Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] The Way of the wiseguy (Los Santos Outfit)


Jopas

Rekomendowane odpowiedzi

Imie i nazwisko: Anthony Gabbiadini

Wiek: 33 

Działalność Przestępcza: Przemyt jak i handel kontrabandą (broń palna)/

Wiek OOC: 21

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry:  6/10- wiedza ogranicza się głównie do dokumentów na YT, czasem różnych artykułów w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Lenny Carelli.

Wiek: 26.

Działalność Przestępcza: chce isc glownie w strone white collar crime. Jako iz moja postac nie bedzie nasterydowanym glupkiem, nie bedzie mnie od poczatku interesowala sprzedaz czy dystrybucja narkotykow.

Wiek OOC: 22.

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: 7/10 w 2015 roku, gralem cos na platformie MTA, potem pogralem troche na tym serwerze w sclafani crime family z kilkoma czlonkami tej organizacji. Donnie Brasco, scarface, rodzina soprano.

Edytowane przez Sa1an
Jopas i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Charles Santoro

Wiek: 28

Działalność Przestępcza: Włamania

Wiek OOC: 24

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: (Możesz napisać jakie filmy widziałeś, jakie ksiązki czytałeś itd.) Oglądałem wiele filmów, cały czas sledze różne forum na temat włoskich organizacji przestępczych, obecnie kończę serie z Salvatore Sammy The Bull Gravano na yt. 

Jopas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko: Aiden Costello
Wiek : 32
Działalność Przestępcza: Włamania
Wiek OOC: 14
Jak oceniasz swoją wiedze na temat Cosa Nostry: Jest praktycznie zerowa, obejrzałem tylko kilka krótkich filmików na YouTube. Jestem totalnym świeżakiem w tym temacie ale szybko się uczę 🙂

Jopas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Tommy Salieri

Wiek: 32

Działalność Przestępcza: Kradzież i Handel Samochodami. Organizowanie nielegalnych wyścigów nocnych po Los Santos 

Wiek OOC:15

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: 6/10 Przed pisaniem HP trochę jeszcze  poczytałem 🙂 

Edytowane przez Fukaru
zmiana imienia x 2 bo zajęte są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko: Daniel Monti

Wiek: 19

Działalność Przestępcza: Początkujący producent muzyczny, starający się przejąć kontrolę nad branżą muzyków na terenie stanu celem dużego zarobku dla familii. Być może w przyszłości zahaczy o pranie pieniędzy.

Wiek OOC: 29 lat

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Poza znanymi filmami typu Ojciec Chrzestny, Goodfellas czy Donnie Brasco czytałem ksiązki Michaela Franzese np: "Blood Covenant" czy "Quitting the Mob". Interesuję się historią mafii od pewnego czasu, oglądając także wywiady ludzi jak Michael czy Sammy Gravano.

Eliteq lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Vampiro napisał:

Imie i nazwisko: Daniel Monti

Wiek: 19

Działalność Przestępcza: Początkujący producent muzyczny, starający się przejąć kontrolę nad branżą muzyków na terenie stanu celem dużego zarobku dla familii. Być może w przyszłości zahaczy o pranie pieniędzy.

Wiek OOC: 29 lat

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Poza znanymi filmami typu Ojciec Chrzestny, Goodfellas czy Donnie Brasco czytałem ksiązki Michaela Franzese np: "Blood Covenant" czy "Quitting the Mob". Interesuję się historią mafii od pewnego czasu, oglądając także wywiady ludzi jak Michael czy Sammy Gravano.

Świetnie. Zapraszam na Eliteq#2843

P.S; 19 lat to trochę mało, sugeruje zacząć od 23-25.

Od dziś temat Housing Project będzie na bieżąco sprawdzany przez @Mokot

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Imie i nazwisko: Dylan Gallo

 

Wiek: 25

 

Działalność Przestępcza: broń palna 

 

Wiek OOC: 17

 

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: 5/10 grałem już w włoskiej organizacji więc wiem co i jak obejrzałem niewiele reportażu na YouTube ale nadrobię obiecuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mesekissso napisał:

 

Imie i nazwisko: Dylan Gallo

 

Wiek: 25

 

Działalność Przestępcza: broń palna 

 

Wiek OOC: 17

 

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: 5/10 grałem już w włoskiej organizacji więc wiem co i jak obejrzałem niewiele reportażu na YouTube ale nadrobię obiecuję 

Logi zaprzepaściły Twoja kariere w LSO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie i nazwisko : Malcom Santoro

Wiek postaci : 26

Działalność Przestępcza : Kradzieże pojazdów (Chcę ogólnikowo, zaczynać od bardziej "ulicznych" rzeczy a pomysł z kradzieżą postaci wiąże dłuższą linią fabularnę, wyjaśnię na discordzie bardziej moje zamysły, i również nie zamykam się na inne działalności przestępcze oczywiśćie)

Wiek OOC : 17

Ocena wiedzy na temat Cosa nostry : Szczerze mówiąc, w żadnych temacie czy to jeśli chodzi o gangi uliczne czy o grupy przestępcze "mafijne". Jest to jeden z tematów, na które mam zajawkę wiadomo, obejrzałem kilka filmów czy seriali. Czy też również, przez samą grę nauczyłem się od innych lub na swoich błędach kilka rzeczy ale mistrzem w tym nie jestem, ale na pewno będę szedł w stronę aby swoją wiedzę rozszerzać stale. Tak zwanie "back in the days" to najbardziej z Pancho miałem przyjemność pograć dłuższy czas w tym klimacie i w sumie również z Galczo.

Pancho lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Henry Delucci

Wiek: 26

Działalność Przestępcza: Wymuszenia, kradzieże, 

Wiek OOC: 22

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Kilka filmów obejrzałem, między innymi Ojca Chrzestnego, który jest można powiedzieć obowiązkowy do obejrzenia, Irlandczyk, Chłopcy z ferajny, Donnie Brasco. Z serialii to wiadomo, że Rodzina Soprano + film Wszyscy święci New Jersey. Z książek to jedynie od Joaquina Jack'a Garcia oraz od Charles'a Branda "Słyszałem, że malujesz domy". Dodatkowo kiedyś na innym serwerze grałem kilkukrotnie w Cosa Nostrze. Los Santos Crime Family, The Wiseguys- maksymalnie grałem tam jako Soldier (wiadomo- zaczynając od zera). 

penczakbrs i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko: Preston Padovano
Wiek: 26
Działalność Przestępcza: Handel, wymuszania.
Wiek OOC: 18
Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Grałem już w upadłym projekcie o podobnej tematyce tutaj. Wiem z czym to się je, aczkolwiek oprócz filmu "Ojciec chrzestny" i jakiś tam filmików oglądanych kilka lat temu nie zagłębiałem się bardziej w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko: Matthew Ricci

Wiek: 22

Działalność Przestępcza: Rozboje/import-export kradzionych samochodów

Wiek OOC: 14 (co nie oznacza, że jestem idiotą z fivema, który nie ogarnia roleplay'u)

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: (Możesz napisać jakie filmy widziałeś, jakie ksiązki czytałeś itd.) Niestety nic, chciałem grając przy was nauczyć się nieco.

Edytowane przez jacekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Michael Castellano

Wiek: 34 lat

Działalność Przestępcza: Czyściciel

Wiek OOC: 16

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Nie grałem zbyt dużo w takich organizacjach, przegrywałem zwykle na ulicy natomiast mogę dać 7/10 z mojej wiedzy zależy jak to wyjdzie w praniu i grze. oglądałem pare filmów ale mało co pamiętam, przegrywałem w różne gierki i oglądałem parę historii.

Edytowane przez Potezny Gruby

Wysoki sądzie nie jestem rasistą! Szanuje wszystkie rasy nawet te gorsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Imie i nazwisko:  Herwin Scootek

Wiek: 24 lat

Działalność Przestępcza: Oszustwa podatkowe oraz praca legalna z czasem przeistaczająca się w nielegalną

Wiek OOC: 15

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry:  Oglądałem dużo filmów np: Ojciec Chrzesny i wiele wiecej znam sie na rzeczy gram rp już 3lata 

Edytowane przez Hubson12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin