Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

big waves&fast lanes, dirty crows mc


grubasiontko

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety miałem okazję z Wami pograć z akcji całkowicie losowej i jestem zawiedziony. Graliśmy rasistów, którzy wręcz szukali zadymy i dokładnie o to w wieczornym "wypadzie" nam (a raczej nam jako postaciom) chodziło. Specjalnie weszliśmy do klubu po kilku piwach zastając tam kilku członków Waszej grupy, zaczęły się wyzwiska do czarnoskórych członków organizacji. Szykowaliśmy się na zadymę i przegraną, ograbienie i dokładnie nawet o to nam chodziło, o takie nakręcenie rozgrywki. Po jednym wyzwisku w połowie pisania następnej akcji nagle trzech Waszych chłopa zaczęło nas dmić z kos, po czym ograbili. Taki był zamysł, żeby dostać wpierdziul, ale nie w ten sposób i miała być to fajna dla Was akcja. Przy czym, kiedy ja zwróciłem na to uwagę, dostałem fajną odpowiedź "wołaj kolorowych jak masz obiekcje". Nie wiem do czego chcecie dojść taką rozgrywką, ale sugerowałbym troszkę zluzować, bo nie było w naszej rozgrywce ani trochę odwalania, tylko chcieliśmy zrobić typową lekką spinę grając rasistami-półgłówkami.

Nie traktujcie tego postu jako hejt, ale jako chęć zwrócenia uwagi na to, aby grało się lepiej. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czujesz się urażony zaistniałą akcją proszę opisz ją dokładnie w tym miejscu: https://forum.v-rp.pl/forum/26-skargi-oraz-pochwały/.

Wypełnij dokładnie formularz, załącz wszystkie screeny, w których rzekomo uprawiamy DM. Od siebie tylko dodam, że wyjęcie z bluzy składanego noża i zadanie Wam kilka końcowych ciosów po wcześniejszej Waszej zaczepce to żadne złamanie regulaminu.

DMN, Kril, Sebek i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym uważał, że jest to sytuacja na skargę, to bym ją napisał. To, co chciałem zrobić, to zwrócić po prostu uwagę na to, aby czasem powstrzymać się od klepania na ślepo nożami, bo od tego jest CS albo Battlefield, chcieliśmy pograć opisowo, a ja będąc w połowie pisania wypowiedzi na chacie dostałem buły z noża. Dzięki i więcej nie mam do dodania, miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin