Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] MasnyBim


RoomCays

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6543-masnybim/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Genesis Trujillo
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: asdasddddddd.PNG.1e55afdaeadb4cf5030ec18f65f0b96e.PNG
Członek ekipy nakładający karę: Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Siema. Wczoraj Jackal z miejsca nagrodził mnie taką karą nie próbując nawet wyjaśnić sytuacji na /w. Uważam, że kara jest bezpodstawna, ponieważ nie zostało mi przelane nic. Jedyne co otrzymałem za darmo to trochę narkotyków od użytkownika Makzuz, kiedy on oprowadzał mnie po serwerze i tłumaczył skrypt. Wartość tego co od niego dostałem zwróciłem mu po paru godzinach od otrzymania itemów. Uważam, że to mocno przesadzona kara, szczególne jak dla nowego gracza. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej jak uczy Ciebie gry to niech nauczy też tego, że pozyskanie przedmiotów trzeba odegrać. Nie mam problemu z tym, że Tobie to dał tylko, że pojawiło się to u Ciebie w ekwipunku z nikąd co sam przyznałeś, że było dogadywane OOC. Sprawdzałem logi Twojego czatu i nic się tam nie działo, kompletnie. Twoja gra to jedynie /corner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczyło to tylko pierwszej transakcji, w której jak mówiłem, kolega tłumaczył mi skrypt. Każda kolejna była odegrana. Wciąż uważam, że blokada postaci to zbyt surowa kara. Sam napisałeś, że jeśli mi zależy, to mam pisać apelację. Zależy, na werdykt czekam prawie tydzień. Kazałeś pisać mi apelację, żeby napisać mi tutaj to samo co na Discordzie?

 

Edytowane przez MasnyBim
fotarix lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin