Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] The Way of the wiseguy (Los Santos Outfit)


Jopas

Rekomendowane odpowiedzi

Imie i nazwisko: Paolo Toso

Wiek: 29

Działalność Przestępcza: Narkotyki, kradzieże, Handel bronią palną

Wiek OOC: 19

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry:   7/10 przeczytałam kilka artykułów i obejrzałąm kilka filmików na yt. Na Sampie grałam w podobnej organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Thomas Di martino

Wiek: 21 

Działalność Przestępcza: Zabójstwa na zlecenie/Import kradzionych aut/Handel narkotykami

Wiek OOC: 18

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: W grze doświadczenia poprzez grę w organizacjach m.in. Gangach bądź Mafiach  mam słabe  ale jestem w stanie się nauczyć. Oglądałem dużo "Mafijnych filmów" więc jakieś mniej więcej pojęcie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Louie Tramonte

Wiek: 27

Działalność Przestępcza: Kradzież pojazdów, wymuszenia.

Wiek OOC: 14

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: W zasadzie to moja wiedza ogranicza się tylko do kilku filmów na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imie i nazwisko: Ryan Tieri

Wiek: 32

Działalność Przestępcza: Kradzież i Sprzedaż Samochodów w całości bądz na części. 

Wiek OOC: 16

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Przed napisaniem apki przeczytałem kilka artykułów i krótkich filmików. Kilka miesięcy temu oglądałem Ojca Chrestnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko:  Logan Angelotti

Wiek: 18

Działalność Przestępcza: Działalność narkotykowa, kradzież pojazdów

Wiek OOC: 15

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Oglądałem jakieś filmiki na Youtube i coś poczytałem 

 

 

Edytowane przez Alh3miczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko: Tommy Fallaci

Wiek: 30

Działalność Przestępcza: Handel, Dystrybucja

Wiek OOC: 27

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Jest w porządku, wszystkie klasyki obejrzane, kilka artykułów przeczytanych, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dowiedzieć się więcej.

Eliteq lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie i nazwisko: Felice Costa

Wiek: 24

Działalność Przestępcza: Handel narkotykami, Haracze, wymuszenia

Wiek OOC: 16

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Przeczytałem kilka artykułów oraz obejrzałem pare filmików na temat Nostry. Grałem już w podobnej organizacji więc wstępną wiedze posiadam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Hank Goodman

Wiek: 25

Działalność Przestępcza: Narkotyki, Handel np. bronia palna, Pobicia, Wymuszenia, Kradzieże

Wiek OOC: 16

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: obejrzałem wiele filmow na ten temat np: Ojciec Chrzestny, Irlandczyk, Chłopcy z ferajny, Donnie Brasco, Sopranos. Uwielbiam ten klimat i na pewno dobrze bym się w nim odnalazł.

Edytowane przez Witold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Dante Salvatore

Wiek: 27

Działalność Przestępcza: Osoba od sprzątania po zbrodniach, drobne kradzieże i wymuszenia

Wiek OOC: 21

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Wydaje mi się że moja wiedza jest wystarczająca by zagrać to na wysokim poziomie. Wiedza głównie z filmów, książek, serialów i gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TheThatWay napisał:

Imie i nazwisko: Dante Salvatore

Wiek: 27

Działalność Przestępcza: Osoba od sprzątania po zbrodniach, drobne kradzieże i wymuszenia

Wiek OOC: 21

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Wydaje mi się że moja wiedza jest wystarczająca by zagrać to na wysokim poziomie. Wiedza głównie z filmów, książek, serialów i gier.

 

23 godziny temu, Witold napisał:

Imie i nazwisko: Hank Goodman

Wiek: 25

Działalność Przestępcza: Narkotyki, Handel np. bronia palna, Pobicia, Wymuszenia, Kradzieże

Wiek OOC: 16

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: obejrzałem wiele filmow na ten temat np: Ojciec Chrzestny, Irlandczyk, Chłopcy z ferajny, Donnie Brasco, Sopranos. Uwielbiam ten klimat i na pewno dobrze bym się w nim odnalazł.

Dodajcie mnie na discord: Damiian#8455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin