Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga / Main Street Mafia Crips] - Organizacja przestępcza


BlaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój link do konta: https://forum.v-rp.pl/profile/2876-blaq/

Link do konta oskarżonego:  

Powód składania skargi: Nadmierny DM, brak całkowitego poszanowania życia.

Wyjaśnienie sprawy: Chcielibyśmy podzielić się z wami materiałami, które i tak są jedynie kroplą w morzu łez tego co dzieje się na Chamberlain Hills od momentu kiedy organizacja gracza @narkodron która jest pod okiem opiekunów ze względu na logi lidera, zaczęła swoją owocną rozgrywkę. Zacznijmy od tego, że warto zwrócić uwagę na sam początek historii tej grupy, gdyż w samej aplikacji pada zdanie cyt. "Parc Boyz nie byli agresywną grupą, nie stosowali żadnej przemocy, dopóki nie była to ich ostatnia deska ratunku, by chronić się w sąsiedztwie.". Ich gra zaczęła się od rozpoczęcia całkowicie bezsensownego konfliktu z 067 co widać naturalnie na screenach w ich temacie. Zaczęło się od mazania klatek w samym sercu naszego gangu i gdyby tylko na tym się to skończyło, byłoby całkiem okey. Niestety - od tygodnia nie mamy chwili na zagranie własnych wątków. Ktoś kto przeczytał regulamin dotyczący ataków na inną organizacje, niestety wziął to zbyt dosłownie. "Odwet może zostać wykonany po 4 godzinach od ataku; zasada ta nie obowiązuje postaci, które nie ucierpiały podczas strzelaniny (mogą one przeprowadzić akcję odwetową w dowolnym momencie) jednak pamiętajcie, by zachować ciągłość fabularną. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której ktoś wchodzi do gry tylko po to, żeby dokonać zemsty za poległych kompanów, będzie to traktowane jako czysty DM i odpowiednio karane." - niestety tutaj ten atak jest przeprowadzany, często bez naszego odwetu. Z początku chcemy może rozpocząć faktem, że ataki na nasz projekt, jeszcze jakiś czas temu zaczynały się nawet o godzinie 12:00 w południe i były regularnie przeprowadzane co 3h - 4h. Ataki na członków 067 w każdym możliwym miejscu, brak odgrywania strachu przed bronią i inne tego typu zachowania w ciągu dnia, to też tylko mała kropelka w tym całym szambie. Od jakiś trzech dni, mamy zaszczyt doznawać prawdziwego kunsztu BLACK-Ninja ze strony tej organizacji. Bo jak wytłumaczy mi ktoś fakt, że czwórka uzbrojonych jedynie w noże sprężynowe i jedną kobietę na przodzie, biegnie niczym polska husaria przez środek naszego projektu po czym wpada tymi nożami prosto w uzbrojoną po zęby bronią palną 9 osobową grupę? Jak wytłumaczy mi fakt lider tej organizacji, że w momencie kiedy celuje do niego pięć osób z broni palnej on znajduje w swoich spodniach resztki odwagi do tego, by zwyzywać jeszcze matkę jednego z celujących? Brak nam chęci do grania z nimi jakichkolwiek beefów. Niestety ale wojna, która polega tylko na strzelaniu do siebie co trzy godziny nie kręci nas w żadnym stopniu. Od samego początku tej wojny zorganizowaliśmy na nich dwa bezpośrednie ataki z czego z ich strony dwa ataki były przeprowadzone już pierwszego dnia ich gry nawet gdy nie mieli jeszcze panelu organizacji. Pozdrawiamy 067. 

Dowody:

https://streamable.com/zxz2jv

https://streamable.com/yfy8l7

https://streamable.com/wd8pp0

https://streamable.com/i08for

 

Członek ich organizacji Fredros Garcia przyszedł do nas i zaczął wypisywać takie rzeczy:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.PNG

 

 

dawid, Supra, Kocur i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu iż skarga jest na organizację przestępczą, rozpatrzeniem zajmie się @King Mess @degus @Vinewood Finest i @Morfeusz. Zbędny offtop od razu nagrodzę punktami a w najgorszym przypadku moderacją postów, wstawianie postów typu "no widziałem grają słabo" bez żadnego sensu nie jest potrzebne w tym temacie.

Rybi, Wielebny, GEBI i 4 innych lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zacznijmy od tego, że warto zwrócić uwagę na sam początek historii tej grupy, gdyż w samej aplikacji pada zdanie cyt. "Parc Boyz nie byli agresywną grupą, nie stosowali żadnej przemocy, dopóki nie była to ich ostatnia deska ratunku, by chronić się w sąsiedztwie.". Ich gra zaczęła się od rozpoczęcia całkowicie bezsensownego konfliktu z 067 co widać naturalnie na screenach w ich temacie.

Oczywiście, że agresja wobec was była ostatnią deską ratunku. Zanim jeszcze zrobiłem organizacje przez waszych członków zostałem postrzelony 2 razy, a 4 razy próbowano mnie okraść, niestety nie mam na to dowodów bo jeszcze wtedy nie spodziewałem się, że w ogóle będę miał z wami do czynienia . Nagminnie okradaliście członków moich organizacji, lataliście po moim projekcie i ładowaliście pojedyncze osoby które sprzedawały grzecznie narkotyki na cornerze. 

W dalszej części skargi to co napisałeś nie ma sensu, po prostu odniosę się do dowodów, które przedstawiłeś.

Pierwszy link do streamable tak naprawdę nic nie przedstawia, nie widzę tam nic bo filmiki są tak pocięte, że nie mogę nic z nich wywnioskować. Jedyne co tam zobaczyłem to graczy, którzy już nie grają w mojej organizacji takich jak Travis Ingram oraz Jeffrey Domino. Ostatnia sytuacja ukazana na filmiku była wczoraj, przyjechałem do was grzecznie zagadać na temat tego jakie szambo odkurwiliście IC, bo jeszcze dzień wcześniej specjalnie przyszedłem do was, żeby skończyć beef i nie dmić się nawzajem o czym bardzo dobrze wiesz. Jednak najwidoczniej tobie było mało, bo po umowie przyjeżdżasz na mój projekt uzbrojony po zęby i zarzucasz mi jakieś głupoty, demolujesz furę która stoi na osiedlu a ostatecznie gdy zwracam Ci uwagę to ładujecie do mnie w 6 osób z M4. Jedyne co mogę sobie zarzucić to fakt, że podchodziłem do tego gościa który celował do mnie z broni, ale chciałem, żeby widział co pisze, bo jak odszedł 20 metrów dalej to gdybym coś napisał raczej by tego nie widział. Nie wykazywaliśmy tam żadnej agresji, od razu gdy wszedłem na wasz projekt pogadać z liderem celowało do mnie 4 osoby co jest patologiczną sytuacją i to ty powinieneś się nad tym zastanowić, nawet nie byłem tam uzbrojony i miałem zamiar tylko i wyłącznie rozmawiać, przypomnę Ci o tym, że powiedziałem Ci, że jeśli jakikolwiek członek z mojej organizacji zrobi coś nie tak wobec twojej od razu masz zgodę na FCK, po naszej umowie IC napisałem Ci to, nie chciałem totalnie wojować tylko rozwinąć swoje wątki fabularne których już kilka prowadzę. 

Co do drugiego linku, to odnosi się on do tej akcji niczym husarze z nożami.

unknown.png

Na to mordobicie szliśmy w 14 osób i był to pomysł członków organizacji longos @terrix. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu, więc postanowiliśmy ich wesprzeć, nie biegliśmy tam jak husarze na wasze M4 w 3 osoby tylko było tam ok. 15 osób. Podczas tej akcji zaplanowaliśmy to tak, że również będziecie korzystać tylko z broni białej, tak to określaliśmy aczkolwiek potem się zawiedliśmy i stwierdziliśmy, że nie da się z wami urządzić atrakcyjnej akcji. 

Trzeci i ostatni filmik - ci członkowie nie grają już w mojej organizacji, w tej sprawie pisał do mnie @Vinewood Finest i pomagałem mu nawet zbanować tych szkodników, nie miałem na ich zachowanie zupełnego wpływu, to byli mieszkańcy którzy nie dostawali żadnej broni, po tym jak ich wyrzuciłem to dmili również moją grupę.

Znów powtórzę, na ss'ie niżej nie jest widoczny gracz mojej organizacji - Fredros Garcia, Travis Ingram oraz Jeffrey Domino nie grają już u mnie!!!

unknown.png

 

unknown.png

unknown.png

Nie wiem czego dotyczą te dwa logi, jeśli to jest coś co łamie jakkolwiek regulamin to proszę zbanujcie mnie na amen. Przy potyczce słownej różnie zdarzy się napisać a o godzinie 00;19 już nie komunikuje w tak dobry sposób by spojrzeć jak bardzo durnowate jest to co napisałem.

Tego loga nie skomentuje, mieliśmy zwykły sparing IC bo nasze postacie mają beef w grze i po prostu daliśmy sobie po mordach, wcześniej niechcący przy zupełnym missclicku z pierwszej osoby uderzyłem go maczetą, nikomu to raczej nie przeszkadzało bardziej nam samym.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.PNG

Ogólnie ta skarga jest mocno napisana na siłę, dobrze wiesz, że na ss'ach nie ma członków mojej grupy a i tak to ładujesz na forum. Nie widzę tutaj dowodów które oczerniałyby aktualnych członków mojej organizacji. Jedyne co było głupie, to moje teksty IC których sam się wstydzę oraz to, że na pierwszym nagraniu szedłem za tym gościem który trzymał w dłoni pistolet. Nie jest to równe waszym wykroczeniom wobec nas które sam opiszę w skardze.

Cytat

Znów powtórzę, na ss'ie niżej nie jest widoczny gracz mojej organizacji - Fredros Garcia, Travis Ingram oraz Jeffrey Domino nie grają już u mnie!!!

unknown.png

Tu masz dowód na to, że rzeczywiście działałem przeciwko osobą które niszczyły mi i wam rozgrywkę, osobą które uznajesz za członków mojej grupy.

Spoiler

unknown.png

 

 

Cytat

Ich gra zaczęła się od rozpoczęcia całkowicie bezsensownego konfliktu z 067 co widać naturalnie na screenach w ich temacie.

 

unknown.png

Najpierw przeczytaj w ogóle co jest na pierwszym screenie w naszym temacie, pierwsze 2 linijki powiedzą Ci dlaczego robiliśmy tam tagi.

Edytowane przez narkodron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://streamable.com/i08for

Tak przy okazji to wyciągasz pompe z kieszeni i próbujesz mi coś udowodnić, powodzenia.

Screenshot_20211008-204234_1.pngOraz nie bez powodu dźwięk na każdym filmiku jest wyjebany.

Edytowane przez narkodron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oczywiście, że agresja wobec was była ostatnią deską ratunku. Zanim jeszcze zrobiłem organizacje przez waszych członków zostałem postrzelony 2 razy, a 4 razy próbowano mnie okraść, niestety nie mam na to dowodów bo jeszcze wtedy nie spodziewałem się, że w ogóle będę miał z wami do czynienia . Nagminnie okradaliście członków moich organizacji, lataliście po moim projekcie i ładowaliście pojedyncze osoby które sprzedawały grzecznie narkotyki na cornerze. 

Nic takiego nie miało miejsca - nie masz na to dowodów, załatw w takim razie logi, cokolwiek. Nikt z 067 nie zaatakował grupy na Chamberlain jako pierwszy. Sam stwierdzasz, że na początku organizacji miałeś odwalaczy w grupie i nie dopuszczasz dalej do głowy faktu, że rzeczywiście mógł ktoś nas atakować bez twojej wiedzy? Dziwne. Po pierwsze, to nie mielibyśmy korzyści z okradania was, po drugie sami ścieraliśmy się z sytuacją, że w pierwsze dni naszej organizacji, ktoś inny nas okradał i mimo naszej wiedzy IC o tym kto to robił, dało się to załatwić w ten sposób, żeby nie wyszła z tego wielka wojna na całą dzielnice. Nikt nie biegał po waszym projekcie, nikt nie ładował do was na cornerze i nikt nie wyłapywał wam graczy pojedynczo na cornerach. Z tego miejsca mogę powiedzieć, że od początku naszej grupy jedyną rzecz jaką okradamy i nie tylko z twojego osiedla ale z całego miasta, to samochody, a faktyczne "zdziesionowanie" kogoś na ulicy miało może miejsce maksymalnie cztery razy i to w dodatku głównie na Chamberlain nocą, gdy waszej organizacji jeszcze nie było, a były to nasze początki. Przyprowadź mi kogokolwiek z logami / screenami w których widać, że okradliśmy was kiedykolwiek. Więc jeśli tych sytuacji było tak dużo jak mówisz, to chciałbym chociaż jedną z tego dnia, kiedy rzekomo, to my rozpoczęliśmy z wami jakieś niesnaski. Dokładam screena na którym widać, że to wy atakujecie naszych członków w dodatku bez zakrycia głowy na prawie środku ulicy w biały dzień. O ile dobrze pamiętam tą chusteczkę na głowie, to właśnie postać lidera. I ty chcesz po takich akcjach rozmawiać jeszcze na środku naszego bloku z ludźmi których okradałeś i celowałeś do nich twarzą w twarz?

xdd23.png

Cytat

W dalszej części skargi to co napisałeś nie ma sensu, po prostu odniosę się do dowodów, które przedstawiłeś.

Oczywiście, że są bezsensu, bo są wycelowane w Was. Ta ściana tekstu, którą zamieścił kolega, jest poparta właśnie dowodami do których się odnosisz. 

Cytat

 Ostatnia sytuacja ukazana na filmiku była wczoraj, przyjechałem do was grzecznie zagadać na temat tego jakie szambo odkurwiliście IC, bo jeszcze dzień wcześniej specjalnie przyszedłem do was, żeby skończyć beef i nie dmić się nawzajem o czym bardzo dobrze wiesz. Jednak najwidoczniej tobie było mało, bo po umowie przyjeżdżasz na mój projekt uzbrojony po zęby i zarzucasz mi jakieś głupoty, demolujesz furę która stoi na osiedlu a ostatecznie gdy zwracam Ci uwagę to ładujecie do mnie w 6 osób z M4.

Posłuchaj mnie teraz uważanie. Po pierwsze napisałeś do mnie OOC, że czekasz na moim osiedlu i chcesz pogadać w sprawie sojuszu, powiedziałem Ci wtedy, że gram swoje. Wróciłem na osiedle po swojej grze, spotkałem Cię tam i powiedziałem, że nie pójdę z Tobą nigdzie na bok, bo nie ufam tobie i twoim ludziom ale jak chcesz pogadać to możesz wejść do nas na osiedle samemu i przewinąć co twoje. Doszliśmy do porozumienia wstępnie i powiedziałem Ci wtedy, że wieczorem pojawimy się u ciebie, żeby przekazać Ci informacje jak reszta to widzi. Kiedy przyszliśmy do was pod blok, zastaliśmy samochód, latynosów, który dzień wcześniej postrzelił lidera i zdissrespectował naszą street soliderkę. Wtedy chcieliśmy się dowiedzieć gdzie jest właściciel tego pojazdu, jak zacząłeś tłumaczyć się, że ten samochód jest wynajęty na murzynkę z twojego osiedla, padły od nas słowa, że chcesz sojuszu, a jesteś śliski i jeden z naszych ludzi kopnął w ten samochód, a nie go zdemolował; ruszaliśmy w stronę własnego osiedla, wtedy padło zdanie od ciebie, że śliska jest twoja siostra, a potem władowałeś w lidera nóż - reakcją 6 osób, które tam z nim stały, było wystrzelenie do ciebie z 9mm, a nie z M4. 

Cytat

Na to mordobicie szliśmy w 14 osób i był to pomysł członków organizacji longos @terrix. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu, więc postanowiliśmy ich wesprzeć, nie biegliśmy tam jak husarze na wasze M4 w 3 osoby tylko było tam ok. 15 osób. Podczas tej akcji zaplanowaliśmy to tak, że również będziecie korzystać tylko z broni białej, tak to określaliśmy aczkolwiek potem się zawiedliśmy i stwierdziliśmy, że nie da się z wami urządzić atrakcyjnej akcji. 

Na samym SS łącznie licząc twoją postać jest 8 osób, a na nagraniu max 6, jeśli było tam więcej osób - to albo są magikami albo znają tajne techniki ninja, Jeśli chodzi o m4 to chyba jedna osoba na osiedlu ma taką broń i z niej korzysta.  Jeśli chodzi o twoje wizje atrakcyjnych akcji, to takie coś jak "ustawka" na noże pomyliła ci się chyba z klimatem UK. Po pierwsze jeśli chcesz zagrać jakąś ustawkę to proponujemy, żeby uzgodnić to IC. Bo jak mamy reagować na was w nocy na samym środku naszego bloku, kiedy stoimy uzbrojeni z pistoletami i dogadujemy się między sobą, a wy przeskakujecie przez siatkę z nożami i od razu wbiegacie w nas? Gdyby to jeszcze była pierwsza taka sytuacja ale zwyczajnie przyzwyczailiście nas do takiej reakcji. Czego ty się spodziewałeś, że w ułamku sekundy każdy z nas wyjmie nóż i zaczniemy bawić się w krakowskie osiedle? Na każdym argumencie podkreślasz to, że wiesz, że jesteśmy grupą o charakterze zbrojnym - to skąd wziął Ci się pomysł w głowie, żeby w ogóle bez zapowiedzi przybiegać do nas swoją grupką i próbować nas nożować? Może w ten sposób to zadziałało? 

unknown.png

Cytat

Jedyne co mogę sobie zarzucić to fakt, że podchodziłem do tego gościa który celował do mnie z broni, ale chciałem, żeby widział co pisze, bo jak odszedł 20 metrów dalej to gdybym coś napisał raczej by tego nie widział. Nie wykazywaliśmy tam żadnej agresji, od razu gdy wszedłem na wasz projekt pogadać z liderem celowało do mnie 4 osoby co jest patologiczną sytuacją i to ty powinieneś się nad tym zastanowić, nawet nie byłem tam uzbrojony i miałem zamiar tylko i wyłącznie rozmawiać

Serio? Tylko to sobie możesz zarzucić? Ale naprawdę chciałeś żeby zobaczył co napiszesz? Twoja wartościowa treść brzmiała "Hej, co jest nie tak? Dupku?"  - Rozumiem, że tak przychodzi się teraz na dzielnice wrogiego gangu i zaczyna się rozmowy pokojowe? Okej, naucze się tego od ciebie i od jutra zacznę to stosować. Dzień wcześniej trafiłeś lidera nożem, obraziłeś siostrę i ojca, twoja grupa strzelała do nas tego samego dnia  i wpisała sobie PK na środku dzielnicy - a ty dwie godziny później przychodzisz do nas i chcesz rozmawiać o sojuszu, skoro dopiero się na niego wypiąłeś? Przy tak zaognionej sytuacji na dzielnicy nie załatwia się sojuszu w ten sposób - w momencie kiedy ktoś celuje do ciebie z broni, a ty nie jesteś uzbrojony jak sam powiedziałeś, powinieneś podnieść swoje rączki i zacząć się tłumaczyć po co tu jesteś, a nie naginać do niego z prowokacyjnymi tekstami. Po raz kolejny ukazałeś tym jak twoja grupa i ty jako sam lider szanujecie swoje życie na postaci. Na screenach z LSRP+ wiele można przedstawić, jednak w waszym przypadku gra wiele weryfikuje.

 

Zarzucasz jednemu członkowi z naszej organizacji coś o wyciąganiu broni z pośladków. Dokopałem się do tego.

unknown.png

Cytat

Znów powtórzę, na ss'ie niżej nie jest widoczny gracz mojej organizacji - Fredros Garcia, Travis Ingram oraz Jeffrey Domino nie grają już u mnie!!!

Tak czy inaczej grali w twojej organizacji w trakcie akcji które się działy miałeś nad nimi jakąkolwiek kontrolę a przynajmniej powinieneś się upewnić że ją masz jeśli ty nie ponosisz odpowiedzialności za członków którzy byli w obecnej sytuacji i należeli do niej w tym momencie to kto ponosi ją za ciebie? Jeżeli nie masz pewności co do graczy to dlaczego biegają z bronią w ręku którą dostali od ciebie? Dostawałeś broń od gracza @Vitolo (byliśmy tego świadkiem IC) na środku ulicy w pierwsze dni swojej organizacji i rozdawałeś te pistolety całej grupie bez odegrania. Na drugi raz myśl komu dajesz pistolet do ręki, a nie dozbrajaj całą grupę bez względu na wszystko.

 

Cytat

Ogólnie ta skarga jest mocno napisana na siłę, dobrze wiesz, że na ss'ach nie ma członków mojej grupy a i tak to ładujesz na forum. Nie widzę tutaj dowodów które oczerniałyby aktualnych członków mojej organizacji. Jedyne co było głupie, to moje teksty IC których sam się wstydzę oraz to, że na pierwszym nagraniu szedłem za tym gościem który trzymał w dłoni pistolet. Nie jest to równe waszym wykroczeniom wobec nas które sam opiszę w skardze.

Skarga w żaden sposób nie jest na siłę, sam fakt tego, że po raz któryś wchodzicie nam na teren gotowi do walki z nożami, przelał całkowicie czarę goryczy - zwyczajnie nie chce nam się grać z osobami które wbijają się z nożemi o różnych porach dnia z nadzieją że animacja zabije gościa z klamką na przysłowiowego "hita" a jak im się nie uda to wpiszą pk żeby zrobić nam syf w oczach departamentu. Czy wy widzicie to ile ciał po PK leży na naszym terenie? Myślisz, że one spadają z nieba? 

 

A na sam koniec odbije piłeczkę co do rzekomego discorda podczas naszej akcji. 

  • Zakazuje się używania komunikatorów niezwiązanych z grą In Character (discord, ts3 itp.) podczas konfliktów/strzelanin.

Jeśli czasem siedzimy na discordzie i rozmawiamy, jest to hood gaming. NA jednym z video widać, że rozmawiamy sobie na discordzie i stoimy w uliczce na naszym projekcie w ciągu dnia o 14:00. Okej, czyli rozumiem, że jak wbiliście do nas na projekt strzelać, to każdy miał zminimalizować grę, rozłączyć się i dopiero odpowiedzieć ogniem w akcji dynamicznej? Nigdy nie zorganizowaliśmy ataku lub strzelaniny kanałem pisemnym OOC czy też przy pomocy komunikatora głosowego. A to, że czasem ktoś sobie porozmawia na kanale głosowym, nie świadczy jeszcze o niczym złym. Na każdym discordzie organizacji przestępczych i nie tylko są kanały głosowe gdzie rozmawiają ludzie ze sobą i nie musi to jeszcze świadczyć o czymkolwiek. 

Edytowane przez AsheyZ
Supra, Radekk, Luxder_ i 16 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru więcej odpowiadać na twoje zarzuty które nie są poparte dowodami, odniosłem się do tego co zobaczyłem, na nagraniach nic nie widać, reszta to pomówienia.

xdd23.pngTa akcja nie była na środku ulicy, robiłem to w dozwolonej godzinie a moja postać nie była zamaskowana bo nie czuła takiej potrzeby.

unknown.png

Ten zrzut też nic nie przedstawia, jest wyrwany z kontekstu nawet nie wiem o co tu chodzi bo składnia tych zdań prosi się o pomoc.

Nic Ci tutaj nie mam zamiaru zarzucać, niedługo sam napiszę skargę, gdzie ty będziesz musiał się tam bronić. Ofensywa nie działa w żaden sposób oczyszczająco na zarzuty które mi stawiasz.

teti, Iceman54, AsheyZ i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin