Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Perwix] tytek


tytek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/711-tytek/?tab=game
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/345-perwix/
Powód składania skargi: Psucie rozgrywki innym graczom, brak logicznego myślenia, ów gracz/supporter nadaje kary graczom, którzy w żaden sposób nie szkodzą innym graczom dookoła i/lub na terenie całej mapy Los Santos, lekceważenie gracza podczas próby dojścia do porozumienia poprzez konwersację na prywatnym czacie OOC w grze chwila po wystawieniu kary, słabe prowokacje, lub próby wprowadzenia w błąd

Wyjaśnienie sprawy: Na samym wstępie chciałbym powiedzieć że głównym wątkiem skargi będzie nadana mi kara czasowa na sto minut, ów supporter nie wiem czy próbował mnie w ten sposób prowokować czy zalicza się to do jego niekompetencji - kazał mi apelować od nadanej mi kary w odpowiednim do tego dziale, jak wiadomo i to nie od dziś od AdminJail można apelować dopiero od 120 minut. Oprócz tego supporter nie wykazuje ani trochę chęci współpracy z graczami, od razu po dostaniu kary czasowej chciałem się skontaktować z Perwixem w sprawie wytłumaczenia z nim czym według niego jest odwalanie na rowerku to podczas kilkuminutowej konwersacji dostałem jedynie cztery krótkie wiadomości, z których i tak wynika że były pisane na siłę rodem kopiuj -> wklej z notatnika. 

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Do konwersacji między mną a Perwixem doszło kilkanaście sekund od nadania mi kary, treść kary to "odwalanie rowerem, brak odgrywania obrażeń podczas upadku z rowera" ((czy jakoś tak)), no więc byłem z @exc25 od paru godzin w gierce, zacząłem grę z nim spontanicznie na Vespucci Beach, razem z ludzmi prowadzącymi projekt podrabianych zegarków Vangelico - Angelico, zaczęliśmy grać coś na tym Vespucci no i kiedy nagle każdy gracz, z którym było można prowadzić rozgrywkę w tym sektorze wyparował a zostały jedynie afki i shemale niewydymki, które wyzywają drugą osobę po tym jak nad ich charem wyświetli się dymek pisania poszedłem w afk w aucie exc, po paru minutach afka wróciłem, pozycją było skrzyżowanie przy spawnie, gracz z którym byłem cały czas miał popsutą klawiaturę więc cały czas pisał jakieś hieroglify na czacie, ja napisałem że biorę BMXa i idę grać sobie sam.

unknown.png

@exc25 próbował jeszcze wydusić coś z swojej klawiatury, ja wtedy wziąłem rower, bugując prędkość ((Shift+W+Spacja)) zrobiłem na pustej ulicy, której nazwy nie pamiętam, wiem tyle że jest ulokowana przy Lighthouse, zakręciłem 360 od auta znajomego z którym prowadziłem rozgrywkę i porobiłem parę flatlandowych tricków, na które pozwala gra. Exc kupił sobie BMXa, albo go zrespił, nie wiem, wsiadł na niego i pojechał razem ze mną na skatepark ulokowany w dzielnicy Vespucci Beach, ten na plaży z cornerem przy schodach, zaczeliśmy jazdę na skateparku, ja robiłem jakieś tricki typu air w bowlu, rotacja do grinda w tym przypadku 360/540 do fibla albo bardziej vertalowe rzeczy typu flara czy jakaś inna rotacja wyprowadzona w airze z bowla. W dziedzinie skejcików siedzę od paru lat, więc śmiem twierdzić że mam lepszą kompetencję na temat jazdy na rowerze od Perwixa, jeśli ktoś z rozpatrujących nie za bardzo ogarnia co napisałem na górze, mam na myśli nazwy tricków to na dole zamieszczam filmiki z wykonywanych akrobacji na przeszkodach adekwatnych do tych, które znajdują się na skateparku w dzielnicy Vespucci Beach

Tutaj flara z bowla:

 

Tutaj trója do grinda:

 

Tutaj wypierdalanie w powietrze na quaterze/kickerze czy też jak w moim przypadku bowlu tzw. air: 

 

Oczywiście wszystkie te rzeczy są robione przez semi-pro/pro osoby, które siedzą w tej dziedzinie od paru, jak i nie parunastu lat, moja postać, która brała udział w tym całym przedsięwzięciu, czyli Yoshan Fuller, to artysta, którego background jak i początek z muzyką opierał się na poznaniu ekipy na lokalnym skateparku i złapanie zajawki na bycie skejcikiem, to wszystko idzie wyczytać w temacie mojej postaci w dziale branży rozrywkowej, temat był edytowany dosyć dawno więc nie mam zamiaru słuchać wymówek że temat został edytowany niedawno tylko po to żeby mieć wymówkę na jakieś odpierdalanie rowerem, poza tym tego co ja wyczyniałem nie nazwałbym odwalaniem bo nie dość że jak pisałem wyżej robiłem to w miarę realistycznie jak na silnik gry, który ma dosyć losową grawitację jeśli chodzi o rowery to miałem prawo wjechać na skatepark i pojeździć chwilę z @exc25. Z mojej perspektywy to zostałem ukarany za to że pokusiłem się o inne rozwiązanie spędzania czasu na serwerze niż afczenie, czy też bicia duty, czy też robienia jotów na siłowni, czy też szukania zaczepki na postaci do odwalania na Vespucci Beach. Nie wiem czy to pisałem, ale jeśli tak to wpomnę jeszcze raz, ja wraz z @exc25 od momentu zrespienia rowerów nie mieliśmy kontaktu z innymi graczami niż my sami i nie mieliśmy nawet okazji wpłynąć komuś źle na poziom rozgrywki, to co robiliśmy to była forma zabicia czasu, ponieważ w tamtym momencie na serwerze nie było żadnej ciekawej gierki w sercu centrum, ani żadna organizacja prywatna nie organizowała imprezy/eventu. Podczas jazdy kilka razy spadłem z rowerka, ale podczas żadnego z wypadków nie otrzymałem obrażeń a jeśli otrzymywałem to były to małe minusy jeśli chodzi o HP, ale wiem że to mało ważne, każdy z upadków, który przeżywała moja postać to były upadki na plecy bo postać postanowiła od tak się wywalić kiedy próbowałem zrobić air a moja postać wypadała poza bowla i zamiast nabierać rotacji 180 i wpadać ponownie na bowl to leciała przed siebie jak dzika więc ja postanowiłem lądować na tylnym kole tak jak robi się to w prawdziwym życiu i czasem moja postać leciała do tyłu nie tracąc hp ani nie zostawiając plamy krwi, byłem w gronie dwuosobowym gdzie drugą osobą był mój znajomy ooc jak i ic więc mu wisiało czy ja to odegram czy nie odegram a ja sam miałem takie małe szkody że wyszedłbym na debila odgrywając na dwie linijki upadek na dupe i pisanie rzeczy typu "uhh ohh a jak boplii...". Wracając do tego realnego upadania na tylne koło to wystarczy obrac prawa fizyki na warsztat i ogarnac ze podczas upadku jedynie na tylne koło siła pierdolniecią o glebe rozkłada się inaczej gdyby kierowca roweru miał pierdolnąć dwoma kołami na raz i a) obić się kolanami o kierownicę b) obić się zębami o kierownicę i btw wystarczy sprawdzić że są bardziej pojebane rzeczy niż upadek z wysokości murku na dupe wystarczy wpisać El Toro i sprawdzić jak małolaty i stare dziady lecą na dużej prędkości i robią kilkunastometrowe schody na bmxie albo desce, schodzą i cieszą się do kamery a jeśli się wypierdalają to biorą rower wchodzą na górę i powtarzają swój wyczyn, daję dla lektury dosyć krótki filmik bmxowego teamu firmy tworzącej części do rowerów gdzie 16latek właśnie leci wyżej wspomniane schody

Cała ta lektura nt. BMXów, praw fizyki etc. była tylko po to żeby oznajmić iż Perwix ingeruję w czyjąś rozgrywkę IC kompletnie nie znając się na rzeczy, jak widać na ssach na samej górze, próbowałem jeszcze wyjaśnić supporterowi że to były rzeczy, po których byle kurwa dzieciak by wstał nie rozmyślał o tym jak upadł. Już na samym końcu chciałbym dodać że karę dostałem akurat kiedy @exc25 dostał crasha i (chyba) zostałem ukarany jako jedna osoba bez wcześniejszego warna za swoje czyny co jest chujowym zachowaniem mam nadzieję że zostanę przeproszony przez @Perwix a log zostanie mi usunięty z profilu bo został nałożony mi niesłusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lecik napisał:

brak odgrywania obrażeń powodem do kary? xD 
silnik jest tak rozjebany przy jeździe bmx że NIKT by nie mógł grać żadnych stuntów na rowerze bo co jakiś czas zdarzy się desynchronizacja i wyjebiesz się na rowerze 

Dostałem 100 minut za to że ja wraz z @exc25 jeździłem na BMXie po skate parku, który wkońcu służy do jazdy, nawet do jazdy na składaku Wigry II i robiłem tricki, na które pozwala gra, które i tak wyglądają dosyć komicznie i wymagana jest do nich prędkość przeciętnie rozpędzonego samochodu

 

Cd. samej skargi - jest dosyć pózno, nie czytałem treści swojej skargi, jeśli któreś zdanie jest dosyć nieczytelne prosiłbym o zacytowanie zdania/zdań w poście i wtedy się poprawię, albo rozjaśnię to co miałem w tamtym momencie na myśli

 

edit1; co do składaka na skejcie to przypomniał mi sie ten filmik

tabor wypierdala do adminjaila za jazde po skejcie bez immersji

 

edit2; w ostatnim zdaniu gdzie piszę "chciałbym dodać że karę dostałem akurat kiedy @exc25 dostał crasha i (chyba) zostałem ukarany jako jedna osoba" miałem na myśli że chwile pojezdzilismy z @exc25 na skejcie, on dostal crasha akurat jak pisal wiadomosc do supka o to zeby zdjeli mu bw, wyjebalo go z gry ja chwile pojezdzilem po skejcie i wyladowalem w wiezy magow

Edytowane przez tytek
Skrzypo, Caenis, M3nTos i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zacznę od początku w godzinach nocnych dostałem na wasza dwójkę chyba ze 2 albo 3 raporty na temat tego że odwalacie - bylem wtedy jedyna osoba na /aduty więc zająłem się tym i zacząłem was specowac.

Od samego początku w/w przez ciebie @exc25 driftowal sobie w najlepsze po vespucci, po dojechaniu na parking vespucci przestal to już wam odpuściłem za to i "exc" nie wyglądał na takiego którego klawiatura w tamtym momencie nie działałaby poprawnie, wręcz przeciwnie.

Po odstawieniu auta przenieśliście się na rowery, którymi postanowiliście ruszyć na skate park w drodze na niego specujac  "exc" widziałem jak próbuje skoczyć na jakiegoś innego gracza, lecz ten zdążył się schować do intka.

Po dojechaniu na skate park zaczęliście sobie skakać po rampach - okej tutaj musze przyznać props za to, że wyłamujecie się poza schemat. Rozumiem także mechanikę gry i to że nie każdy trick wyjdzie, a większość kończy się upadkiem ale z tego co widziałem na tych filmikach osoby skaczące na BMX' ach mają zazwyczaj jakieś ochraniacze czy cokolwiek - u ciebie nie miało miejsca nic takiego nawet w opisie. No ale okej może twoja postać ma juz to trochę opanowane i większość rzeczy jej wychodzi, ale od czego masz chat narracyjny "/do" na którym mogłeś odegrać "wylądował na tylnym kole" bądź cokolwiek innego, od was zaś nie widziałem ani jednej linijki narracji na skate parku za to chyba z 10 upadków.

Jest to serwer RP i każda rzecz powinno się tutaj odegrac niezależnie od tego która jest godzina. Nie dałem wam od razu kary, specjalnie czekałem aż odegracie w końcu któryś z upadków. Podczas mojego specowania was upadliście chyba z 4 albo 5 razy bez odgrywania tego, za kolejnym już dalem AJ.

Poruszyłeś temat tego, iż rzekomo ci nie odpisywałem, ale jak już wcześniej zaznaczyłem bylem jedyna osoba w tym czasie na /aduty i miałem dużo spamu, więc nie wychwyciłem wszystkiego co do mnie piszesz.

Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perwix napisał:

Cześć, zacznę od początku w godzinach nocnych dostałem na wasza dwójkę chyba ze 2 albo 3 raporty na temat tego że odwalacie - bylem wtedy jedyna osoba na /aduty więc zająłem się tym i zacząłem was specowac.

Od samego początku w/w przez ciebie @exc25 driftowal sobie w najlepsze po vespucci, po dojechaniu na parking vespucci przestal to już wam odpuściłem za to i "exc" nie wyglądał na takiego którego klawiatura w tamtym momencie nie działałaby poprawnie, wręcz przeciwnie.

Po odstawieniu auta przenieśliście się na rowery, którymi postanowiliście ruszyć na skate park w drodze na niego specujac  "exc" widziałem jak próbuje skoczyć na jakiegoś innego gracza, lecz ten zdążył się schować do intka.

Po dojechaniu na skate park zaczęliście sobie skakać po rampach - okej tutaj musze przyznać props za to, że wyłamujecie się poza schemat. Rozumiem także mechanikę gry i to że nie każdy trick wyjdzie, a większość kończy się upadkiem ale z tego co widziałem na tych filmikach osoby skaczące na BMX' ach mają zazwyczaj jakieś ochraniacze czy cokolwiek - u ciebie nie miało miejsca nic takiego nawet w opisie. No ale okej może twoja postać ma juz to trochę opanowane i większość rzeczy jej wychodzi, ale od czego masz chat narracyjny "/do" na którym mogłeś odegrać "wylądował na tylnym kole" bądź cokolwiek innego, od was zaś nie widziałem ani jednej linijki narracji na skate parku za to chyba z 10 upadków.

Jest to serwer RP i każda rzecz powinno się tutaj odegrac niezależnie od tego która jest godzina. Nie dałem wam od razu kary, specjalnie czekałem aż odegracie w końcu któryś z upadków. Podczas mojego specowania was upadliście chyba z 4 albo 5 razy bez odgrywania tego, za kolejnym już dalem AJ.

Poruszyłeś temat tego, iż rzekomo ci nie odpisywałem, ale jak już wcześniej zaznaczyłem bylem jedyna osoba w tym czasie na /aduty i miałem dużo spamu, więc nie wychwyciłem wszystkiego co do mnie piszesz.

Tyle ode mnie

Tak to prawda wchodziłem bokiem w parę zakrętów na vespucci, ale nie wiem co to ma wspólnego z skargą. I tak klawisze na klawiaturze typu W, A, S, D dzialaja poprawnie ale reszta dziala po 10 kliknieciu, bo zalalem klawę dzisiaj. 

Z tym dojechaniem na skatepark i skakaniem po rampach to w sumie nie mam nic wspólnego, bo po pierwszej glebie wywalilo mi kompa i nie wszedlem do gierki, bo już mi się nie chciało. Skoro specowales tyle czasu i czekales, az odegramy w końcu jakiś wypadek, skoro wywalilo mnie po wjechaniu na skatepark i nie chciałeś dawać ajota. To czemu dałeś go teraz za te "drifty po vespucci oraz odwalanie bmxem i nieodgrywanie obrazen". Ogolnie na moje oko to coś ci się pomieszały fakty. Bo juz nie wiem czy to ja jestem autorem skargi czy tytek, bo w swojej odpowedzi 3/4 rzeczy napisaleś na mnie.

teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, exc25 napisał:

Tak to prawda wchodziłem bokiem w parę zakrętów na vespucci, ale nie wiem co to ma wspólnego z skargą. I tak klawisze na klawiaturze typu W, A, S, D dzialaja poprawnie ale reszta dziala po 10 kliknieciu, bo zalalem klawę dzisiaj. 

Z tym dojechaniem na skatepark i skakaniem po rampach to w sumie nie mam nic wspólnego, bo po pierwszej glebie wywalilo mi kompa i nie wszedlem do gierki, bo już mi się nie chciało. Skoro specowales tyle czasu i czekales, az odegramy w końcu jakiś wypadek, skoro wywalilo mnie po wjechaniu na skatepark i nie chciałeś dawać ajota. To czemu dałeś go teraz za te "drifty po vespucci oraz odwalanie bmxem i nieodgrywanie obrazen". Ogolnie na moje oko to coś ci się pomieszały fakty. Bo juz nie wiem czy to ja jestem autorem skargi czy tytek, bo w swojej odpowedzi 3/4 rzeczy napisaleś na mnie.

Nie skoczyłeś raz, a kilka po czym wyrzuciło cie z gry więc nie wiem czemu kłamiesz, pominąłeś także fakt że próbowałeś skoczyć na innego gracza rowerem.

Karę otrzymałeś teraz, ponieważ wczoraj nie miałem jak ci jej nadać, bo jak wyżej napisałeś wyrzuciło cie z gry.

Wspomniałem dodatkowo o tobie w skardze ponieważ raporty były skierowane głównie do twojej osoby. Odpuściłem ci te drifty już bo nie chciałem Ci dawać kary myślałem, że ogarnięcie się ale zaczęliście odwalać BMX' ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perwix napisał:

Od samego początku w/w przez ciebie @exc25 driftowal sobie w najlepsze po vespucci, po dojechaniu na parking vespucci przestal to już wam odpuściłem za to i "exc" nie wyglądał na takiego którego klawiatura w tamtym momencie nie działałaby poprawnie, wręcz przeciwnie.

Po odstawieniu auta przenieśliście się na rowery, którymi postanowiliście ruszyć na skate park w drodze na niego specujac  "exc" widziałem jak próbuje skoczyć na jakiegoś innego gracza, lecz ten zdążył się schować do intka.

 

Zaczynasz swoją wypowiedź od tego, że wszystko co najgorsze to @exc25, więc czemu to mi się obrywa po dupie jak nie dość że do czasu zrespienia bmxa byłem na afku a potem gdy doszło co do czego to karę dostałem tylko ja bo drugi gracz dostał crasha? xD 

M3nTos i teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perwix napisał:

Po dojechaniu na skate park zaczęliście sobie skakać po rampach - okej tutaj musze przyznać props za to, że wyłamujecie się poza schemat. Rozumiem także mechanikę gry i to że nie każdy trick wyjdzie, a większość kończy się upadkiem ale z tego co widziałem na tych filmikach osoby skaczące na BMX' ach mają zazwyczaj jakieś ochraniacze czy cokolwiek - u ciebie nie miało miejsca nic takiego nawet w opisie. No ale okej może twoja postać ma juz to trochę opanowane i większość rzeczy jej wychodzi, ale od czego masz chat narracyjny "/do" na którym mogłeś odegrać "wylądował na tylnym kole" bądź cokolwiek innego, od was zaś nie widziałem ani jednej linijki narracji na skate parku za to chyba z 10 upadków.

Vertalowcy używają kasku, jak są już mocno poturbowani to zdarza się nałożyć pod długie spodnie ochraniacze na kolana i ochraniacze na łokcie ale to jest rzadkość, streetowcy i parkowcy w prawdziwym życiu, którzy jeżdżą na BMXach/deskach w kaskach to jest bardzo mały procent ludzi, wpisz sobie "eclat edit" "cult edit" "stranger bmx edit" "wethepeople edit" to co wymienił to jedne z większych brandów, które mają teamy robione z najlepszych zawodników, którzy co roku sprawdzają się na x-games w parkowym sektorze i na editach jakoś nie widzę żeby któryś z pro riderów latał oblepiony ochraniaczami jakby nosił zbroję. Pozatym no kurwa stary prujesz się o głupie do jak siedzimy w dwóch, ja lałem na to czy @exc25 odegra /do na dwie linijki o wypadku i tak samo exc lał na to czy ja będę odgrywał obrażenia, ziomuś to była północ, skatepark był pusty a community serwera skupiało się w tamtym momencie na afczeniu i bicia duty, po prostu chciałeś sobie podbić statystyki na graczach, którzy spędzali czas na serwerze

teti, Skrzypo, M3nTos i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perwix napisał:

Jest to serwer RP i każda rzecz powinno się tutaj odegrac niezależnie od tego która jest godzina. Nie dałem wam od razu kary, specjalnie czekałem aż odegracie w końcu któryś z upadków. Podczas mojego specowania was upadliście chyba z 4 albo 5 razy bez odgrywania tego, za kolejnym już dalem AJ.

Poruszyłeś temat tego, iż rzekomo ci nie odpisywałem, ale jak już wcześniej zaznaczyłem bylem jedyna osoba w tym czasie na /aduty i miałem dużo spamu, więc nie wychwyciłem wszystkiego co do mnie piszesz.

Ty, jako jedyny supporter próbujesz sprowadzić ten serwer na ścieżkę DevGaming, kiedy to cała reszta ma wywalone jajca na takie przewinienia jak odegranie uderzenia w słupek, czy też skrócenia zakrętu, albo jak w moim przypadku upadku z rowera, to ty już tam jęczysz przed komputerem i masz przygotowanego binda z komendą /aj, kiedy to inni supporterzy nawet nie ingerując w sytuację jak doszło do wbicia bw na rowerze zdejmują te bw dalej i kontynuują swoje specowanie

Jeśli chodzi o Naszą rozmowę na /w to już wysyłałem screenshoty na górze, że zachowałeś się dziecinnie bo kiedy próbowałem Ci normalnie wytłumaczyć to wszystko co opisałem w skardze na Ciebie, to ty pisałeś mi tego typu rzeczy: 

unknown.png

Nie chcę już wynosić rzeczy z Naszej rozmowy na discord, ale tam już akurat nie miałeś wielkiego spamu bo to była akurat nasza prywatna rozmowa, tam również wykazałeś swoją niekompetencję i kiedy napisałem czy się dogadamy to napisałeś że mam sprawdzić regulamin apelacji od kar, oczywiście sprawdziłem ten regulamin i jest napisane czarno na białym że apelować można od kar czasowych 120minut+

 

edit1; widzę że znikneły tutaj wszystkie wypowiedzi, prosiłbym o przywrócenie tych bardziej wartościowych min. gracza @lecik bo nieładnie jest usuwać posty, które faktycznie coś tutaj wnoszą. Ofc do postów z emotką krawatu i tagów muremzatytkiem nic nie mam, one mogą zostać ukryte do końca

Edytowane przez tytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shoto wstawił wcześniej bardzo ważny argument wstawiający się za mnie, ale został usunięty przez Perwixa, wstawiam go za niego, ja traktuję to jako ukrywanie ważnych argumentów a nie jako usuwanie postów osób niepowiązanych ze skargą

7357ce9bc98972c0a83bc1b82de8294c.png

exc25, Zosia, M3nTos i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytek napisał:

@shoto wstawił wcześniej bardzo ważny argument wstawiający się za mnie, ale został usunięty przez Perwixa, wstawiam go za niego, ja traktuję to jako ukrywanie ważnych argumentów a nie jako usuwanie postów osób niepowiązanych ze skargą

7357ce9bc98972c0a83bc1b82de8294c.png

Nie rozumiem co to ma wspólnego z twoja karą. Polecam czytanie ze zrozumieniem "wypadku drogowego". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Perwix napisał:

Nie rozumiem co to ma wspólnego z twoja karą. Polecam czytanie ze zrozumieniem "wypadku drogowego". 

wypadek drogowy nie jest tylko zderzeniem się pojazdami z inną osobą, możesz spowodować wypadek na drodze wywalając się m.in na rowerze.

Edytowane przez zeruwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shoto napisał:

Ty naprawde nie rozumiesz ze w tej regulacji chodzi o to, ze jesli spowodowales wypadek ktorego nikt nie widzial to NIE MUSISZ go odgrywac? To czy to ulica, czy skatepark nie ma znaczenia. 

Piszę "wypadek drogowy" a nie wypadek, jeśli chcecie coś wstawiać z regulaminu przeczytajcie to najpierw ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogowy czy nie drogowy, przecież to wszystko jedno, jeżeli spowodujesz wypadek i obie strony będą miały na to wylane to możecie tego nie grać i się rozejśćxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin