Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#5 WWR Freshman: SynchroDTS


MarceI

Rekomendowane odpowiedzi

FRESHMAN.pnghttps://media.discordapp.net/attachments/713429956042031175/886579452199436339/ricky_2.png?width=320&height=570https://media.discordapp.net/attachments/713429956042031175/886579479743459398/ricky_3.png?width=320&height=570https://media.discordapp.net/attachments/713429956042031175/886579509107757066/ricky_1.png?width=320&height=570

#5 WWR Freshman: SynchroDTS

WWR Freshman to inicjatywa zapoczątkowana przez Jamesa Hamptona - redaktora naczelnego magazynu i portalu West Wild Reporter. To bezkompromisowy projekt bez cenzury, który pozwoli każdemu obserwatorowi poznać autentyczność i prawdziwą twarz nowych przedstawicieli muzyki rap w stanie San Andreas. Uczestników czekają różne zadania, z którymi będą musieli się zmagać (do przeczytania na głównej stronie wwr freshman).

MTM Mustafa, T-LOc, Little, memphis6.. A przed Wami po DŁUGIEJ nieobecności prezentujemy personę, która zamierza zmienić reguły w rap-grze. Nietuzinkowy, innowacyjny a przede wszystkim pewny siebie i swoich umiejętności, niewspierany przez żadną z wytwórni. Wiecie o kim mowa? PIĄTYM uczestnikiem WWR Freshman jest SynchroDTS!

SynchroDTS, właściwie Richard Wyatt to 27 letni raper wywodzący się z okolic El Burro Heighs. Długi czas zajmował się produkowaniem oraz wydawnictwem swojej muzyki - na swoim koncie ma EP'kę i trzy single! Artysta jest graczem podziemia, z którym się utożsamia - jest to druga osoba, która wywodzi się z tego sektora. Czy uda mu się namieszać w rap grze, pamiętając o konkurencji, takiej jak MTM Mustafa, LITTLE czy konkurent - memphis6?

Prezentujemy Wam kolejny wywiad, który został przeprowadzony w składzie James Hampton i Precious Arceneau. Jeżeli jeszcze nie znacie SynchroDTS - pora to zmienić! Poznajcie jego nietuzinkowy styl bycia PO POWROCIE. Zapewniamy, że będziecie zaskoczeni - szczególnie szybkimi strzałami!

https://media.discordapp.net/attachments/713429956042031175/886579544436391976/ricky_4.png?width=1014&height=570

(od lewej Precious Arceneau, Richard 'SynchroDTS' Wyatt, James Hampton)

** Wywiad jest dostępny do odsłuchu i przeczytania. Był nagrywany podczas live'u 06.09 po 22.

1. WSTĘP

James Hampton: Los Santos, tutaj West Wild Reporter i projekt WWR Freshman! Witamy was w składzie James Hampton i Precious Arceneau, wybiła punkt dziesiąta. Nie zaskoczę was celem naszej dzisiejszej audycji, moi drodzy, poważnie. Prezentujemy wam kolejnego uczestnika naszego przedsięwzięcia - póki co największy underdog z wszystkich dotychczasowych freshmanów! Witaj na wizji, SynchroDTS. Jak Ci minął dzień, jak się dzisiaj czujesz? Jest nieźle?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Serwus, Los Santos! Witam wszystkich, czuję się bardzo świetnie, bardzo tu wygodnie..

2. AKTUALNOŚCI/KARIERA

James Hampton: Jeśli czujesz się świetnie to mamy wszystkiego czego nam potrzeba do wywiadu, dobry mood. Szczerze mówiąc, pewnie mało kto się Ciebie tutaj spodziewał. Powiedz nam i słuchaczom - gdzie Ty byłeś przez tak długi okres czasu? Zapadłeś się pod ziemię, a słuch po Tobie zniknął w moment.. Aż do dzisiaj.

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Przyznam Ci rację, na stówę nie jestem na językach wszystkich w tym mieście - ostatnie miesiące spędziłem błąkając się po Europie, szukałem siebie, ale też szukałem odpoczynku. Planowałem wrócić do gry trochę wcześniej, ale ostatnie wydarzenia związane z moim... Zmarłym przyjacielem Julianem - nieco zmieniły moje plany.

James Hampton: Najszczersze kondolencje, jest nam strasznie przykro z powodu Juliana. Mówisz o Europie.. Co dokładnie zwiedziłeś i najważniejsze - czy udało Ci się odnaleźć siebie?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Najwięcej czasu spędziłem w Paryżu z moją towarzyszką Arianą, ale oczywiście odwiedziłem znacznie więcej miejsc.. Czy odnalazłem siebie - tak, ale zostawię to słuchaczom do odkrycia.

James Hampton: Czyli możemy wywnioskować, że w Europie odnalazłeś wiele inspiracji, które będziemy mogli jakoś rozszyfrować na Twoich przyszłych projektach?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Dokładnie tak! Poznałem masę ludzi i zobaczyłem wiele miejsc - wszystko przedstawię w.. Niedalekiej przyszłości.

James Hampton: Okay, okay - na chwilę dam Ci odetchnąć, zostawmy przyszłość i cofnijmy się na moment do przeszłości. Okres kwiecień-maj, na swoim koncie masz EP'kę "drugtesta". Czy możesz nam wszystkim przybliżyć czym się kierowałeś i jakie emocje towarzyszyły Ci podczas wydawania tak emocjonalnego, a zarazem trudnego projektu?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Kwiecień-maj, to był okres, który był dosyć trudny dla mnie. Narkotyki i te sprawy - nigdy się z tym nie kryłem i nie zamierzam się z tym kryć, kierowała mną masa różnych emocji, przez co wielokrotnie zwątpiłem w to wszystko i szczerze miałem w planach dać sobie z tym wszystkim spokój. Oliwy do ognia dolewała popularna wtedy akcja związana z gliniarzami - sam mam na koncie wiele problemów z Police Department, więc to wszystko było mega ciężkie, ale już po wydaniu EP'ki odczułem mega ulgę!

James Hampton: To fakt. Wiemy, że wspierałeś #ShameLSPD - naprawdę wielką akcję. Co najbardziej masz do zarzucenia naszym władzom? Sytuacja się poprawiła od czasu tej akcji, czy wszystko stoi w miejscu. Jak myślisz?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Departament swego czasu umorzył śledztwo.. Postępowanie? W sprawie morderstwa mojej matki, mimo że dowody były jasne i oczywiste. Najbardziej boli mnie brak profesjonalizmu i korupcja. Nie było mnie na oriencie trochę czasu i ciężko mi określić czy sytuacja faktycznie się zmieniła.. Sam nie miałem już większych problemów z tą instytucją.

James Hampton: Akcja #ShameLSPD zaangażowała naprawdę całą masę celebrytów - w tym artystów. Myślisz, że dla muzyków to dobry ruch? Powinni się angażować w sprawy społeczne i polityczne czy skupić na tworzeniu własnej sztuki?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Myślę, że tak. Mimo wszystko wszyscy żyjemy w tym świecie, artyści czy celebryci mają ogromną siłę przebicia, więc możemy przyczynić się do wprowadzenia większych lub mniejszych zmian w naszym społeczeństwie, przy okazji sami artyści zdobędą trochę rozgłosu win-win.

Precious Arceneau: Dobrze się składa SynchroDTS! Nie ukrywając, jednym z Twoich popularniejszych utworów jest 'SynchroDTS', w którym wyrażasz własną opinię na temat lokalnych gwiazd. Co chciałeś osiągnąć?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Nic nie chciałem osiągnąć. Nie boję przedstawiać swoich racji - sam nigdy nie rozumiałem życia gwiazd i mnie ono NIE kręci.

Precious Arceneau: Ouu.. Okay, to trzeba Ci przyznać, SynchroDTS - strasznie DELIKATNIE odpowiedziałeś na to pytanie. Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowej ery muzycznej, którą możemy otwarcie nazwać "Powstaniem, niczym phoenix z popiołów"? Koniecznie potrzebujemy szczegółów. Spill the tea!

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Po części można tak powiedzieć, tylko ten phoenix będzie o wiele większy niż wszystkim się wydaje!

3. BRANŻA MUZYCZNA

James Hampton: W porządku Synchro. Odchodząc z branży zrobiłeś sobie przerwę, która mogla Ci dać sporo do myślenia i mogła Ci dać sporo do myślenia - dzięki temu zapewne przeanalizowałeś pewne sprawy. Jak postrzegasz aktualny stan branży muzycznej?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Fakt, podczas tej mojej przerwy sporo myślałem, ale nie koniecznie o branży - bardziej starałem się po prostu oczyścić umysł, ale brakuje mi takiego.. Bycia kurwa otwartym i w niektórych miejscach robienia muzyki dla siebie, a nie pod scenę.

James Hampton: Czyli sądzisz, że mainstream robi głównie muzykę pod scenę i za bardzo się nie uzewnętrznia? Jakieś konkretne ksywki?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Dokładnie tak uważam! Czuję, że ta zajawka na muzykę w niektórych dawno wygasła, przez co wszystko wydaje się totalnie sztuczne. Nie chcę rzucać ksywami bo nie mam w tym celu. Dodam tylko ,że nie trzeba zagłębiać się za bardzo żeby dowiedzieć się o kogo chodzi.

James Hampton: Wooo.. Czyli chcesz powiedzieć, że słabe ogniwa mamy na wyciągnięcie ręki?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Nawet bliżej, niż Ci się wydaje, James.

James Hampton: Słuchaj, wracając do Ciebie... Uważasz, że nowy start to ciężki orzech do zgryzienia? Jak zapatrujesz się na sytuację, która towarzyszy Twojej osobie? Czy Los Santos potrzebuje orzeźwienia, a może aktualne trendy zostaną z nami na dłużej?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Nie możemy wiecznie trzymać się utartych schematów no nie? Potrzebne jest odświeżenie i prędzej czy później przyjdzie ono samo.

James Hampton: A jak się zapatrujesz na swoją aktualną sytuację? Co sądzisz o nowym starcie?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Jest mi to bardzo na rękę. Mam wiele nowych i świeżych pomysłów, które chciałbym wcielić w życie. Za jakiś czas wypuszczę nowości, które rozwieją wątpliwości. Udało mi się wyskrobać skarby, które zostawiłem na dysku przed moją 'przerwą' - z pewnością znajdą swoje miejsce w nowym projekcie. Na jutro patrzę optymistycznie.

Precious Arceneau: Kto aktualnie jest 'trendsetterem' w branży muzycznej, wskazując artystów z Los Santos, jak i tych poza? Kto reprezentuje kobiety, a kto mężczyzn?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Z grzeczności zacznę od kobiet, 7i7y raperka, która również zaliczyła dłuższą przerwę od branży - nawet dograła mi się na kawałek, który ostatecznie nie wyszedł na światło dzienne. Twórczość memphis'a również mocno przypadła mi do gustu. Chłopak ma w sobie coś, co mnie porywa.. Wyprodukował on również beat do mojej odpowiedzi na 'diss' na mnie.

Precious Arceneau: Okej.. A powiedz nam wszystkim - z kim chciałbyś współpracować w najbliższym czasie? A.. Może jest osoba, na którą nagrałbyś mocnego i konkretnego DISS'a?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Aktualnie chętnie nagrałbym ponownie na beat z memphis6 - ewentualnie z nim samym. Dobrze nam się współpracowało, myślę że nadaje się to do powtórki. Na diss NIE mam już nikogo na celowniku.

4. BLIŻSZE POZNANIE

James Hampton: Okay, przejdźmy do kolejnej sekcji naszego wywiadu. Mianowicie do momentu, w którym słuchacze będą mogli Cię lepiej poznać. Słuchaj, Synchro - jak mógłbyś się określić w jednym zdaniu - może masz swój ulubiony cytat lub motto? Jesteśmy ciekawy, czy zmieniłeś swój światopogląd po tak długiej przerwie.

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Dalej twierdzę, że nikt nie powinien bać się wyrażać siebie i mieć swobodę swojej twórczości.. Ostatnio ktoś mądry podsunął mi jedno zdanie, które przytoczę: "Nie ma uniwersalnego sposobu na sukces, ale jest uniwersalny sposób na porażkę - próba podobania się wszystkim." - Myślę, że to dobrze mnie określa, trzeba po prostu być sobą.

James Hampton: Widzę w Tobie inspirację tym cytatem, serio. Ciągle poruszasz temat, b y robić muzykę dla siebie, uzewnętrzniać emocje, a nie po to, by podobać się innym.

James Hampton: Okay, Ricky. Wymień trzy cechy pozytywne, jak i trzy cechy negatywne. Czy są takie, których w sobie nienawidzisz i chciałbyś je zmienić, czy wręcz przeciwnie?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Na pewno bezinteresowny, lojalny oraz szczery, ale za to jestem kurwa cholerykiem - jestem totalnym leniem i bezinteresowny, przez co wiele razy wyszedłem na minus w życiu, ale nic nie chce zmieniać. Ludziom potrzebne są wady, bo wtedy tworzymy całość - a i tak nie ma ludzi, którzy nie mają wad... Nie ma ludzi idealnych.

Precious Arceneau: Wspaniale to ująłeś, Synchro! Nie ma ludzi idealnych, ale.. Zakładając, że masz szansę stworzyć OGROMNY hit - na skalę światową. Kogo zapraszasz na feat?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Jeżeli miałbym pewność, że następny kawałek będzie kurwa hitem na skale świata.. Zaprosiłbym ludzi, z którymi nagrywałem od początku i ludzi, którzy pomogli mi dojść do tego momentu. Zaprosiłbym Boogiego, Memphisa czy 7i7y - uhonorowałbym ich w ten sposób.. To co przez cały czas tworzyliśmy.

Precious Arceneau: Yooo, okay! A który gatunek muzyczny jest Twoim ulubionym i dlaczego? Masz taki, którego nienawidzisz i nie potrafisz się przy nim dobrze bawić?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Muzyka to jest jednak sztuka i każdy sztukę odbiera inaczej.. No ja nie jestem w stanie bawić sięprzy jakimś.. Hard rock'u czy przy kurwa koreańskich kawałkach.. Wybaczcie, ulubiony to oczywiście hip-hop, chociaż potrafię polecieć w balet przy jakimś POP'ie czy nawet country!

Precious Arceneau: OKAY. Słuchaj tego Synchro! Do wyboru masz: GBO Gino, LITTLE, Snow E-Bunny, Da KayKay, MTM Mustafa, MTM Reecey i ProTais - wybierz z tej siódemki dwóch artystów, których wrzucasz na playlistę!

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Aha, aha.. Na pewno wrzucam Little i, i, i.. Da KayKay!

James Hampton: SynchroDTS - wpadła mi jeszcze jedna kwestia do głowy. Nie podoba Ci się życie celebrytów ogólnie, ale czy gdyby mainstreamowa wytwórnia zaproponowała Ci korzystną współpracę, byłbyś zainteresowany?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Zależy od tego jak bardzo nastawiona na faktyczne tworzenie muzyki byłaby ta wytwórnia.. Tworzenie na własną rękę daje mi właśnie poczucie tego, że robię to dla tworzenia, nie dla dojenia z tego szmalu.

5. SZYBKIE STRZAŁY

James Hampton: Dobrze! Przejdźmy do ostatniego punktu naszego dzisiejszego spotkania, mianowicie do słynnej zabawy w szybkie strzały. Wybierasz odpowiedź X albo Y. Prosta sprawa.

James Hampton: Dwa kolektywy, o których ostatnio było głośno w ramach pewnego konfliktu. GBO czy MTM?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: MTM.

James Hampton: Teraz weźmiemy na celownik dwie menadżerki. Maddy Cardoso czy Nina Kryukova?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Oczywiście, że Nina Kryukova.

James Hampton: Świat MMA. Kingsley Lacazette czy Tomas Domino?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Tomas, rzecz jasna - pozdrawiam serdecznie z tego miejsca!

James Hampton: A teraz dla podgrzania atmosfery wśród naszych freshmanów.. Little czy Memphis6?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Uh.. Memphis.

James Hampton: Dobra i teraz ostatni punkt strzelania na wizji. Zabawa w kiss, marry, kill. Twój 'zestaw' to Azumi Zavala, Raven Lockheart i 7i7y.

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Dobra.. Marry - 7i7y, kiss Azumi Zavala, kill Raven Lockheart - wybacz mi kochana..

James Hampton: Myślisz, że Azumi się zdenerwuje za uśmiercenie jej partnerki?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Nikt nie zabrania jej wyrażania swoich emocji!

James Hampton: Zwracając uwagę na to co Azumi mówi za kulisami to.. Raczej nie jest zdenerwowana! Okay, w tym pozytywnym akcencie kończymy dzisiejsze spotkanie w ramach West Wild Reporter Freshman. Jakieś miłe słowa dla widzów na pożegnanie?

Ricky 'SynchroDTS' Wyatt: Pamiętajcie, żeby kurwa żyć życiem i wyczekujcie nowości, bo serio już bliżej niż dalej, pozdrowienia dla Was! SynchroDTS.

James Hampton: Miłej nocy, Looos Santos! Specjalnie dla Was - West Wild Reporter w składzie James Hampton i Precious Arceneau. A na naszych kanapach piąty freshman - SynchroDTS!

PRZECZYTAJ NASZE POPRZEDNIE WYWIADY, POZNAJ FRESHMANÓW!

Zdjecia: Azumi Zavala

Patixia, bunia, Kozovska i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin