Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[27/02/2022] KIYO (寄与), NIKSY, DJ DOOM - SOURCANDY (official music video)


naughty

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

** Dwudziestego siódmego lutego, po godzinie osiemnastej; na kanale "KIYO (寄与)" pojawił się utwór pod tytułem "SOURCANDY", który jest już ostatnim utworem prezentowanym przed oficjalną premierą debiutanckiego albumu "DIVIDED". Sam utwór opiera się na - jak dotąd - największej kolaboracji wokalistki, gdzie mowa tutaj o NIKSY, DJ DOOM, korporacji 101, FUZZY, czy nawet STRONZO. W klipie pojawia się kilka rzutów na najnowsze puszki piwa od marki STRONZO o smaku Seasonal Cherry, no i nie brakuje również puszek napoju energetycznego kolaboracji FUZZY x 101. Największym smakiem jest to, że plan filmowy odbył się na jeszcze nieotwartym TORZE do DRIFTU od korporacji 101. Jak zwykle, sam dźwięk i jakość wideo z kamer/drona jest na wyśmienitym poziomie. Utwór posiada wstawki w języku JAPOŃSKIM, ale głównie zawładnął tutaj język ANGIELSKI. **

** W samym klipie pojawiło się wielu celebrytów, mowa tutaj o: Kealle "NIKSY" Lought, Dominic "DJ DOOM" Skallick, Quentin "Little" Little, Blake Rawlings, Diego Conslotto. Jednym z kierowców, który prowadził wyczynowo samochód (Pfister Comet Retro o zielonym kolorze) był niejaki Cedric "BBoy" Davis, który szerzej jest znany w półświatku motoryzacyjnym Los Santos. **

** W 1:36 minucie klipu widoczne jest to, jak niejaki Blake Rawlings przypadkowo ześliznął się z murku i prawie poleciał tyłkiem na ziemie, w ostatniej chwili łapiąc się za beton na klipie. **

unknown.png

Spoiler

Track name: SOURCANDY.

Album name: DIVIDED.

Performer: KIYO (寄与), NIKSY, DJ DOOM.

Written by: KIYO (寄与).

Produced by: DJ DOOM.

Released date: 02/27/2022 
 

[Intro: KIYO]

Sou-sour-candy

Oh, yeah, yeah

Sou-sour-candy
 

[Chorus: KIYO]

Jestem jak sourcandy

Gorzka, jednak posiadająca słodycz, yeah

Sourcandy, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah

Rozbudzę Twe pragnienia

Szczególnie kiedy zgasną wszystkie światła

Sourcandy, yeah, yeah, yeah, yeah
 

[Verse 1: KIYO]

Starasz się mną zawładnąć, robiąc swoje dziwne podchody

Ktoś tutaj nie brał lekcji flirtu i startuje do wyższej ligi

Wybacz jednak rozczaruję Cię i odeślę z kwitkiem do wyjścia, do wyjścia

Jeśli chcesz coś dla mnie zrobić, to zniknij mi teraz sprzed oczu

Świat nie kręci się wokół Ciebie i szkoda, że tak trudno przychodzi to do Ciebie

Nie zawracaj mi głowy i daj wypić Seasonal Cherry

Uh-huh, uh-huh
 

[Break: NIKSY, KIYO]

Oooh-ooh

Z zewnątrz zimna i niedostępna

Jednak jeśli pozwolisz mi 

Postaram się naprawić do pierwotnego stanu

Z zewnątrz zimna i niedostępna

Ale jeśli pozwolisz mi pokazać, pokazać, pokazać
 

[Collision: KIYO, NIKSY] 

Może i nie jestem sobą

Jednak wiem, że chce tego

Ty także mnie chcesz

I przynajmniej wiesz, że to żaden fake

Przyjdź, przyjdź, pokochaj mnie

Przyjdź, przyjdź, pokochaj mnie

Pokaże Ci co to znaczy

Zamknij się i obserwuj

Tak powstaje uzależnienie

To wszystko przez sourcandy

Przyjdź, przyjdź, pokochaj mnie

Przyjdź, przyjdź, pokochaj mnie

Przyjdź po swoją sourcandy (Oh-ooh)


[Break: NIKSY, KIYO]

Z zewnątrz zimna i niedostępna

Jednak jeśli pozwolisz mi 

Postaram się naprawić do pierwotnego stanu

Z zewnątrz zimna i niedostępna

Ale jeśli pozwolisz mi pokazać, pokazać, pokazać
 

[Chorus: KIYO]

Jestem jak sourcandy

Gorzka, jednak posiadająca słodycz, yeah

Sourcandy, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah

Rozbudzę Twe pragnienia

Szczególnie kiedy zgasną wszystkie światła

Sourcandy, yeah, yeah, yeah, yeah
 

[Outro: NIKSY, KIYO]

Skosztuj mnie, skosztuj mnie

S-sourcandy

Skosztuj mnie, skosztuj mnie

S-sourcandy

Skosztuj mnie, skosztuj mnie

S-sourcandy

Skosztuj mnie, skosztuj mnie

Sourcandy

PROMOCJA;

Spoiler

- Współpraca artystów: KIYO x DJ DOOM, NIKSY, DIEGO CONSLOTTO, LITTLE.
- Przedstawienie utworu na żywo podczas wydarzenia/imprezy MAZE BANK TOWER by Amnesia Club w akompaniamencie DJ DOOM.
- Przedstawienie utworu na żywo podczas wydarzenia/imprezy SAN MUSIC FESTIVAL w akompaniamencie NIKSY oraz DJ DOOM.
- Częste pojawianie się w artykułach paparazzo z DEADLINE/ATOMIC.
- Czynny udział w akcjach charytatywnych w sposób jawny.
- Długoterminowa, dobra współpraca na poziomie ambasadorki FUZZY; czynny udział w kampanii napoju energetycznego FUZZY x 101; czynny udział w kampanii ekologicznych butelek od marki.
- Aktualna, dobra współpraca na poziomie ambasadorki STRONZO; powstanie piwa odkrywające orientalne smaki - SEASONAL CHERRY - zostanie twarzą kampanii promocyjnej owego napoju, który swoją premiera ma mieć już niedługo; wspomnienie o nim w wersie tekstu; pojawienie się na tle teledysku w niektórych miejscach.
- Początkująca współpraca z lokalną korporacją .101 incorporated; materiał promocyjny toru do driftu, który za niedługo ma mieć swoje wielkie otwarcie; zaprezentowanie kilku, nigdy nieopublikowanych projektów samochodów od warsztatu 101; czynny udział w kampanii napoju energetycznego FUZZY x 101
- Wystąpienie w wywiadzie przeprowadzonym przez redaktora SAN NEWS - N. Conell.
- Ogólne wspominki o piosenkarce w wielu, wielu materiałach na portalach San News, czy też stronach plotkarskich.
- Pojawienie się sylwetki kobiety w Celebrity Preview, która ratowała życie swojemu własnemu fanowi, który został ugodzony nożem podczas koncertu w MAZE BANK TOWER.
- Pojawienie się artbook'a z planu filmowego teledysku, który został wykonany przez DIEGO CONSLOTTO.
- Jeden z pierwszych singli kobiety osiągnął dziesiątą pozycję w NORM100 miesiąca styczeń.
- Oficjalna premiera albumu, do którego ów utwór należy.

KOSZTORYS;

Spoiler

unknown.png

OOC;

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Yukiyo Shimanouchi
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej):
Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu):
1155236866
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Kate Rose
Numer konta menadżera: 0268721959
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): Menago 25%.
Link do profilu postaci:
https://forum.v-rp.pl/topic/11427-yukiyo-kiyo-寄与-shimanouchi/

Z góry wybaczcie za błędy w koszulkach (pojawiający się biały podkoszulek, zmiana twarzy w jednej scenie postaci Doom'a). Wszystko było kręcone na serwerze.

Edytowane przez naughty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin