Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Killer Queen


RysiekIsHere

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Killer Queen - pierwszy hit jednego z najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów napisany przez Freddiego Mercury'ego w latach 70'. Taki też jest bar Killer Queen - napisany w latach 70', elegancki, ze sporą gamą różnego rodzaju soczystych trunków, wyśmienitych dań, którym towarzyszą hity muzyczne z lat 70' i 80' napędzające klimat tego wyjątkowego miejsca. W biały dzień niewinna gastronomia gdzie można przekąsić coś bardziej lub mniej wyrafinowanego, po zmroku nafaszerowany neonami lokal tętniący życiem, wehikuł czasu, barmani rodem ze starych filmów pokroju Grease, paliwożerne Muscle Cars przed lokalem. W kąciku znajduje się wzmacniacz VOX AC30 podłączony do czerwonej gitary elektrycznej Fender Stratocaster 1970 Journeyman Relic umiejscowionej na stojaku ściennym, czeka na śmiałka, który za nią złapie i zagra serię znanych riffów przy lokalu pełnym klientów robiąc niemałe show. Ubiór charakterystyczny do lat 70' jest mile widziany u naszych wyjątkowych klientów i często nagradzany drinkiem na koszt firmy lecz nie jest obowiązkowy.

spacer.png

Właściciel Nicholas Vespasiano - Numer Tel. 396274 - [email protected] ((Bart420#5591))

Współwłaściciel Carlo Capone - Numer Tel. 290254 - [email protected] ((Ecco#3755))

spacer.png

“Recommended at the price
Insatiable an appetite
Wanna try?”

 

Spoiler

Drinki i koktajle

 

Killer Queen

Jagerbomb

Aperol Spritz

Pina Colada

Sex on the beach

Blue Hawaiian

Mojito

Kamikadze

Tequilla Sunrise

 

Dania główne

 

Żeberka BBQ

Stek BBQ

Sałatka Caesar

Sałatka owocowa

spacer.png

Znajdujemy się na: Gigner Street, Little Seoul

Spoiler

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Spoiler

Wilkommen, wychodzę dzisiaj z propozycją eleganckiego baru w stylu lat 70’ na Little Seoul. Jeszcze nie miałem okazji prowadzić biznesu na Vibe, ale zdarzyło się kierownikowanie biznesem na .devGaming, na którym przegrałem dosyć dużo czasu. Oficjalnie pomagać będzie mi w tym _pewebu_, który niedawno rozpoczął przygodę z RP, ale świetnie się wczuł i zaangażował w rozgrywkę. Na początku mamy zamiar lecieć na przerobionym interiorze z gierki, gdy biznes zarobiłby na siebie lub znalazł inwestora chcielibyśmy przebudować się na własny interior. Postanowiłem umieścić kilka ciekawych pozycji z menu, które chciałbym zobaczyć w Killer Queen. Po zaakceptowaniu apki umieszczę całość wraz z cenami. Liczymy na ciepłe przyjęcie naszego pomysłu. Do zobaczenia IC.

 

Edytowane przez RysiekIsHere
zmiana wlasciciela

20210802_171446.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin