Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/larry walsh]


Kevlar

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/8422-memi/ https://forum.v-rp.pl/profile/6611-kevlar/ 
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/2772-pablo-escobar/
Powód składania skargi: Niechęć do gry RP, nikły poziom reprezentowany ze strony głównej organizacji serwera przez wspomnianego osobnika, do tego dochodzą obrazy OOC, przenoszenie IC>OOC a śmietanką na torcie zostaje nadużywanie posiadanych przywilei w celu wyładowania całej swojej nagromadzonej negatywnej energii, wynikającej z braku umiejetnosci radzenia sobie w sytuacjach stresowych (czyt. gdy IC twojej postaci idzie coś nie po myśli)

Wyjaśnienie sprawy: Wszystko miało miejsce dzisiaj, mniejwięcej w okolicach godziny 1-3. Doszło do zatrzymania drogowego naszych postaci - Cassie Love i Maisie Villaney ze względu na przejechanie na czerwonym świetle + poruszanie się pojazdem w prawnie niedopuszczalnym stanie. Cała rozgrywka wyglądała tak, że oskarżony Pan, używajmy zwrotu Larry Walsh bo Escobarem to trochę ciężko go nazywać, przełączył się na tryb musthave aby tylko jak najbardziej podlizać stołek, zupełnie ignorując fatalny stan jednej z postaci (odgrywany był silny szok, brak reakcji na podstawowe zadania - całe posiniaczone ciało z obrzękiem na oku, pojazd miał powybijane szyby i odgniotki wykonane kijem baseballowym. Na to niestety nie było ŻADNEJ reakcji ze strony oskarżonego, tak naprawdę jedyne co miał w tamtym momencie na celu, to szybkie wlepienie mandatu/blokady na koło i spierdolka).  Czyli kojarzy się to tylko i wyłącznie z niechęcią do gry IC, co zresztą można wywnioskować i tutaj:

Dowód1

Nie mam niestety całości z tej odgrywki, ale z pewnością w logach będzie każda linijka pięknie ukazana. Głównie, tak jak wyżej - Maisie Villaney nie odpowiadała na większość rozkazów przez szok, w jakim się znajdowała. Raczej każdy normalny człowiek w takiej sytuacji przejąłby się jej stanem, ewentualnie zastanowiłby się nad narkotestami, bo przecież taka osoba kierowała zatrzymanym pojazdem. Jedyna akcja-reakcja to zakucie kajdankami i przesunięcie na chodnik, później po krótkiej wymianie zdań na czacie OOC oskarżony ziomeczek na wyjebce założył blokadę na koło i prędko uciekł z miejsca zdarzenia, totalnie olewając wszystko co się wcześniej stało. 
 

nagranie

Już nawet nie chodziłoby o to - ale niestety i NIEFORTUNNIE spotkaliśmy się blisko molo, gdzie wjeżdżaliśmy na miejsce parkingowe, a L. Walsh najpewniej chciał wyjechać. Pojawiły się takie zdania także na czacie OOC:

 

Dowód2

 

Kontynuując samą grę bez odpowiadania na te podłe zaczepki, Maisie Villaney odegrała dokładnie to, co na screenie poniżej + tapnęła przycisk klaksonu, który trąbił do czasu, aż ktoś nie zareagował na mdlejącą kobietę. Nie powinno być to raczej nic utrudniającego grę dla nikogo, skoro jesteśmy na serwerze roleplay i mamy takie funkcje do użytku, to nic dziwnego, że ktoś używa tego dla większego realizmu. Ale agresorowi się to nie spodobało, znowu wykazał niechęć do gry, swoją drogą będąc policjantem, który raczej będąc na służbie powinien jakkolwiek zareagować - no i może nawet zareagował, ale nie IC, a już OOC 😞

Dowód3

Dowód4

Dowód5

Bardzo urażające są te słowa, bo zjebem, to może być co najwyżej pan oskarżony, skoro myślał że specjalnie za nim jeździmy i próbujemy tworzyć jakiekolwiek akcje - to jest miejsce, w którym bardzo często tworzy się skupisko osób do gry, a także bardzo często się tam pojawiamy ze znajomymi.

 

 

 

Dowody: dowody umieszczone w wyjaśnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a więc tak. Po pierwsze to dziwie się, że w 2021 roku są takie osoby jeszcze jak Ty próbujące o 2 nad ranem uprzykrzyć innym grę. Zatrzymałem Cię, bo jechałeś niestosownie do penal-code. Wszystko miało odbyć się na zasadzie sprawdzenia tego, czy nie jest auto zniszczone przez strzały, które dwukrotnie słyszeliśmy w obrębie zatrzymania. Było na prawdę późno i mogłem iść spać to fakt, ale jeszcze stwierdziłem, że spróbuję dowiedzieć się z gry z Tobą czy może brałeś udział w strzelaninie lub ktoś do Ciebie strzelał. Wszystko fajnie ładnie napisałeś w skardze. Najlepsze jest to "przypadkowo spotkaliśmy się" jeździłeś za mną i trąbiłeś. Na parkingu stałeś dobre 2 min z wciśniętym klaksonem bo zauważyłeś mnie i na siłę chciałeś akcję ze mną odegrać. Na prawdę jak pytałem Was od dowody to jeden nie wiedział o co chodzi, a drugi zapomniał kiedy się urodził. Można zapomnieć dowodu osobistego, albo być nieźle napierdolonym i zapomnieć daty urodzenia. Ale Wy byliście trzeźwi w gierce. Nie wiem napisałem Ci w sumie prawdę na OOC bo uważam, że na siłę chciałeś mnie wkurwić a to nie jest problemem - serio jak ktoś mi na siłę jeździ za mną i trąbi. Na Twoje szczęście, a moje nieszczęście nie mam nagrania z tego bo do 5 minut wstecz nagrywam przez to, że gram na zjebanym laptopie, który ma pamięć tyle co Twoja postać IC. "Zapomniałem". A tak serio skasowałem to bo zawsze po interakcji już odbytej kasuje filmiki. Nie mam na to miejsca. Co do mnie mogłem po prostu iść spać odwołać akcję tyle mogę powiedzieć, ale jeszcze byłem chętny na grę lecz po 20 minutowym afczeniu Twoim i odpisywaniu raz na 5 minut. Bo Twoja postać "myśli" to nie tak powinno polegać. Ja odholowałem pojazd bo nie byłeś właścicielem i nie mogłem go ustalić dodatkowo był niedostosowany do drogi, a Twoja gra kierowała się tylko tym, aby mnie wkurwić o 2 w nocy. Udało Ci się napisałeś skargę zostałem usilnie wysłany na urlop w LSPD ciesz się w sumie to tyle co miałem do powiedzenia. Mogę Cię przeprosić za swoje słowa na OOC, ale były one stosowne do Twojego zachowania. Musthave nazywasz wkurwieniem mnie IC+OOC trąbieniem i napisaniem skargi na mnie. W ogóle to śmieszna sytuacja bo spałem śniło mi się, że napisali na mnie skargę i napisałeś. Chyba zostanę mędrcem. Dobranoc. Spectre gratuluje zielonego koloru. A i wyklejenie chatu OOC, gdzie Cię wyzywam, a gdzie piszę normalnie to już nie wrzucisz. Logi do sprawdzenia dla lepszego rezultatu Spectra. Wszystko poszło normalnie IC tak jak powinno pójść. Nie miałem problemu z nikim innym odkąd gram w LSPD. Jesteś pierwszym, który leci z obrazą OOC na skargę pisemną + sam prowokujesz do tego najpierw. Gram w RP x LAT mam 24 lata i potrafię odróżnić szkodnika, od kogoś kto chce coś twórczego pograć, a i lub na siłę powkurwiać o 2 w nocy. 

Vee666, keny i club lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo Escobar napisał:

Dobrze, a więc tak. Po pierwsze to dziwie się, że w 2021 roku są takie osoby jeszcze jak Ty próbujące o 2 nad ranem uprzykrzyć innym grę. Zatrzymałem Cię, bo jechałeś niestosownie do penal-code. Wszystko miało odbyć się na zasadzie sprawdzenia tego, czy nie jest auto zniszczone przez strzały, które dwukrotnie słyszeliśmy w obrębie zatrzymania. Było na prawdę późno i mogłem iść spać to fakt, ale jeszcze stwierdziłem, że spróbuję dowiedzieć się z gry z Tobą czy może brałeś udział w strzelaninie lub ktoś do Ciebie strzelał. Wszystko fajnie ładnie napisałeś w skardze. Najlepsze jest to "przypadkowo spotkaliśmy się" jeździłeś za mną i trąbiłeś. Na parkingu stałeś dobre 2 min z wciśniętym klaksonem bo zauważyłeś mnie i na siłę chciałeś akcję ze mną odegrać. Na prawdę jak pytałem Was od dowody to jeden nie wiedział o co chodzi, a drugi zapomniał kiedy się urodził. Można zapomnieć dowodu osobistego, albo być nieźle napierdolonym i zapomnieć daty urodzenia. Ale Wy byliście trzeźwi w gierce. Nie wiem napisałem Ci w sumie prawdę na OOC bo uważam, że na siłę chciałeś mnie wkurwić a to nie jest problemem - serio jak ktoś mi na siłę jeździ za mną i trąbi. Na Twoje szczęście, a moje nieszczęście nie mam nagrania z tego bo do 5 minut wstecz nagrywam przez to, że gram na zjebanym laptopie, który ma pamięć tyle co Twoja postać IC. "Zapomniałem". A tak serio skasowałem to bo zawsze po interakcji już odbytej kasuje filmiki. Nie mam na to miejsca. Co do mnie mogłem po prostu iść spać odwołać akcję tyle mogę powiedzieć, ale jeszcze byłem chętny na grę lecz po 20 minutowym afczeniu Twoim i odpisywaniu raz na 5 minut. Bo Twoja postać "myśli" to nie tak powinno polegać. Ja odholowałem pojazd bo nie byłeś właścicielem i nie mogłem go ustalić dodatkowo był niedostosowany do drogi, a Twoja gra kierowała się tylko tym, aby mnie wkurwić o 2 w nocy. Udało Ci się napisałeś skargę zostałem usilnie wysłany na urlop w LSPD ciesz się w sumie to tyle co miałem do powiedzenia. Mogę Cię przeprosić za swoje słowa na OOC, ale były one stosowne do Twojego zachowania. Musthave nazywasz wkurwieniem mnie IC+OOC trąbieniem i napisaniem skargi na mnie. W ogóle to śmieszna sytuacja bo spałem śniło mi się, że napisali na mnie skargę i napisałeś. Chyba zostanę mędrcem. Dobranoc. Spectre gratuluje zielonego koloru. A i wyklejenie chatu OOC, gdzie Cię wyzywam, a gdzie piszę normalnie to już nie wrzucisz. Logi do sprawdzenia dla lepszego rezultatu Spectra. Wszystko poszło normalnie IC tak jak powinno pójść. Nie miałem problemu z nikim innym odkąd gram w LSPD. Jesteś pierwszym, który leci z obrazą OOC na skargę pisemną + sam prowokujesz do tego najpierw. Gram w RP x LAT mam 24 lata i potrafię odróżnić szkodnika, od kogoś kto chce coś twórczego pograć, a i lub na siłę powkurwiać o 2 w nocy. 

Ale akurat na czacie zostały wyklejone twoje wszystkie napisane wiadomości, więc nieco słaba próba wybrnięcia z twojej strony. Dodatkowo odstęp między każdą moją narracją/wypowiedzią IG nie wynosił dłużej niż 30 sekund, to też nie mam pojęcia skąd wytrzasnąłeś taki czas, może na innych strefach żyjemy. Najwidoczniej chyba ta gra nie jest już dla Ciebie, skoro w takim wieku kierowaną rozgrywkę W GRZE uważasz za prowokację, gdzie w zasadzie personalnie nigdzie nie poszła żadna zaczepka z mojej, czy Kevlara strony. Oczywiście, że nic IC nie poszło tak jak miało wyjść i wszystko, co zostało wyznaczone w powodzie skargi, jest Tobie faktycznie do zarzucenia. Raczej na dobre Ci wyjdzie ten odpoczynek od LSPD, bo mam wrażenie że tak ciśniesz do teraz na wygraną, że już nie rozróżniasz momentu w którym masz swoją winę, czy nie. Dla relaksu i uspokojenia polecam grę w branży rozrywkowej, jeżeli nie przeszkolili Cię IC do grania więcej niż zatrzymanie drogowe i strzelanina z gangami. Niestety szkoda, że i my nie mamy już powtórki z jednej sytuacji, ale równie dobrze szkodnikiem można nazwać Ciebie za napierdalanie z paralizatora bez powodu, albo z powodu brania zbyt osobiście prostej gierki.

 

Nie bój żaby, nazwa tematu z pewnością siadła skoro skarga została zaakceptowana

Edytowane przez memi
Notoryczny i Kevlar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa: albo z powodu brania zbyt osobiście prostej gierki.

Tymczasem: Piszesz post w skardze o obrazę OOC. To chyba jednak słaby argument. Ja tam do swojej gry IC nie mam nic do zarzucenia. Tak gram od początku i nie mam żadnym z tych problemów. Mogłem darować sobie na /b ale to już wyjaśniłem mniej oficjalnie z moim liderem. 

Słowo przeciw słowu jedyne czym się różni nasza rozmowa, że Was było dwóch i Cię obraziłem w gierce komputerowej. 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pablo Escobar napisał:

Twoje słowa: albo z powodu brania zbyt osobiście prostej gierki.

Tymczasem: Piszesz post w skardze o obrazę OOC. To chyba jednak słaby argument. Ja tam do swojej gry IC nie mam nic do zarzucenia. Tak gram od początku i nie mam żadnym z tych problemów. Mogłem darować sobie na /b ale to już wyjaśniłem mniej oficjalnie z moim liderem. 

Przecież to rewelacyjny argument, przyczepiliśmy się przy okazji o te wyzwiska, skoro głównie na nich opierał się całokształt twojej gierki. Skoro właśnie tak grasz od początku to skromnie wydaje mi się, że to kilkuletnie doświadczenie mogło bardziej dotyczyć serwerów RPG 😉 Ale już nie mi to oceniać, jeżeli postanowisz napisać coś bardziej pochlebnego w swoją stronę to podyskutujemy dalej, jeżeli nie to z miłą chęcią poczekamy na werdykt, bo wszystko pięknie zostało wypisane w poście.

Kevlar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na RPG. Tak jak mówię była to jedna sytuacja napisałeś skargę. Trudno. Przeżyje z karą w gierce komputerowej bo ktoś się spocił po prostu o 2 w nocy i napisał skargę z ranka czy tam jeszcze wieczorkiem. Każdy ma swoją granicę do pewnych ludzi a moja została przekroczona co do Waszej immersji o 2/3 nad ranem. Moja wielka wina. 

club i Jesus lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo Escobar napisał:

Nie grałem na RPG. Tak jak mówię była to jedna sytuacja napisałeś skargę. Trudno. Przeżyje z karą w gierce komputerowej bo ktoś się spocił po prostu o 2 w nocy i napisał skargę z ranka czy tam jeszcze wieczorkiem. Każdy ma swoją granicę do pewnych ludzi a moja została przekroczona co do Waszej immersji o 2/3 nad ranem. Moja wielka wina. 

No to widzisz, sam przyznajesz że każdy ma swoją granice do pewnych ludzi = co równa się z tym, że my też mieliśmy i skoro trafiła się osoba twojego pokroju, spłakana jak cholera na czacie OOC tylko dlatego, że postać znalazła się w niecodziennej i mocno stresowej sytuacji, to raczej nie powinieneś się dziwić, że taka skarga powstała. Słabe żniwo i tyle, dosyć często takie zachowanie pokazują gracze LSPD, dlatego pora najwyższa żeby w końcu na to zareagować, a nie mieć zupełnie wyjebane i pozwalać frakcji lecieć na dno przez odstępki pojedyńczych jednostek. Nie rozumiem jeszcze jakie znaczenie ma fakt, że to była godzina 2-3 w nocy - według Ciebie późny czas przyzwala na odwalanie maniany na służbie? Swoją drogą, co do tego pocenia - to możemy zrobić dobry deal. Ja Ci dam chusteczki, a Ty nam ręcznik, bo tak się zgrzaliśmy i zmarnowaliśmy aż pięć minut życia na napisanie tej skargi, że ja Cię kręcę. Super, że w końcu zaczynasz rozumieć swoją winę w tym wszystkim - zbliżamy się do wielkich postępów 😉 

Kevlar i Teddy. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, memi napisał:

No to widzisz, sam przyznajesz że każdy ma swoją granice do pewnych ludzi = co równa się z tym, że my też mieliśmy i skoro trafiła się osoba twojego pokroju, spłakana jak cholera na czacie OOC tylko dlatego, że postać znalazła się w niecodziennej i mocno stresowej sytuacji, to raczej nie powinieneś się dziwić, że taka skarga powstała. Słabe żniwo i tyle, dosyć często takie zachowanie pokazują gracze LSPD, dlatego pora najwyższa żeby w końcu na to zareagować, a nie mieć zupełnie wyjebane i pozwalać frakcji lecieć na dno przez odstępki pojedyńczych jednostek. Nie rozumiem jeszcze jakie znaczenie ma fakt, że to była godzina 2-3 w nocy - według Ciebie późny czas przyzwala na odwalanie maniany na służbie? Swoją drogą, co do tego pocenia - to możemy zrobić dobry deal. Ja Ci dam chusteczki, a Ty nam ręcznik, bo tak się zgrzaliśmy i zmarnowaliśmy aż pięć minut życia na napisanie tej skargi, że ja Cię kręcę. Super, że w końcu zaczynasz rozumieć swoją winę w tym wszystkim - zbliżamy się do wielkich postępów 😉 

Doceniam Twoje poświęcenie, ale tak na prawdę to dobrze wiesz jak było. Nie napisałem nigdzie, że nie masz przyznaje racji, że mogłem Cię nie obrażać, ale na prawdę tego dnia miałem dość ciężki dzień. I jak zawsze staram się na forum czy w grze nie obrażać nikogo tak wtedy mi się nie udało. Cóż mogę powiedzieć rozpisałeś się w skardze jakbym nie wiadomo co zrobił, a ja po prostu stwierdziłem wtedy fakt swojej frustracji wobec Ciebie za to co robiłeś, a Ty zamiast porozmawiać czy coś to poleciałeś ze skargą na forum. 2-3 w nocy dla mnie to godzina, gdzie spotyka się więcej już luźnego RP na serwerze jak wiadomo e-seksy w domkach branżowców i tak dalej. Przepraszam Cię za obrazę Twojej osoby i życzę miłego dnia. Słonecznego i pięknego. Już skończmy pisać ironią bo polak z polakiem nigdy się praktycznie nie dogada w konflikcie a co dopiero w Internecie. 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam na nagranie @Pablo Escobar tego jak wyprzedzasz suvem policyjnym raidena (fulltune) osiągając lepsze przyspieszenie na dosłownie każdym zakręcie, miałeś to wysłać dwa tygodnie temu i ani widu ani słuchu. W dodatku dostałam od ciebie odsiadkę z kaucją, blokadę na kilka tysięcy, dobrze, że mi jeszcze mandatu nie wypisałeś jako wisienki na torcie. Pisałam, Ci na /do i /b, że nie byłam poszukiwana bo cała sprawa była kiedyś wyjaśniana to nawet słuchać mnie nie chciałeś. 

memi, Kevlar i Notoryczny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o strone frakcji to @Pablo Escobar dostał od nas tygodniowy urlop i ostatnią szanse po powrocie, jeżeli taka sytuacja się powtórzy to nie będzie miejsca na tłumaczenie swoich zachowań. Jeżeli ktoś chce coś dodać/miał jakąś krzywą sytuacje z nim to niech pisze do mnie na PW z jakimiś dowodami i będziemy z tym działać.

roziak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin