Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

System zarobkowy - zasiłki i payday


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jaguar napisał:

Zacznę od prostego pytania na temat tego pomysłu. Po co?

Czy jest to system, który wprowadziłby rewolucję na vajb? 

Czy na pewno nie będzie błędów?

Czy wy tym sposobem chcecie już ostatecznie zmusić wszystkich do bicia /duty?

Tak szczerze dla mnie wprowadzenie tych podatków będzie już kompletnym strzałem w kolano. Tym sposobem nie zachęcicie ludzi do gry bo nie każdy w domu po pracy (a za niedługo wraca szkoła co nie) ma czas grać ale jeśli mam wybór zagrania z kumplami a duty to jednak wybiorę grę z ziomkami. Jestem na nie po prostu nie chcę czuć się zmuszony do zarabiania e dolców bo jakiś magiczny skrypt będzie mi zabierał hajs. 

Nikt nie zmusza Cie do /duty, jeżeli twój majątek jest mały, będziesz płacił mało podatku. Dla przykładu murzynek z davis będzie płacił tyle że na spokojnie utrzyma się z zasiłku, a to co zarobi z /corner czy narkotyków będzie musiał chować do domu bo nie ma pokrycia majątkowego. Rewolucje da sporą, obecnie nikt nie chce pracować w biznesach, nie dlatego że nagle każdy przez zasiłek zaczął grać porządny Roleplay, po prostu się to nie opłaca bo gracze polscy dalej w tej grze patrzą co się OPŁACA a nie co chcą grać, niestety.

Skrzypo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Morfeusz napisał:

Jeżeli jesteś biznesmanem i chcesz grać bogacza, mają drogą restauracje, organizuj grę i będziesz nagradzany narracjami oraz zastrzykiem gotówki przez gamemasterów - bo to kolejny krok który będzie szedł wraz ze zmianami. P.S niestety świat jest tak skonsturowany, że bogatymi mogą być tylko sławni ludzie bądź mocarni biznesmani.

Ale zrozum, że takie rzeczy wymagają poświęcenia takiej samej ilości czasu jak na przykład osoby z branży, które kleją sobie te teledyski, a owoce pracy są zupełnie niemiarodajne. Pewnie, gdyby miało to jakikolwiek sens to moja postać otworzyła by drugi taki sam lokal w innej części miasta czy w San Fierro. Narracje dla biznesów są, sam rzucałem ten pomysł ale powinny działać inaczej. Co to za narracja od gamemastera, którą właściciel biznesu sam sobie musi wymyśleć i zapostować na kanał szybkich narracji?

 

Edit: Dodatkowo - Należy zdać sobie sprawę, że prowadzenie biznesu na vibe jest jeszcze bardziej czasochłonne z tego względu, że żeby zarobić trzeba się wbić w peak graczy, dlatego otwieranie biznesu w godzinach 20-24 to standard. A to wszystko po to żeby potem zostać opodatkowanym za swój poświęcony czas? XD

Edytowane przez Katsuru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Katsuru napisał:

Ale zrozum, że takie rzeczy wymagają poświęcenia takiej samej ilości czasu jak na przykład osoby z branży, które kleją sobie te teledyski, a owoce pracy są zupełnie niemiarodajne. Pewnie, gdyby miało to jakikolwiek sens to moja postać otworzyła by drugi taki sam lokal w innej części miasta czy w San Fierro. Narracje dla biznesów są, sam rzucałem ten pomysł ale powinny działać inaczej. Co to za narracja od gamemastera, którą właściciel biznesu sam sobie musi wymyśleć i zapostować na kanał szybkich narracji?

Dlatego to zmieniamy, widzimy błąd w działaniu biznesów te kwestie też zostały poruszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Dlatego to zmieniamy, widzimy błąd w działaniu biznesów te kwestie też zostały poruszone. 

To może lepiej zacząć od zmian w biznesach i gdy już wszystko będzie grało i śmigało dopiero próbować wprowadzać zamknięty obieg pieniądza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

Nikt nie zmusza Cie do /duty, jeżeli twój majątek jest mały, będziesz płacił mało podatku. Dla przykładu murzynek z davis będzie płacił tyle że na spokojnie utrzyma się z zasiłku, a to co zarobi z /corner czy narkotyków będzie musiał chować do domu bo nie ma pokrycia majątkowego. Rewolucje da sporą, obecnie nikt nie chce pracować w biznesach, nie dlatego że nagle każdy przez zasiłek zaczął grać porządny Roleplay, po prostu się to nie opłaca bo gracze polscy dalej w tej grze patrzą co się OPŁACA a nie co chcą grać, niestety.

To nie lepiej po prostu zmniejszyć zasiłek, co poniekąd zmusi graczy do pozarabiania w biznesach, żeby kupić coś droższego, a nie na siłę robić tak, żeby musieli zarabiać albo zbankrutują?

Mefedron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Katsuru napisał:

To może lepiej zacząć od zmian w biznesach i gdy już wszystko będzie grało i śmigało dopiero próbować wprowadzać zamknięty obieg pieniądza?

No, bijemy się o to juz od tygodni. W takim tempie vibe wstanie na porządne tory w 2077, za dużo trzeba poprawiać żeby robić to stopniowo i cyklicznie. A jak sami pewnie zauważyliście, tylko działaniem napędzamy się do zmian i pracy.

Mefedron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celebryta skladajacy teledyski poza serwerem ktore kazdy spoza srodowiska branzy ma gleboko w pizdzie i jego gra praktycznie w ogole sie nie przyczynia do kreowania fajnej gry na serwerze - zarabia huj wie ile no bo w koncu to celebryta to musi duzo zarabiac

wlasciciele biznesow ktorzy aktywnie codziennie tworza miejsca do gry, grają z masą ludzi i tworzą coś dzięki czemu kazdy gracz ma ciekawszą rozgrywke na serwerze - zarabiają tyle ile zarabiają xD

jak juz poruszyliscie ten temat to musialem sie przyjebac bo zawsze mnie to rozpierdala

juz wole dac spore siano dla chlopa ktory pomaga w kreowaniu swiata na serwerze i dzieki niemu nie wieje hujem w swiecie gry bo zawsze mozna gdzies pojechac do jakiegos biznesu i pograć przyjemnie niz gosciowi co poza sklejaniem teledyskow pod Pop Smoke - Dior i graniem w hermetycznym gronie celebrytow nic nie daje od siebie na serwerze i jego gra każdemu lata koło huja

Edytowane przez Lopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VibeKiller napisał:

Finalnie... Pomysł wydaję się być ciekawy, ale przy aktualnej gospodarce która jest rozjebana ciężko ocenić czy zda to egzamin. Żeby usprawniać gospodarkę, trzeba ją najpierw stworzyć, a na tym serwerze nie oszukujmy się - ona nie istnieje. Możecie próbować ją ratować jakimiś zmianami, ale na to jest już za późno. Jedyne co może postawić gospodarkę od nowa na nogi to czystka i osoba z głową, która jest w stanie ustalić ceny i zarobki tak, żeby nie dochodziło do absurdów i iflancji.

no nie, nigdy tego nie zrobimy bo gospodarka nie istnieje w tej grze bo jest to TYLKO JEBANA GRA (sry ponisło mnie), fun facts kiedy w koncu nauczycie sie ze inflacja nie jest niczym złym w tej gierce? Tu nie chodzi o wyścig szczurów kto bogatszy, tylko o zabawe i kreacje postaci, niestety u nas nikt nie chce grać biedaka czy klase średnią bo mu na to jego wirtualne ego nie pozwala i e-cipki sie nie kleją do chuja

MarceI, Lopez i Mefedron lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lopez napisał:

celebryta skladajacy teledyski poza serwerem ktore kazdy spoza srodowiska branzy ma gleboko w pizdzie i jego gra praktycznie w ogole sie nie przyczynia do kreowania fajnej gry na serwerze - zarabia huj wie ile no bo w koncu to celebryta to musi duzo zarabiac

wlasciciele biznesow ktorzy aktywnie codziennie tworza miejsca do gry, grają z masą ludzi i tworzą coś dzięki czemu kazdy gracz ma ciekawszą rozgrywke na serwerze - zarabiają tyle ile zarabiają xD

jak juz poruszyliscie ten temat to musialem sie przyjebac bo zawsze mnie to rozpierdala

to temat na osobną dyskusję, nie zajmuje się branżą i szczerze nie chce się wypowiadać na jej temat bo mam podobne zdanie do Ciebie.

Katsuru, Mefedron, Lopez i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

to temat na osobną dyskusję, nie zajmuje się branżą i szczerze nie chce się wypowiadać na jej temat bo mam podobne zdanie do Ciebie.

To zmieńcie coś w końcu? Wszyscy Gamemasterzy chcą dobrze i mają różne opinie na dany temat. Znajdźcie sobie jakiegoś lidera czy mediatora w dyskusji ekipowej i niech on koniec końców te najbardziej racjonalne zmiany przepycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast jakby liczyć podatek od nieruchomości to poprostu dać jakaś skłądkę, że  musisz tyle i tyle zapłacić  za nieruchomość - mieskania/apartamenty mniej, a wielkie  domy więcej czy coś w  tym stylu, jak  tak się zastanawiam nad swoją sytuacją kupiłem dom za 74k a jego cena będzie wieksza, wystarczy ze  juz zapierdalam na  duty aby sobie wygrindować na to co chcę, a później nie musieć bić  duty tylko grać sobie na spokojnie barbera (sorry za chaotycznosc) 

Mefedron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste. Teraz podatki, jeszcze koperty dla Bossa. Chyba Sclafani będzie musiało zwiększyć obroty, eh. @Wasiu_RPK

Spoko, że coś się dzieje w tym kierunku. 

@Lopez o tych celebrytach w punkt! Mam takie samo zdanie. I jeszcze chuj wie z jakiego powodu latają po mieście z opisem nad głową "sławny".

Edytowane przez Eliteq
Lopez i Katsuru lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin