Skocz do zawartości

xcvrlos

Premium Standard
 • Ilość treści

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

6 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  carlito#6325

Ostatnio na profilu byli

521 wyświetleń profilu

xcvrlos's Achievements

 1. Nick postaci: Glen Kageyama Discord: carlito#6325
 2. ** Lenny Maguire ze stresu obgryza paznokcie czytając artykuł, który został mu podesłany przez Dick'a Flame. Ma głęboką nadzieję, że jego matka nie ujrzy tego, co napisał pismak.**
 3. ** Weston Sweeney zaczął miewać obsesyjne myśli będąc pod wpływem presji wywartej przez swojego przyjaciela - Jacoba Finley. Paranoicznie boi się, że zostanie powiązany ze sprawą dot. rozstrzelania funkcjonariusza PD. Stara się unikać kontaktu z ludźmi, a sam pub stoi pusty od kilkunastu dni. Dnia 14 listopada, przechadzając się po Vespucci, można było zauważyć paru gości w żółtych kaskach zabijających okna pubu Sweeney and Sons deskami. ** Weston Sweeney w obawie o swoje życie porzuca rodzinny biznes.
 4. Marka i model pojazdu: Stratum Stan: Bardzo dobry. Przebieg: 305 km. Kolor: Niebieski. Zdjęcia: Kontakt: 125157 lub mail: [email protected] ((PW forum, lub discord carlito#6325)) Cena Kup Teraz!: $5.000.
 5. Marka i model pojazdu: Annis Savestra Stan: Prawie idealny. Przebieg: 127 km. Kolor: Czerwony. Zdjęcia: Kontakt: 125157 lub mail: [email protected] ((PW forum, lub discord carlito#6325)) Cena Kup Teraz!: $45.000.
 6. Sweeney & Sons to pub, który znany jest prawdopodobnie każdemu irlandzko-amerykańskiemu mieszkańcowi okolic Vespucci czy Del Perro. Pub prosperuje już od 1976 roku, kiedy to potomek irlandzkich imigrantów - Toby Sweeney, znany już wtedy jako “stary Sweeney” wygrał całkiem pokaźną sumę w loterii. Chcąc zabezpieczyć swoją wygraną, postanowił ulokować gdzieś swoje pieniądze. Przeznaczył je na otwarcie małego pubu, będącego nawiązaniem do jego korzeni. Interes się kręcił, a zimne piwo lało się litrami. Stary Sweeney przyciśnięty przez natłok obowiązków zatrudnił swoich synów, którzy po jego śmierci przejęli biznes. Tradycja przekazywania pubu w ręce swoich potomków narodziła się właśnie w ten sposób. Do niedawna pub prowadził wnuk pierwszego właściciela, jednak jego kiepski stan zdrowia zmusił go do odstąpienia pieczy nad lokalem swojemu najstarszemu synowi, Westonowi. Lokal oferuje w swojej karcie szeroki wachlarz alkoholi, przekąski do piwa czy domowe dania główne. Nawet najbardziej wybredny klient powinien znaleźć coś dla siebie. Miły wieczór mogą również umilić mecze w TV czy występy lokalnych muzyków. Wnętrze nie wyróżnia się niczym specjalnym, jednak wchodząc do lokalu można poczuć panującą tam miłą atmosferę, która niekoniecznie łączy się z negatywną opinią o irish-americans w tych okolicach. Nie jest to bowiem zapuszczona, obskurna pijalnia. Właściciel z całych sił stara się, aby Sweeney and Sons było miejscem przyjaznym dla wszystkich. Mówi się, że to próba naprawienia wizerunku społeczności irlandzko-amerykańskiej, chociaż niektórzy sądzą, że to naprawdę udany wysiłek. ooc:
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝