Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Panda Krul

Gracz
  • Postów

    142
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda Krul

  1. Panda Krul

    Dokończ zdanie

    ..jego stary mial nowa kobiete i mowil ze jest w porzadku..
  2. Panda Krul

    Panda Krul

    sam jestes gnuj nigdy
  3. Panda Krul

    Panda Krul

    siemano, damiano ktore kolano???
  4. Panda Krul

    Panda Krul

    SIEHEEEMA, WIEM, ZE MNIE WSZYSCY KOCHACIE !!!!
  5. Typ: Garaz Lokalizacja (SS z mapy): Lokalizacja (Dokładne miejsce): Proponowane ID interioru:113
  6. Polecam ja. Do tanca i do uchlanca.
  7. Typ: Mieszkanie Lokalizacja (SS z mapy): Lokalizacja (Dokładne miejsce): Proponowane ID interioru: 114
  8. Nie ukrywajmy, ze do ekipy trafiaja glownie ludzie z lsrp, bo tych administracja zna najlepiej. Choc moim zdaniem na stanowisko gamemastera pasowalyby takie osoby jak np Lopez. Nie znam drugiej osoby, ktora w tak mlodym wieku ogarnia temat w takim stopniu.
  9. Dobrze ze odezwal sie ktos z innego sektora rozgrywki, bo to pokazuje administracji, ze to co sie dzieje to nie jest zaden lament gangow i pd, tylko rzeczywisty problem. Cyberpunka bym nie posadzal o az taka moc, ludzie naprawde sa w stanie znalezc czas na gre w cybera pare godzin przed/po rp. Co do sytuacji jak to wyglada w grupach przestepczych wszyscy sie juz chyba wypowiedzieli, wiec jak dla mnie temat jest wyczerpany i czekamy na jego owoce. Wszystko lezy w rekach ludzi z grupy zaufanych, gdzie nie mam dostepu, zapewne ze wzgledu na swoja bezposrednosc i moje zalubowanie do drobnych prowokacji rozmowcy, celem zwrocenia na siebie uwagi.
  10. Wypowiedz Lopeza podsumowala to co bylo na discordzie i to co pisalismy w tym temacie. Moja pasta byla mocno jaskrawa, by po prostu wysmiac sytuacje w ktorej administracja zamykala oczy na konstruktywna krytyke, nawet gdy byla napisana ostrzejszymi slowami. Kocham Cie karpiu! ❤️
  11. >Jestes gamemasterem >Wraz z innymi ludzmi z ekipy przyklepujesz zjebana decyzje >Gdy ludzie zle reaguja, owijaj im wraz z kolegami makaron o uszy >Myslisz, ze wymijajacymi odpowiedziami i pajacowaniem wygrales dyskusje >Na sam koniec napisz gowno wiadomosc i zapytaj o argumenty >dostajesz wiecej argumentow i rozwiazan sytuacji niz moglo Ci sie wydawac > 😮
  12. widze, ale moge miec sprany leb, bo gralem wczesniej na serwerze gdzie bylo wlasnie tak jak opisalem.
  13. Nie znam watku o ktorym mowisz, ale imo opiekun org jest od tego by ogarniac sytuacje w tym sektorze rozgrywki, a nie od tego by nakrecac im gre, bo od tego sa GMy
  14. Administracja to administracja, nie wazne czy sa przy tym graczami. Jesli wypowiadaja sie na discord majac range "zarzad" lub temu pochodne, to znaczy, ze w jakis sposob sa glosem zarzadu przy wazniejszych sprawach. Jesli zachowuja sie jak pajace podczas powazniejszych rozmow, ktorych waga jest polepszenie sytuacji na serwerze, to dla osob z zewnatrz znaczy to tylko tyle, ze w zarzadzie sa same pajace ktore z nieznanych graczom przyczyn sa decyzyjni. Jak twoja ekipa chce sobie pisac pajacerskie wiadomosci, to w swoim gronie, albo podczas naprawde luznych rozmow, a nie takich, ktore druga strona traktuje powaznie. Jak mialem 15 lat i zachowywalem sie jak szczeniak, mama mi mowila, ze jesli chce byc traktowany jak dorosly, powinienem sie tak zachowywac. Wiec skoro wy chcecie byc traktowani powaznie, to tak sie zachowujcie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin