Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] McGuire and Foster Limited Company


Limey

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny pracowity miesiąc za nami!image.png.a75c970a4f804504ad15a18906d0d998.png

Pomimo wielu urlopów, w ostatnim czasie właściciele spółki skupili się na wielu rzeczach, zaczynajac od wspolprac z lokalami po powataniu nowego oddzialu spółki, M&F Cigars! Okres urlopowy pochłonął masę czasu, ale spółka nie obijała się i wykonała wiele ruchów!

 

 

 

 

 

 

 

 


Nowy oddział spółki - M&F Cigars
CEO spółki w końcu spełnił jedno ze swoich marzeń, stworzenie własnych cygar! Otworzył on nowy oddział spółki i wraz z wieloma specjalistami stworzył dwa unikanle cygara i cygaretki. Aktualnie produkty są sprzedawane w sklepie stacjonarnym, ale planowane jest wpuszczenie ich do dwóch lub trzech lokali w mieście.

 

Spoiler

image.png.110dc3d4354d6f4c561d7ab140f1809c.png


Otwarcie sklepu
Po wielu staraniach w końcu otwarto sklep stacjonarny spółki, mieszczący się pod głównym biurem spółki. Sklep cieszy się popularnością, a aktualnie sprzedawane tam są wszystkie alkohole i cygara spod szyldu M&F.

 

Spoiler

image.png

Montaż zabezpieczeń w wieżowcu 
Po wygranej w przetargu montaż! Tak więc i zrobiła wygrana firma pod czujnym okiem właściciela..

 

Spoiler

Natalie Foxworth mówi: Dobry wieczór.
Stan White mówi: Cześć, Stan White. Przejdziemy do konkretów, co?
Natalie Foxworth mówi: Natalie Foxworth Secure Sense, jak najbardziej.
Stan White mówi: Chodzi mi o zabezpieczenie wieżowca, ale głównie jego lobby - tam będzie dziać się najwięcej.
* Natalie Foxworth rozejrzała sie po lobby, wysunela tableta z bocznej kieszeni odpalając zlecenie.
Natalie Foxworth mówi: Czyli robimy pełne zabezpieczenia..
Stan White mówi: Yeah, wszystko co macie.
Natalie Foxworth mówi (radio): TECH-01 zglaszam zapotrzebowanie na dodatkowego technika.
Natalie Foxworth mówi: Damn duże te lobby..
Natalie Foxworth mówi: Ale poradzimy sobie.
Natalie Foxworth mówi: Zaczniemy od systemów antywłamaniowych, przeciwpożarowe zostawimy na koniec.
Stan White mówi: Tak wogóle, długo to zajmie?
Natalie Foxworth mówi: Uhh troche potrwa.
Natalie Foxworth mówi: Gdzie znajde główny zawór wody?
Stan White mówi: Gdzieś przy fontannie, zapewne.
Natalie Foxworth mówi: Okay.
Natalie Foxworth mówi: Postaram sie jak najszybciej to zamontować, zaraz druga ekipa przyjedzie.
* Natalie Foxworth ruszyla szybkim krokiem do busa z którego przyniosla narzędzia i rozpoczęła demontaż drzwi wejsciowych.
** Druga ekipa która przyjechała zajęła się montażem alarmu w budynku. (( Natalie Foxworth ))
* Natalie Foxworth po zdemontowaniu starych drzwi, ruszyla do busa po nową futryne którą wpasowała w drzwi finalnie ruszyla po nowe drzwi które zamontowala, po zamontowaniu wyregulowała je i naoliwiła po czym podała nowe klucze dla wlasciciela.
** Druga Ekipa po zamontowaniu Alarmu zajęła sięmontażem kamer CCTV na terenie całego Lobby. (( Natalie Foxworth ))
* Natalie Foxworth weszla za fontanne po czym zakręciłą dopływ wody, finalnie ruszyła do busa z którego przyniosła pompe wraz z rozdzielaczem który zamontowała na głównej rurze dopływowej, podpięła pompe do rodzielacza.
* Natalie Foxworth po chwili wrócila do busa z którego przyniosła rurę tłoczną którą zamontowała i złapała za siatkę którą rozłożyła na suficie z pomocą drabiny po czym rozpoczęła montaż zraszaczy.
* Natalie Foxworth po zamontowaniu zraszaczy podpięła je do systemu po czym zamontowała centrale przeciwpozarową i podpięła pod cały system, rozpoczęła funkcję testową.
** Test nie wykazał żadnych błędów. (( Natalie Foxworth ))
Natalie Foxworth mówi: I po krzyku.
Stan White mówi: No i fajnie, nie było tak źle.

Współpraca z eventem The Madness of 90's
Jako iż wiele pracowników spółki wraz z CEO to wielbiciele samochodów, zdecydowano o wsparciu tego wielkiego eventu

 

Spoiler

990766908381.png
Markus Delrow mówi: Dzień dobry.
Jenkins O'Moore mówi: Witam, Pan Markus?
Markus Delrow mówi: Dokładnie.
Jenkins O'Moore mówi: Cudnie - możemy przejść do biura? Przedstawie szczegóły dotyczące wydarzenia.
Markus Delrow mówi: Oczywiście! Proszę za mną.
Jenkins O'Moore mówi: A więc, zanim to - ma pan jakieś pytania?
Markus Delrow mówi: Raczej nie, wszystko mi już opowiedział Stan.
Jenkins O'Moore mówi: Przedstawie po krótce cel wydarzenia - chyba, że zdołał pan się już z nim zapoznać.
* Jenkins O'Moore zerknął na niego w wyczekiwaniu na odpowiedź.
Markus Delrow mówi: Coś już wiem ale niech Pan opowie.
Jenkins O'Moore mówi: The Madness of the 90's jest wydarzeniem skupiającym się na zakończeniu wakacji jak i przypomnieniu o tym co jest najważniejsze - bezpieczeństwo. Wszystkie uzbierane pieniądze lądują w przygotowania wydarzenia jak i na cel charytatywny.
Jenkins O'Moore mówi: Jak bardzo wiadomo, ostatnimi czasy na drogach przejawia się co raz więcej kolizji, a tym samym niewinni cierpią - dlatego też dzięki tej zbiórce chcemy pomóc im w powrotu do pełni sił tworząc nowe punkty rehabilitacyjne oraz wymieniając stary [...].
Jenkins O'Moore mówi: [...] sprzęt na nową technologicznie zaawansowaną maszynierę. Umożliwi to między innymi dokładność przy trudnych do realizacji operacji.
* Jenkins O'Moore zrobił małą przerwę podczas mówienia - wzrok skupił na Markusie chcąc dać mu chwilę na wypowiedź.
Postać Markus Delrow otrzymała status AFK
Postać Markus Delrow utraciła status AFK
Markus Delrow mówi: No brzmi to szlachetnie muszę przyznać. Charytatywność jest zawsze mile widziana i z chęcią was wesprzemy... Jeszcze chciałbym spytać na czym dokładnie będzie polegał ten event? Słyszałem, że będzie tam wystawa sportowych klasyków, czyż nie?[...].
Markus Delrow mówi: Muszę Panu powiedzieć, że ja się interesuje klasycznymi autami więc z chęcią chciałbym zobaczyć co przygotowaliście.
Jenkins O'Moore mówi: Wystawa wozów oraz opowiedzenie jej historii to dopiero pierwszy kamień milowy. Przewidujemy również koncert pięciu artystów w tym bardzo znaną DJ'kę Miyu Nishigaki. Do dyspozycji będzie również punkt gastronomiczny z strony El Gato Negro oraz [...].
Jenkins O'Moore mówi: [...] jedna wielka plaża by móc odpocząć nad wodą - dlatego też polecam wziąć z sobą strój kąpielowy. Sponsorzy jak i artyści będą mieli dodatkowo dostęp do VIP-loży, która wygląda niesamowicie.
Markus Delrow mówi: Brzmi to świetnie! W takim razie jak my możemy wam jeszcze wspomóc?
Jenkins O'Moore mówi: Od naszych sponsorów wymagamy jedynie wpłaty kwoty na wyznaczony numer konta - zaś w zamian do uzyskania jest promocja spółki bądź i biznesu na plakatach jak i w sieci, wywołanie na scene oraz oficjalne podziękowania wraz z wręczeniem statuetki [...].
Jenkins O'Moore mówi: [...] nawiązującej do wydarzenia. Również loża VIP jak już wspomniałem.
Markus Delrow mówi: Jasne, a o jakiej dokładnie kwocie mówimy?
Jenkins O'Moore mówi: Każdy z dotychczasowych sponsorów wpłacił kwotę wynoszącą $100.000 - nie mamy jednak żadnego progu co do tego.
Jenkins O'Moore mówi: Chyba, że spółka ma coś jeszcze od siebie do zaoferowania - jeśli tak, słucham.
Markus Delrow mówi: No mamy bardzo dobre alkohole *uśmiechnął się*. Jeśli byście chcieli to możemy coś wam ogarnąć na to wydarzenie.
Jenkins O'Moore mówi: Jeśli byłbyś w stanie zorganizować trzy osoby do obsługi w VIP-loży... Byłbym zadowolony tym faktem.
Markus Delrow mówi: Obsługi, w sensie baru, tak?
Jenkins O'Moore mówi: Dokładnie.
Markus Delrow mówi: Hm to musiałbym uzgodnić z szefem więc na ten moment jedynie mogę zagwarantować to sto tysięcy.
Jenkins O'Moore mówi: Będziemy zaszczyceni - za moment przygotuje umowę.
* Jenkins O'Moore chwycił za walizkę, otworzył ją, wyjął z środka świstek po czym położył przed twarzą Markusa.
* Markus Delrow przejrzał dokument i po upewnieniu się o jego zawartości podpisał umowę i podsunął do Jenkinsa.
* Jenkins O'Moore odebrał ją, schował w wyznaczonym miejscu.
Markus Delrow mówi: Okej jeśli wsyzstko obgadaliśmy to mogę Pana odprowadzić do wyjścia i zaraz jak się pożegnamy to puszczę przelew, może być?
Jenkins O'Moore mówi: Bez problemu.
Jenkins O'Moore mówi: Do widzenia.

Wsparcie finansowe fundacji Chastain
Jako iż właściciele to czułe osoby, zdecydowano o wsparciu niedawno powstałej fundacji Meredith Chastain wspierającej kobiety. Spółka przelała na konto fudacji $100.000

 

Spoiler

image.png.ae7a31d73a6c48105f4d4c47730fbde8.png

Wspolprace z paroma lokalami
 

Spoiler

Oceans bounty bar

Spoiler

 

20230816205938_1.jpg
Markus Delrow mówi do Hailey Carter: Hej możemy pogadać? skinął głową w jej stronę Hailey Carter mówi do Markus Delrow: Jasne! Hailey Carter mówi: Alessia zostawiam Cię na moment słońce! Alessia Rizzoli mówi: Jasne. Markus Delrow mówi do Hailey Carter: Tak się składa, że jestem ze spółki McGuire & Foster, produkujemy alkohole. W skrócie chcemy współpracować z tym lokalem. Jest dostępny ktoś z menadżerów lub właściciel?

  • Hailey Carter spojrzała na Alessia przypominając sobie ostatnią wizytę, zaśmiała się wracając wzrokiem do faceta.

Hailey Carter mówi: Zastępuję chwilowo właściciela, który wyjechał na kilka dni. Może.. prościej będzie, gdy.. prześle mi Pan jakąś pełną ofertę na skrzynkę meilową? Będę wtedy mogła rozeznać się w temacie. Markus Delrow mówi: No może być, tylko potrzebuje tego maila. Hailey Carter mówi do Markus Delrow: Okej, daj mi chwilkę przyniosę notes i długopis Markus Delrow mówi: Jasne.

  • Hailey Carter wracając od razu otworzyła notes na wolnej stronie, gdzie zaczęła notować swoje dane kontaktowe. Wyrywając kartkę z uśmiechem przesunęła ją do Markusa.

Hailey Carter mówi: Mój adres meilowy i numer telefonu, jutro mogę dać wstępną odpowiedź jeśli zapoznam się z ofertą.

  • Markus Delrow odebrał kartkę, złożył ją i schował do kieszeni.

Markus Delrow mówi: Okej skontaktujemy się z panią. Hailey Carter mówi do Markus Delrow: Pewnie, będę czekała na wiadomość! Markus Delrow mówi: Świetnie w takim razie miłej zmiany i do usłyszenia!

 

Wigwam
 

Spoiler

20230816195856_1.jpg
Markus Delrow mówi: Witam.
Tiffany Price mówi: Hey, co dla Ciebie?
Markus Delrow mówi: Ja chciałbym się dowiedzieć czy jest tu teraz jakiś menadżer lub właściciel?
Tiffany Price mówi: Jest manager, Tiffany. Słucham Ciebie.
* Danny Bates podszedl do lady. Pokiwal glowa w ich strone.
Danny Bates mówi: Hey.
Markus Delrow mówi: O to świetnie, Markus Delrow, jestem z M&F, produkujemy alkohole wysoko procentowe i chcemy wprowadzić je do waszego menu.
Tiffany Price mówi: Hey.
* Danny Bates wzial menu do reki, wertuje je. Zastanawia sie co wziac do picia.
Tiffany Price mówi: Alkohole wysoko procentowe, jaką macie ofertę? Co to w ogóle za firma M&F... Niech Pan przygotuje jakąś reklamę, ofertę i proszę o przedstawienie... Jednak jeśli nic nie zamawiasz, obsłużyłabym Officera. Nie ma problemu?
* Danny Bates odlozyl menu na blat. Wrocil wzrokiem do Tiffany.
Markus Delrow mówi: Jasne mogę poczekać.
* Markus Delrow usiadł na krześle obok.
Tiffany Price mówi do Danny Bates: Coś dla Ciebie?
Danny Bates mówi: Yeah... wezme wode niegazowana, z lodowki. Bez szalenstw.
Tiffany Price mówi: Pewnie.
* Tiffany Price podeszła do lodóweczki i po szarpnięciu za drzwiczki wyciągnęła butelkowaną wode niegazowaną. Zamknęła lodówkę, postawiła napój przed Bates.
Tiffany Price mówi: Proszę bardzo.
* Danny Bates wyjal z kieszeni telefon, odpalil aplikacje bankowa.
Danny Bates mówi: Yeah, zaplace telefonem.
Tiffany Price mówi: Okay.
* Danny Bates zblizyl telefon do terminala.
* Tiffany Price nabiła coś w termina, przysunęła w jego stronę. Po zakończonej transakcji wydała mu paragonik.
* Danny Bates wzial butelke w dlon. Podrzucil do niej glowa.
Danny Bates mówi: Cool, dzieki!
Danny Bates mówi: Hey.
Tiffany Price mówi: Również dzięki! Bezpiecznej służby!
Danny Bates mówi: Dzieki..!
Tiffany Price mówi: Więc Panie Markus'ie... Co to za firma - M&F? Będąc szczera, pierwszę słyszę tą markę - nazwę slash skrót. Ile czasu działacie, w jakich stanach operujecie... Co macie do Nam do zaoferowania?
Markus Delrow mówi: Firma to McGuire & Foster, operujemy już od dłuższego czasu, nasze alkohole są w wielu znanych barach, klubach itp. Operujemy tu - w Los Santos i oferujemy głównie Whiskey aczkolwiek w naszym menu mamy też wiśniówkę, Sake i od niedawna też szampany.
Tiffany Price mówi: Głównie whiskey, jaki rodzaj - rodzaje tego trunku posiadacie w ofercie? Wiśniówka czyli potocznie wódka o smaku wiśniowym?
Markus Delrow mówi: Whiskey mamy cztery rodzaje, Szkocka, Irlandzka, Amerykańska, Bourbon i Irish Honey. A wiśniówka to likier o smaku wiśni.
* Luisa Schulze spojrzała na cennik, który zapewnie widniał na blazie.
Markus Delrow mówi: Dodatkowo zrobiony w współpracy ze znanym bokserem.
Luisa Schulze mówi do Tiffany Price: Można? *uśmiecha się*
Tiffany Price mówi: Dobrze. Wasza oferta wydaje się korzystna jednak jako osoba na tym szczeblu nie jestem upoważniona do podejmowania takich decyzji. Potrzebuję Twojej wizytówki do kontaktu, a całą ofertę - jeśli mogę prosić - chcę w formie elektorniczej lub papierowej.
Tiffany Price mówi: Damy radę to załatwić w ten sposób?
Tiffany Price mówi do Luisa Schulze: Za momencik
Luisa Schulze mówi: Dobra... wrócę niedługo.
Markus Delrow mówi: Jasne już daję *wyciągnął z portfela wizytówkę*.
Tiffany Price mówi: Dziękuję pięknie. Przekażę ofertę zarządowi i odezwę się!
* Tiffany Price oczywiście odebrała wizytówkę, przekazała mu maila firmowego.
* Kieran Madden zerka na zegarek, wystukuje palcami po blacie.
Markus Delrow mówi: Będe czekać na odzew, miłego dnia.
Tiffany Price mówi: Miłego!


 

Edytowane przez Limey

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie okresu działalności spółki:

 

Punkty zrealizowane:

 

 

1. Nowy oddział - M&F Cigars

 

2. Wypuszczenie nowych produktów
 

3. Nowa współpraca z The Madness of 90’s

 

4. Nowa współpraca z Oceans bounty bar

 

5. Nowa współpraca z Wigwam
 

6. Otwarcie sklepu stacjonarnego

 

7. Wsparcie Chastain Foundation

 

8. Ruchy wewnątrz spółki
-spotkania pracownicze

-zwolnienia
 

 

Punkty niezrealizowane/przesunięte:

 

1. Wykupienie banerów - brak czasu, zapomnienie

 

2. Restauracja - brak czasu, dużo urlopów

 

 

 

Wydatki z okresu działalności spółki:

 

1. Produkcja alkoholi $45.000

 

2. Wsparcie Chastain Foundation - $100.000

 

3. Sklep stacjonarny - $100.000 ((ob, ale nw czy mam ss bo to znajomy robił, postaram sie poszukać))
 

Łącznie
$245.000

 

Spoiler

image.pngimage.png

 

Girion lubi to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • McGuire & Foster Limited Company (kapitał $1,000,000)

**Otwarcie stacjonarnego sklepu spod szyldu spółki to dobry ruch w oczach inwestorów, jednak daje się słyszeć wśród lokalnych biznesmenów wspominki na temat dawno zamkniętego pubu, który powiązany był z McGuire and Foster. Oczekuje się jednak, że nowo założony sklep przyniesie większe zyski. Wsparcie fundacji Chastain przez spółkę było dość nieoczekiwanym ruchem, ale jego odbiór był pozytywny. "Sam design opakowań wydaje się być elegancki, przemyślany. Wygląda to na produkt premium, który ma trafić w gusta prezesów największych korporacji Santos." - pisze jeden z internautów na temat ostatniej informacji o nowym prudkcie, jakim są cyygara i cygaretki. Klienci z niecierpliwością wyczekują aż produkt trafi do sprzedaży, mając nadzieję, że będzie on dostępny nie tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym.**

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $200 000 tygodniowo przez najbliższe cztery tygodnie.**

Limey lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powoli wracamy na właściwe tory.. image.png.a75c970a4f804504ad15a18906d0d998.png
Wakacje były czasem ciągłych nieobecności, urlopów, czy problemów.. Staramy się wkroczyć na właściwe tory, ale nie da sie ominąć przeszkód..

Nowy produkt, Limitowana Whiskey - M&F Premium Sour Mash Whiskey:
W ostatnim czasie skupiliśmy się na tworzeniu limitowanej edycji naszej whisky, znanej jako M&F Premium Sour Mash Whiskey. To wyjątkowa whisky, która zyskuje uznanie miłośników whisky na całym świecie.

 

Spoiler

image.thumb.png.c541a977f486fec1f2e3e8e0537d6861.pngimage.thumb.png.7d3ffa3cdeef7863c2ae6bda4dd530b6.png

Wsparcie dla Chastain Foundation po huraganie:
Zdecydowaliśmy się wpłacić 100 000 dolarów na rzecz Chastain Foundation, aby pomóc odbudować społeczności dotknięte niedawnym huraganem. Jesteśmy przekonani, że to nasza moralna i społeczna odpowiedzialność.

 

Spoiler

image.png

Współpraca z piosenkarką HEAT i bankiet:
Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować z Heathy’. Złożyła ona potężne zamówienie na swoją impreze..

 

Spoiler

image.png

* Heather Baxter uścisnęła dłoń mężczyzny, po czym szybko się zawinęła do wyjścia.
Stan White mówi: Zorganizuję, dziękuje bardzo za spotkanie.
 
* Stan White wstał z fotela, poprawił marynarkę; wystawił z uśmiechem dłoń w jej stronę.
* Heather Baxter wrzuciła papierosa do popielniczki - zdążył się już sam zagasić od ich rozmowy.
Heather Baxter mówi: Zorganizuj sobie, Stan.
Stan White mówi: Jeżeli będę miał wolny wieczór, to czemu nie, haha.
Heather Baxter mówi: Poślę zaproszenie.
* Heather Baxter uśmiechnęła się kącikiem ust, patrząc na faceta.
Heather Baxter mówi: Yeah, jasne. Będziemy w kontakcie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie. Oczywiście, liczę na obecność na imprezie?
Stan White mówi: Czyli to w sumie będzie wszystko, myśle że dostawę zrealizujemy jakoś w poniedziałek, może wtorek..?
** Znajduje się na niej numer konta bankowego; 9383138451. (( Stan White ))
 
* Stan White złapał za wizytówkę z danymi spółki, podsunął w stronę Heather.

Heather Baxter mówi: Cool. Świetnie. Zostawcie mi jeszcze numer, na który mam zrobić przelew.
Stan White mówi: Wychodzi tam nieco powyżej stu dziesięciu tysięcy, ale żeby było prościej - po prostu zaokrąglimy to do stówki, okay?
 
** Złapał za klawiaturę, poklikał coś na niej; po chwili odsunął ją od siebie, kierując wzrok na kobietę. (( Stan White ))
 
* Stan White przysunął do siebie dokument, spojrzał na niego.
Heather Baxter mówi: I z głowy, tak? Podliczcie mnie, rozliczymy się w terminie trzech dni od daty złożenia zamówienia.
** Kobieta zamieściła również dane adresowe miejsca, do którego należy dostarczyć zamówienie. (( Heather Baxter ))
** Przy następujących pozycjach wpisała odpowiadające liczby. Whisky - 50 sztuk, gin - 50 sztuk, szampan - 20 sztuk, plus jeden szampan za siedemdziesiąt tysięcy. (( Heather Baxter ))
* Heather Baxter przytaknęła, po czym wzięła w dłoń pióro i z jego pomocą nakreśliła odpowiednie cyfry przy określonych pozycjach.
Stan White mówi: Wystarczy że wpisze Pani ilość przy danym trunku na tamtej liście *wskazał na listę wszelkich trunków, pod polem danych, adresu dostawy*.
* Heather Baxter ogląda się za miejscem, w którym by to mogło być.
Heather Baxter mówi: Wpisane jest ile sztuk ma być w zamówieniu?
* Heather Baxter zerknęła na umowę, po czym chrząknęła, czytając jej treść.
Stan White mówi: Okay, jasne. *sięgnął do jednej z szuflad biurka, wyjął z niej umowę dot. zamówienia produktów; z marynarki wyjął stalowe pióro, które podsunął wraz z dokumentem w stronę Heather*.
 
Heather Baxter mówi: Osobiście zajmę się przelewem na państwa konto.
Heather Baxter mówi: Świetnie. Możemy spisać umowę? Potrzebuję jej na siebie, by później móc rozliczyć wszystko z agencją i ze sponsorami.
Stan White mówi: Szampany te różnią się szczepami winogron, procesem produkcji.. Można by tu naprawdę wiele mówić, ale naprawde są warte swej ceny.. Zdążymy przed dwudziestym czwartym, bez żadnego problemu.
Heather Baxter mówi: Będę potrzebować na pewno jedną sztukę któregoś z tych dwóch. Reszta - będzie opiewała na niższą kwotę. Nie dostałam jednak odpowiedzi na pytanie: Czy mogę liczyć na dostawę przed dwudziestym czwartym września?
Heather Baxter mówi: Czym się właściwie różnią?
Stan White mówi: Jeżeli chodzi o te droższe szampany, to są już mniejsze ilości, które ciągle rotują - więc niestety nie mam ich rozpisanych.. Chyba aktualna partia to brut gold pik za czterdzieści tysięcy oraz blanc de blanc pik za równowartość siedemsiedzięciu tyś.
Heather Baxter mówi: Droższe? Ma pan to gdzieś rozpisane? Chciałabym porównać. Podkreślę - zależy mi na naprawdę dobrych jakościowo alkoholach. Po sto sztuk każde, prócz szampana - tu postawię na kilkanaście sztuk.
Stan White mówi: Ah, posiadamy również droższe wersje, ale to już dość duże pieniądze.
Stan White mówi: Tu już kwoty powiewają od pięciuset, nawet do dwudziestu tysięcy dolarów.
Stan White mówi: Gin to koszt studwudziestu dolarów, whiskey w okolicach stupięćdziesięciu.. Natomiast jeżeli chodzi o szampany, mamy ogromny wybór. Zrobiliśmy podział na 4 sekcje, z czego każda ma pięć rodzaji szampanów..
Heather Baxter mówi: Jakich kwot mam się spodziewać?
Heather Baxter mówi: Świetnie... Na pewno będziemy potrzebować gin, szampany i whiskey. Sake, może niekoniecznie - jest naprawdę dobre, jednakże wolałabym skupić się na nieco popularniejszych trunkach.
 
Stan White mówi: Ostatnio nie wypuszczaliśmy tak alkoholi, skupiliśmy się na cygarach.. Mamy w planach wypuszczenie limitowanej edycji jednej z naszych whiskey, może i nawet w ten weekend.
Stan White mówi: Głównie z takich.. W miarę nowszych alkoholi posiadamy owe Sake, wiśniówkę czy przeróżne szampany.. No i wiadomo, do tego dochodzi pięć rodzaji whiskey, gin..
Heather Baxter mówi: Jesteście w stanie dostarczyć nam wszystko przed następną niedzielą? Wszystko ma odbywać się na jachcie. Z tego co wiem, macie nowe produkty, prawda?
(( Heather Baxter (244): Premium. ))
Heather Baxter mówi: [..] zawodach sportowych spod szyldu jednej z federacji. Chcielibyśmy, żeby Wasze produkty znalazły się na stolikach tej ekskluzywnej imprezy. Niekoniecznie sponsoring - zapłacimy za produkty. Zwyczajnie zależy mi, aby zaserwować gościom markę premiu.
Heather Baxter mówi: Pewnie zastanawiasz się w jakim celu do Ciebie pisałam - poniekąd wiesz, sponsoring. Jednakże nie znasz szczegółów. *macha dłonią, w której trzyma fajkę* Planuję wraz ze wspierającym mnie zespołem eventowym, właściwie... Organizuję już imprezę po.
* Heather Baxter pokiwała z uznaniem, jednak niewiele powiedziała na ten temat. Odstawiła alkohol na blat biurka, po czym chrząknęła.
** Heather Baxter odniosła sukces próbując polubić sake.
* Heather Baxter wzruszyła ramionami, opierając łokieć o kolano. W tej samej dłoni właśnie miała papierosa między palcami, z którego unosił się kłębek tańczącego dymu. Przystawiła do warg brzeg naczynia i spiła odrobinę sake, próbując w ogóle czy jej podejdzie.
Heather Baxter mówi: Okej, w takim razie... Spróbuję, co?
Stan White mówi: [...] przez taki sposób picia wyczuwalna jest coprawda niewielka moc, jednakże wyrazista i świetnie skomponowana.
Stan White mówi: Sake jest właściwie trunkiem podawanym na różnych uroczystościach, czy na przykład oficjalnych spotkań.. Nie powinno się go pić duszkiem, sączy sie je powoli - kilku krotne nabranie trunku do ust wystawia na brzeg wszystkie smaki, no i głównie [...].
Heather Baxter mówi: Sączy się to czy... Pije się od razu?
* Heather Baxter sięgnęła po paczkę papierosów z paczki, wsunęła do ust po chwili jednego i odpaliła. Zaciągnęła się niemalże od razu, po czym sięgnęła po naczynie i spojrzała na mężczyznę.
Stan White mówi: Jasne, czuj się jak u siebie *podeśmiał się lekko, złapał za czarkę z trunkiem*.

* Heather Baxter parsknęła pod nosem, przeciągając small talk przed faktyczną rozmową biznesową.
Heather Baxter mówi: Okeeey, okey... Pozwolisz, że zapalę. Czasem mam wrażenie, że odnalazłabym się w świecie biznesmenów, pha.
Stan White mówi: Czujek w tym pomieszczeniu nie znajdziesz, wszystkie znajdują się na korytarzu. Yeah to fakt, nieco ryzykownie - ale ufam systemowi przeciwpożarowemu.
* Heather Baxter uniosła głowę do góry i zaczęła oglądać sufit w poszukiwaniu czujek dymu.
Heather Baxter mówi: Well, nieco ryzykownie, chyba?
 
* Stan White uchylił się w stronę butelki i ją złapał; po chwili ją otworzył i nalał niewielką ilość do czarek; jedną podsunął w stronę kobiety, drugą w swoją stronę; finalnie butelka wylądowała w okolice popielniczki.
Stan White mówi: Czasami, mamy naprawde dobrą wentylację.
Heather Baxter mówi: Palisz w biurze?
* Heather Baxter ogląda cały czas fanty znajdujące się na biurku mężczyzny. Skinęła dłonią na popielniczkę, po czym kiwnęła do S. White.
 
* Stan White siadając ustawił bliżej kobiety dwie czarki ((kieliszki do sake)) wraz z nieotwartą butelką Sake.

* Stan White wyjął z szafki dwa mniejsze kieliszki, a z lodówki butelkę Sake.
Stan White mówi: Sake będzie w sam raz *uśmiechnął się, skierował w stronę barku*.
Heather Baxter mówi: Cool. Byle niedużo, prowadzę.
Stan White mówi: Szczerze? Wolę nastawić się pod klienta, więc może być i nawet z alkoholem.
* Heather Baxter prychnęła, przesuwając fotel i siadając potem na nim. Ułożyła dłonie na podłokietnikach.
Heather Baxter mówi: Preferujesz rozmowy bez czy z alkoholem, Stan?
Stan White mówi: Napijesz się czegoś?
 
Stan White mówi: Zapraszam *uśmiechnął się, wskazał otwartą dłonią na drzwi wejściowe*.
* Heather Baxter uścisnęła jego dłoń, wcześniej jednak z prawej dłoni przerzucając telefon do tej lewej.
Stan White mówi: Tak, zgadza się, cześć *wystawił w jej stronę dłoń do uścisku*.
Heather Baxter mówi: Cześć. Umm... *zerknęła na swój podświetlony ekran* Stan... White, right?

Nowy program - Wsparcie lokalnych przedsiębiorców:
Jesteśmy zaangażowani w rozwijanie naszej lokalnej społeczności. Wprowadziliśmy nowy program, który obejmuje wsparcie finansowe dla lokalnych przedsiębiorców oraz modernizację lokali handlowych w naszym regionie. Chcemy wspierać rozwój lokalnej gospodarki w jak największym stopniu!

 

Współpraca z Moonlit Pub, Taqueria Mexican Grill & Bar oraz Kruskovac Restaurant:
Z dumą ogłaszamy naszą współpracę z Moonlit Pub, Taqueria Mexican Grill & Bar oraz Kruskovac Restaurant. Razem tworzymy unikalne doświadczenia kulinarno-rozrywkowe, które łączą nasze wyjątkowe alkohole z wyśmienitą kuchnią i atmosferą tych miejsc.

 

Spoiler

W PONIEDZIAŁEK UZUPEŁNIĘ O WSPÓŁPRACE Z MOONLIT PUB I KRUSKOVAC, zapomniałem zrobić SS spotkania i przez to nie pamiętam nicków postek.. Aktualnie czekam na odzew od ludzi, czy to z nimi grałem - sorki ;c

Taqueria

Spoiler

image.png.6aa43d9109b2ca3ecf3a61207afdc531.png


* Anthony Reyna oddal podpisany dokument.
** Podpisal sie, wpisal godzine - 19.00. (( Anthony Reyna ))
/do Jaka widnieje godzina dostawy na dokumencie? Czy facet sie podpisał?
** Jaka widnieje godzina dostawy na dokumencie? Czy facet sie podpisał? (( Stan White ))
* Anthony Reyna uzupelnil liste, wpisal ilosc produktow. 10 butelek whiskey, pudelko cygar - Grand Cru.
/do poniżej listy do uzupełnienia znajduje sie także pole z datą i godziną dostawy
** Poniżej listy do uzupełnienia znajduje sie także pole z datą i godziną dostawy. (( Stan White ))
/do Zwykły dokument o zamówienie, pola dot. danych, adresu.. Poniżej lista do uzupełnienia, wraz z ilością produktów. Na samym dole miejsce do podpisu właściciela restauracji i CEO destylarnii
** Zwykły dokument o zamówienie, pola dot. danych, adresu.. Poniżej lista do uzupełnienia, wraz z ilością produktów. Na samym dole miejsce do podpisu właściciela restauracji i CEO destylarnii. (( Stan White ))
** Co znajduje sie na dokumencie? (( Anthony Reyna ))
* Anthony Reyna przeczytal papier.
Anthony Reyna mówi: Wie Pan co? To moze jakos wieczorem to przywieziecie. Akurat w polgodziny moge byc juz nieobecny.

Stan White mówi: Z dostawą damy radę nawet dzisiaj, może i nawet w półgodzinki sie wyrobię.
Stan White mówi: W pełni to rozumiem, wypełni Pan tylko zamówienie.. *z wewn. kieszeni marynarki wyjał zgięty w pół dokument wraz z piórem; papier rozłóżył i podsunął w stronę faceta wraz z piórem*.
Anthony Reyna mówi: Nie chce brac nie wiadomo ile w ciemno, na razie biore to na probe.
Anthony Reyna mówi: Jesli chodzi o cygara, to pudelko Grand Cru, czyli dziesiec sztuk bym chetnie kupil.
Anthony Reyna mówi: Takze jesli chodzi o to, to podziekuje, ale dogadalismy sie w innej rzeczy.
Anthony Reyna mówi: W tej czesci miasta jest troche inna klientela. A jesli chodzi o wparcie finansowe? Prowadze lokal od 93 roku, zawsze dajemy sobie rade bez wsparcia osob trzecich.
Stan White mówi: Może i z niewielkim.. Jeśli będzie odpowiednia sprzedaż, ale jeszcze nie było przypadku niskiej sprzedaży - wiele ludzi kocha nasze produkty, głównie przez lokalność i wysoką jakość.
Anthony Reyna mówi: Wsparcie finansowe? Bez zadnego haczyka?
Stan White mówi: Cygara sprzedajemy pojedyńczo i w pudełkach, po dziesięć sztuk w każdym.
Anthony Reyna mówi: Sam musze zobaczyc czy to zejdzie i sie oplaci. Jak odniosa wasze produkty sukces, zadzwonie po wiecej.
Stan White mówi: Skoro tutaj jestem, to widzę w niej jakiś potencjał, nie? Mamy też nowy program wsparcia lokalnych przedsiębiorców, sponsorujemy im modernizacje lokali - po prostu wsparcie finansowe, przy miłej prośbie *uśmiechnął się*.
Anthony Reyna mówi: Na razie? Wzialbym dziesiec butelek whiskey, piec szkockiej, piec burbonu. A te cygara? Sprzedajecie w paczkach, kompletach, czy pojedynczo?
Anthony Reyna mówi: Wiesz, sir... to nie jest jakas ekstrawagancka restauracja, ale raczej dojdziemy do porozumienia.
Stan White mówi: Dajemy wam możliwość zakupu od nas produktów - wiadomo, po cenach hurtowych. Whiskey za blisko sto dolarów od butelki, cygara w okolicach osiemdziesięciu od sztuki. Chcemy aby nasze trunki znajdowały się w wielu lokalach, nie byle jakich..
Anthony Reyna mówi: Jak ma wygladac wspolpraca? Chcialbym znac szczegoly.
Anthony Reyna mówi: Grand Cru, Blend robusto - mysle ze sie nadadza. A jesli chodzi o whiskey? Mysle, ze szkocka i burbon nadadza sie tutaj idealnie.
Stan White mówi: W późniejszym czasie będziemy wprowadzać ich więcej.
* Anthony Reyna przytaknal glowa.
Stan White mówi: Co do cygar, na tą chwile posiadamy trzy opcje; Grand Cru, Blend robusto i cygaretki, yeah.
Teodoro Ontiveros mówi: Dobra ja zawijam sir.. Do zobaczenia w pracy potem. *kiwnął dłonią po czym udał się w strone wyjścia.*.
Stan White mówi: Ostatnia propozycja szczególnie wpada mieszkańcom w gust, zwykła irlandzka z domieszką likieru miodowego..
Stan White mówi: Pięć rodzaji, szkocka, irlandzka, amerykańska, bourbon i Irish Honey.
Anthony Reyna mówi: Jakie to whiskey?
Anthony Reyna mówi: Znaczy sie... Sam znam tych palaczy, wie pan o czym mowie.
Anthony Reyna mówi: Wisniowka, szampany... raczej odpadaja, ale... whiskey i cygara? Sam conajmniej kilkunastu palaczy, ktorzy regularnie sie tutaj stoluja.
Stan White mówi: Z góry obstawiam że szampany nie wchodziłyby w grę, ale warto o nich wspomnieć.
.ramionam2
Stan White mówi: [...]wiśniówkę, gin i przeróżne cygara dla koneserów.. Sprzedawalibyśmy wam nasz asortyment po cenach hurtowych, mniej więcej pięćdziesiąt procent ceny detalicznej.
Stan White mówi: Nazywam się Stan White - jestem właścicielem lokalnej destylarnii M&F. Wychodzę do was z propozycją współpracy, mianowicie chcemy wprowadzić nasze produkty do waszego menu. Posiadamy w ofercie pięć rodzaji whiskey, ponad dwadzieścia szampanów [...].

 

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie okresu działalności spółki:

 
Punkty zrealizowane:

 
1. Nowy produkt - M&F Premium Sour Mash Whiskey

2. Nowy program - wsparcie lokalnych przedsiębiorców

3. Nowa współpraca z Heat’

4. Nowa współpraca z Moonlit Pub

5. Nowa współpraca z Taqueria Mexican Grill & Bar

6. Nowa współpraca z Kruskovac Restaurant

7. Ponowne wsparcie Chastain Foundation

8. Ruchy wewnątrz spółki
-spotkania pracownicze
-zwolnienia

Punkty niezrealizowane/przesunięte:

-

 

Wydatki z okresu działalności spółki:

1. Produkcja alkoholi - $45.000

2. Wsparcie Chastain Foundation - $100.000

3. Zakup mebli ((ob)) - $200.000


Łącznie 
$345.000

 

Spoiler

3VbOr4WHqVtaPoXi6KeZRhrh-2BxIKafhE_l_eJvoEdSc0ima2g2bDFARwueyZeiKu6ddW_xvo1TQ0p0FdqcTxa-jOGQzaVS641lJ32QL4aRHAudhlWOIPkOHJyoL7dtGUzsYVaCYy1HmovZoSUOjVERL9CaUqYAErDlOtEnhixvvMVK3QrZPwFX29j0GjyNoNnw7tbvUxnwxUzLZElTxMRH7zdka2x69JS3P_K177ihrciWnwx2gxnYcMyEkm0-AYbx5xwkUcXrMkGpk-wMFXA9CA2yzcs6MSvk02s_efWekItBqcJhlmsF-IXfqXntqS-BsN0UCDU4n4pLPJ3VwCuEhM5jrLacz28_ox_gY3DYUyLp4E3SvjrjyI3Zn-EzCkAT0CXQAUsx3hBmsZ0gKFhnSucw3dzqEH04D0WwnKCtqW6zn1FgZDB3RpFvT-165WVE8sNg9n72x4T64YTgBA-fsVkc6ScVRGFD9cn5e9OMInnWgIfHczRgJFd1HGz7YkGPklQVTTJhEZ9sWWS3JB2_KvuTiPcKZZw4SsMVcepmEozu6ES01yFpMV8O7kYBmC_sOb0VE1ERHzTv3iz-1mGL99w0lpJFbMt97JzmuWV3Sspbkr_G8hXKlvPODNLqhBPCZmsMTyK1v_yHbeT8KD-C02o2aawzKLAuNGD5lLlnQblhhlOL1-3836lcP_xVsjH5D6YS5fzn9tNeQOHZL3ajn_4yznDdYuNI9guZy7vNj_hsRz8

 

Juzi and mstrk lubią to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • McGuire & Foster Limited Company (kapitał $1,000,000)

**McGuire and Foster Limited Company zakończyło wakacje od wprowadzenia na rynek nowego produktu, jakim jest limitowana Whiskey - M&F Premium Sour Mash Whiskey. Ta wyjątkowa whisky zdobyła już uznanie miłośników alkoholu w całym stanie i stała się perełką w ich ofercie. Jej wyjątkowy smak i jakość wyróżniają się na tle konkurencji, co przynosi nie tylko uznanie, ale także zwiększa dochody spółki. Kolejnym ważnym krokiem było ponowne wsparcie dla fundacji Chastain Foundation. Ta pomoc pokazuje ich zaangażowaną rolę w społeczność i dążenie do pomocny najbardziej potrzebującym w trudnych chwilach. Spółka otworzyła również nowy program społeczny, który ma udzielać pomocy finansowej dla lokalnych przedsiębiorców. To zwróciło uwagę inwestorów, którzy zastanawiają się, na jakiej zasadzie ta pomoc będzie udzielana. McGuire and Foster Limited Company kontynuuje swoją misję dostarczania najwyższej jakości produktów, wsparcia społeczności oraz współpracy z innymi branżami.**

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $ 220 000 tygodniowo przez najbliższe cztery tygodnie.**

Mafio and Limey lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Raport Miesięczny Spółki M&F

 

Okres: Ostatni MiesiącLogo-kon3.png.729d5a455c37b26bdc7e1ff60631f0cc.png

 

W ciągu ostatniego miesiąca Spółka M&F przeżyła szereg ważnych wydarzeń i osiągnięć, które miały wpływ na nasz rozwój i widoczność na rynku. Oto najważniejsze wydarzenia i inicjatywy:

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy ambasador spółki - Sebastian Van Der Vel:

Wprowadziliśmy Sebastiana Van Der Vela, utalentowanego kierowcę Formuły 2, do naszego zespołu jako Ambasadora Marki.
 

Spoiler

image.png

Stan White mówi: Napewno sie przyda, haha!
 
Sebastian van der Vel mówi: Miłego wieczoru Stan, powodzenia z remontem *uścisnął jego dłoń*.
Stan White mówi: Miłego wieczoru, Sebastianie *wstał z fotela, wysunął dłoń w jego stronę uśmiechając sie*.
Sebastian van der Vel mówi: Pewnie, w takim razie nie trzymam Cię dłużej, sam jeszcze przejadę się po mieście i jadę się położyć. Jutro jest dzień pełen pracy.
Stan White mówi: Twoje marzenie sie spełni, nie ma innego wyjścia. Narazie to wszystko z mojej strony.. *podeśmiał się lekko* Jeszcze mam dzisiaj trochę roboty, musze skończyć remont w mieszkaniu.
Sebastian van der Vel mówi: Super, cieszy mnie to Stan. Od rana ludzie będą mogli zobaczyć efekt naszej współpracy, to jest to o czym marzyłem.
Stan White mówi: [...] ktore wejdą z nami we współpracę.
Stan White mówi: Jeszcze dzisiaj podeśle Ci projekty billboardów.. *odpalił coś na komputerze, wysłał wiadomość* Pracownicy właśnie dostali info, żeby przygotowywać butelki do sprzedaży - wrzucimy do sklepu i jeszcze dzisiaj postaram się o te lokale [...].
* Sebastian van der Vel Skończył trunek w szklance, wraz z wodą, którą wcześniej nalał do drugiego szkła.
Sebastian van der Vel mówi: Uwierz, że mam taką nadzieję.
Stan White mówi: Będzie, napewno! Do tygodnia czasu i ludzie zakochają sie w tym trunku.
Sebastian van der Vel mówi: Czuje, że to przyniesie oczekiwany efekt... to będzie dobra współpraca.
Stan White mówi: Wrzucimy billboardy z twoim wizerunkiem, jeden na Vespucci, drugi na Vinewood.. Co do pierwszego, to jeszcze czekam aż zwolni sie miejsce.
Sebastian van der Vel mówi: Super, co do reklamy... jak to widzisz? Social media, to stu procentowo, a reszta?
Stan White mówi: Na szczęście wiedziałem że Ci sie spodoba, mam już gotową jedną partwie - jutro wrzucam do sklepu, postaram się też wpuścić do restauracji.
Sebastian van der Vel mówi: Yeah, definitywnie. Możemy ruszać z produkcją.
Stan White mówi: Czyli co, puszczamy w świat?

Stan White mówi: Staraliśmy się jak tylko mogliśmy, dużo nad tym pracowaliśmy.. Świetny smak, wyrazisty zapach.. Większość będzie to kojarzyć z Jagerem, ale jednak mamy własną recepturę.
 
Sebastian van der Vel mówi: Stan... powiem Ci tak... Odwaliliście kupe świetnej roboty, przygotowując to.
* Sebastian van der Vel Gdy nalał ciecz do szklanki, ostrożnie zakręcił butelkę i odstawił ją na blat biurka, po czym wziął szklankę w dłoń i zakręcił delikatnie trunkiem, a następnie przystawił ją do ust, biorąc niewielkiego łyka - tak aby sprawdzić smak samego alkohol.
 
* Sebastian van der Vel Otworzył ostrożnie butelkę, po czym powąchał ciecz, a następnie nalał jej niewielką ilość do szklanki, spoglądając w jej kolor.

Stan White mówi: Mi osobiście naprawdę smakuje, czuje że wpadnie w gusta wielu mieszkańcom - Tobie też oczywiście.
Sebastian van der Vel mówi: W takim razie chyba czas je zdegustować. Piłeś je już? Co sądzisz?
* Sebastian van der Vel Siadł na /swoim/ miejscu, po czym skinął głową.
Stan White mówi: Wszystko gotowe, jeśli tylko Ci zasmakuje i spodoba - puszczamy na rynek.
 
* Stan White usiadł ponownie na fotelu, spojrzał w stronę Sebastiana.
* Sebastian van der Vel Spojrzał na samą butelkę, po czym ostrożnie ją podniósł, by obejrzeć sam wzór.
Sebastian van der Vel mówi: Cześć, *spojrzał na zagarek, by upewnić się, że jest punktualnie* Ciebie również. *Uścisnął jego dłoń*.
 
** Na biurku od strony Sebastiana stoi szklana butelka wody, dwie szklanki oraz sam trunek - Herbal Elixir. (( Stan White ))
Stan White mówi: Hej, miło cie widzieć *wstał z fotela, wystawił rękę w jego stronę*.
** Na biurku od strony Sebastiana stoi szklana butelka wody, dwie szklanki oraz sam trunek - Herbal Elixir. (( Stan White ))

 

 

 

Nowy ambasador, nowy produkt - M&F Herbal Elixir:

Wspólnie z Sebastianem Van Der Velem, wprowadziliśmy na rynek M&F Herbal Elixir - unikalny likier ziołowy, który jest wynikiem naszej pasji do doskonałego smaku i doświadczeń sensorycznych
 

Spoiler

image.thumb.png.98bc762ce87bca4641ad4bd17072a2a9.png



 

WRC (World Rally Car)

Rozpoczęliśmy nową inicjatywę, w ramach której stworzyliśmy własny zespół World Rally Car (WRC). Po wpłacie pewnej kwoty na konto FIA spółka otrzymała własny zespół profesjonalnych kierowców

Spoiler

image.pngimage.png.8860e1b2da40d35a3d9593e3fb0ac5c0.pngZrzut_ekranu_70.pngZrzut_ekranu_69.pngimage.pngimage.png

 

Współpraca z Palais Royale:

Spoiler

image.png.a403ec9bb0e996bfffb2781ef6668357.pngimage.pngimage.png
((umowę podpisano, później drugą - domówiono więcej produktów))

Leo Brad mówi: Cool! No dobra, odezwę się jeszcze dzisiaj lub na dniach z werdyktem. Wiesz muszę przegadać to z resztą, nie?
 
Stan White mówi: Z wielką chęcią, odezwe sie kiedy to wszystko ogarnę.
 
Leo Brad mówi: Dobra, na spokojnie. Muszę jeszcze to przegadać z resztą zespołu. Ooo, a nie chciałbyś aby debiut tego likieru lub piwa był u nas w klubie?
Stan White mówi: Opanuje ten pierdolony rynek alkoholi *zaśmiał się*.
Stan White mówi: Jeszcze później piwa, dostałem zezwolenie od inwestorów.
Stan White mówi: By the way, będe za niedługo wprowadzał likier, ze współpracy z Sebastianem Van Der Vel, taki kierowca F2.
Stan White mówi: Yeah.. Nawet za dużo ci o nich nie powiem, mój wspólnik sie tym zajmuje.. Ale ostatnio go coś nie ma *podrapał sie po tyle głowy*.
Leo Brad mówi: Szampany już mamy, więc jeszcze nie wiem czy będziemy tak potrzebować. No dobra, cool.
Stan White mówi: Alkohole.. Whiskey i reszta wysokoprocentowych po.. Powiedzmy sto baksów za butle, szampany to już sporna kwestia.. Cygara, po osiemdziesiąt od sztuki.
Leo Brad mówi: No dobra, w takim razie po ile byście nam to sprzedawali w hurcie? I cygara i alkohole?
Leo Brad mówi: Z pewnością, alkohol też wchodzi w gre.
Stan White mówi: Jeżeli będziecie mieli klientów na te cygara, to fajnie.
 
Leo Brad mówi: Cool, nie chcieli byście abyśmy my to sprzedawali u siebie w barze?
 
Stan White mówi: Dwa rodzaje, yeah.
Leo Brad mówi: Dwa rodzaje czy dwie sztuki?
Stan White mówi: Narazie tylko dwie sztuki, pracuje nad większą ilością.
Leo Brad mówi: Dobra.
Leo Brad mówi: A cygara?
Stan White mówi: No... Jeszcze mamy w opór szampanów, cygara, cygaretki..
Stan White mówi: Pięć rodzaji whiskey; szkocka, irlandzka, amerykańska, bourbon i Irish Honey.. Do tego przychodzi gin, wiśniówka, sake.. Ah, no i limitowana whiskey, z jeszcze wyższej półki - mam jeszcze jej duży zapas.
Leo Brad mówi: Dobra, jestem manageremw tym klubie i chciałbym podjąć współprace z tobą - a w zasadzie z McGuire & Foster. Co wy tam serwujecie?

 

Social media, billboardy:

Spółka stale informuje o swoich działaniach w social mediach, zarząd zdecydował o zakupie LI Pro. Zakupiono także billboardy promujące nową współpracę z ambasadorem marki.

Spoiler

image.thumb.png.0b6e7353f08d24c1eaaf15312cdeab7d.pngimage.png.60c5bb4f29ed0dbca1f59ae9ad2ac75d.pngimage.jpeg.43b93010c6ec923292dcae1d7029f3f5.jpeg



Wsparcie finansowe szkoły w Las Venturas:

Po dłuższych rozmowach z dyrekcją szkoły, Stan White, własciciel M&F i były uczeń tejże szkoły zdecydował o wsparciu ich finansowo. Pieniądze zostaną przekazane na rozwój edukacji.

Spoiler

image.png.62210fcd7406c7961e560e51a8ffff68.png

 

Małe co nieco dla najlepszych pracowników na świecie!:

Przyszedł czas na obiecane premie, zostały one rozdane w pierwszym tygodniu października.

 

 

Edytowane przez Limey
Sebek3335 and Rudyy lubią to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowanie okresu działalności spółki:

 

 

Punkty zrealizowane:

 

1. Nowy produkt - M&F Herbal Elixir

 

2. Nowy ambasador marki - Sebastian Van Der Vel

 
3. Aktywne Social Media

 

4. Zakup billboardów - promocja nowego produktu 

 

5. M&F WRC team - uczestnictwo w rajdzie

6. Rozmowy z lokalami nt. współprac

 

7. Wsparcie finansowe szkoły w Las Venturas

8. Zakup LI PRO

 

9. Ruchy wewnątrz spółki
-spotkania pracownicze

-zwolnienia
-rozdanie premii

 

 

Punkty niezrealizowane/przesunięte:

 

  • Otwarcie nowego punktu sprzedaży (brak czasu)

  • Zakup farmy w Paleto Bay (zjarała sie ostatnio, ktoś już robił tam projekt)

 

 

 

Wydatki z okresu działalności spółki:

 

1. Produkcja alkoholi - $45.000

2. Wsparcie Las Venturas Elementary School- $50.000

3. Premie pracownicze - $30.000+$200.000+$50.000+$20.000
4. LI PRO - $50.000
5.WRC - $150.000
6. Billboardy, 2x7dni - $52.500+$52.500

 

Łącznie
$701.000

 

Spoiler

RVC5sg9pT_KmkRwoZVx31wYOklijvm7te0dltbm9rgV4X7WgI3hZBpC8gsdJdm0sp6C-DiB_N_WY8fFoRjC2KcaM1pB2yiql80x31QfpdvisYnfdfCRU_tsIro4uidiIgDv4L5BEs81nGEgKUTU9UWQ5b4LlexC8MZgM8mPXb_UxgFpoYom3Y0U22TSV8J3eqk4RzVq0NO0HTxxken5cUuHoqk1sd5YvHbLWfIYIjkmDZ0MGZ7bH85Px2-Fdga0ALpar7JdLY1BQQ8OTeWM0wcTp778W1EyGOPwG0nDG2n9TuM7XSgc6VllhDJRFX1OPkcoDg6F2XVCA1sjgXpP97LuJ8dI3pWhw8etmh3e2ezkJWnvaL8WBBwYWEzsSRLBnbR6NMHwge4rnkGxw2DBKc3W2QwhiyqUVAWPTVBSr6v-KqsOXbDc8FIKTcu9u4D4SiYdv04ikKNqIOeTvdUSm499QmWZhTyTHXd-oySSPA4HC7qLGKtOczQ4uJ68siGs9mIrpGTHhcmKsUZY_UcDiM65WjqHfP6FseLeu_MTiTA0JduEotV13yiFbhp6ZsKeKnXRt8XrxfsYUuSdRf8ow4Xov6Z9wFZ9ALmySBmZcpMKqgy2RRBfP_KvZWFU3nuFRP_qTGOm9oNdAvLiWbN5qgnMlkhYOON75Ehyw-8POmP-ot9_um_JApteGP-Im0MVE_fh-InDtJGbPnCs4udENpgyWIMqze_cXZ9GQ8p0NbpDnAVIRWNwrANPh8EGIM_jRwG8ewFRJUNsMSYGMSYFfw7gEuTUXfLd4LFdIFywwo57uYmUSyDwAxG6lFqJaZg0a5znMDDrV5GQ10HuzhzeSnKnj17GfSOPs6DgVnDvhpvP6j0fKcNqRfM2TxRKw19BLI9Yuh-3A_oimage.png.bdcd45c373151a3183de6a6d7cac93b1.pngimage.pngimage.png

 

Edytowane przez Limey
uzupełnienie o billboardy
Rudyy and Sebek3335 lubią to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • McGuire & Foster Limited Company (kapitał $1,000,000)

**Jednym z ważniejszych kroków, jakie podjęła w ostatnim czasie spółka, było wprowadzenie Sebastiana Van Der Vela, utalentowanego kierowcy Formuły 2, do zespołu jako ambasadora marki. Jego pasja do motosportu i autentyczność czyni go idealnym reprezentantem marki. Dzieckiem tej kolaboracji stał się najnowszy produkt - M&F Herbal Elixir - unikalny likier ziołowy, który w krótkim czasie stał się bardzo popularny wśród smakoszy z miasta. Marka podjęła się nowej inicjatywy, jaką jest własny zespół World Rally Car. Inicjatywa ta nie tylko promuje markę poza Los Santos, ale również integruje firmę i pracowników w wiecie sportu. Ruchy promocyjne marki takie jak billboardy w mieście z Sebastianem Van Der Velem pomagają dotrzeć do jeszcze szerszej publiczności i zbudować lepszą świadomość o marce. Spółka podjęła się bardzo ciekawej inicjatywy, jaką był wkład w rozwój edukacji – wsparcie finansowe dla jednej ze szkół w Las Venturas. Opinia publiczna zastanawia się, czy ta inicjatywa była jednorazowa, czy spółka w przyszłości będzie kontynuować wsparcie edukacji w innych jednostkach.**

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $240.000 tygodniowo przez najbliższe cztery tygodnie.**

Limey lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Logo-kon3.png.729d5a455c37b26bdc7e1ff60631f0cc.png

 

McGuire And Foster Limited Company

Raport miesięczny

Okres: Ostatni Miesiąc

 

 

 

W ciągu ostatniego miesiąca Spółka M&F przeżyła szereg ważnych wydarzeń i osiągnięć, które miały wpływ na rozwój i widoczność na rynku. Oto najważniejsze wydarzenia i inicjatywy:

 

 

 

 

 

Nowy produkt - M&F Spicy Pumpkin Halloween 2023

Zarząd spółki od dawna przygotowywał sie do wydania nowego likieru spod szyldu M&F, jednak zdecydowano aby wypuścić go w tegoroczne Halloween. 

Spoiler

image.thumb.jpeg.6bc8d8c3ae1c9160a8078d6956f82187.jpeg
 

 

Sponsoring lokalu zakupionego przez właściciela - Stan’a White

Mniej więcej w połowie listopada, Stan White zwołał spotkanie pracownicze. Podjęto na nim decyzję częściowego pokrycia kosztów zakupu baru w Paleto Bay, który byłby nie tylko miejscem w którym można zjeść niesamowite dania z lokalnych produktów, ale także byłby to pierwszy lokal z pełnym asortymentem destylarni!
W miasteczku można usłyszeć plotki, iż ów nowy właściciel baru ma zamiar organizować wydarzenia poświęcone alkoholowi. Największą informacją jest fakt, że będą to opowieści o narodzinach whisky, czy o historii samej destylarni. 

 

Spoiler

informacje w temacie będą zmieniane najprawdopodobiej jutro (15.11), chce zmieścić tam wszystko co opisałem wyżej


Aktywne Social Media + Przedłużenie LI PRO
Na profilu LifeInvader spółki często pojawiają sie nowe posty, najczęściej dotyczące nowych produktów. Jednak ostatnio spółka zachęciła w jednym z postów o akcji badań dla mężczyzn - Movember.

Spoiler

image.png.554a674078f0a258aac44233f2a529e3.pngimage.png.c923eb8929bcfdf34dbf59954482eefe.pngimage.thumb.png.7abc312af85a9b4c605ad9641ccb7df9.png

 

 

Zakup fotowoltaiki

Pod koniec października spółka otrzymała propozycje montażu paneli fotowoltaicznych na budynku samej hali produkcyjnej. Zarząd zgodził sie, wierząc że nie będzie to ich pierwsza inwestycja w ekologię.

Spoiler

image.png

Stan White mówi: Okay, super. Dziękuje Panu bardzo *wystawił dłoń w jego strone, uśmiechając sie*.
Dwight Bresiln mówi: W takim razie odezwę się do pana jutro.
Stan White mówi: Kiedy tylko będziecie mogli, znajdę dla was czas.
Dwight Bresiln mówi: Dziękuje panu bardzo. To niech mi pan powie kiedy możemy zacząć montaż?
* Dwight Bresiln zgarnął gotówkę i schował ją do teczki.
 
** Podszedł do sejfu, kucnął nad nim i wprowadził kombinację; wyjmując pliki zaczął je odliczać i odkładać na biurko; kiedy skończył cały proces, zamknął sejf i podsunął pieniądze w stronę Dwighta. (( Stan White ))
Dwight Bresiln mówi: Super.
Stan White mówi: Mogę zapłacić gotówką, nawet teraz.
Dwight Bresiln mówi: Super, dziękuje bardzo. Niech mi pan jeszcze powie w jaki sposób i kiedy chce pan zapłacić?
* Dwight Bresiln zgarnął dokument i schował do segregatora, a sam segregator z długopisem włożył spowrotem do teczki.
 
* Stan White podpisał dokument w wyznaczonym miejscu; zgarnął wizytówke z szuflady, podsunął wraz z dokumentem i długopisem w stronę faceta.
** Żadnych haczyków, prosty dokument kupna / sprzedaży. (( Dwight Bresiln ))
 
** Czy mógł zauważyć jakieś haczyki? Co jeszcze znajduje sie na dokumencie? (( Stan White ))
 
* Stan White przysunął bliżej siebie kartkę, złapał długopis w rękę i zaczął czytać dokument.
** Na dokumencie można dostrzec kupno dziesięciu paneli oraz inwertera hybrydowego. Koszt: $69.000,00 + montaż $5.000,00 = $74.000,00. (( Dwight Bresiln ))
Dwight Bresiln mówi: Ok, rozumiem. *wyjął z teczki segregator, a z niego dokument umowy. Położył go na blacie uzupełnił go odpowiednio do zamówienia Stan'a. Przysunął do niego długopis i wskazał miejsce do podpisania*.
Stan White mówi: Nie mam zbytnio gdzie ich zamontować, pełno wywiewów wentylacyjnych - z panelami jeszcze dam radę na daszku nad garażem i części dachu.
Dwight Bresiln mówi: Super, a jak mógłbym spytać... Czemu pan nie jest zainteresowany turbinami?
Stan White mówi: Chyba sie skuszę.. Tutaj nie damy rady nic zamontować, za to na dachu starego biura sporo sie zmieści.. Zakupiłbym powiedzmy.. Dziesięć paneli wraz z tym inwerterem.
Dwight Bresiln mówi: [...] odpowiednią zniżkę. Co pan na to?
Postać Stan White utraciła status AFK
Postać Stan White otrzymała status AFK
Dwight Bresiln mówi: Koszt takiego Inwertera to $25.000,00. Z góry panu mówię, że przy zakupie dwóch sztuk naszych urządzeń generujących nakłada się zniżka -20% na każdy produkt włączając inwerter. Jeśli będzie pan zainteresowany kupnem większej ilości to nałożę ...
Dwight Bresiln mówi: [...] z urządzeń i ją magazynuje. Inwerter jest o tyle dobry, że ma pan do niego pełen dostęp z dowolnego miejsca na ziemi za pośrdenictwem Wi-Fi czy 5G. Czyli jedno kliknięcie i ma pan dostarczany prąd do budynku.
Dwight Bresiln mówi: Tak zajmujemy się również montarzem tych urządzeń. Co do cen to aktualnie koszt jednego panelu fotowoltaicznego to $7.000,00. Koszt jednej turbiny wiatrowej to $9.000,00. Do tego dochodzi koszt Inwertera Hybrydowego, który zbiera wygenerowaną energię.
Stan White mówi: Mkay.. Brzmi interesująco. Rozumiem że wszystko instalujecie.. Jakie są tego ceny? Serwisujecie te urządzenia?
Dwight Bresiln mówi: Jeśli chce pan zobaczyć oferte na papierze jestem w stanie panu ją pokazać.
Dwight Bresiln mówi: To tak... W naszej ofercie akutalnie mamy panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe. Skorzystanie z tych urządzeń obniży panu rachunki za prąd, a jak kupi pan więcej urządzeń generujących prąd jest pan w stanie nawet go zniwelować. Co pan na to?
Stan White mówi: Więc.. Słucham Pańskiej oferty.

 

M&F WRC team - uczestnictwo w kolejnym rajdzie

Spoiler

image.png



Kontynuacja współpracy - The Barrel’o Beer

Spoiler
giga spontan, wiem xDD

Nicolette Rossi mówi: Ej kurde taki pomysł mam genialny. *zerknęła na dokumenty Stana i jeśli nie było tam nic podejrzanego to podpisała swoim długopisem różowym oczywiście*.
Veronica Greyat mówi: To rzucamy?
Vivianne Raymond mówi: Jeszcze nie zaczęliśmy.
Marcus Harper mówi: Ociągają się z rzucaniem!
Veronica Greyat mówi: A właśnie mieliśmy zagrać.
Duqyaakha Hysa mówi: Aż tak źle? W zasadzie sama bym nie wytrzymała za ladą więcej niż pięć minut...
Stan White mówi: Kto wygrał? *podeśmiał sie*.
Stan White mówi: Podpis na dole, przedłużenie współpracy **położył na ladzie przed Rossi umowę, wraz z piórem**.


 

Wsparcie finansowe miasteczka Paleto Bay

Stan White, człowiek z wielkim i kochającym sercem, zdecydował sie o wsparciu finansowym Paleto Bay, w którym sam ostatnio spędza dużo czasu. Pieniądze zostaną przeznaczone na różne inwestycje, nie zapominając o najważniejszym - edukacji młodszych mieszkańców!

Spoiler

image.png.d590190c91fda4762e12a710963314b0.png


Remont w barze Liberty Lounge, stworzenie “VIP Room”

W Liberty Lounge przez ostatni tydzień odbywał sie remont. Odkryto zamurowaną część piwnicy, w której stworzono tak zwany “VIP Room”. Będzie on przeznaczony nie tylko dla bogatszych, ale też dla każdego mieszkańca, chcącego poczuć trochę luksusu.. W owym pokoju będą organizowane wydarzenia, o których mogą usłyszeć plotkujący obywatele.. Opowieści o alkoholu, historia destylarni.. Takie rzeczy tylko z M&F!

Spoiler

image.png.4323d4840c7cd9e522014c4e9da27108.png

 

Otwarcie Liberty Lounge, pierwszy dzień po zmianach!

Już w pierwszą godzinę funkcjonowania lokalu, sprzedano ponad trzydzieści butelek alkoholu! Patrząc na ilość mieszkańców, zjawiło się sporo osób - wszyscy miło spędzili czas.

Spoiler

image.png.f4479e44372b86b7fb69686fdb17f4d7.pngimage.png.a070f9ca6045142cf31ac6ed7a95ae4b.pngimage.pngimage.png?ex=656661e5&is=6553ece5&hm=4536ffeba13f7de488a9c485a231b5287c901ef37bee5f40cda0e5f2d01a506c&

Edytowane przez Limey

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie okresu działalności spółki M&F:

 

Punkty zrealizowane:

 

1. Nowy produkt - M&F Spicy Pumpkin Halloween 2023

2. Sponsoring lokalu zakupionego przez właściciela - Stan’a White

3. Aktywne Social Media + Przedłużenie LI PRO

4. Zakup fotowoltaiki

5. M&F WRC team - uczestnictwo w kolejnym rajdzie

6. Kontynuacja współpracy - The Barrel’o Beer

7. Wsparcie finansowe miasteczka Paleto Bay

8. Remont w barze Liberty Lounge, stworzenie “VIP Room”

9. Ruchy wewnątrz spółki
-spotkania pracownicze

-zwolnienia
 

 

Punkty niezrealizowane/przesunięte:

 

  • Otwarcie nowego punktu sprzedaży (brak czasu, zapomnienie)

  • Promocja nowego lokalu w social media (także brak czasu)

  • Organizacja wydarzeń

  • zmiana nazwy baru

 

 

Wydatki z okresu działalności spółki:

 

1. Produkcja alkoholi - $45.000

2. Wsparcie Paleto Bay - $50.000

3. Sponsoring baru (transport alkoholu, zakup asortymentu) - $30.000
4. LI PRO - $50.000
5. Zakup fotowoltaiki - $74.000

6. Część środków na zakup baru - $300.000

 

Łącznie
$549.000

Spoiler

3mHsdFmaQTqq0bBlYMX01INNJ_tpq5ZzaskUrR036xdLGYAiR2-y366aDXXjCZ2iiZZc5gJR0vLNK3gd2eIxxw34EhOMLKUZSM7U7OMauFwTxbTYiAaaXCt4TIr7ptjz47YgtJ4Wo1Lu9v8MlPUf1mMAuOWyhtdBby2xc6SEhcGJc3JAT_K-huYz7-jm9v66F91MtV9XcBZzpAJyLVq0ME2XYVjUTP0Soce8qf48cQqTAe0GMCdW5qZEz2TkTLmxg4UVwpxUkLXRbzrNJR7J_Fiviw9EaXb2BF50dnAmV4DpqMawTmCrAH9kE-wgumnQpf00QGkOy5wQFEZmLGB_fmkG_7QESnAY3BoQG0kfy1791aXb7ZtFchsH6-AeShZTPLboD2ABNOKZvFal--xnQCs7K43vOJy25OQctn8h3v7eHni5pmKiVaLUMUMKOQNwWWvWIMRqZAgyvNbmjfd-92yAntNtL6HjLNu4vd2KInw5cdUn1jL1s66wjLicoVge7RJT4clXAzP5onR6pwBTNvMsoyQApCDxpS-kKwZZWynIR_oFHNZdFa-s9hsrrCaG5UfRk_ZoyF8sK--OU8nrb181Rs6EcJ2nzD8ErMHcGTXXGx-egzQCfjk32KFIhLZNmHjMtcvVal-H6zwCylGRXz5AwXkFChI1_YuhGW0yvJADhM7S2Tee3wWxCkUNmMGkF4KDnD63JFcLE3l8KQVVN25eUpFxHTj9iSxyvkfNJpdItqOvQwk

 

no i z fotowoltaiki mam tylko logi rozmowy, że daje mu z sejfu 74k, może uda mi sie odnaleźć SSa z ofertą

 

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • McGuire & Foster Limited Company (kapitał $1,000,000)

**Wprowadzenie na rynek M&F Spicy Pumpkin Halloween 2023 to śmiałe posunięcie potwierdzające zdolność spółki do identyfikowania trendów rynkowych i dostosowywania oferty do oczekiwań klientów. Poprzez wsparcie biznesu z Paleto Bay, właściciel McGuire And Foster Limited Company, ukazał silną więź spółki z tamtejszą społecznością. To nie tylko akt hojności, ale również świadectwo zaangażowania w rozwój lokalnej przedsiębiorczości. Tym bardziej wsparcie finansowe dla całego miasteczka pokazała społeczną odpowiedzialność marki i zaangażowanie w rozwój społeczności. Oczywiście to działanie przełożyło się na pozytywny wizerunek marki. Angażowanie się w wydarzenia sportowe, takie jak kolejny rajd M&F WRC Team, nie tylko zbudowało rozpoznawalność, ale także podkreśliło zamiłowanie do adrenaliny i sportowej rywalizacji. Kolejne inwestycje w Paleto jako nową infrastrukturę biznesową, remont w zakupionym budynku oraz otwarcie VIP Room to dowód na elastyczność w dostosowywaniu oferty do zmieniającej się grupy klientów. McGuire And Foster Limited Company zdecydowanie wykazało się aktywnością na wielu frontach, zdolnością do adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych oraz zaangażowaniem w rozwój społeczności lokalnej w Paleto Bay.**

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $320 000 tygodniowo przez najbliższe cztery tygodnie, oraz zmianę renomy na marka krajowa.**

((Zgłoś się na discord, aby załatwić kwestie finansowe.))

Limey lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Raport Miesięczny Spółki M&FLogo-kon3.png.729d5a455c37b26bdc7e1ff60631f0cc.png

 

 

Okres: Ostatni Miesiąc

 

 

 

W ciągu ostatniego miesiąca Spółka M&F przeżyła szereg ważnych wydarzeń i osiągnięć, które miały wpływ na rozwój i widoczność na rynku. Oto najważniejsze wydarzenia i inicjatywy:

 

 

 

1. Nowy produkt - M&F Indian Single Malt Whisky - Christmas Special

Spoiler

Projekt_bez_nazwy_3.png?ex=6586ebd1&is=6

2. Aktywne Social Media + Przedłużenie LI PRO

Spoiler

image.png?ex=65888842&is=65761342&hm=e1eimage.png?ex=65888853&is=65761353&hm=3cfimage.png?ex=65888861&is=65761361&hm=6f8

3. Zabezpieczenie baru + Przetarg

Spoiler

Niestety nie mam SSów, zabezpieczenia robione przez Gruppe6
Był za to przetarg 🙂

4. Billboardy reklamujące nowy produkt

Spoiler

Vibe_Roleplay_Screenshot_9.jpeg?ex=65888Vibe_Roleplay_Screenshot_10.jpeg?ex=6588

5. Sponsoring Dusty Mayhem

Spoiler

image.png?ex=65888a39&is=65761539&hm=1c1


Stan White mówi: Jasne, jesteśmy dogadani.. Liczę że cała impreza sie uda, wpadnie masa ludzi.
 
Layla Murphy mówi: [..] my musimy lecieć, Globe Oil jeszcze czeka na rozmowe.
Layla Murphy mówi: Dobra, to na pewno jeszcze odezwiemy sie w sprawie własnie alkoholu i cygar.... również mamy plany co do tego i możliwe że w przyszłości zostaniemy kontrahentami i zrobimy coś wspólnie. ale póki co jestesmy dogadani co do teraźniejszych piorytetów a..
Stan White mówi: Pamiętam, pamiętam.. Brałem od nich zboża do produkcji *podeśmiał sie* Ale piwo mieli naprawdę dobre, yeah.
Calvin Ayers mówi: Doxley Family Brewings miało dobre piwo *kiwnął głową*.
Stan White mówi: Jasne, sam myślałem właśnie nad warzeniem piwa, po tym jak Greenwood wypadło z gry.
Calvin Ayers mówi: A piwo wchodzi w grę? Chociaż tutaj bardziej warzenie niż destylacja.
Stan White mówi: Przeróżny alkohol, ale w stałej ofercie mamy whiskey, gin, szampany, likiery.. Destylujemy też na zamówienie, więc zawsze można sie dogadać.
* Layla Murphy przytakneła uśmiechnięta.
 
Calvin Ayers mówi: Destylacja alkoholu? *spojrzał na Layle, podrzucił brwiami uśmiechnięty* Możemy się kiedyś z czymś dogadać, ale to w przyszłości.
Stan White mówi: McGuire And Foster, w skrócie M&F. Właściwie barem włada właśnie ta spółka, której jestem prezesem.. Destylujemy alkohol, produkujemy nawet cygara.. Ale okazyjnie.
Calvin Ayers mówi: Jasne, damy wam miejsce przy innych sponsorach na plakacie promocyjnym. O jaką spółkę konkretnie chodzi?

Stan White mówi: Sponsoring.. Jasne, ale bardziej jako spółka, niż bar.
Layla Murphy mówi: I pytanie takie dodatkowe na koniec - Czy chcielibyście zostać również sponsorami? mamy dwóch sponsorów w postaci Globe Oil i Ammunation, ale i wy również macie możliwość i wybór.
Calvin Ayers mówi: Gwiazda wieczoru wchodzi o dziewiątej, pewnie pogra z godzinę i będzie po wszystkim.
Stan White mówi: Czyli wchodzimy w to *uśmiechnął sie przerzucając wzrok między trójką naprzeciw* Ogarniemy pracowników, reszta to pikuś. Do której będzie trwać ten festiwal?
Angela Perez mówi: Mnie się to podoba. Jak będzie zapewnione bezpieczeństwo jak mówicie, to ja jestem jak najbardziej na tak.
Stan White mówi: Okay.. W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego, co ty na to Angela? *odwrócił sie do niej*.
 
Calvin Ayers mówi: Swój sprzęt, żeby pokazać się przed ludźmi.
Calvin Ayers mówi: Skontaktujemy się z najprawdopodobniej Gruppe Sechs w tej sprawie, potem już zależy jak się wycenią. Niezbędna będzie obecność Fire Department i EMS. Rozważamy również obecność Sheriff Department, może nawet damy im osobne stanowisko gdzie rozstawią.
Stan White mówi: Dobra.. Wszystko fajnie, podoba mi sie cały zamysł eventu - jak będzie z zabezpieczeniem imprezy? Ochrona, służby?
* Calvin Ayers kiwnął twierdząco głową, rzucił pogodnym spojrzeniem w kierunku pary na kanapie.
Layla Murphy mówi: Raczej mysle że nie. teraz odpowiedz z ich strony, czy wpisują sie na to czy nie wpisują.

Calvin Ayers mówi: Kilka piknikowych stolików, takie co często można je spotkać na przykład w parkach. No i oczywiście darmowy dostęp do prądu.
Calvin Ayers mówi: Uczestnicy raczej nie będą specjalnie wracać się do miasta po hotdoga, jak to na eventach można sobie pozwolić na lekkie zawyżenie marży - więc nie dość że dodatkowo wypromujecie swoje lokum to jeszcze na tym zarobicie. Załatwimy wam foodtrucka i.
Calvin Ayers mówi: Całość odbędzie się na poligonie naszych przyjaciół z Ammunation, masa otwartego terenu, z dala od cywilizacji. Przewidujemy Liberty Lounge jako jedyną jadłodajnie na festiwalu, co za tym idzie macie monopol, a że będzie to na totalnym odludziu to.
Calvin Ayers mówi: Festiwal odbędzie się pierwszego grudnia, bramki planowo otwieramy o dziewiętnastej więc zalecam wpadnięcie wcześniej. Godzine później ruszamy z pierwszym wydarzeniem - Bloodring Destruction Derby, a po finale koncert zespołu punk-rockowego Divebomb.
Layla Murphy mówi: Troche tak. dobra wczesniej tylko wspominałam że organizujemy impreze i czy jestescie zainteresowani wystawą waszego jedzenia i alkoholu. *skineła na Calvina* kolega opowie szczegóły które ustaliliśmy.
Calvin Ayers mówi: Jasna cholera, ile tuneli. Można sie zgubić.
 
Angela Perez mówi: Bo tu mamy biuro, ale w sumie, lepiej tam.
Stan White mówi: Chyba niżej lepiej, więcej miejsca.
 
Angela Perez mówi: Czy na sam dół?
 
Miriam Berg mówi: Hai.
Stan White mówi: To zapraszam na dół odrazu.
Angela Perez mówi: Hey.
Layla Murphy mówi: Hai, jesteśmy.
Stan White mówi: Hej, cześć.

6. Stoisko Liberty Lounge na Dusty Mayhem

Spoiler

 

7. Wystawienie wozów na Dusty Mayhem

Spoiler

 

8. Wzmianka w magazynie RIDE!

Spoiler

 

image.png.1e6a2432ca10e579107fe2f48cf5c7fb.png

 

 

9. Sponsoring - Major Fishing Competition Paleto Bay

Spoiler

 

Tristan Lyonne mówi: Narazie Stan. *Zbija z nim grabe*.
Stan White mówi: Pozdrowie pozdrowie, narazie Tristan.
Tristan Lyonne mówi: Jasne, trzymaj sie. Pozdrów Angele.
Stan White mówi: Yeah.. Dobra, to lecę do Angeli. Podeślij mi wszystko w SMSie, miłej nocy.
Tristan Lyonne mówi: Na wszystko jest czas Stan, na wszystko jest czas.
Stan White mówi: Został wam.. Camping w sumie.
Tristan Lyonne mówi: Ostatnio byliśmy na górach, na wysepce, na plazy w okolicy.
Tristan Lyonne mówi: Ja bede musiał zabrać gdzieś Mie.
Tristan Lyonne mówi: Hah, to niezle, to niezle.
Stan White mówi: Wcześniej w górach byliśmy, ciekawie sie skończyło *podeśmiał sie*.
Stan White mówi: Narazie chyba nie, idę do Angeli bo śpi ciągle.
Tristan Lyonne mówi: Jakies plany apropo na dzisiaj?
Tristan Lyonne mówi: Jasne, wszystko ogarne.
Stan White mówi: To rzuć mi numer konta w SMSie.
Tristan Lyonne mówi: Loga beda mi niezbedne, jezeli chcesz kase tez mozesz rzucic na konto.
Stan White mówi: Loga Ci zaraz wyśle, kaske też jak chcesz.
 
Tristan Lyonne mówi: To wrzuci sie na plakat.
Stan White mówi: Podrzuce, podrzuce.
Tristan Lyonne mówi: Jasne, bede pisać. W kazdym razie, podrzuć mi te logo.
 
Stan White mówi: No dobra, to jak będziesz potrzebować to pisz.
 
Tristan Lyonne mówi: Epicko. *zaśmiał sie* Bo przydadza sie na mini zawody po zawodach wedkarskich.
 
Stan White mówi: Uh.. Miałem, ale mogę ogarnąć. Najwyżej mam spółkowego Bensona, woziliśmy nim quady z kolegami *podeśmiał sie*.
Tristan Lyonne mówi: Ty masz moze jakieś kontakty z firma transportowa? Aby cztery quady przetransportować?
 
Tristan Lyonne mówi: Musze za okolice trzech dni wystawić ten plakat. Jeszcze skoczyc po Quady i je przerobić. Własnie, Stan jeszcze jedna sprawa.
Tristan Lyonne mówi: Epicko. W kazdym razie, podrzuc mi logo, to bedzie do plakatu.
 
Stan White mówi do Paramanga Sanou: Cześć
Tristan Lyonne mówi: Cześć, cześć.
Stan White mówi: No to ogarniemy rozgłos.. Spółka, bar, strona wydarzenia.. Mam te LI Pro to sie przyda.
Paramanga Sanou mówi: Cześć Wam.

10. Sprawdzenie elektryki w barze, generalny remont

Spoiler

 

 

 

11. Podarowanie alkoholu na potańcówkę w Paleto Bay

Spoiler
* Stan White ustawił oba kartony na stole, przyglądając sie wystroju sali.
Stan White mówi: Oh wow..
Tristan Lyonne mówi: Czesc Stan.
Stan White mówi: Jak wam sie nudzi, to zgarniać kartony z Grangera - tylko nie wychlać odrazu! *podeśmiał sie*.
* Natalie Wyrzykowska pomogła Stanowi drzwi otworzyć.
 
* Stan White zgarnął dwa kartony, ustawił je na sobie; skierował sie z nimi w stronę świetlicy.

* Gianna Bell pomaga Angeli pakować butelki.
Natalie Wyrzykowska mówi: Hejka...
 
Stan White mówi do Angela Perez: Uh... Herbala, wiśniówke - no i szkocką, klasycznie.. Wódkę moge ogarnąć w każdej chwili, to nie problem
* Angela Perez zaczyna pakować butelki piwa.
Angela Perez mówi: Mamy butelkowane, a wódka... Stan, co byś polecił na taką potańcówke?
Mia Weber mówi: Jeszcze z kwadrans posiedze tu i ide do hotelu odpocząć.
Gianna Bell mówi: Butelek piwa, wódki.
Gianna Bell mówi: Myśle, że kilka skrzynek zanieśmy do samochodów.

Stan White mówi: Podjadę odrazu po Grangera, będzie tego dużo.
Gianna Bell mówi: Pewnie.
Angela Perez mówi: Pójde zanieść kwiaty do auta i pójdziemy w trójke do baru. Oki?
 
Gianna Bell mówi: Sporo piwa, wódki, jedzenia.
Gianna Bell mówi: To ja mogę odrobinę zapakować do swojego samochodu.
Stan White mówi: Nahh, a co potrzebujecie dokładniej?
Angela Perez mówi: U nas? Jeszcze nie.
Dillon Gardner mówi: Yeah, idziemy.
Gianna Bell mówi: Dobrze nie zajmuje czasu, Tristan już był po jedzenie i alkohol na potańcówke

dużo konkretu nie ma bo troszke syfik IC, a ssów nie mam ;CC

12. Podwyższenie kapitału spółki
$1.000.000 ---> $1.500.000

 

Spoiler

image.png.09548e09e500951293f3fffcb473c540.pngimage.png.f03097581363fc365cbae898de56b81d.png


 

 

Wydatki z okresu działalności spółki:

1. Produkcja alkoholi - $45.000
2. Wsparcie Dusty Mayhem - $10
0.000
3. Kapitał - $500.000
4. LI PRO - $50.000
5. Billboardy - $52.500 + $2.800
6. Zabezpieczenia - $114.000
7. Meble- $20.000
8. Sponsoring Major Fishing Competition - $150.000

 

Łącznie
$
1.034.300

Spoiler

image.png?ex=658584d0&is=65730fd0&hm=9d3image.png?ex=65832415&is=6570af15&hm=d82image.png?ex=65821b3d&is=656fa63d&hm=93fimage.png?ex=65875e3d&is=6574e93d&hm=605image.png.2f46029ff593bca99643ac5ff05b0a0c.pngimage.png?ex=65881af0&is=6575a5f0&hm=9e3image.png.c9f6c7981ad8b9dd27cc641fc42f1aa9.png

 

 

OOC

Spoiler

No hej, w tym miesiącu skrócimy trochę wycenke, mniej gadanka - lepsze czytanko
pozdrawiam, wesołych świąt 😄
image.png.1f25d6883b2f768536f6da1122c13b47.png

 

 

 

Edytowane przez Limey
Juzi lubi to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

- McGuire & Foster Limited Company (kapitał $1,000,000)


**McGuire and Foster Limited Company w ostatnim czasie jest niewątpliwie pełne pozytywnych elementów, które przyczyniły się do wzmocnienia pozycji firmy na rynku oraz zwiększenia zainteresowania klientów. Dodanie do portfolio firmy nowego produktu mogło przyciągnąć nową grupę klientów. Aktywność w social mediach oraz wykorzystanie billboardów jako formy reklamy to skuteczny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i zwrócenie uwagi na nowy produkt. Sponsoring wydarzenia takiego jak Dusty Mayhem to doskonała okazja do promocji marki wśród grupy docelowej a obecność stoiska na wydarzeniu umożliwia bezpośredni kontakt z klientami, prezentację produktów oraz zbudowanie relacji z fanami marki. Pojawienie się w renomowanym magazynie to potwierdzenie prestiżu firmy i może przyczynić się do zwiększenia zaufania klientów. McGuire and Foster Limited Company podejmuje różnorodne inicjatywy, które łącznie przyczyniają się do utrzymania prestiżu i poziomu marki.**

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $345.000 tygodniowo przez najbliższe cztery tygodnie.**

Limey and wuuu lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Logo-kon3.png.729d5a455c37b26bdc7e1ff60631f0cc.png

Podsumowanie miesiąca:

 

- Sponsoring VFF83
- Sponsoring zawodów United Trail Masters jako M&F i Liberty Lounge
- Kontrowersje w mediach dot. UTM, artykuł DailyGlobe, post PrimalExtreme
- Statement dot. przykrej sytuacji na UTM
- Propozycja współpracy Another Level
- Wsparcie Le Foundation - zakup pięciu monet
- Zakup nowego pojazdu logistycznego - Phantom + Naczepa
- Liberty Lounge na Under The Christmass Tree
- Liberty Lounge na United Trail Masters
- Liberty Lounge - współpraca z Fuzzy
- Liberty Lounge - organizacja wydarzenia, stand-up Xavier Luft
- Liberty Lounge - zapewnienie alkoholu i przekąsek na potańcówce w Paleto Bay
- Aktywne Social Media M&F i Liberty Lounge + przedłużenie Li PRO
- Produkcja nowych alkoholi


Wydatki:
VFF83 - $100.000
Le Foundation - $100.000
Pojazd dostawczy - $30.000+$25.000
Li PRO - $50.000
Produkcja - $50.000

Łącznie:

$355.000

Juzi, Gromor and Berto lubią to

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin