Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[25.03] [HoD] DICK IN DIXIE - SPEEDBALL (Official Music Video)


hadson

Rekomendowane odpowiedzi

speedballs.png

**Jeszcze zanim zdążyłeś zalać pałę w piątkowy wieczór, na dostępne platformy streamingowe wjechał nowy singiel kapeli Dick in Dixie o tytule „Speedball” Kawałek został napisany przez perkusistę Roya Stevensona, a jego tekst obraca się wokół zniknięcia basisty grupy Patricka ‘Speedballa’ Sohraniego, który przepadł w październiku na blisko trzy tygodnie. Jak się później okazało, rudzielec spędził większość tego czasu w więzieniu w Las Venturas, skąd wyciągnął go w końcu niejaki Frankie Rogers, ale to już zupełnie inna historia. Nuta szybko zdobyła serca fanów na koncertach i często stanowiła dla nich znak do rozpoczęcia pogo.

Samo wydanie „Speedballa” jest dla kapeli przełomowym momentem, ponieważ zamyka okres współpracy z AKAN, a otwiera drogę dla ich nowo założonej, niezależnej wytwórni Hard-on Dixtribution. I choć za dystrybucję singla odpowiada już HoD, to nakręcony na jego potrzeby klip jest jeszcze dziełem Irene i Bobbiego Mancini z AKAN Records, którzy w ten sposób pożegnali się ze swoimi wychowankami. Sam teledysk ma zdecydowanie bardziej kameralny charakter niż ostatnie "Drive All Night". Można w nim zauważyć ponadto dwie postaci noszące maski świni oraz sępa, które pełnią tutaj rolę antagonistów. Niektórzy fani podejrzewają, że mogą one reprezentować pewnych przedstawicieli czołowych mediów w Los Santos.

„Speedballa” na płytce lub winylu można kupić za pośrednictwem strony internetowej Hard-on Dixtribution (która póki co wygląda dość skromnie) za kolejno $15 i $30.**

Spoiler

Budzę się rano, suszy mnie w gardle, a flaszka tak daleko stąd!
Rozglądam się wkoło, ciemno jak w nocy, chyba znowu mi odcięli prąd!

Dzwonię do kumpli, żeby mi wyjaśnili, co się wczoraj działo?
Mówią słuchaj stary, nie przez telefon - Speedballa gdzieś wywiało!

SPEEDBALL, gdzie on kurwa jest?
Pewnie sam nie wie, nawet zapomniał kim sam jest.
SPEEDBALL, pewnie stało się mu coś złego
W przejebanym stanie, martwię się o niego

Wstał i wyszedł tak jak stał! 
Zachlał ryj, spodnie zdjął i wyjebał w siną dal!
Zniknął w chwile, chuj wie gdzie. Jak go znam to pewnie znowu go zamknęli!
Tam też poszliśmy, policję pytaliśmy. A oni, że takiego świra nie widzieli!

SPEEDBALL, gdzie on kurwa jest?
Pewnie sam nie wie, nawet zapomniał kim sam jest.
SPEEDBALL, musimy go odnaleźć!
Martwię się o niego, 
Wyszedł, nawet nie powiedział gdzie!

[break]

SPEEDBALL, gdzie on kurwa jest?
Pewnie sam nie wie, nawet zapomniał kim sam jest.

SPEEDBALL, musimy go odnaleźć!
wyszedł, nawet nie powiedział gdzie!

SPEEDBALL, nie możemy już nic zrobić!
Usiedliśmy w knajpie, żeby smutki zapić.

SPEEDBALL, nie mam siły, wychyliłem szklankę, patrzę na drzwi, a tam stoi on.

 

PROMOCJA:

 

DANE:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Dick in Dixie (Dick Flame, Patrick Sohrani, Roy Stevenson, Terry Watson, Harry McPherson, Lenny Maguire)
Numer konta postaci: 4256893772
Przynależność: Hard-on Dixtribution (własna wytwórnia)
Numer konta wytwórni: 4256893772

 

Edytowane przez hadson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin