Skocz do zawartości

Grzes

Developer
 • Ilość treści

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Grzes wygrał w ostatnim dniu 21 Sierpień

Grzes ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Grzes#1024

Ostatnio na profilu byli

1 361 wyświetleń profilu

Grzes's Achievements

 1. Grzes

  Rock

  hej omg gdzie gimby?
 2. Hej! Wraz z @Bart odświeżyliśmy okno wyboru spawu postaci. Dodatkowo, wprowadziliśmy nową opcję dla konta Premium Gold, jaką jest spawn w pojeździe. Wybierając tą opcję, po wejściu na serwer spawnujemy się na miejscu kierowcy w zaparkowanym pojeździe. W przypadku, gdy pojazd jest już zespawnowany przed naszym wejściem do gry pojawiamy się w miejscu, gdzie pojazd domyślnie jest zaparkowany. Nowe okno prezentuje się tak: Zmiana została wgrana na serwer z dzisiejszym restartem, więc jest już dostępna.
 3. Nowa paletka do makijażu - naprawiono problem z niewidzialną brodą po kreatorze - wyścig można będzie teraz wystartować bez warunku bycia w pojeździe każdego z uczestników - naprawiono błąd z wyświetlaniem dialogu do ustawiania audio w interiorze #817 - zwiększono limit grup, w których może być postać do 4, w zamian tylko w 2 dziennie można korzystać z duty #654 Merged: 21.08.2021 (dostępne od 22.08)
 4. Eclipse Towers, Apt 3 Smugglers Hangar Tuners workshop Tuners garage Arcade Dodatkowo: - poprawiono IPLe farmy o'Neilów i Pillbox Hill Medical Center (#658) Merged: 08.08.21
 5. Araya z tej strony, to moja postać wezwała pd. Zaczynając od rzekomej próby udupienia i MG. Człowieku, nawet Cie nie znam, pojęcia nie mam co gracie w tym warsztacie. Podsumuję jak to wyglądało z perspektywy mojej postaci: Dostajemy zgłoszenie o napadzie padaczki, wjeżdżamy i wchodzimy na górę po schodach. Stopi pięciu chłopa nad nieprzytomnym i jeden mówi ze spadł ze schodów, a drugi ze dostał wiertarką w głowę. No na pewno go przenieśli na górę schodów żeby i tak go położyć na ziemi, nic a nic nie podejrzane. Sytuacja zaczęła nieco eskalować, widać na screenach. Tylu facetów na dwie kobiety i jednego ratownika chudzielca. Akurat moje postać pojechała na wezwanie jako osoba dodatkowa, zazwyczaj jeżdzą dwie. Pozostała dwójka była zajeta poszkodowanym, to moja postać zeszła na dół pod pretekstem przestawienia karetki, wyszła na zewnątrz i wezwała PD prosząc o wsparcie bo nie czują się bezpiecznie, tyle. Nikt tu rannego nie zostawił.
 6. Jak wygląda sytuacja z LSFD i jakie są plany ekipy aby zachęcić ludzi do gry w tej frakcji? Z tego co widzę to odnoszę wrażenie, że jest ona traktowana po macoszemu, kilka przykładów: Inne frakcje dostają nowe pojazdy, co zostało dumnie ogłoszone w aktualizacji, a z FD usunięto karetki i nie dodano nic w zamian. FD chciało bardziej aktywować jednostkę air, sam miałem plan tam dołączyć. Poprosili o lądowisko przy remizie (miejsce na to jest), ale otrzymali odmowę od opiekuna. Według niego mają lądowisko na szpitalu (w innej części miasta) i dobrze jest jak jest. Znaczy że pomiędzy wezwaniami pilot zamiast coś sobie grać w remizie, nawiązywać jakieś interakcje powinien stać na dachu szpitala i czekać, bo nikt inny tam nie gra. No nie mogę zrozumieć co motywuje opiekuna, skoro mówi że to jest dobrze.
 7. **Śmigłowiec LSA został wykorzystany podczas livestreamu Nunzia De Mattia**
 8. Rejestracja biznesu Pełna nazwa przedsiębiorstwa: Los Santos Airlines Właściciel przedsiębiorstwa: Alexandra Gardner Współwłaściciel przedsiębiorstwa: Blaise Gardner Numer telefonu właściciela: 154-269 Identyfikator przedsiębiorstwa: 231 Typ przedsiębiorstwa: Firma lotnicza Adres przedsiębiorstwa: Los Santos International Airport, A17 Kopia wniosku aplikacji o biznes:
 9. **Pierwszy dzień lotów reklamujących album "Rain"**
 10. **Alex spotkała się z Ohashi z CROWED Studios, skutkiem czego podpisana została umowa dotycząca reklamy nowego albumu**
 11. **Loty szkoleniowe nowego pilota**
 12. **Nowy pilot w zespole - Richard**
 13. **Na lądowisku Vespucci w oczekiwaniu na klientów**
 14. **Alexandra trafiając na kawałek gdzieś na LI przesłuchała go i dorzuciła do swojej playlisty. Nie zadała sobie trudu żeby polajkować film**
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝