Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Siłownia - co powinieneś wiedzieć


DIMITRI

Rekomendowane odpowiedzi

fycS5l0.png

Od zawsze zastanawiałeś się w jaki sposób ktoś ma status Umięśnionego, Wysportowanego lub też Muskularnego nad głową, ale nie wiedziałeś w jaki sposób możesz go zdobyć? Nic nie szkodzi, w tym poradniku pomogę Ci opanować system siłowni, opiszę Ci jego wygląd oraz działanie, a także gdzie możesz trenować swoją postać. Od razu również zaznaczę, iż wiem o istnieniu poradnika o siłowni, ale w mojej opinii jest on zrobiony na kolanie i przyda się jeszcze jeden poradnik, który krok po kroku wytłumaczy nowym graczom system siłowni w schludnej oprawie graficznej.

 

3PWP400.png

 

I. MIEJSCA
Na serwerze jest kilka miejsc, w których będziesz mógł ćwiczyć i trenować swoją postać - jedno miejsce znajduje się na Vespucci, a drugie natomiast na Davis. Wszystkie miejsca są dostępne przez 24 godziny. Siłownia oznaczona jest ikoną zUrqkqy.png na mapie pod przyciskiem P. Warto też zaznaczyć, że możemy wstawiać w interiory obiekty siłowni, ale ćwiczenie na nich nie da Ci punktów siły, gdyż zablokowane jest ćwiczenie w innych virtualwordach niż 0 więc jesteś zmuszony jechać na Vespucci lub Davis 😄 

 

vFvRFN1.png

 

 

II. TRENING
Mamy dwa sposoby na ćwiczenie - często ławeczki na siłowniach mogą być zajęte, więc jeśli nie widzisz wolnej ławki, możesz skorzystać także z wolnego drążka - poniżej przedstawię ci możliwe miejsca do rozpoczęcia treningu. Więc, kiedy jesteśmy przy urządzeniu - wciskamy = i...

 

 

 

tEfZokL.png

 

Pojawia się nam w prawym górnym rogu ekranu okno dialogowe (jeśli się nie pojawia, spróbuj wcisnąć raz lub dwa razy ALT. W oknie dialogowym mamy wyjaśnione w jaki sposób ćwiczyć oraz ile mamy aktualnie powtórzeń, a także ile wbiliśmy już punktów siły. Warto zaznaczyć, że dzienny limit siłowni, który jest resetowany o godzinie 4:00 wraz z dziennym restartem (niekiedy może być to co 24 godziny), to 35 punktów siły, jest to w przybliżeniu ~130-140 powtórzeń. Warto również dodać, że im więcej siły ma nasza postać (tzn. punktów siły), tym więcej powtórzeń musi wykonać. Więc, jeśli jesteśmy już na ławeczce czy drążku, wciskamy co kilka sekund przycisk ALT i ćwiczymy do upragnionych 35 punktów siły. Oczywiście - można ćwiczyć dalej po 35J, ale nie da to żadnego efektu w /stats Naszej postaci.

 

 


mIck6la.png

Pierwszym miejscem do rozpoczęcia treningu jest drążek - są one ustawione nieopodal siłowni na Vespucci na plaży, natomiast na siłowni Davis mamy je ustawione idealnie w siłowni więc nie musisz ich szukać. Drugim sposobem ćwiczenia jest wszystkim dobrze znana ławeczka do ćwiczeń.

 

5Zicc2J.png

 

III. STATUSY
Warto sobie teraz wytłumaczyć jak wygląda sytuacja z tymi statusami. Musimy rozróżnić dwie grupy statusów; mianowicie męskie i żeńskie, gdyż jest tu zasadnicza różnica. Nie ważne na jakim urządzeniu będziemy ćwiczyć, mężczyzna zawsze po osiągnięciu 4201J siły pod /stats będzie otrzymywał status Umięśniony, a po osiągnięciu 6001J siły uzyska status Muskularny; kobiece postacie zaś będą po 4201J siły otrzymywać status Wysportowana, a po osiągnięciu 6001J siły uzyska status Muskularna.

 

 

Mam nadzieję, że rozjaśniłem Ci mniej więcej jak wygląda system siłowni i od teraz będziesz mógł progresować swoją postać pod względem siły lub wysportowania i da Ci to większe pole do popisu podczas akcji Role Play. Jeśli natrafi się aktualizacja poszerzająca system siłowni, rozbuduję poradnik, a tym czasem - jeśli Ci pomogłem, zostaw like; jeśli są rzeczy, o których nie wspomniałem lub o nich zapomniałem - podrzuć to w komentarzu 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Daniel5204 napisał:

Nie ma statusu umięśniona. Tylko jest muskularna i nie od 7001J tylko od 6001J. Tak samo jest w przypadku mężczyzny zaczyna się od 6001J status muskularny.

Fakt, mój błąd - właściwie nie byłem pewien od którego poziomu jest drugi status i jak on wygląda na postaci kobiety. Dzięki za odzew!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
4 godziny temu, Bealive napisał:

Proponuje też dodać, że im więcej posiada się jotów, tym więcej trzeba wykonać powtórzeń.

Informacja raczej logiczna (patrząc na to, że na początku przy domyślnej ilości Jtów powtórzeń jest mniej, a przy coraz większej ilości Jtów powtórzenia się zwiększają, to jest to wiadome), ale tak czy siak dodam wzmiankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin