Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Vapid Victor (LSPD, LSSD, Taxi, Civilian)


graba

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pojazdu: Vapid Victor

Zdjęcie: 

Spoiler

80093c 271590 20211104075001 1

Opis: 

Spoiler

Jeśli zapytam Was o Waszą pierwszą myśl gdy usłyszycie o policji w Stanach Zjednoczonych, co pierwsze przyjdzie Wam do głowy? Z pewnością, można wymienić kilka rzeczy, ale jedną z nich na pewno będzie słynna na cały świat Crown Victoria, o której ciężko będzie zapomnieć. Faktem jest, że powoli wychodzą one z użycia i zastępują je nowsze, lepsze radiowozy, ale nie zmienia to pewnej rzeczy. Królowa wciąż jest używana, wciąż jest widywana i pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie. Celem tego tematu jest zaproponowanie podmienienia aktualnie używanych Stanier, które swoim wyglądem przypominają bardziej koryto niżeli dobrze odwzorowany wóz. Model, który proponuję jest sygnowany logiem Vapid i wygląda całkiem schludnie, nie razi w oczy. Może poza wgrywaniem sukienek, kolejnych samochodów dla ścigantów, którymi będą mogli zalać ulice Santos zapierdalając po nich 200 na godzinę, czas na coś co umili oko. Temat propozycji pojazdów nieustannie zalewany jest gównem, które kupi sobie albo branża albo banda spoceńców, którzy pocą się przed monitorem żeby tylko zrobić lepszy czas i rozbijając się o wszystko wokół. Na serwerze pojawił się ostatnio (uwaga)Lublin, tak, Lublin;


6bc00b eve 20200222233355.024

Jeśli TO się pojawiło to dlaczego nie miałaby się pojawić taka ikona jaką przedstawiłem w tym temacie? Z pewnością komentarze o tym, że nikt tego nie kupi się nie pojawią bo korzystać z tego będą gracze LEA, a to wyklucza fakt, że pojazd nie będzie widoczny na serwerze. Nie ważne czy grasz w tych frakcjach porządkowych czy jesteś zwykłym cywilem. Chyba każdy poczułby nutkę tego słynnego 'klimaciku' gdyby został zatrzymany w słoneczny dzień przez taką śliczotkę, prawda? Dodatkowo model oferuje wersję zarówno dla PD jak i SD, ale nie tylko. Dostępna też jest wersja cywilna i taksówka. Na samym końcu pragnę zaznaczyć, że jest to moja tylko i wyłącznie luźna PROPOZYCJA, jeśli masz zamiar napisać głupkowaty komentarz, to lepiej napisz konstruktywną i sensowną odpowiedź dlaczego taki model Ci nie pasuje i to wystarczy, poważnie. Zapraszam do dyskusji, dzięki za uwagę.

Link: https://pl.gta5-mods.com/vehicles/vapid-victor-pd-sd-taxi-civilian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem, że Vapid Victor nie zostanie wgrany, bo jest nielorowy (?). Było to jakoś rok temu, więc mam nadzieję, że jednak zdanie zostało zmienione!
Jak najbardziej na tak, wygląda ślicznie, a stanier jest obrzydliwy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin