Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/larry walsh]


Kevlar

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zosia napisał:

A ja nadal czekam na nagranie @Pablo Escobar tego jak wyprzedzasz suvem policyjnym raidena (fulltune) osiągając lepsze przyspieszenie na dosłownie każdym zakręcie, miałeś to wysłać dwa tygodnie temu i ani widu ani słuchu. W dodatku dostałam od ciebie odsiadkę z kaucją, blokadę na kilka tysięcy, dobrze, że mi jeszcze mandatu nie wypisałeś jako wisienki na torcie. Pisałam, Ci na /do i /b, że nie byłam poszukiwana bo cała sprawa była kiedyś wyjaśniana to nawet słuchać mnie nie chciałeś. 

jak chcesz poruszać takie kwestie to odezwij się do mnie i vota i verso  na pw a nie w skardze w którą nie jesteś zamieszana.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem logi z tej akcji pierwsza sprawa:
- @memi nadużywasz do akcji IC /sprobuj, ta komenda nie służy do tego byś budował całą narrację w trakcie każdej rozgrywki.
 

@Pablo Escobar zacząłeś grę OOC, Nie toleruje tego we frakcji jak i reszta zarządu, myślę że wystarczającą karą będzie dla Ciebie Log w profilu oraz wydalenie z frakcji. Niestety ale zaprezentowałeś niski poziom gry pomimo tego co zaszło w trakcie, nie powinieneś zaczynać jakiejkolwiek gadki na OOC, gracz nie odpisał Ci w ciągu minuty? Bez przesady. Pomijam już kwestię wyzwisk na OOC, mogłeś zreportować gracza ale nie masz prawa omijać gry IC bo ktoś Cię OOC wkurwia, to tak nie działa.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin