-
Postów
34 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Treść opublikowana przez JankosOLN
-
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
-
Ja się będę żegnał jak to wszystko rzeczywiście pierdolnie, a na razie to ja mam duty do zrobienia w LSSD więc do zobaczenia w grze! 😄
-
Ostatni raz taką pustkę czułem jak zamykano LS-Stories. Masakra 🥺
-
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
-
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
-
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
-
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
-
Trzeba w takim razie dziś wytestować 😄
-
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
Deputy Sheriff Stephen Thunderbolt Los Santos Sheriff's Department 28 Davis Station -
Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
JankosOLN odpowiedział(a) na Kancini temat w Los Santos County Sheriff's Department
-
Last Breath of Hillside Heights...
JankosOLN odpowiedział(a) na Ragnarro temat w Organizacje przestępcze
Zapowiada się ogień, powodzenia 🔥 -
Powodzenia 💪
-
Czekamy na marzec 💪
-
Nie polecam Allegrowicza! Tylko odbiór osobisty. Na miejscu alkohol i zagryzka. Nie pamiętam jak wróciłem! Cała reszta plus 1! Polepszy RP!
-
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 1
JankosOLN odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Polecam wziąć pod uwagę taki scenariusz: 1. Prace dorywcze poza godzinami szczytu wykonywane w lokalizacjach dowolnych. 2. W godzinach szczytu pracę dorywcze spawają sie tylko w otwartych lokalizacjach (przykładowo naprawa skrzynki w budynku czynnej gastronomii - możliwość interakcji z graczem; Wyłączanie pradu u gracza który jest online - chciałbym zobaczyć elektryka gaszacego prąd komuś na Davis gdzie cala ekipa stoi i trzeba wzywać SD do asysty zeby dostac się do lokalu; Możliwość zamówienia pizzy jak kiedyś na SA:MP ze gracz mial na /tel wzywanie pizzy i uwaga. Pizze odbierać nie z pickupa a przykładowo gracz zamawia jedzenie z któregokolwiek lokalu który jest czynny, a dostawca jedzie tam jak jakieś glovo odbiera z biznesu w ktorym da gracze i zawozi komuś kto rzeczywiście chce) Warto rozważyć by praca taxi byla dorywcza. Gracz zarabiał by na kursach a za jazdę nonrp i rozwalanie auta miałby odejmowane z wyplaty. Prosze tez nie zapominać o Paleto. Praca dorywcza dla kogoś kto chce tam kreować grę typu rozwożenie gazet, zbieranie marchewki z pola czy dostawy paliwa na stację paliw po całym blaine county. To tak na szybko wymyśliłem, jak macie miejsce na więcej pomysłów to można cos pogłówkować. Pozdrawiam i czekam na więcej info o Vibe na RAGE! 🤩 -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 1
JankosOLN odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Bajka 🥰🥳 -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla półświatka
JankosOLN odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Dajcie po 1 info o nowościach co kilka dni, zamiast jednego tematu raz na miesiąc, plz! 😄 -
Andrew Preston here 🙂
-
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla półświatka
JankosOLN odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Czekam na kolejne informacje 🙂 -
[Biznes/Komis Samochodowy] Drago Dealership Auto
JankosOLN odpowiedział(a) na REMSEY temat w Los Santos
**Na stronie salonu pojawiła się opinia z jedną gwiazdką:** "Jako klient odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tą firmą! Pracownik salonu przy próbie negocjacji lepszej ceny sprzedaży auta wyzywa klienta od PEDAŁÓW i każe WYPIERDALAĆ! To nie do pomyślenia! Co więcej, gdy wyraziłem swoje niezadowolenie z traktowania, zostałem nazwany ZJEBEM. Nie wiem kto zatrudnia pracowników do salonu, ale jeśli tylko będę miał okazję, będę każdemu ODRADZAŁ to miejsce!!!"
