Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Wytwórnia] FLAIR Records


kiemon

Rekomendowane odpowiedzi

Sf5V57D.png

LifeInvader

Flair Records to powstała wytwórnia muzyczna z końcem sierpnia 2021 roku przez rapera/artystę szerzej znanego swojej działalności pod pseudonimem Little. W związku z rozwojem swojej kariery, która nie ubłaganie kroczy do przodu raper postanawia z pomocą managementu utworzyć coś swojego, co zapewni mu i innym artystom spod jego szyldu stabilność dystrybucyjną na najwyższym poziomie. Wytwórnia bierze w swoje szeregi artystów głównie rapowych oraz R&B, przy czym podczas wyboru swoich kompanów stawia na rozgłos oraz poziom jaki sobą reprezentują medialnie jak i osobowo. Działalność totalnie odbiega od undergroundu muzycznego i nie jest zainteresowana artystami którzy dopiero wkraczają na głębokie wody chcąc zaistnieć w świecie branży. Studio jakie posiada Flair umożliwia najwyższą jakość audio, a sama marka buduje wokół siebie otoczkę luksusu i dąży do tego, a kontakty w świecie managementu pozwalają marce na organizacje imprez związanych z artystami pod tym szyldem na wysokim poziomie.

 

---OOC

Z racji na rozwój mojej postaci która opuściła jeden ze znanych kolektywów i wkracza powoli "na swoje" postanawiam otworzyć własną wytwórnie skupioną na artystach posiadających nieco większy rozgłos, chce stworzyć coś na poziomie co nie zamyka się jedynie na rap i nie jest studiem wypuszczającym ciężki, osiedlowy rap a czymś co kieruje się typowo pod mainstream i jest nowoczesne pod każdym względem. W przyszłości planuje wraz z moją postacią jeszcze bardziej w strefę spółek czy biznesów, więc uważam to za dobry początek.

 

Edytowane przez kiemon
Suro, Mitsu, Barru i 11 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

cpEi6Mi.png

 

Spoiler

11.png

5.png

1.png

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.02.07_-_17.01.37.49.png

sngine_dd1d12b302fdaf45975ee0dcb837e3fd.png

sngine_3bdb2e2aaf899f0dcf48fa829a053b0b.png

sngine_d02ad3630c03fd133264fe1993d8ce1b.png

sngine_79469d7a5eeec5e44a8d7f2151b51244.png

 

 

 

~Niewielki ułamek gry przez ten okres czasu, ale wybrałem najważniejsze fakty i chociaż kilka odratowanych ssków z eventów.

 

 

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Projekt zostaje przekazany ponownie do @kiemon ze względu na moje wypalenie na głównej postaci oraz zakończeniu wątków in character na niej. Dziękuję wszystkim za interakcje i do zobacznia na innych postaciach już wkrótce.

Edytowane przez naughty
bajtek i Barru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Suro, Daniel5204, Jordan i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin