-
Postów
142 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Panda Krul
-
socali prostitution ring (national pimpin' association)
Panda Krul odpowiedział(a) na Mejaru temat w Archiwum
-
socali prostitution ring (national pimpin' association)
Panda Krul odpowiedział(a) na Mejaru temat w Archiwum
-
socali prostitution ring (national pimpin' association)
Panda Krul odpowiedział(a) na Mejaru temat w Archiwum
-
socali prostitution ring (national pimpin' association)
Panda Krul odpowiedział(a) na Mejaru temat w Archiwum
[..] -
czesc
-
mylisz osoby, gralem tylko na devie i worldzie
-
Szanowne państwo, kochani moi. Z tej strony wasz ulubiony alkoholik. Pozdrawiam i przytulam wszystkich których lubię i stawiam kilogram stolca na głowy tym, których nie lubię. ❤️
-
hej luidzi druhu daj unmute i zaakcpeutj podanie na niewolnika czyt. supportera
-
Od razu atencjusz, ja po prostu potrzebuje uwagi kurwa
-
dziekuwa
-
I to jest dobra postawa. Ale @Mario nie rusza nawet mordowanie chomikow, a co dopiero urodzinki.
-
Chuj Ci na leb. Sory wirus
-
piona bita
-
koncze dzis dwie dychy to se temat robie pondro
-
co ty chcesz ode mnie!???????????
-
Jak dla mnie darknet zalet nie ma zadnych. Ale co do grania zlecen, starczyloby, zeby ludzie sie tam oglaszali, ze zrobia cos za pieniadze, albo ze dadza za cos pieniadze, by sie potem normalnie spotkali ic i obgadali szczegoly. No ale znasz ludzi na rp, wszyscy biora udzial w wyscigu
-
dlatego wlasnie uwazam ze handelki na darkwebie sa bez sensu i tylko ograniczaja rozgrywke. Waskie grono osob zaraz bedzie sie skladac z pieciu Lesteropodobnych postaci. Jak juz mialby tam byc handel, to nastawiony na epizodyczny, pod jakies zakupy od et, czy cos, by rozwijac projekty zarobkowe czy tam zagrac zakup sprzedu do utworzenia labu narkotykowego.
-
ale problem na rp jest z tym, ze ludzie wola zalatwic handel przez forum na darknecie niz zagrac ic. Bo potem kraja na /do ze kurier przyjechal czy cos. Jak dla mnie, by to unormalizowac juz lepsze byloby wyjscie z ograniczeniem darkwebu do zlecen i takich tam rzeczy
-
Tylko dlaczego tylko wielcy hakierzy powinni miec dostep, skoro do darknetu byle 15 letni gowniak z pobranym torem i przegladarka duckduckgo bedzie potrafil tego uzywac
