46ce19e82d555ba4f795a52544a3c.jpg20210625122938_1.jpg.96278cd922de5aaf3afe3a3ccdea95a9.jpg20210625123526_1.jpg.f375a21deea77b6d190d21054cbfcbd7.jpg

ziomek, obrazy ooc to inna bajka, co to ma do rzeczy - nie wiem, wysrać się nie mozna, bo ci napad w gierce robia, ty wez sie puknij w głowkę - kolega raczej widział cała sytuacje, bo mnie poinformował, żebym z afk zszedł, nie? XD 

deeziak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Moolson napisał:

ziomek, obrazy ooc to inna bajka, co to ma do rzeczy - nie wiem, wysrać się nie mozna, bo ci napad w gierce robia, ty wez sie puknij w głowkę - kolega raczej widział cała sytuacje, bo mnie poinformował, żebym z afk zszedł, nie? XD 

 

Chcesz dojść do porozumienia? Serio. Nie ważne która jest godzina, możemy cie okraść, a ty specjalnie unikałeś gry IC żeby tego uniknąć. 3 minuty po twoim powrocie nagle pojawia sie kolega który strzela gdzie przez 20 minut nie pojawił się nikt obok, nawet nikt kto przejeżdzał ulicą. No nie wiem, ciekawy zbieg okoliczności.

Edytowane przez Maksy
StiCo i deeziak lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maksy napisał:

Ja tutaj tylko zostawie sposób wypowiedzi osobnika, obraze ooc i jakieś tam resztki. 20 minut w toalecie a po chwili zchodzisz z Afk, szybki płacz ooc i nagle wpada kolega z pupy i strzela 🙂

 

20210625123523_1.jpg.496b9dbd55531e54d2809edd1a1d5010.jpg20210625123520_1.jpg.bbc46ce19e82d555ba4f795a52544a3c.jpg20210625122938_1.jpg.96278cd922de5aaf3afe3a3ccdea95a9.jpg20210625123526_1.jpg.f375a21deea77b6d190d21054cbfcbd7.jpg

Facet nie zeby cos ale ty albo twój kolega jak przejezdzalem sobie autem bo chcialem sobie rp pograc i jeden z was jak przejezdzalem to był we mnie wcelowany z pistoletu dosłownie odprowadzał mnie celownikiem

deeziak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Maksy napisał:

 

Chcesz dojść do porozumienia? Serio. Nie ważne która jest godzina, możemy cie okraść, a ty specjalnie unikałeś gry IC żeby tego uniknąć.

ziomek, jakoś ostatnio kazdy do mnie przypierdolke miał i płakali na b że zrobiłem napad o 12, unikałem gry IC, bo byłem na afk, jest godzina 13 i jestescie na terenie organizacji przestepczej, imersyjnie nie ma tam tylko nas, dawno byscie dostali kulke, a z reszta blokada postaci jest przesadą

deeziak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, amerikano ma rację i powód nadania kary jest słuszny. Powinieneś zagrać z nimi tą akcję, a nie (poprzez spam na czacie OOC i pisanie takich tekstów, jak "wzywajcie sobie kogo chcecie, nie gram tego") usilnie starać się doprowadzić do tego, żeby do niej nie doszło, by finalnie kompletnie wszystko olać i pójść sobie AFK. Odrzucam.

StiCo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin