Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

System zarobkowy - zasiłki i payday


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, VibeKiller napisał:

Po prostu to wygląda śmiesznie jak jadę do warsztatu przelakierować sobie furę i robię to za wartość drinka, którego przed chwilą kupiłem w klubie. Dodatkowo chcę sobie zamontować alarm czy tam folię do fury średniej klasy i wydaję na niego jakieś 85% mojego wynagrodzenia za walkę na gali VFF i trzydziestokrotność ceny za którą przelakierowałem całą furę. Takich absurdów znają się jeszcze setki, już nie wspomnę o graczach którzy kupowali unikalne JDM'y i nagle z dnia na dzień ich cena spadła tak o, a teraz popierdala w nich 3/4 miasta.

Tak jak z pierwszą częścią tej wypowiedzi mogę się zgodzić, tak z resztą pierdolisz głupoty. Te 3/4 miasta to obecnie (ostatnio jak sprawdzalismy 35 samochodów JDM), i co że nagle spadła? Dlaczego wasze myślenie jest takie "STRACIŁEM!!!!!!!". A to że te osoby przez 3 miesiące jeździły unikalna furecką na którą się 99% serwera śliniło juz jest ok? Tak samo było z laboratoriami narkotykowymi. Zwróciłem za nie kase tylko dlatego że nie było tego dużo i nie chciało mi się słuchać płaczu. Labo na 3 poziomie kosztowało 110.000, a miesięcznie dało się z niego zarobić koło $600.000, ale i tak ODDAJCIE BO ZAINWESOTWAŁEM ale to że zarabiałeś bez przypału przez x czasu to juz nie pamiętasz? Eh 

Mefedron i MarceI lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze ludzie piszacy o zniszczonej gospodarce nie do konca wiedza jak powinna wygladac w miare zdrowa gospodarka na role playu. Gospodarka tutaj ssie huja to prawda ale jest do ogarniecia, na pewno ludzie odpowiedzialni za ustalanie cen i zarobkow powinni przestac sami nakrecac te inflacje bo jest wiele rzeczy ktore same z siebie kosztuja absurdalne pieniadze i nawet zwykla wizyta po ubrania do binco konczy sie wydaniem paru tysiecy, a te ceny są ustalane przez gmów w koncu a nie przez graczy. Jeśli od strony serwerowej ceny nie beda sie podnosic to i inflacji nie bedzie, po to daliscie ludziom wiecej siana by mieli swobode w kreowaniu postaci a nie zeby tera podnosic ceny wszystkich usług

noteker i Mefedron lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lopez napisał:

celebryta skladajacy teledyski poza serwerem ktore kazdy spoza srodowiska branzy ma gleboko w pizdzie i jego gra praktycznie w ogole sie nie przyczynia do kreowania fajnej gry na serwerze - zarabia huj wie ile no bo w koncu to celebryta to musi duzo zarabiac

wlasciciele biznesow ktorzy aktywnie codziennie tworza miejsca do gry, grają z masą ludzi i tworzą coś dzięki czemu kazdy gracz ma ciekawszą rozgrywke na serwerze - zarabiają tyle ile zarabiają xD

jak juz poruszyliscie ten temat to musialem sie przyjebac bo zawsze mnie to rozpierdala

juz wole dac spore siano dla chlopa ktory pomaga w kreowaniu swiata na serwerze i dzieki niemu nie wieje hujem w swiecie gry bo zawsze mozna gdzies pojechac do jakiegos biznesu i pograć przyjemnie niz gosciowi co poza sklejaniem teledyskow pod Pop Smoke - Dior i graniem w hermetycznym gronie celebrytow nic nie daje od siebie na serwerze i jego gra każdemu lata koło huja

 

6 minut temu, Eliteq napisał:

Chryste. Teraz podatki, jeszcze koperty dla Bossa. Chyba Sclafani będzie musiało zwiększyć obroty, eh. @Wasiu_RPK

Spoko, że coś się dzieje w tym kierunku. 

@Lopez o tych celebrytach w punkt! Mam takie samo zdanie. I jeszcze chuj wie z jakiego powodu latają po mieście z opisem nad głową "sławny".

W tej sprawie jest dyskusja. Czemu się tam nie odezwiecie? Zapraszam.

Zakończę temat celebrytów w tej dyskusji cytatem z tematu swoistego regulaminu/kompedium branży, który wraz z Zibim przygotowaliśmy jakiś czas temu. 

Dnia 29.05.2021 o 16:21, thelordzibi napisał:
  •  Materiały. Jeśli grasz artystę tworzącego muzykę, to materiały oraz, w przyszłości, współprace są Twoim głównym źródłem dochodu. Głównymi punktami, które wpływają na wycenę waszego materiału są jego promocja i status waszej postaci - jeśli jesteś początkującym raperem i nie zrobisz odpowiedniej promocji, materiał zostanie nisko wyceniony. Jakość materiału, wasz wkład w jego utworzenie to dodatkowe czynniki, które mogą podbić jego wycenę - nawet jeśli niezbyt radzisz sobie z tworzeniem teledysków to liczą się chęci. Zdecydowanie większą wycenę dostanie starannie przygotowany materiał z teledyskiem bądź visualiserem aniżeli materiał z prostym obrazkiem bądź screenem z gry i tekstem.

Z uwagami na ten temat zapraszam do tematu zamieszczonego wyżej.

MarceI i westconnect lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thaZu napisał:

 

W tej sprawie jest dyskusja. Czemu się tam nie odezwiecie? Zapraszam.

Zakończę temat celebrytów w tej dyskusji cytatem z tematu swoistego regulaminu/kompedium branży, który wraz z Zibim przygotowaliśmy jakiś czas temu. 

Z uwagami na ten temat zapraszam do tematu zamieszczonego wyżej.

ale ja juz sie tam wypowiadalem to poza głosami że jestem zjebany to nic bardziej sensownego nie dostałem w odpowiedzi. Znajdz tam moje posty i chcesz to sie odnieś do nich, chetnie przedyskutuje to z Tobą

Eliteq i Mefedron lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wasiu_RPK napisał:

Myśle ze paydaye w biznesach śmiało mogłyby wzrosnąć, ale nie aż tak drastycznie. Ten pomysł z podatkami to dla mnie jakieś RPG.

Skrót RPG oznacza Role Play Games czy generalnie to co grasz obecnie. Pozdrawiam.

MarceI, Eliteq i greygods lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika obsranego ekonomisty naszego kraju. Im wyższe dochody, podatek powinien być niższy. Bo przecież odporowadzamy większe kwoty. Dwa, co z insytyucjami charytatywnymi, czy one też będą objęte podatkiem? Odnosze wrażenie że pomysł pisany na kolanie, bez głębszego zastanowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Diego napisał:

Logika obsranego ekonomisty naszego kraju. Im wyższe dochody, podatek powinien być niższy. Bo przecież odporowadzamy większe kwoty. Dwa, co z insytyucjami charytatywnymi, czy one też będą objęte podatkiem? Odnosze wrażenie że pomysł pisany na kolanie, bez głębszego zastanowienia. 

spoko rozwiązanie tylko że payday otrzymujesz dziennie 6 razy i do tego zasiłek, a nie wypłatę jedną w miesiącu. Argument kalekin tak troche 

 

MarceI lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, VibeKiller napisał:

Tutaj nie chodzi o to, że ktoś coś stracił. Chodzi o to, że podejmujecie absurdalne decyzję jak właśnie unikatowe fury. Kogo to jest wina, że ludzie popierdalali furą na którą 99% serwera się śliniło i to nie było okej? Kogo to jest wina, że laboratoria ciągnęły sobie $600.000 bez przypału? Graczy? To tylko i wyłącznie wina waszych nie przemyślanych decyzji, potem które są naprawiane i tworzą kolejne absurdy w świecie rozgrywki IC. W efekcie absurd goni kolejny absurd.

Laby? Sebka bo zwiększał limity i miał wyjebane w obieg - nie ma go jak widzisz w ekipie. Fury? Szponta, ale udało się reszcie ekipy przemówić do rozsądku że nie jest to najlepszy pomysł i jak widzisz zmiany są. Każdy potrafi wziąć na klate swoje błędy, nie szukamy wymówek tylko działamy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Morfeusz napisał:

spoko rozwiązanie tylko że payday otrzymujesz dziennie 6 razy i do tego zasiłek, a nie wypłatę jedną w miesiącu. Argument kalekin tak troche 

 

Czyli wychodzimy z założenia, że ludzie tu grający nie mają życia osobistego i żeby chcieć sobie na spokojnie pograć poprowadzoną i wykreowaną postacią, muszą rzucić wszystko i grać (bić duty itp.) żeby im nie odebrali tego co mają? Mówię tu o osobach grających godzinę/dwie dziennie/na dwa dni. A co z większymi majątkami bo podałeś przykładową wartość dla 500k.

Edytowane przez ThePilator
westconnect i Mith lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ThePilator napisał:

Czyli wychodzimy z założenia, że ludzie tu grający nie mają życia osobistego i żeby chcieć sobie na spokojnie pograć poprowadzoną i wykreowaną postacią, muszą rzucić wszystko i grać (bić duty itp.) żeby im nie odebrali tego co mają? A co z większymi majątkami bo podałeś przykładową wartość dla 500k.

Skoro masz majątek o wartości większej niż 500k powinieneś mieć możliwość go utrzymać. Tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ThePilator napisał:

Czyli wychodzimy z założenia, że ludzie tu grający nie mają życia osobistego i żeby chcieć sobie na spokojnie pograć poprowadzoną i wykreowaną postacią, muszą rzucić wszystko i grać (bić duty itp.) żeby im nie odebrali tego co mają? A co z większymi majątkami bo podałeś przykładową wartość dla 500k.

Najwyraźniej tak.. 

Mefedron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Morfeusz napisał:

Skoro masz majątek o wartości większej niż 500k powinieneś mieć możliwość go utrzymać. Tak czy nie?

Dasz radę wyciągnąć z logów statystykę jaki % graczy ma majątki wyższe niż 500k i 1 milion? Tak z ciekawości

czy tam z bazy danych

i najlepiej rozdzielić to między tych z branży / sektora cywilnego / sektora przestępczego

Edytowane przez Katsuru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kolejna rzecz, która jak nie wypali, to szybko będzie sprzątana.

godzina gry na serwerze przy zajętych 200 slotach, to $1200, czyli tyle ile pierwsza wypłata po (chyba) 45 minutach w biznesie. dlaczego ludzie nie chcą siedzieć w lokalach na duty 

🤔

już @Morfeusz zauważyłeś, że część graczy na RP robi to co się 'opłaca', nie lepiej pomyśleć dlaczego bardziej im się opłaca i próbować pracować nad tym? xd

Edytowane przez Oberschutze eugen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin