Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#2 WWR Freshman: T-LOc


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

FRESHMAN.png

Screenshot_761.pngScreenshot_721.pngScreenshot_741.png

#2 WWR FRESHMAN: T-LOC

WWR Freshman to inicjatywa zapoczątkowana przez Jamesa Hamptona - redaktora naczelnego magazynu i portalu West Wild Reporter. To bezkompromisowy projekt bez cenzury, który pozwoli każdemu obserwatorowi poznać autentyczność i prawdziwą twarz nowych przedstawicieli muzyki rap w stanie San Andreas. Uczestników czekają różne zadania, z którymi będą musieli się zmagać (do przeczytania na głównej stronie wwr freshman).

Kilka dni temu poznaliśmy pierwszego freshmana, którym został MTM Mustafa. Ale na jednym nie będzie stopować, co nie? Idąc też takim tokiem myślenia wczoraj po godzinie dziesiątej wieczorem na antenie WWR ogłosiliśmy drugiego uczestnika. Powinniście go kojarzyć, jeśli lokalny underground jest wam bliski. Ten gość miał w nim spory staż, zanim przebił się trochę wyżej. Zaczynał od walk freestyle, już wiecie o kim mówimy? Drugim uczestnikiem WWR Freshman jest T-LOc!

T-LOc, właściwie Tyler Night to 25 letni raper wychowany w Chamberlain Hills, kolejny przedstawiciel ulicznego nurtu. Początek roku 2021 okazał się dla niego przełomowym, bo wtedy po jego zwycięstwie podczas walk freestyle organizowanych przez Weazel News usłyszało o nim większe grono odbiorców. Zadebiutował albumem "Crip City", jakiś czas temu wydał "King EP". Jest zdecydowanie barwną postacią, którą obowiązkowo powinno kojarzyć lokalne podziemie, a teraz już też hip-hopowe chartsy. T-LOc w swoim najnowszym materiale śmiało wyciąga rękę po koronę, co sam zdecydowanie zaznacza. Podczas naszej rozmowy dowiedzieliśmy się o naprawdę gorących newsach... Artysta planuje wspólny projekt z jeszcze nieujawnioną znaną personą oraz, że oficjalnie został nowym CEO Hustler Records!

Wywiad został przeprowadzony w składzie James Hampton i Precious Arceneau. Podczas naszej konwersacji rozmawialiśmy o jego twórczości, poruszyliśmy także tematy z przeszłości rapera, spory czas przeznaczyliśmy też na zbadanie aktualnej sytuacji na muzycznym rynku. Jeśli lubicie totalną rozrywkę to spokojnie, luźnych pytań oczywiście nie zabrakło! "Szybkie strzały" są znowu z nami!

Screenshot_69.png

(od lewej Precious Arceneau, Tyler "T-LOc" Night, James Hampton)

** Wywiad jest dostępny do odsłuchu i przeczytania. Był nagrywany podczas live'u 06.08 po 22.

 

1. WSTĘP

James Hampton: Jaaaaaak się macie, Los Santos? Specjalnie dla was, West Wild Reporter - James Hampton i Precious Arceneau! Startujemy oczywiście z audycją w ramach WWR Freshman! Mamy dla was naprawdę świeżego newsa.. Pora ogłosić drugiego freshmana. Przypominam, że pierwszym był MTM Mustafa - wywiad z nim znajdziecie na naszej stronie internetowej. A druuuuuugim uczestnikiem_projektu WWR Freshman jest osobowość, którą powinniście co najmniej kojarzyć. T-LOC! Hej, T-Loc, jak się czujesz?

Tyler Night: Yooo, z tej strony T-Loc, dziecinko. Nigdy nie czułem się lepiej jak właśnie dziś. Wielkie dzięki za zaproszenie, serio

James Hampton: Nie ma za co, stary - cała przyjemność po naszej stronie. Jak jest, zrobimy tutaj prawdziwy ogień na wizji, co?

Tyler Night: Powiem wam tak, ziomale. Kto nie słucha tego na żywo **zaśmiał się** niech już lepiej żałuje.

2. AKTUALNOŚCI/KARIERA

James Hampton: Święte słowa! Słuchaj, zaczniemy od razu się skupiać na konkretach. Porozmawiajmy o Twoich ostatnich sukcesach. Nazwałeś już wydaną jakiś czas temu EP'kę "KING". Co Cię skłoniło do takiego ruchu? Jest to dosyć agresywny i mocny ruch z Twojej strony - w końcu nazywasz się królem.

Tyler Night: Będę z Tobą totalnie szczery, James. Ta EPka była wisienką na torcie jeżeli chodzi o wyjście z underground'u. Czujesz mnie? Chodzi zwyczajnie o to, że nie miałem żadnej konkurencji, a i moje życie zaczęło zmieniać się na lepsze dzięki muzyce.

James Hampton: Z informacji, które uzyskaliśmy głównie z Twoich socialmediów, wynika, że ten projekt to... Podsumowanie Twojej przeszłości. Dlaczego postanowiłeś po takim czasie dopuścić je do streamingu? W końcu utwory są z początków Twojej kariery. Sentyment?

Tyler Night: Yeah, sentyment może też ale głównym powodem była szczerość. Chciałem żeby wszyscy usłyszeli to, co mam im do przekazania bo wiesz jak jest, nie? Artysta czasem potrzebuje coś z siebie wyrzucić nawet jeżeli to się nie sprzeda.

James Hampton: Okay, to fakt - uzewnętrznianie się w swojej twórczości jest bardzo ważną częścią życia artysty, choć niektórzy notorycznie o tym zapominają oddając się komercji.  W każdym z utworów nie przebierasz w słowach, czujesz się dosyć pewnie nawijając o byciu "nowym królem". Skąd bierze się Twoja pewność siebie? Myślisz, że innych raperów może poddenerwować to, że śmiało wyciągasz rękę po koronę?

Tyler Night: Słuchaj, musiałem być pewny siebie już od dziecka jeżeli wiesz o czym nawijam. Szczerze mówiąc to nie patrzę na innych raperów pod tym względem, nie? Idę po swoje od początku do końca i nie zamierzam się zatrzymywać. Bywam szczery i to do bólu, więc nie każdemu może odpowiadać to co mam do powiedzenia.

Precious Arceneau: Yeah, dokładnie T-LOc. Mimo wszystko, pewność siebie i szczerość to pozytywne cechy, które mogą być zdradliwe i odwrócić się w negatywne brzmienie. Wydałeś projekt, który w pewien sposób zamykał Twoją przeszłość. W końcu składał się on ze starszych utworów. Czego możemy się od Ciebie spodziewać w najbliższym czasie? Zdradź nam i słuchaczom co planuje T-LOc?

Tyler Night: Woah, nie mogę za dużo powiedzieć bo prawdziwy sukces pracuje w ciszy ale robię naprawdę duży projekt z jedną dość znaną osobą w tym mieście ale nic więcej nie powiem. Dodatkowo, niedługo wyjdą dwa, phah no może trzy kawałki na których nie będę sam. Nie pozostaje wam nic innego jak czekać na nowości od T- Loc'a **zaśmiał się krótko**.

Precious Arceneau: Yoo. A zdradzisz chociaż płeć tej tajemniczej, dość znanej osoby? Musimy wyciągnąć od Ciebie chociaż skrawek tej tajemnicy, phaha.

Tyler Night: Do finalizacji tego projektu jeszcze długa droga ale daje słowo, że czegoś takiego to miasto jeszcze nie widziało.

Precious Arceneau: Yoo, sprytnie uniknąłeś odpowiedzi! Powiedz mi T-LO. Oficjalnie należysz do Hustler Records. Dlaczego od momentu premiery Twojej EP'ki, profil przestał funkcjonować, a sam właściciel zapadł się pod ziemię? Jest to pewna forma promocji, czy rzeczywiście Twoja przyszłość stoi pod znakiem zapytania? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat aktualnej sytuacji w wytwórni?

Tyler Night: Yoo... **chwila ciszy** W ostatnim czasie działo się naprawdę dużo. Właściciel? Właściciel jest na szczęście poza miastem już cały i zdrowy.  W Hustler Records nadchodzą duże zmiany, serio. Mogę mam zdradzić, że właśnie rozmawiacie z nowym właścicielem tej wytwórni.

James Hampton: Wooo, słuchajcie tego, ludzie. T-Loc oficjalnie nowym właścicielem Hustler Records! Gorący news specjalnie dla was, czujecie to. W takim razie, skoro już rozmawiamy z nowym CEO to może opowiesz nam jakie masz plany dotyczące labelu? Chcecie zakontraktować jakiegoś nowego zawodnika?

Tyler Night: Yoo, trzeba dać drugie życie tej wytwórni bo nie miała szans pokazać się w tym mieście. Oczywiście nie liczę swojej osoby **zaśmiał się**. Kontrakty są już podpisane i to dwa, a jeżeli mówimy o planach na przyszłość to są one poważne. Nie zostaje wam nic innego jak śledzić mnie czy wytwórnie w socialmediach.

James Hampton: Skoro jesteśmy w temacie wytwórni, cofnijmy się na chwilę do przeszłości, bo mamy pewną nierozwiązaną zagadkę. Wspołpracowałeś z Keshaunem Bravleybrookiem, ten zaproponował Ci kontrakt w West Coast Records. Nigdy nie wypowiadałeś się na temat zerwania tej współpracy, jak to było?

Tyler Night: Znajdziecie wszystko, co? Phah, okay. Plany były naprawdę ciekawe i czułem się wtedy jakbym był na jawie, kumacie? Czarnuch z Chamber otrzymał dom w centrum, nowe auto i nigdy nie zapomnę tego kto wyciągnął do mnie rękę. Natomiast później Kesh zaczął się dziwnie zachowywać i nikt z jego bliskich nie wiedział co jest grane. Z szacunku do niego i tego jak mi pomógł mogę tylko powiedzieć, że
nie był w najlepszej kondycji żeby dalej prowadzić ten projekt, a szkoda bo mogło być naprawdę głośno.

James Hampton: Dobrze, przejdźmy teraz do innego tematu. Do twojego początku. Twoja kariera praktycznie rozpoczęła się od udziału we freestyle battle organizowanym przez Weazel News spory czas temu . Czujesz się bardziej raperem czy freestyle'owcem? Co Cię nakłoniło do tego, żeby zacząć tworzyć własną muzykę - a nie tylko sklejać wersy na żywo przed publicznością?

Tyler Night: Nawijałem od kiedy pamiętam czy to w szkole czy na ulicy ale nie sądziłem, że coś z tego może być. Właściwie do udziału namówił mnie Świętej Pamięci mój czarnuch Pookie z którym właściwie spotkałem się chyba w finale. Dalej to już jakoś samo poszło, a tak jak mówię zaczęło się to z czystej zajawki, serio.

3. BRANŻA MUZYCZNA

James Hampton: Przerzucając się na temat branży muzycznej - kto według Ciebie jest aktualnym trendsetterem? Dodatkowo, jakie gatunki dominują na rynku?

Tyler Night: Woah, to całkiem trudne pytanie bo ja śledzę najbardziej rap i to co wydaje ostatnio Reecey to czapki z głów ale jest ten DJ DOOM, z którym miałem okazję grać na żywo już dwa razy. Phah, zapomniałbym o Surf Club na którym są dwadzieścia trzy kawałki, dasz wiarę?

James Hampton: Staary, to cholerny fakt. To chyba największy projekt do tej pory, jeśli chodzi o lokalną branże muzyczną.

James Hampton: Trzymam Cię za słowo, T-LOc. Daj Hustler Records drugie życie. Przejdźmy teraz do trochę poważniejszych tematów, jeśli chodzi o różne sytuacje na naszej scenie. Mianowicie MTM Reecey spory czas temu zaczepił Cię w swoim utworze  "Redrum2". Nie odpowiedziałeś w źaden sposób. Co o tym sądzisz po takim czasie?

Tyler Night: Yo, James. Odpowiem Ci tak.. stare, dobre czasy **śmiech**.

James Hampton: Tak szybko się mnie nie pozbędziesz, jeśli chodzi o trudniejsze sprawy. **śmiech** Mam też dla Ciebie drugie super pytanie, T-LOc, słuchaj tego. Udostępniałeś chyba twórczość takich rapowych graczy jak J-Low i High-B. MTM Mustafa ich zdissował w swoim najnowszym materiale. Słusznie czy nie? Po czyjej stoisz stronie?

Tyler Night: Yoo, coś słyszałem o tym dissie ale jeszcze się nie zagłębiałem, bo tak jak mówiłem pracuje nad wieloma projektami. Miałem kiedyś okazje poznać Mustafę. co do J-Low i High-B to mają potencjał tylko muszą wejść na właściwie tory, a później się ich mocno trzymać. Czekam na trudniejsze pytania, ziomale **śmiech**.

James Hampton: Wybrnąłeś, wybrnąłeś. **śmiech** Okay, ostatnie pytanie jeśli chodzi o branżę muzyczną, później skupimy się znów na Tobie. Największy według Ciebie clout chaser na scenie muzycznej? Nawet na przestrzenii miesięcy, nie musisz mówić o aktualnej sytuacji.

Tyler Night: Yoo, jest za dużo do wyboru, powaga. Daj mi chwilę pomyśleć **chwila ciszy*. Reecey czy Robb za Underground mixtape, nie wiem Lil Lems za Vote Me, pamiętacie go? Mieliśmy i nadal mamy dobrych artystów na tej scenie, więc to ciężka decyzja.

James Hampton: Chodzi mi o pojęcie clout chaser. Wiesz - w negatywnym tego słowa znaczeniu. Ktoś kto leci na sławę, próbuje wybić się na cudzych plecach i zgarnąć tak swoje 5 minut. Były takie osoby?

Tyler Night:  Daamn, jasne. Wiesz, co? Wydaje mi się, że swego czasu był nim Sprunk Lee ale wtedy jeszcze nie siedziałem w rapie na dobre.

James Hampton: W sumie masz rację. Pamiętam jak zniknął na jakiś czas, a później obudził się w socialach wyzywając na walkę MTM RoBBa i Protaisa. Nawet mu nie odpowiedzieli. **śmiech**'

4. BLIŻSZE POZNANIE

Precious Arceneau mówi:  Yo. TLOC; damy Ci chwilę odetchnąć i odejdziemy stricte od branży muzycznej. Chciałbym, abyś użył czterech przymiotników do określenia swojej osoby- analogicznie, dwa pozytywne i dwa negatywne.

Tyler Night mówi : Yoo, najlepiej zapytać kogoś kto ze mną przebywa ale jasne spróbujmy. Optymistyczny, pracowity, bezpośredni i... **chwila ciszy** Nieufny.

Precious Arceneau: Ouh. Nie jestem pewien czy bezpośredniość jest negatywna, ale. Nieufność. No. Uznajmy Ci te odpowiedzi. Zabawmy się i.. Co powiedziałbyś T-LOcowi z przeszłości? Jaką dałbyś mu radę?

Tyler Night : Yo, to kwestia tego, co słyszę od ludzi, nie? Ale wracając do pytania gdybym spotkał TLOC'a z przeszłości powiedziałbym: rób to co robisz i nigdy nawet nie myśl żeby się zatrzymywać. Goń te marzenia, bo są one w zasięgu ręki. No i może odradziłbym mu pewną laskę, którą spotkał całkiem przypadkiem **śmiech**.

James Hampton: **śmiech** Ouhh, kobiety potrafią zawrócić w głowie, coś o tym wiem. Teraz ja mam pytanie z chwilą na refleksje dla Ciebie. Każda z Twojej twórczości to jakiś epizod w życiu. Który wspominasz najgorzej, a który najlepiej wskazując konkretny utwór muzyczny?

Tyler Night: Yoo, to bardzo dobre pytanie. Utwór "Won't make a promise" jest dla mnie strasznie sentymentalny i nie powiem, że jest on najgorszy ale na dzień dzisiejszy przypomina mi on stare czasy, które spędzałem na Chamber. Ten kawałek zmienił się dla mnie na przestrzeni czasu, a co to tego lepszego kawałka? Wskazałbym na kawałek "Adios", który zrobił naprawdę dobre liczby z zajebistym klipem, widzieliście? Myślę, że ten kawałek otworzył mi więcej możliwości na scenie muzycznej, to właśnie wtedy było te przełamanie.

James Hampton: Yuup, osobiście widziałem ten klip zaraz po opublikowaniu. Myślę, że to było Twoje wyłamanie się z undergroundu do jednak trochę większego grona odbiorców. Będąc dalej przy refleksjach i muzyce - raper, który Cię najbardziej inspiruje i dlaczego? Nie musisz wskazywać współczesnych czy lokalnych artystów.

Tyler Night: Yoo, wybrać jednego będzie ciężko, więc przewine Ci kilku, dobra? Blueface za swoją pewność siebie, ASAP Rocky czy Kendrick Lamar, bo ich twórczość to poezja i w tym gronie nie może zabraknąć genialnego 2paca, który nadał prawidłowy bieg na rap scenie. Całkiem niezła rozbieżność, huh?

James Hampton: Dość wszechstronnie, Tyler. Wskazałeś naprawdę mocne ksywy, sam mogę się utożsamić z Tupacem, Rockym czy Kendrickiem - uwielbiam ich mieć na głośnikach. Będąc przy ksywach teraz przerzucimy się na lokalne ksywy. Słuchaj uważnie tego, musisz się skupić. MTM RoBB, MTM Mustafa, GBO Duffy, Raven Lockheart, Dumpster Kids, Pro Tais, Little - wybierz z tej siódemki dwóch artystów, których wrzucisz na swoją playlistę.

Tyler Night: Na głośniki wlatuje Reecey oraz Pro Tais.

James Hampton: Nie było Reeceya na liście ale powiedzmy, że go możemy dopisać. **śmiech** Dobra, przechodzimy do ostatniego punktu naszego spotkania. Mianowicie gra w SZYBKIE STRZAŁY.

Tyler Night: Dobra, to wpada Robb **śmiech**.

5. SZYBKIE STRZAŁY

James Hampton: Znasz zasady, co nie? Dajemy Ci pytanie pokroju X czy Y, musisz wybrać jedną z pozycji. Yo Precious, zaczynaj.

Tyler Night: Lecimy z tym, ziomalu.

Precious Arceneau: Yooo... Lecimy z tym, T-LOc. Kategoria BOGINIE - Ariana Davis czy Tiara Chibanda?

Tyler Night: Trudny wybór ale niech będzie Ariana.

Precious Arceneau: Yooo... Lecimy z tym dalej. DJ Scotty czy No Name Music?

Tyler Night: Nie jestem fanem ich twórczości. W tym przypadku daję No Name Music.

James Hampton: Okay, trzymamy się klimatu muzycznego. Dwa kolektywy. MTM czy GBO?

Tyler Night: Zdecydowanie MTM.

James Hampton: Teraz będziesz musiał między swoimi hitami, T-LOc. "King EP" czy "Crip City"?

Tyler Night: Woaahh... Myślę, że "Crip City".

James Hampton: Lecimy dalej, trzymamy się muzyki. Nunzia De Mattia czy Da KayKay?

Tyler Night: Tutaj wybór pada na Nunzia De Mattia.

James Hampton: I ostatnia zabawa. Kiss, marry, kill - chyba objaśniać nie muszę, co? Nina Kryukova, Raven Lockheart, Azumi Zavala.

Tyler Night: Zasady są jasne, a więc... Kiss - Raven, marry - Nina, kill - Azumi.

6. ZAKOŃCZENIE

James Hampton: Okay, poszły szybkie strzały! Tym akcentem kończymy dzisiejsze spotkanie. Dowiedzieliśmy się dzisiaj kilku gorących faktów z życia T-LOca. Osobiście, dla mnie ciekawą wieścią była informacja o tym, że Hustler Records ma nowego szefa. Okay, drodzy słuchacze - nie rozpędzam się na zakończenie. T-LOc, jakieś słowa na pożegnanie?

Tyler Night: Yoo, wielkie dzięki za zaproszenie.. Myślę, że dziś pobiliście ilość słuchaczy **śmiech** Oczekujcie dużo nowości, Los Santos. Nawijał dla was T-LOc, taak jeest. 

James Hampton: Specjalnie dla was, Los Santos... Nasz drugi freshman czyli T-LOc i West Wild Reporter w składzie James Hampton i Precious Arceneau. Do usłyszenia!

 

Co sądzicie o naszym drugim freshmanie?

 

Zdjęcia: Carnell Royal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**nine-milli wrzucił komentarz pod wywiadem na westwildreporter.com**

mustafa MTM jest TOP, pieprzony czarny punku 👊🏾✊🏾

pieprzniety glupku boisz sie beefow!!, jestes falszywa ciota, zostawiles za soba wielkie dlugi
 
WRZUCAJCIE TUTAJ GBO
gmc, hoodbyair, kiemon i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nina sprawdziła wywiad będąc zaciekawiona nowym projektem WWR. Słysząc swoje nazwisko w trakcie wywiadu i odpowiedź rapera zaśmiała się do siebie. Będąc pod wrażeniem staranności dobieranych pytań przez prowadzącego zostawiła polubienie i z zainteresowaniem oczekuje kolejnych wywiadów.**

MarceI lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin