Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

teti walters pl og itp


teti

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, teti napisał:

Dzisiaj (02.06.23) o godzinie 16:00 mam ostatni egzamin, który będzie decydował czy ukończę szkołę średnią. Jeśli zdam egzamin to rozpocznę w końcu dorosłe życie. Nie będę miał już wtedy czasu na RP, na jakiekolwiek gry i pewnie prędzej czy później będę się odcinał od internetu, aby skupić się na życiu prywatnym; szczególnie skupić się na siłcę i na pracy. Ostatnia moja organizacja na RP miała być właśnie Vagos MC, a potem odejść. Z racji, że dostałem bana na Vibe RP to zadbali o to, abym odszedł szybciej. Swoją przygodę z RP tekstowym zacząłem od 2019roku i od tamtej pory stale grałem i się rozwijałem. Poznałem od tego okresu dużo wspaniałych osób, których traktuje jak przyjaciół z realnego życia. Najbardziej chciałbym podziękować Kislowi, Mateuszowi, Kosmie, Krzysiowi, Niczusiowi, Fulonowi, Terrixowi, Kavvaskiemu, Volumkowi - nawet Teddyiemu mimo ze mam z nim teraz wojnę. Dziękuje też innym z którymi trzymałem w ekipie, a najbardziej zapamiętałem Fulona, Prendiego, Gassika, Assada, jajo, Barru i innym jeszcze ekipa oraz dodatkowo dla waltersów pl oraz fabryce gitów. Chciałbym zaznaczyć, że mam ogromną wdzięczność dla każdej osoby, którą poznałem w tym czasie. Dziękuję wam za piękne chwile, za dobre wspomnienia, które razem tworzyliśmy. Dużo osób mnie uważa za toksyczną osobę, ale mimo wszystko osoby z którymi byłem bliżej poznali mnie, że właśnie jest inaczej. Nie jestem toksyczna osoba, a toksyczność publicznie pojawiała się, bo miałem ubrana maskę. Pamiętajcie tylko, aby się nie przywiązywać do gierki, bo będzie źle 🤯😵

pozdro dla giga gitów; @Flossy@spokoziomekpl@Heavyweight icon@MI4U3K@Sidneyo@doozan@NaZeL@Daniocha@goldonmywrist@Karol_@Szunajek@PapugaRaziel@5element@abierto@artysta kombinator@Blah Blah Stay Down@Bydlak16@Dex332@mnhm3@Nathalyne@neksiu@nzm@purity@Robero@Shellys@streczyciel@tru@RIPtoja@westconnect@Bozmer@Baron@chivu_@Delfin@Grubas@igvs@Abuk@moonek@pabeleq@smut@SoapML@star@Szybki@hittheblock@pakil@xDDD@CzarnaWdowa@Shangiso@2kilo@voo@alojzy popiolek(bede edytował jak sobie przypomne o kimś)

@baryyya ty za udawanie fejkowego gita to chuj w ryj 

ZAGRAMY JESZCZE WIERZE, TRZYMAJ SIE ZIOMALU !!!!! WIDZIMY SIE NA TWOIM ULUBIONYM LSS!!!!!!

teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że mieliśmy kiedyś na pieńku wyrobiłem o tobie opinie toksycznej, niewartej osoby. Ale z czasem to się zmieniło, w momencie kiedy Cie poznałem. Tak jak komentarz wyżej, łzy poleciały mi jak wodospad, a ty dla mnie zawsze zostaniesz w pamięci, dzięki za wspólną interakcje ty mój misiaku :33

teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin