Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Panda Krul

Gracz
  • Postów

    142
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda Krul

  1. Tak w ogole, tylko dodam, ze ucieklem z serwera na gtasa dlatego, ze nie musialem miec tutaj napinki na zarabianie hajsu, tylko moglem prowadzic swoje watki ic. A aktualnie tutaj nastaje to samo gowno, z ktorym musialem sie meczyc przez ostatnie cztery lata. Grindowanie kasy po kilka(nascie) godzin by mozna bylo zagrac dany watek jest tak meczacy, ze juz nawet odechciewa sie go koncowo zagrac. Zamiast napalac sie do gierki ic, robie sie zmeczony tym wszystkim. Nie mowie tu o akcjach do ktorych potrzebne jest 100k gotowki i 20 osob to bycia przy tym, tylko nawet do akcji do ktorej potrzebne jest 4-6 osob i wklad okolo 8-10k.
  2. Wszyscy mowia o tym, ze hajs to dodatek, choc tak naprawde by grac cos bardziej zakrawajacego o polswiatek przestepczy (nie mowie o graniu hg i siedzeniu na hoodzie 2h dziennie), trzeba miec z czego wylozyc pieniadze na przedsiewziecie. Nie mowie o jakis horrendalnych kwotach, tylko o chociazby 10 tysiacach ktore sie bierze ze zlozenia przez 2-3 osoby. Prawda jest taka, ze teraz aby miec durne 3k na akcje ktora potrwa godzine, trzeba wczesniej przesiedziec jakies 12h ig, gdzie wczesniej starczylo 7h, albo jakies 4 przy happy. Pomijam przy tym zarabianie w biznesach, bo to akurat dla mnie naprawde nudny i nieowocny czas spedzony na serwerze.
  3. rozumiem co masz na mysli, ale nie dziw sie, ze macie taki odzew ze strony graczy, jak dyskusje jaka podejmowalismy nie raz na discordzie twoja ekipa kwitowala wysmiewaniem calej sytuacji i robieniem z nas najgorszych, a gdy juz wchodzili do dyskusji, zachowywali sie jakby brali udzial w wyscigu.
  4. Mowiac, ze stats to dla nas okazja do rabunku, moze i po czesci masz racje, bo dla niektorych rabunek jest tylko po to, by sobie ukrasc $100 telefon i buty z binco. Dla innych to po prostu szansa na zagranie z kims rp. Na innym serwerze wiele razy odgrywalem rabunki nie zabierajac oponentowi skryptowo pieniedzy, tylko po to by se z nim pograc. Co do martwych biznesow, zabierajac wszystkim graczom polowy zasilku nie pomagasz tylko pogarszasz sytuacje. Teraz gracze nie beda w biznesach grac dlatego, ze podoba im sie ten styl rozgrywki, tylko dlatego, ze musza dobic te 45 minut by dostac piec stowek i moc normalnie grac przez reszte dnia. Porwadzi to tylko do takiej sytuacji, ze gracze beda tam siedziec na przymus i zamiast grac rp beda nakurwiac ofki. Poza tym, tak naprawde starczylo dac wieksza kase ludziom co bija duty. Nie ukrywajmy, ze $500 to gowno ktore gracz rozpierdoli w 2h po dostaniu paydaya, jesli szuka interakcji z innymi. Starczy bentrumom dac $800 za te 45 minut czy ile tam trzeba nabic by dostac paya. Wtedy gracze spoza biznesow normalnie mogliby grac swoje, a bentrumy oraz statsy mogliby statsic w najlepsze. I wilk syty i owca cala. Zaraz mi jakis polglowek wyleci z inflacja i rozpierdoleniem ekonomii. Naprawde myslicie, ze te dodatkowe trzy stowki dla bentrumow tak mocno rozpierdola ekonomie? Zmieni to tylko tyle, ze zamiast nakurwiac 10h niewolniczego /o fryzjer, beda mogli robic to godzin 7 albo 8 by kupic se startowa furke, czy cokolwiek chca.
  5. Z mojej perspektywy to wyglada tak, ze administracja jawnie mowi, ze chce miec statsow dla ktorych bardziej licza sie dolarki na koncie i walenie 8h duty niz interakcje rp z innymi graczami. Chyba nie tedy droga. Zarzad serwera niech sie zdecyduje, czy chce prowadzic serwer rp, czy rpg. Osobiscie gralem na tym serwerze jakis miesiac z hakiem, dobrze sie bawiac podczas poznawania serwera, jest to jeden z nielicznych projektow, gdzie gracze nie znaja sie jeszcze miedzy soba na tyle dobrze, by mogli decydowac z kim unikac interakcji a z kim grac. Stanowi to fajne srodowisko do gry. Nowi gracze sa jak gabka chlonna umiejetnosci. Mozna ich nauczyc dobrej gry, albo gowna. Niestety takimi akcjami jak teraz, serwer pozbywa sie zaprawionych w rp graczy, bez ktorych poziom bedzie diametralnie spadal. Polecam administracji otworzyc glowy, bo sa zamkniete na cztery spusty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin